שפיכה מוקדמת

עד כמה התפקוד המיני חשוב לכם? זהו ללא ספק אחד מהדברים המשמעותיים ביותר בחייהם של גברים רבים אשר רואים בתפקוד המיני אפשרות לשדרג את חייהם. אך ישנן לא מעט בעיות אשר יכולות לפגום בתפקוד המיני, ולכן חשוב מאוד להתעמת איתם על מנת לפתור אותן ולהשאיר אותן הרחק מאחור. לא מעט מהבעיות עשויות להופיע ללא כל התראה מוקדמת, כך שתצטרכו למצוא את עצמכם מתמודדים לראשונה עם בעיה שלא הכרתם לפני כן כמו שפיכה מוקדמת. כמובן שהדבר החשוב ביותר זה לפנות אל הגורמים הנכונים על מנת שיסייעו לכם עם הבעיה ויספקו לכם את שלל הכלים שעומדים לרשותם.

אחד מהבעיות הנפוצות ביותר בקרב גברים בישראל ובעולם כולו זה כמובן מצב של שפיכה מוקדמת. מדובר במצב שבו הזרע יוצא בעת קיום יחסי מין מוקדם מהצפוי, אפילו מבלי שהגבר ירגיש או ישים לכך לב. מדובר בסיטואציה מתסכלת מאוד עבור הגבר שמרגע יציאת הזרע יתקשה מאוד להגיע למצב של אורגזמה פעם נוספת. לכן חשוב מאוד להבין אילו אופציות עומדות לרשותכם על מנת להתמודד עם הבעיה. ברגע שתכירו בבעיה ותתמודדו איתה, תוכלו לשדרג את חיי המין שלכם ולהביא אותם למקומות חדשים. שפיכה מוקדמת יכולה להגיע בכל גיל, לכן אל תחשבו כי מדובר בבעיה שרק מבוגרים עשויים לסבול ממנה – גם צעירים יכולים להגיע למצב של שפיכה מהירה.

 

כיצד מוגדר מצב של שפיכה מוקדמת?

אז מתי באמת נוכל להגיד באופן חד משמעי כי אנו סובלים ממצב של שפיכה מוקדמת? חשוב להבהיר כי לא בכל פעם שאתם גומרים מוקדם מהצפוי מדובר במצב של שפיכה מהירה. לכן חשוב מאוד שתבינו כיצד גורמי הרפואה והגורמים הפסיכולוגים מגדירים את המצב הזה. ראשית כל שפיכה מוקדמת מתרחשת כאשר הזרע יוצא בזמן של דקה ועד שתי דקות מרגע קיום יחסי המין. אם הזרע יוצא לאחר שתי דקות, מדובר במצב רגיל של שפיכה – ואין צורך לפנות אל גורמים מטפלים על להתמודד עם הבעיה.

בנוסף שפיכה מהירה אמורה להתרחש באופן כמעט קבוע בעת קיום יחסי מין. לא פעם גברים עשויים למצוא את עצמם שופכים מוקדם מן הצפוי, אך מדובר בסיטואציה שקורה לעיתים רחוקות יחסית. במצב כזה אין שום סיבה לפנות אל הגורמים הרפואיים, מדובר בסיטואציה תקנית לחלוטין אשר יכולה לקרות כמעט לכל גבר בעולם. יתרה מכך, חוקרים סבורים כי כל גבר בעולם יחוו לפחות פעם אחת בחייו סיטואציה שבה הוא גומר מוקדם מן הצפוי. לכן אל תיכנסו לפאניקה אם מדובר בסיטואציה שלא מתרחשת על בסיס קבוע. שפיכה מוקדמת אמורה לפקוד אתכם בכל פעם שאתם מקיימים יחסי מין, ובגלל זה חשוב מאוד לטפל בה בהקדם האפשרי.

 

שיטוח שונות להתמודדות עם שפיכה מוקדמת

ישנם לא מעט שיטות אשר יכולות לעזור לכם להתמודד עם מצב של שפיכה מהירה. ברגע שתבצעו את הפעולות הללו לעיתים שכיחות, תוכלו לראות בהקדם האפשרי שיפור משמעותי ושליטה כמעט מלאה ביציאת הזרע בעת קיום יחסי מין.

אחת מהאופציות המוכרות ביותר והמומלצות ביותר זוהי שיטה שנקראת “התחל והפסק”. השיטה בעצם עוזרת לגוף שלכם להתמודד עם הגירוי המיני בצורה תקינה ונכונה. במסגרת השיטה כל מה שאתם צריכים לעשות זה לאונן לבדכם עד אשר אתם כמעט מגיעים אל נקודת האל חזור, באותו הרגע אתם מפסיקים לאונן. כך הגוף שלכם חוזר למוטב, ואז אתם מבצעים שוב בדיוק את אותה הפעולה. מומלץ לעשות זאת ברצף של 3-5 פעמים בכל פעם.

שיטה נוספת אשר עומדת לרשותכם היא שיטה שנקראת “החנק”. בשיטה הזו על בן או בת הזוג ללחוץ בחוזקה על הפין לפני שהגבר מגיע למצב של אורגזמה. הלחיצה החזקה אמורה לגרום לכך שהגבר לא יוציא זרע, וכך בעצם אתם שוב מרגילים את הגוף שלכם למצב של גירוי מיני.

שיטה אחרת היא שיטה קצת יותר שונה אשר נקראת “שיטת 7 השלבים”. בשיטה הזו אתם משלבים טיפול תרופתי וטיפול פסיכולוגי במקביל על מנת להביא לתוצאות מהירות. קשה מאוד לאמוד את הצלחת השיטה מכיוון שהיא משתנה בין אדם כזה לאדם אחר, לעומת השיטות האחרות אשר מגיבות כמעט באותה האפקטיביות לכל הגברים.

 

אנשי המקצוע

בכל מצב שבו אתם פונים לטיפול פסיכולוגי או לטיפול תרופתי, חשוב מאוד שיתלווה אליכם איש מקצוע אשר מכיר את התהליך ויוכל לסייע לכם. מצב של שפיכה מוקדמת כמו שכבר אמרנו הוא מצב מוכר מאוד, ולכן אינכם צריכים להרגיש נבוכים או לא בנוח. ברגע שתהיו מודעים למצב שאותו אתם חווים, יהיה לכם הרבה יותר קל להתמודד מולו בצורה יעילה ורצינית הרבה יותר. מצב של הכחשה רק עלול לעכב את התוצאות הסופיות, ואתם כמובן תמצאו את עצמכם סובלים מהבעיה למשך תקופת זמן ארוכה. המטרה שלכם היא לחזור לפעילות מינית תקינה בתוך זמן קצר, וזה בהחלט יכול לקרות – כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכיר בבעיה ולהתמודד איתה.

אם אתם רוצים להתמודד עם בעיה של שפיכה מוקדמת באופן מידיי ולא לדחות את הקץ, יש לנו פתרון מצוין שיכול להועיל לכם ולשפר את חיי המין שלכם בצורה ניכרת. מדובר על תרופה שנקראת “סופר מן” המשמשת בתור תחליף ויאגרה, התרופה תסייע לכם להשיג את הזקפה הנדרשת אשר תלווה אתכם לאורך כל קיום יחסי המין. במצב כזה יהיה לכם הרבה יותר קל לשלוט בזרע ולהחליט מתי אתם רוצים שהוא יצא. התרופה עצמה מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי, והיא עשויה מחומריים טבעיים בלבד – כך שהיא בטוחה לשימוש, ותוכל לסייע לכם לקיים יחסי מין סדירים וללא אף חשש מהצד שלכם.

שפיכה מוקדמת

DateMe

שפיכה מהירה אצל נשים

שפיכה מהירה (או שפיכה מוקדמת) אצל נשים היא שפיכה שמגיעה לפני ששני בני הזוג הספיקו ליהנות. אמנם אנחנו נוטים בדרך כלל להתייחס לצד הגברי במשוואה,

קרא עוד »

שפיכה מהירה

שפיכה מהירה זה תיאור למקרה שבו גבר פולט זרע באופן מהיר יחסית מרגע תחילת קיום יחסי המין. ברוב המקרים השפיכה מתרחשת גם ללא כוונה מן

קרא עוד »

איך לגמור לאט יותר

בעת קיום יחסי מין, אחת מהשאלות השכיחות ביותר שאנו שואלים את עצמנו זה איך לגמור לאט יותר? הרצון להמשיך וליהנות מהתשוקה המינית יכול להיות מדהים,

קרא עוד »