4 טיפים לשיפור הזוגיות שלכם

אם הגעתם לפה, כנראה שקשיי הקורונה לא פסחו עליכם. חשוב שתדעו שאתם לא לבד, התקופה האחרונה הינה קשה עבור כל הזוגות. זו הסיבה שהחלטנו לרכז במדריך אחד את 4 הטיפים שיאפשרו לכם לשפר את הזוגיות שלכם. אז תקדישו כמה רגעים ותקראו את השורות הבאות שצפויות לשנות את חיי הזוגיות שלכם מקצה לקצה.

 

טיפ מספר 1 – תקבעו דייט זוגי אחת לשבוע

הטיפ הראשון והחשוב ביותר לשיפור הזוגיות הוא קביעת דייט. תמצאו זמן רגע לשבת על כוס קפה ותבדקו מהו היום בשבוע שמתאים לשניכם לשבת למשך לפחות שעתיים, לבד. רק אתם, בלי חברים, בלי הילדים ובלי השכנה שתמיד נדחפת לסלון ושואלת מה נשמע. אתם יכולים גם לקבוע מקום קבוע שבו תשבו, להלן כמה אפשרויות בחירה:

  1. בית קפה פינתי
  2. תיאטרון
  3. על חוף הים

שימו לב! אתם צריכים לקבוע דייט במקום שנמצא מחוץ לבית. שינוי אווירה זה הכלל החשוב ביותר בטיפ הזה ואתם חייבים ליישם אותו.

 

טיפ מספר 2 – צאו לקנייה משותפת בחנות סקס

כדי לשפר את הזוגיות, אתם צריכים לצאת יחד אל חנות סקס באשדוד ואשקלון ולבחור את הצעצועים והאביזרים שישנו לכם את החוויה במיטה. אם אתם צריכים לשפר את הזוגיות, כנראה שהיחסים שלכם במיטה דורשים שיפור. זה הרי ידוע שכשהיחסים במיטה משתפרים, הזוגיות משתפרת פלאים. לכן, צאו ותפנקו את עצמכם באחד או יותר מהצעצועים הבאים:

  • טבעת רטט
  • ויברטור
  • צעצועים אנליים
  • שוטים ועוד

 

טיפ מספר 3 – תהיו ספונטניים

אחת התכונות שמאפשרת להרבה זוגות לחוות שיפור משמעותי ביחסים הזוגיים זו ספונטניות. תדמייני רגע שאת פונה לבן הזוג ושואלת אותו מה דעתו שתצאי ל-4 ימים לחופשה ספונטנית עם החברה הכי טובה שלך. דמיינת? מצוין. עכשיו, תדמייני שהוא אומר לך “כן” בספונטניות. איך תרגישי? את תרגישי מדהים! ברור שתרגישי מדהים! אין על כך ספק. לכן, מעכשיו אתם צריכים להיות יותר ספונטניים. תפרגני לו על נסיעה לכמה ימים והוא יפרגן בחזרה. נכון שאתם צריכים קצת זמן ביחד, אבל גם זמן לבד זה חשוב לשיפור הזוגיות.

 

טיפ מספר 4 – תעניקו מתנות

שימו לב! יש חוק חשוב בכל הנוגע לטיפ ה-4. מדובר במתנות שלא עולות כסף. אתם גם ככה צפויים להוציא לא מעט על הדייט הזוגי ועל היציאות הספונטניות. כאן אתם צריכים להפעיל קצת את הראש ולהעניק אחת לכמה זמן מתנה שלא עולה כסף, מה למשל?

  • זר פרחים שליקטתם בגינה
  • מכתב אהבה ועוד

אנחנו נשאיר לכם את האפשרות לבחור את המתנות הכי מיוחדות שאתם יכולים לחשוב עליהם.

 

סיכום

אלו היו 4 הטיפים שלנו שיאפשרו לכם לשפר את הזוגיות תוך זמן קצר. כעת, כשאתם יודעים מהם הטיפים הללו, נותר לכם רק ליישם וליהנות ביחד. שיהיה בהצלחה!

טיפים לזוגיות

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *