3 יתרונות בפטור ממס הכנסה לחולים

אנשים שחלו במחלה קשה עשויים לגלות שמדינת ישראל העניקה להם פטור מתשלום מס הכנסה. פטור זה מאפשר לחולים ליהנות מיתרונות רבים. החלטנו להעלות את המודעות בנושא ולהציג במדריך מקוצר את 3 היתרונות הבולטים ביותר שאי אפשר להתעלם מהם. הישארו אתנו ותגלו בעוד כמה רגעים מה הם היתרונות הללו.

 

פטור ממס הכנסה – מה זה אומר בכלל?

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף שעוסק בפטור ממס הכנסה מבלי להסביר מה זה אומר. נציין תחילה כי מדובר בפטור שאינו מגיע באופן אוטומטי. כלומר, יש להגיש בקשה מסודרת כדי לקבל אותו. מי שיכולים להגיש את הבקשה הם מי שנכחו בעבר בוועדה רפואית של המוסד לביטוח לאומי וקיבלו לאחריה לפחות 90% נכות. מדובר בין היתר במי שחולים במחלות הבאות:

  • חולי לב
  • חולי סוכרת
  • חולים במחלות ריאה
  • חולי כליות ועוד

פטור ממס הכנסה

תכירו היתרון המשמעותי ה – 1: אתם יכולים לחסוך הרבה כסף

לפי החוק, אזרחי מדינת ישראל צריכים לשלם מס הכנסה עבור כל מיני הכנסות. מדובר בסכומים גבוהים למדי, אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם על כך. שכן, אתם רואים את הסכומים הללו בתלוש המשכורת שלכם. תהיו בטוחים שברגע שתקבלו פטור ממס הכנסה, אתם תוכלו לחסוך המון כסף. בחרנו להציג את היתרון הזה במקום הראשון, בגלל שהוא נתפס בעינינו כמשמעותי.

 

תכירו היתרון המשמעותי ה – 2: אתם לא צריכים לעבוד קשה בשביל זה

אתם לא צריכים לרוץ אחרי הרופאים שלכם, להוציא מסמכים מהאשפוז ועוד. שכן, יש כיום חברות למיצוי זכויות שישמחו לעמוד לשירותכם ולבצע את כל ההליך הבירוקרטי עבורכם. אם אתם מתכננים להגיש בקשה לפטור זה, עליכם לפנות אל חברה מוסמכת שכזו. שכן, כך תוכלו לעבור את ההליך במינימום מאמץ.

 

חשיבות הייצוג המקצועי

אי אפשר שלא להתעכב לרגע על החשיבות בקבלת ייצוג מקצועי מטעם חברה מוסמכת. אנחנו בוחרים לציין בקצרה כי עליכם לפנות אל חברה מוכרת ומומלצת, כדי שתהיו בטוחים בכך שזו תפעל באופן הטוב ביותר, כדי להביא לכם את הפטור שמגיע לכם על פי החוק.

פטור ממס הכנסה

תכירו היתרון המשמעותי ה – 3: אתם זכאים להטבה גם אם יש לכם פחות  מ – 90% נכות

אם קראתם את ההסבר אודות פטור ממס הכנסה והצטערתם לגלות שאינכם עומדים בקריטריון שצוין לעיל, כדאי שתחשבו שוב. שכן, מדינת ישראל מעניקה הטבות בתשלומי מס הכנסה שנוגעים לקופות הגמל. כך שבעצם, אם יש לכם כ – 75% נכות ויותר, אתם תוכלו לקבל את הפטור הזה שנחשב גם כן למשמעותי.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 3 היתרונות הבולטים ביותר שנוגעים לפטור ממס הכנסה לאנשים חולים. כעת, אתם מכירים בכל האינפורמציה החיונית, כך שנותר לכם רק להגיש בקשה לקבלת הפטור וליהנות מהיתרונות הללו באופן אישי.

פטור ממס הכנסה

DateMe

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *