להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטיות מובטחת)

כיצד כאבי מפרקים יכולים לפגוע בחיי היום יום שלנו?

כאבי מפרקים מגבילים את התנועה בצורה משמעותית ופוגעים באורח החיים התקין של האדם, לרוב פגיעות מפרקים מופיעות בקרב אנשים מבוגרים ובקרב אוכלוסיות שמפעילות את המפרקים בצורה אינטנסיבית, כמו ספורטאים ואנשים העובדים בעבודות כפיים אנשים. כיצד כאבי מפרקים יכולים לפגוע בחיי היום יום שלנו?

כאבי מפרקים יכולים להביא לפגיעה קשה בחיי היום יום, במקרים קיצוניים הם אף יכולים להביא להשבתה מוחלטת של האדם ולמנוע ממנו להשתתף בכל פעילות פיזית. כאבי מפרקים מונעים פעילות ספורטיבית שבתורה מעודדת השמנה שבתורה מגדיל את הלחץ על המפרקים ומחמירה את הבעיה.

 

אזורים מועדים לפגיעת מפרקים

פגיעה באזור הברך פוגעת ביכולת של האדם לנוע בחופשיות, היא מונעת ממנו להשתתף בפעילות ספורטיבית משמעותית ובמקרים חמורים מגבילה את יכולת התנועה היום יומית של הנפגע. הברך איננה האזור היחיד שיכול להיפגע במסגרת כאבי מפרקים.

פגיעה באזור הכתף יכולה למנוע הרמת משאות כבדים ובמקרים חמורים אף להגבלת תנועה של היד עצמה, היא יכולה להגרם כתוצאה משחיקה של המפרקים בכתף שלרוב נגרמת לאחר הרמת משאות כבדים או פעילות פיזית אינטנסיבית של הכתף.

מפרקים אחרים שמועדים לפגיעה הם כפות הידיים, פגיעה בכפות הידיים יכולה להביא לפגיעה במוטוריקה העדינה של היד ולפגוע ביכולת הביצוע של מטלות יום יומיות כמו קשירת שרוכים, שימוש בטלפון, בישול, דפדוף ועוד.

פגיעה במפרקים פוגעת באופן ניכר ביכולת לחיות חיים נורמטיביים לכן יש חשיבות עליונה לטפל בבעיה כמה שיותר מהר ולנסות להימנע מפגיעה ולהגן על המפרקים ככל האפשר.

מפרק

 

כיצד למנוע פגיעה במפרקים?

אחת הדרכים הטובות ביותר למנוע פגיעה במפרקים היא להיות קשובים אליהם, במידה ואתם מזהים כאב כלשהו במפרק אל תתעלמו ממנו ותמשיכו כרגיל. בחלק גדול מהמקרים מנוחה של כמה ימים תוביל להפחתה משמעותית בכאב ואף להחלמה מלאה.

בנוסף חשוב לשמור על אורח חיים בריא שיגן וישמור על המפרקים, חשוב לחזק את השרירים סביב המפרקים ובמיוחד את השריר הארבע ראשי ואת השריר התלת ראשי שחשובים במיוחד לשמירה על בריאות המפרקים.

כמו כן, כדי להפחית את הלחץ שמופעל על המפרקים, בעיקר על הברכיים חשוב לשמור על משקל תקין ולנסות להפחית במשקל במקרה של עודף משקל. הורדת הלחץ על הברכיים יכולה, במקרים רבים להפחית ואף למנוע כליל כאבי ברכיים.

 

כיצד לטפל בכאבי ברכיים?

כפי שציינו הפתרון הראשוני ובפעמים רבות הטוב ביותר הוא מנוחה, מנוחה מאפשרת למפרק להחלים באופן טבעי ומסייעת לגוף לחזור לתפקוד מלא, אם אתם חשים בכאב באחד המפרקים תנעו מהמשך פעילות.

במקרה של כאב כרוני או כאב שפוגע בחיי היום יום מומלץ להתייעץ עם אורתופד מומחה שיידע לזהות את המקור לכאב וברוב המקרים להתאים טיפול מתאים, בין אם בפיזיותרפיה, טיפול תרופתי או ניתוח.

להזמנה מהירה ודיסקרטית של תוסף טבעי המשפר את הביצועים במיטה:
ויאגרה טבעית
לשדרוג חיי המין

חשק מיני

כמו תיאבון, עייפות או החיבה לחתולים, גם חשק מיני הוא עניין סובייקטיבי למדי. זה די דומה למה שאנחנו חווים בזמן נהיגה: כל מי שלא נוהג

קרא עוד »

משיכה מינית

כמה זמן לוקח לכם לגבש החלטה בנוגע לבחורה מסוימת באתרי ההיכרויות השונים? ככל הנראה הרק מספר שניות, ואתם תחליטו האם אתם מעוניינים לשוחח עם אותה

קרא עוד »

שפיכה מהירה

שפיכה מהירה זה תיאור למקרה שבו גבר פולט זרע באופן מהיר יחסית מרגע תחילת קיום יחסי המין. ברוב המקרים השפיכה מתרחשת גם ללא כוונה מן

קרא עוד »

אין אונות

גברים בכל הגילאים סובלים מתופעה של אין אונות אשר משפיעה באופן ישיר על תחושת הגבריות כמו גם על איכות קיום יחסי המין. כיצד אם כן

קרא עוד »

אימפוטנציה

אימפוטנציה ובעיות מין נוספות פתרונת לכל בעיות המין כמה חשובה היכולת לקיים יחסי מין במהלך זוגיות? הרי יחסי המין הם אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר לעלייה

קרא עוד »

בעיות זקפה

קיום יחסי מין באופן סטנדרטי זוהי ללא ספק אחת מהדרישות הבסיסיות בכל מערכת יחסים. ברגע שגבר אינו מסוגל לשמור על זקפה לאורך זמן או שמא

קרא עוד »
Call Now Buttonלהזמנת ספריי השהייה (דיסקרטי)