4 יתרונות באימון קאוצ’ינג אישי

בניגוד לשיטות אימון אחרות שבהן המיקוד הוא בהשגת מטרה ספציפית, אימון קאוצ’ינג מנסה להגיע למקום נרחב יותר, ולהבין את מה שבאמת מפריע לכם להשיג מטרות. אימון כזה ישרת אתכם לא רק בהשגת המטרה הספציפית אלא גם בהמשך החיים, ויעניק לכם כלים שישרתו אתכם מעתה והלאה. אם עוד לא שמעתם על האימון הזה, כאן נספר לכם על כמה מיתרונותיו.

 

קאוצ’ינג

אימון אישי קואצ’ינג הוא אימון שבו אתם עובדים יחד עם מאמן אישי כדי להשיג מטרה או להתגבר על קושי. בניגוד לסוגי אימונים אחרים שבהם המטרה של המאמן היא פשוט לעזור לכם להשיג יעד מסוים, באימון קאוצ’ינג המטרה היא לספק לכם כלים שבין השאר יאפשרו לכם להשיג את אותה מטרה שאתם רוצים להגיע אליה. לאימון כזה יש מספר יתרונות על פני סוגי אימוני אחרים.

אימון אימון אישי

עבודה מנטלית מרובה

היתרון הראשון שיש לאימון הזה הוא בעבודה המנטלית הרבה שאתם הולכים לעבור בו. באימוני ספורט או אימונים לקראת משימה מסוימת המיקוד הוא בעיקר במאמץ הפיזי והניסיון לבנות את הגוף לקראת המאמץ. באימון אישי אנחנו מנסים לבנות את החוסן המנטלי שלנו, דבר שיעזור לנו גם מול אתגרים פיזי. העבודה המנטלית המרובה תחסן אתכם בצורה שתעזור לכם בשלל אתגרים.

 

כלים לשדות נוספים בחיים

לא משנה מה המטרה שהצבתם לעצמכם, בסופו של דבר יבוא יום ובו האימון שעשיתם לקראתה יגיע אל קיצו. הרצון שלכם הוא לא רק להשיג את המטרה הזו אלא גם להפיק כלים נוספים שיוכלו לשרת אתכם בשדות נוספים של החיים. זה בדיוק מה שהולך לקרות באימון קאוצ’ינג אישי. הכלים שתקבלו יעזרו לכם בעוד תחומים, מעבר לזה שעבורו התחלתם את תהליך האימון.

 

פיתוח תודעה חיובית

אחד המחסומים הכי גדולים שיש לנו בחיים זו התודעה שלנו. איך אנחנו מסתכלים על העולם, איך החברה רואה אותנו ומה היכולות האמיתיות שלנו הם שאלות עמוקות. תשובות חיוביות לשאלות הללו יכולות לסייע לנו להתמודד עם הרבה מאוד קשיים בחיים, וזה אחד הדברים שאנחנו הולכים לעבוד עליו במהלך אימון קאוצ’ינג אישי.

 

לא מסתפקים במטרה אחת

כל מי שהתאמן לקראת אתגר מסוים מכיר את תחושת הריקנות שעלולה להגיע לאחר ההגשמה של האתגר. באימון קאוצ’ינג אישי התחושה הזו לא תפגוש אתכם, כיון שגם אחרי שתשיגו את המטרה שהצבתם יהיה לכם קל להציב את המטרה הבאה ולהשיגה.

 

לסיכום

אימון קאוצ’ינג מאפשר לכם להגיע למקומות העמוקים ביותר בתודעה שלכם, ולהבין מה באמת מונע מכם להשיג מטרות. במהלך האימון תעבדו יחד עם המאמן על פיתוח תודעה חיובית, ותוכלו להתגבר על כל קושי מנטלי. משם, הדרך להתגבר על קשיים אחרים בחיים שלכם תהיה הרבה יותר קלה. זכרו גם שאימון כזה ישרת אתכם לא רק מול מטרה מסוימת, אלא ייתן לכם כלים בעוד תחומים.

קאוצ'ינג

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *