4 טיפים למציאת דייט לערב אחד

יש לכם ערב פנוי? מעוניינים לחפש דייט זורם וקליל לערב אחד? לא יודעים מאיפה להתחיל ואיפה בכלל כדאי לחפש? ללא ספק מציאת פרטנר ללילה אחד זה דבר שהוא לא תמיד קל. עם האפליקציות ואתרי ההיכרויות שסוחפים את כולנו, לא תמיד אנחנו יודעים היכן לחפש או לאן לפנות. אספנו לכם כמה טיפים שיוכלו לעזור לכל אחד לצאת מהבית לדייט חד פעמי מהסרטים. 

1 – יצרתם קשר? הציעו להיפגש באותו הערב

הכרתם מישהו או מישהי באתר הכרויות סקס? נוצר קשר טלפוני? אם  השיחה עם הפרטנר זורמת, נסו להציע להיפגש באותו הערב. לרוב כשמכירים מישהו ברשתות השונות, קל להיכנס לשיחות ארוכות ולדחות את המפגש הראשוני. אז זהו שלא, חשוב מאוד להציע להיפגש באותו הערב על מנת לשמור על הזרימה ועל השיח.

שימו לב, ההצעה הראשונית להיפגש היא חשובה, אך נסו לא להבהיל יותר מדי את הצד השני או ללחוץ עליו. נסו להציע בעדינות ובאופן מרומז להתקדם לקראת פגישה, זאת באמצעות הצעות לאירועים חברתיים מעניינים כמו ארוחת ערב, צפייה בסרט בקולנוע או הופעה שיש באותו הערב. אל תשכחו להבהיר את הרצונות שלכם בנוגע למפגש החד פעמי. המטרות צריכות להיות ברורות גם לצד השני, על מנת ששניכם תהיו באותו הראש ואף אחד מהצדדים לא ייפגע.

עֶרֶב

2 – נסו לא להיתקע על אותם האנשים

במידה ויש לכם כמה שיחות זורמות עם מספר אנשים, אבל האדם המסוים שאתם הכי מעוניינים בו אינו זורם והשיחה לא קולחת – אל תשברו את הראש יותר מדי. המשיכו הלאה, אל תגיבו בכעס מיידי ונחרץ. העניקו לאותו האדם את התחושה שאתם לא לוחצים עליו, וכך אולי הוא יצליח לזרום איתכם יותר, או שפשוט תניחו לו ושם זה ייפסק.

לפעמים אנחנו תקועים על אדם מסוים ולא מצליחים לראות את האופציות הטובות יותר שיש מסביבנו. פלירטוט אינטרנטי יכול להיות טיפה יותר מורכב מאשר במציאות, אבל היתרון הגדול הוא שאם זה לא הולך, אפשר פשוט לצאת מהשיחה ולהמשיך הלאה לפרטנרים נוספים.

 

3 – נסו לחפש בכמה מקומות שונים

אתר הכרויות הוא אופציה נהדרת, אבל נסו לפגוש פרטנרים לדייט אחד גם בדרכים נוספות.  לנסות בכמה שיותר מקומות ודרכי היכרות – זה יכול להגדיל את הסיכויים שלכם למציאת פרטנר ללילה אחד. חשבו על האתרים המתאימים לסוגי האנשים שמחפשים קשר קליל וחד פעמי, וכמובן, אל תיתקעו רק על אופציה אחת. חשוב תמיד לכוון לכמה שיותר מטרות, כמה שיותר אופציות, ולעזוב את מה שלא עובד.

 

אל תתייאשו

זאת אולי המטרה הכי חשובה. כשאנחנו מחפשים פרטנר חד פעמי, לדייט לערב אחד, עלינו לא להתייאש בניסיון להגיע אל המטרה. לעיתים האנשים יכולים להיות קצת יותר קשים, פחות זורמים, אולי אפילו עלולים לבאס אותנו. אל דאגה, בטוח שיש שם מישהו או מישהי שמתאימים עבורכם, ואתם רק צריכים לחפש מספיק ולחכות בסבלנות עד שייווצר החיבור. בהצלחה!

עֶרֶב

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *