גומר מהר? הזמן ספריי השהייה ותתחיל להנות: 077-230-4604 (דיסקרטיות מובטחת)

אימפוטנציה ובעיות מין נוספות

פתרונת לכל בעיות המין

כמה חשובה היכולת לקיים יחסי מין במהלך זוגיות? הרי יחסי המין הם אחד מהגורמים המשמעותיים ביותר לעלייה בתשוקה המינית בין בני הזוג, והיכולת שלהם להתאהב האחד בשני בכל פעם מחדש. גברים רבים מדווחים בשנים האחרונות על חוסר יכולת להחזיק זקפה לאורך זמן או חוסר יכולת להגיע למצב של שפיכה או אפילו במקרים מסוימים שני התופעות הללו בו זמנית. לסיטואציה הזאת קוראים בהגה המקצועית אימפוטנציה, והיא הופכת להיות בשנים האחרונות מאוד שפיכה בקרב גברים רבים מכל רחבי העולם וגם כמובן בישראל.

אימפוטנציה הייתה קיימת מאז ומעולם, אך גברים רבים פחדו להתמודד עם המצב הזה פנים מול פנים. המבוכה גרמה לכך שגברים רבים הסתירו את הבעיות בהשגת הזקפה או הבעיות ביכולת להגיע למצב של שפיכה. אל מיותר לציין כי המבוכה לא גרמה לבעיות להיפתר מעצמן, להפך היא החמירה אותן וגרמה לכך שהתסמינים יהיו הרבה יותר חמורים. בסיטואציה כזאת לבני זוג יהיה קשה מאוד לקיים יחסי מין באופן תדיר, דבר שעשוי להשליך באופן ישיר לדינמיקה בין בני הזוג – כי זוגיות ללא יחסי מין היא לא אותו הדבר.

באיזה גיל ישנה שכיחות גבוהה יותר למצב של אימפוטנציה?

אין שום הוכחה מדעית על גיל מסוים שבו ישנה סבירות גבוהה יותר להגיע למצב של אימפוטנציה. אך ישנה קביעה שטוענת כי ככל שהגיל עולה, כך באופן טבעי הגברים לא מצליחים להגיע למצב של זקפה או של שפיכה. מחקרים מהשנים האחרונות מראים כי אימפוטנציה שכיחה יותר אצל גברים בגילאי 60 מאשר אצל גברים בגילאי 30.

אך גם גברים שאינם מקפידים על תזונה נכונה או על אורח חיים בריא יחסית יכולים לסבול ממצב של אימפוטנציה. ישנה גם חשיבות לשתייה מרובה של אלכוהול, גם היא מראה סיכוי לעלייה משמעותית להגיע למצב של אימפוטנציה. כל הגורמים הללו הם הגורמים הישירים, אך כמובן שחשוב מאוד לשים את האצבע על הסיבה המדויקת אשר בגינה אינכם מסוגלים להגיע למצב של זקפה או של גמירה.

ההבדל בין אימפוטנציה ובין בעיות רפואיות אחרות

על מנת שתוכלו לדעת בצורה מדויקת האם אתם סובלים ממצב של אימפוטנציה או מבעיה רפואית אחרת חשוב מאוד לשים לב לתסמינים. גברים אשר סובלים ממצב של אימפוטנציה, מרגישים את התשוקה ליחסי המין במלוא התשוקה – אך הבעיה היחידה היא חוסר היכולת שלהם לגמור. מנגד גברים שסובלים מבעיות רפואיות אחרות הקשורות למישור המיני מאבדים גם את התשוקה המינית, והם כמעט ואינם מעוניינים לקיים יחסי מין.

עוד תסמינים של אימפוטנציה זה שהגבר כן מסוגל להגיע למצב של זקפה, אך הזקפה אינה מספיק חזקה על מנת לאפשר חדירה מלאה לנרתיק. בנוסף ישנם גברים אשר כן מגיעים לזקפה מלאה, אך היא נמשכת לאורך זמן קצר מאוד ובגלל זה קשה מאוד לקיים יחסי מין לאורך זמן.

כמובן שגברים אשר סובלים ממצב של אימפוטנציה, סובלים גם מביטחון עצמי ירוד וממבוכה רבה בעת קיום יחסי מין. לכן חשוב מאוד לטפל בבעיה כבר בתחילת הדרך, ולא להמתין עד אשר תגיעו למצב שבו תפסיקו לקיים יחסי מין לחלוטין. ככל שתאתרו את הבעיה בהתחלה, כך יהיה הרבה יותר קל לטפל בה ולהביא אתכם למצב שבו אתם מסוגלים לחזור ולקיים יחסי מין מלאים. בסופו של דבר יחסי מין הם סוג של מראה לזוגיות שלכם, וככל שהם יהיו מלאי תשוקה וסיפוק – כך תוכלו לשפר בצורה ניכרת את התשוקה הזוגית שלכם.

אל מי כדאי לפנות במצב של אימפוטנציה?

כאשר גבר מגיע למצב שבו הוא סובל מבעיות זקפה בצורה קבועה, הוא חייב לפנות אל רופא אורולוג על מנת שיאתר מהן הסיבות שבגינן הוא לא סובלת מאותן בעיות. ישנו צורך לקבל ייעוץ של רופא אורולוג גם כאשר הגבר סובל ממצב של שפיכה מאוחרת או שפיכה מוקדמת, אלה גם יכולים להיות תסמינים לבעיות זקפה כאלה ואחרות.

אך לפני שתוכלו לפנות אל אורולוג, תצטרכו לפנות אל רופא המשפחה שלכם. הוא כמובן יעשה עבורכם את הבדיקות הראשוניות אשר יוודאו האם יש בעיות בסיסיות אשר עלולות להביא למצב של אימפוטנציה. במידה וכל המידות הראשוניות יוצאות תקינות, הוא יעביר את הטיפול לרופא אורולוג אשר יאבחן את המצב בצורה קצת יותר רצינית.

בסופו של דבר מדובר בתהליך רפואי די פשוט, ולכן כדאי מאוד לעשות אותו בהקדם האפשרי על מנת שתוכלו לחזור למצב שבו אתם מקיימים יחסי מין מלאים עם בת הזוג שלכם. ללא חששות וללא פחדים כי זה יכול להוביל לפגיעה משמעותית מאוד בזוגיות, ולעיתים אף לפרידות.

מהם התכשירים אשר יכולים לשפר אימפוטנציה באופן מיידי?

ישנם מספר תכשירים אשר בזכות השימוש בהם תוכלו להגיע למצב של זקפה מלאה עוד בטרם תפנו לטיפול רפואי אצל רופא המשפחה או אצל האורולוג. מדובר בתכשירים איכותיים אשר קיבלו אישור ע"י משרד הבריאות הישראלי והם עשויים מ-100% חומרים טבעיים.

האופציה הראשונה זה קפסולות יגואר און אשר משפרות את הזקפה וגורמות לה להישאר לאורך זמן. מדובר בקפסולות אשר אתם צריכים לקחת אותן כשעה לפני ביצוע האקט המיני, והן כמובן מסייעות בתוך זמן קצר. כך תוכלו להשיג זקפה מלאה ולשמור אותה לאורך זמן מבלי שתצטרכו לעשות דברים משמעותיים בנידון.

אופציה נוספת היא משחה, שיכולה לסייע לכל אותן האנשים אשר לא מעוניינים לקחת קפסולות. קרם אקסטרא סייז אשר מיועד למריחה על איבר המין, מגדיל את כלי הדם וכך גורם לכל גבר להשיג זקפה מקסימאלית בתוך זמן קצר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה למרוח את הקרם כחצי שעה לפני הפעילות המינית, והזקפה תגיע בדיוק בזמן.

חדש! מצעד אתרי הסקס והפורנו – ישראלים ובינלאומיים הטובים ביותר לשנת 2020 – לחצו לכניסה.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין! לקבלת פרטים נוספים:
ויאגרה טבעית
לשדרוג חיי המין

פתרונות לבעיות מין

בעיות זקפה

קיום יחסי מין באופן סטנדרטי זוהי ללא ספק אחת מהדרישות הבסיסיות בכל מערכת יחסים. ברגע שגבר אינו מסוגל לשמור על זקפה לאורך זמן או שמא

קרא עוד »
אין אונות

גברים בכל הגילאים סובלים מתופעה של אין אונות אשר משפיעה באופן ישיר על תחושת הגבריות כמו גם על איכות קיום יחסי המין. כיצד אם כן

קרא עוד »
משיכה מינית

כמה זמן לוקח לכם לגבש החלטה בנוגע לבחורה מסוימת באתרי ההיכרויות השונים? ככל הנראה הרק מספר שניות, ואתם תחליטו האם אתם מעוניינים לשוחח עם אותה

קרא עוד »
חשק מיני

כמו תיאבון, עייפות או החיבה לחתולים, גם חשק מיני הוא עניין סובייקטיבי למדי. זה די דומה למה שאנחנו חווים בזמן נהיגה: כל מי שלא נוהג

קרא עוד »
שפיכה מהירה

שפיכה מהירה זה תיאור למקרה שבו גבר פולט זרע באופן מהיר יחסית מרגע תחילת קיום יחסי המין. ברוב המקרים השפיכה מתרחשת גם ללא כוונה מן

קרא עוד »
Call Now Buttonלהזמנת ספריי השהייה (דיסקרטי)

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: