5  הסיבות להשתמש בויאגרה ללא מרשם

אף גבר לא רוצה להודות שהוא לוקח ויאגרה שכן הוא יראה כפחות גברי בעיני חבריו. אבל האם עדיף לסבול במיטה ולא ליהנות עד הסוף מיחסי מין מאשר להודות שיש לכם בעיה? מעכשיו תוכלו לרכוש ויאגרה גם ללא מרשם רופא ומבלי להודות בפני הרופא שלכם על הקשיים שאתם חווים.

 

למי מיודעת הויאגרה?

לגברים הסובלים מבעיית אין אונות ומתפקוד מיני לקוי. זה כולל בעיות זקפה וקשיים בהגעה למגע מיני מספק. ישנן סיבות רבות לתופעה, חלקן נובעות ממחלות גופניות, כגון: טרשת נפוצה, סכרת, שבץ מוחי, ועוד, חלקן נובעות מבעיות הורמונליות, חלקן מבעיות במבנה הפין (עקמת פין יכולה לגרום לפגיעה ברקמת הפין ובעצבים הנמצאים שם), וחלקן מבעיות נפשיות, כגון: לחץ, חרדת ביצוע, דיכאון, וכו’.

 

מי יכול לרכוש ויאגרה ללא מרשם?

גברים מעל גיל 35 ללא רקע רפואי מסכן. בכל זאת, זוהי תרופה עם חומר פעיל סילדנפיל המשפיעה שונה על כל אחד. אם יש בידיכם ספק התייעצו עם רופא. כל המידע על ויאגרה ללא מרשם ניתן למצוא בקישור.

 

למה לרכוש ויאגרה ללא מרשם?

  1. הסיבה החלו למכור ויאגרה ללא מרשם היא שהרבה גברים התביישו לגשת לרופא שלהם, להתוודות על הבעיה ולקבל מרשם. מכירה ללא מרשם מאפשרת לכם לשמור על הדיסקרטיות שאתם חפצים בה.
  2. כי זה עובד – ויאגרה מוכחת כעוזרת לטיפול בבעיית אין אונות. אם אתם מרגישים שאתם סובלים מבעיה זו ורוצים להפסיק את הסבל, התרופה הזו בשבילכם.
  3. כי ויאגרה ללא מרשם יעילה באותה מידה כמו ויאגרה עם מרשם. כל הגלולות מכילות כמעט אותן חומרים ולכולן יש את החומר הפעיל סילדנפיל הגורם לזקפה.
  4. ניתן למצוא את אותה התרופה תחת שמות שונים ובמחירים מוזלים יותר. כבר אין מונופול אחד על התרופה ולכן ניתן למצוא אפשרויות שונות שיתאימו לכל כיס. מלבד המחיר יש להן גם יתרונות נוספים.

 

בין האפשרויות השונות:

  • קמרגה – הניתנת להשגה בג’ל בטעמים שונים, סוכריות לעיסה בטעמים שונים או טבליות בליעה. היתרון שלא חייב לקחת ויאגרה זו בצורת גלולה.
  • סיאליס – תחליף גנרי נוסף שמחזיק לזמן ארוך יותר, כ-36 שעות ומאפשר סוף שבוע פרוע למשתמשים.
  • פילדנה – מכילה חומרים כמעט זהים לויאגרה המקורית של חברת פייזר, אך נמכרת במחירים זולים ונוחים יותר למשתמש.
  1. ויאגרה ללא מרשם שנמכרת באופן חוקי בבתי המרקחת, היא ויאגרה בטוחה למשתמש שלא מכילה חומרים מסוכנים. זוהי לא תרופה מזויפת כמו שניתן למצוא בשוק השחור.

 

לסיכום –

כיום, כשניתן לקנות ויאגרה ללא מרשם באופן חוקי, בפיקוח משרד הבריאות, כבר אין סיבה לקנות ויאגרה עם מרשם. רק אם הינכם מתחת לגיל 35 ואתם סובלים ממחלות בריאותיות כאלו ואחרות, התייעצו עם רופא טרם לקיחת התרופה ואל תנסו לעשות בה שימוש לפני זה.

ויאגרה

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *