גלי הלם

אחד מהפחדים הגדולים ביותר של כל גבר זה לחוות מצב של אין אונות בעת קיום יחסי מין. מדובר במצב שעלול אף ליצור טראומה עבור גברים רבים, שיחששו לקיים יחסי מין רק בגלל הסיטואציה הלא נעימה שעלולה להיווצר. על פי המחקרים אין אונות נפוצה בעיקר אצל גברים מבוגרים אשר חצו את רף גיל ה-40, אך ישנם גם גברים צעירים שעלולים לסבול מהתופעה.

לכן חשוב מאוד להכיר את כל שיטות הטיפול האפשריות באין אונות כמו: גלי הלם, כך שתוכלו לבחור את האופציה העדיפה עליכם. לכל אופציה באופן טבעי יש את היתרונות שלה, וכמובן גם את החסרונות שעלולים לגרום לכם לבחור באופציה אחרת. חשוב לשים את האצבע על אחת מהבעיות המרכזיות של כל הטיפולים הקשורים לאין אונות.

מרבית הטיפולים מעוניינים לטפל בבעיה באופן נקודתי על מנת שתוכלו לקיים יחסי מין מעכשיו לעכשיו, כך לא תצטרכו להתמודד עם הבעיה לעומק. אך מדובר בטעות מכיוון שהבעיה לא תוכל להיפתר לעולם, והשורש של הבעיה אשר גורם למצב של אין אונות יישאר בדיוק כפי שהוא. לכן חשוב מאוד למצוא טיפול אשר מגיע אל שורש הבעיה ומתקן אותו, כך תוכלו להיות בטוחים כי אתם לא תצטרכו להתמודד פעם נוספת עם מצב של אין אונות – וגם אם כן, אתם תדעו בדיוק כיצד לטפל בו.


גלי הלם

טיפול באין אונות על ידי גלי הלם

טיפול בגלי הלם הוא טיפול פשוט מאוד אשר יכול להתבצע כמעט בכל המרפאות אשר מתמחות בטיפול בבעיות אין אונות. הרופא מצטייד במכשיר מיוחד אשר נצמד אל כף היד שלו, ובאמצעות שידור גלי קול קלים אל הפין הוא ממריץ את צמיחת כלי הדם החדשים. חשוב לציין כי לא מדובר בטיפול חודרני או כואב, ולכן הוא לא מתבצע בהרדמה או בסוג מסוים של טשטוש.

זוהי הסיבה שלא מעט גברים בוחרים לעבור את הטיפול הזה בכדי לטפל פעם אחת ולתמיד בבעיות האין אונות שמהם הם סובלים. מיד לאחר שהטיפול באמצעות גלי הלם מסתיים המטופל יכול לחזור לשגרה מלאה ללא כל מניעה. התהליך עצמו ברוב המקרים יכלול יותר מפגישה אחת על מנת לוודא כי כלי הדם אכן מגיבים בצורה טובה ואידיאלית לטיפול.

בממוצע כל מטופל צריך בין 5 ועד ל-7 מפגשים שבכל אחד מהם מתבצע הטיפול פעם נוספת. אך ישנם מקרים כי הטיפול עשוי להגיע גם ל-12 מפגשים, כאשר לרוב המרחק בין טיפול לטיפול עומד על חודש ימים. המטרה כמובן היא להשיג את התוצאה הטובה ביותר, ושתוכלו לשכוח מכל בעיות האין אונות אשר פקדו אתכם ללא כל התראה מוקדמת.

הטיפול עצמו לא כולל הליכים נוספים, מדובר אך ורק בטיפול אשר תואר כאן. אין צורך לקחת תרופות נוספות או תכשירים לאחר ביצוע הטיפול. התוצאות של הטיפול מגיעות לרוב לאחר מספר מצומצם של מפגשים, כך שתוכלו כמעט באופן מיידי למדוד את הצלחת או כישלון הטיפול. לא תצטרכו לחכות זמן רב עד אשר תוכלו לחזור ולקיים יחסי מין באופן תקין עם זקפה מלאה אשר תחזיק מעמד זמן רב בדיוק כמו שהיה לכם עד לא מזמן.

 

עבור מי מיועד טיפול זה

באופן כללי הטיפול באמצעות גלי הלם בשביל לטפל בבעיות אין אונות יכול להיות יעיל כמעט לכל הגברים. מחקרים הראו תוצאות מרשימות אצל גברים מכל הגילאים, וכאלה אשר סבלו מבעיות זקפה קלות ואף כאלה שסבלו מבעיות זקפה חמורות יותר. הטיפול באמצעות גלי הלם יכול להיות אידיאלי עבור חולי סוכרת, מכיוון שברוב המקרים חולים מהסוג הזה יעדיפו לוותר על סוגים אחרים של טיפולים בגלל הסיכונים הטמונים בהם.

טיפול באמצעות גלי הלם הוא טיפול חיצוני בלבד ויכול להיות טוב מאוד עבורם, מה שגם הטיפול ברוב המקרים הראה תוצאות מרשימות גם אצל חולי סוכרת אשר נמנעו עד כה מסוגים אחרים של טיפול. כך שגם עבור חולי סוכרת יש בשורה של ממש בכל הקשור לבעיות זקפה או לכל בעיית מין אחרת שממנה הם עלולים לסבול.

כך שאם מתחשק לראות לראות טיפול עם תוצאות מיידות, זה בהחלט יכול להיות הטיפול האידיאלי עבורכם. אך חשוב לציין כי אין ניסים ונפלאות כאשר זה מגיע לטיפול באין אונות. עליכם ראשית לוודא כי בעיית האין אונות שממנה אתם סובלים נגרמת כתוצאה מזרימת דם לקויה לפין שלכם. אם מדובר במצב של אין אונות על רקע נפשי או פסיכולוגי, באופן טבעי לאופציה של גלי הלם לא תהיה כל משמעות מכיוון שאתם צריכים לשוחח עם פסיכולוג על מנת לטפל בבעיות העמוקות יותר.

 

שילוב של טיפול באמצעות גלי הלם עם תרופות אין אונות

אחד מהדברים הטובים ביותר שתוכלו לעשות לעצמכם זה לפנות לאופציה של טיפול באין אונות על ידי גלי הלם. אך עד אשר תתחילו את הטיפול ותתחילו לראות את התוצאות שאליהן אתם מכוונים, חשוב מאוד שתמשיכו לקיים יחסי מין. אם תמנעו מלקיים יחסי מין יהיה לכם קשה מאוד לשמור על יציבות פסיכולוגית הקשורה ליחסי מין, ובחלק מהמקרים אף תוכלו לסגל לעצמכם באופן לא רצוי חרדת ביצוע בחדר המיטות. לכן על מנת שתוכלו להמשיך ולקיים יחסי מין גם במצב של אין אונות, עליכם לקחת תרופה אשר תעזור לכם לשפר את הזקפה.

“סופר מן” הינו תחליף ויאגרה אשר עשוי מחומרים טבעיים בלבד ומאושר על ידי משרד הבריאות הישראלי. התרופה מאפשר לגברים לשפר את הזקפה שלהם, ומסייעת לאותם גברים להחזיק את הזקפה לאורך זמן כך שהם יצליחו לקיים יחסי מין מלאים ללא כל בעיה או חשש.

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין אונות

גברים בכל הגילאים סובלים מתופעה של אין אונות אשר משפיעה באופן ישיר על תחושת הגבריות כמו גם על איכות קיום יחסי המין. כיצד אם כן

קרא עוד »

רפואה סינית בבעיות מין

אין אונות הוא אחד מהמצבים השכיחים ביותר בקרב גברים בכל הגילאים, ולכן חשוב מאוד לדעת מהן האופציות העומדות לרשותם של הגברים בכדי להילחם בתופעה. לשמחת

קרא עוד »

רופא אורולוג לאין אונות

ישנן לא מעט סיבות העלולות להביא גבר למצב שבו הוא סובל מאין אונות. אין אונות יכולה להיגרם כתוצאה מבעיות פסיכולוגיות או מבעיות פיזיות – ואפילו

קרא עוד »

פיזיותרפיה

בעיות אין אונות הפכו להיות לבעיה נפוצה מאוד בקרב גברים רבים במדינת ישראל ובעולם כולו. החוקרים סבורים כי כל גבר יחוו אין אונות לכל הפחות

קרא עוד »

לא מצליח לגמור

“אני לא מצליח לגמור” זוהי אחת מהטענות השכיחות ביותר בקרב גברים אשר חווים מצב של אין אונות. ראשית נגיד כי מדובר בסיטואציה יחסית שכיחה, כך

קרא עוד »

אין אונות על רקע נפשי

ישנם גברים רבים אשר סובלים מבעיות נפשיות כאלה ואחרות, אותן בעיות נפשיות בין אם הן קטנות או גדולות עשויות להשליך על המצב המיני. גברים רבים

קרא עוד »

אין אונות בגיל צעיר

אחת מהסטיגמות החזקות ביותר בכל הקשור לבעיות אין אונות זה שהן תוקפות רק גברים מבוגרים, והבעיה איננה נפוצה בקרב בני נוער או גברים צעירים באופן

קרא עוד »

אין אונות בגיל השלישי

מחקרים מראים כי הגיל הוא אחד משחקני המפתח בכל הקשור לבעיות אין אונות. ככל שגבר מתבגר כך הסיכוי שלו לסבול מבעיות אין אונות הופך להיות

קרא עוד »