מהי קמגרה (KAMAGRA), האם היא עובדת ואיפה מומלץ לקנות?

גומר מהר? אתה לא לבד! המוני גברים ברחבי העולם סובלים מבעיה של שפיכה מוקדמת בזמן קיום יחסי מין, לצד המבוכה הנלווית לסיטואציה ותסכול הדדי שלהם ושל בנות (או בני) זוגם.
אולם בעוד שבעיית השפיכה המוקדמת היא דבר טבעי לחלוטין, הפתרונות שהוצעו עד היום לגברים אשר מתמודדים עם הסיטואציה היו בעיקר מסורבלים, מלאכותיים ופשוט לא יעילים.
לשמחתך ולשמחתנו, יש כיום שחקנית חדשה בשוק הפתרונות לבעיות של שפיכה מוקדמת ואין אונות. הגיע הזמן להכיר לך את קמגרה (Kamagra) – הפתרון שיגרום לך לגמור מהר… עם המבוכה בחדר המיטות!

לרכישת קמגרה באתר קמגרה פארם לחצו כאן.

קמגרה הינה פתרון חדשני וטבעי בתחום התוספים להגברת זקפה, והיא נותנת קונטרה רצינית לתרופות הותיקות יותר בתחום הטיפול בהפרעות זיקפה, ביניהן שמות מוכרים כמו – ויאגרה, לויטרה וסיאליס. גלולות פופולאריות אלה לטיפול בבעיות של שפיכה מוקדמת, אין אונות ואימפוטנציה, אמנם ידועות בתור פתרונות אפקטיביים יחסית. עם זאת, השימוש בהן טומן בחובו תופעות לוואי פוטנציאליות רבות וכן לא מעט סכנות בריאותיות לגברים מקבוצות סיכון מסוימות. למשל, הסיכונים שכרוכים בנטילה של תרופות מגבירות זקפה בקרב מטופלים הסובלים ממחלת לב או בעיית לחץ דם. יותר מזה – השימוש בויגארה, לויטרה, סיאליס ודומותיהן – דורש מהמטופל לקבל מרשם של רופא או פסיכיאטר, דבר הכרוך לעתים קרובות בהגברת המבוכה בסיטואציה שהיא מביכה ממילא.

קמגרה, לעומת הפתרונות המיושנים הללו – מאפשרת לגברים מכל העולם לטפל בבעיות של שפיכה מוקדמת או אימפוטנציה באמצעים זמינים, טבעיים ובטיחותיים שמסייעים להגביר את הזקפה ולהנות במקסימום מיחסי המין, עם מינימום מבוכה וסיכונים. מוכן לגלות איך זה מרגיש להתקשות ללא קושי? המשך לקרוא…

מה היא בעצם שפיכה מוקדמת ומי סובל מהבעיה הזו?

בין הבעיות השכיחות ביותר אשר גברים סובלים מהן בגיל צעיר (ולא רק), ישנה בעית השפיכה המוקדמת. אף שמדובר בבעיה שהרבה גברים ברחבי העולם חווים בחדר המיטות, זהו נושא רגיש ביותר שבכל זאת נתפס בעיני אנשים בעולם המודרני בתור עניין חריג ומביך שלגיטימי לדון בו אך ורק בדלתיים סגורות, או גרוע מכך – “תקלה” מצערת ומשפילה שעדיף להתכחש לחלוטין מקיומה ואף להתעלם ממנה כליל.

אף שבמקרים רבים שפיכה מוקדמת אצל גברים אינה נגרמת עקב היעדר חשק מיני, אלא נהפוך הוא – בעקבות ריגוש יתר, הקהילה הרפואית דווקא מגדירה את בעיית השפיכה המוקדמת בגברים בתור בעיה של אין אונות או אימפוטנציה (Erectile dysfunction), שיש לטפל בה באמצעים תרופתיים.

התופעה של שפיכה מוקדמת או נטיה “לגמור מהר” כפי שמגדירים את הבעיה בשפה עממית יותר – שכיחה למדי בקרב גברים צעירים ובמיוחד כאשר מדובר בגבר אשר חווה סיטואציה מינית אינטימית עם בת או בן זוגו לראשונה (או באחת מן הפעמים הראשונות שלו). בעיית השפיכה המוקדמת מתאפיינת בכך שלפני שלב החדירה, או ממש בתחילתו של המשגל – מגיע הגבר לפורקן ולשפיכת זרע.
בחלק מן המקרים, מתרחשת השפיכה המוקדמת רק במסגרת המגע המיני הראשון של אותו הגבר, אך לעתים קרובות – מדובר בבעיה שנוטה להשנות פעמים נוספות וליצור אצל הסובלים ממנה ובני זוגם מבוכה רבה, וכן תחושות קשות של תסכול, בושה ואי נוחות בחדר המיטות – אשר עלולים בסופו של דבר גם להביא לאין אונות אמיתית וקושי להגיע לזקפה בעקבות הלחץ שהסיטואציה של השפיכה המוקדמת מייצרת.

מה גורם לבעיה של שפיכה מוקדמת?


שפיכה מוקדמת היא בעיה שיכולה לפקוד גברים פעילים מינית ממגוון סיבות.
רבות מן הסיבות לשפיכה מוקדמת בגברים, נובעות מקשיים פסיכולוגיים ורגשיים, כמו למשל ריגוש יתר בסיטואציות מיניות, חשש או חרדת ביצוע, סטרס, פחדים ועוד. לעתים, גם מצבים פיזיים נפוצים יכולים להשפיע לרעה על האון המיני של גברים, למשל חוסר שינה ועייפות מוגברת, תשישות עקב מחלה ועוד.

הסיבות העיקריות לתופעות של שפיכה מוקדמת ואין אונות:

קיימים מגוון של גורמים אשר עשויים להביא גברים למצב של שפיכה מוקדמת או תופעות מסוג דומה, כמו למשל:

 • אין אונות או אימפוטנציה
 • היעדר חשק מיני
 • שפיכה מאוחרת
 • תפקוד מיני משובש

 

בין הגורמים לתופעות מסוג זה ניתן למצוא :

 • רמות סטרס גבוהות הנובעות מלחץ קבוע בבית או בעבודה
 • חוסר איזון תזונתי
 • קרינה אלקטרו מגנטית – קרינה שנמצאת בכל מקום כמעט בימינו
 • בעיה בריאותית כרונית

גורמים אלו ונוספים עשויים להשפיע בצורה משמעותית על איכות חיי הסקס והיכולת של האדם להנות מהם. לצערנו, למרות שיתכן כי בעיית השפיכה המוקדמת תיפתר מעצמה באופן טבעי ככל שהגבר יצבור נסיון בחדר המיטות, ואף שישנם פתרונות שמאפשרים לטפל בגורמים לבעיית השפיכה המוקדמת בקלות יתרה – ישנם לא מעט בחורים שמשיכים לסבול מהבעיה ובמקום לנסות לטפל בה או להתגבר עליה, מחליטים לתור אחר פתרונות לא קונבנציונליים ולא סבירים כדי לחסוך מעצמם את המבוכה המלווה לסיטואציות מיניות.

כמובן שקיימים שלל גורמים נוספים שלא התיחסנו אליהם, אך הגורמים אותם מנינו לעיל, הם התורמים העיקריים לבעיות בתפקוד המיני של גברים. קיימים מקרים אשר בהם קיים קושי להגיע לאבחנה מדויקת של הגורם לבעיה בתפקוד המיני אולם אין משמעות הדבר כי לא ניתן למצוא פתרונות. לפיכך, חשוב לבחון אילו פתרונות זמינים כיום לטיפול באין אונות / בעיות בשפיכה / אימפוטנציה וכדומה – ולא לדחות את ההתמודדות על בעיות אלו שמשפיעות לרעה על איכות החיים שלך ושל בת או בן זוגך.


כיצד ניתן לטפל בבעיה של שפיכה מוקדמת אצל גברים?


ישנן דרכים אשר נועדו לטיפול בבעיה של שפיכה מוקדמת באמצעים פסיכולוגיים הכוללים תרגול של מגוון טכניקות שהמטרה שלהן לאפשר למטופל ללמוד כיצד לשלוט בשפיכה המוקדמת ולעכב אותה (באמצעים טנטריים ועוד). ישנם מטופלים שגם מנסים לעשות שימוש בחומרים כמו תכשירים מאלחשים כדי להקטין את הרגישות של איבר מינם ובכך לעכב את השפיכה.

טיפול בנושא השפיכה המוקדמת באמצעים אלו, לצערנו, לא רק שאינו מקדם את פתרון הבעיה ברוב המקרים – אלא אף מעצים את תחושת הסטרס והחרדה שסביב קיום יחסי מין, מאחר וגברים שעושים שימוש במשחות מאלחשות כדי לא לגמור מהר, לעתים מביאים את עצמם למצב שהם נתקלים בבעיה ההפוכה – תחושה של נימול ואובדן תחושה זמני באיברי המין שלהם או של בנות / בני זוגם,
דבר אשר מעלים את זקפתם ומקשה עליהם אף יותר לקיים יחסי מין בצורה תקינה וטבעית.

למעשה, שימוש באמצעים מלאכותיים לטובת עיכוב השפיכה, לא באמת נותן מענה ממוקד ואמיתי לשורשי הבעיה, אלא מוסיף סיבוכיות מיותרת לחוויה המינית והופך את קיום יחסי המין למסורבל יתר על המידה – כך שמה שהתחיל בתור בעיה של רגישות יתר במיטה עשוי להפוך לבעיה אמיתית של חוסר תחושה, אימפוטנציה ואין אונות אמיתית.

יתרה מכך, כפתרון לבעיות של שפיכה מוקדמת ואין אונות, גברים רבים מקבלים לעתים קרובות מרשמים לשלל תרופות ופתרונות כימיים, שאמורים לתת מענה לקשיים הללו. למשל, מרשם לויאגרה (Viagra) / לויטרה (Levitra) / סיאליס (Cialis) ותרופות נוספות לטיפול באימפוטנציה בנטילה דרך הפה, אשר עליהן ודאי שמעתם בתור תרופות מרשם שנועדו להגביר את הזקפה לפרקי זמן ארוכים במיוחד. חשוב לציין כי נטילה של תרופות מסוג זה, עלולה מהר מאוד להפוך לבעיה בפניה עצמה, בכך שהשימוש בהן נוטה ליצור תלות רגשית בקרב מטופלים שמחפשים דרך קלה לטפל בבעיית השפיכה המוקדמת או אין האונות שלהם. ברבים מן המקרים השימוש בטבליות ויאגרה / לויטרה / סיאליס ודומותיהן אף הופך להתמכרות של ממש, אשר עשויה להוביל את הגברים הנוטלים את הגלולות לסבול מתופעות לואי חמורות שיסכנו את חייהם.


תכירו את השחקנית החדשה בתחום הטיפול בשפיכה מוקדמת – קמגרה!

אין ספק כי גברים רבים בישראל ובעולם כולו זקוקים לפתרון זמין, נגיש ומהיר השפעה שיתן להם מענה
טבעי לבעיית השפיכה המוקדמת שפוגעת בחיי המין שלהם ושל בנות ובני זוגם. לשמחתנו, כיום ישנם תוספי תזונה צמחיים מחומרים טבעיים, אשר פותחו בדיוק למטרה זו על ידי חברות גדולות אשר עוסקות בתחום התכשירים הטבעיים.

בין הפתרונות הטבעיים הללו לבעיה של שפיכה מוקדמת, ניתן למצוא את קמגרה – תוסף חדש יחסית שהצטרף לאחרונה לשוק התוספים הטבעיים לטיפול בבעיות שפיכה ואין אונות. תודות להיותה של הקמגרה תרופה צמחית מרכיבים טבעיים, ניתן לעשות בה שימוש באופן קבוע ועל פי הצורך (בכפוף להוראות השימוש כמובן) כדי להנות מביצועים משופרים באופן משמעותי בחדר המיטות.
בניגוד לתרופות מרשם שניתנות כהתוויה לטיפול בבעיית השפיכה המוקדמת, השימוש בקמגרה אינו יוצר תלות בתרכובות כימיות אצל המטופל או צורך לשנות את אופן ההתנהלות במהלך סקס, אלא פתרון אמין, פשוט ונוח – שעובד באמת לטווח ארוך.

היתרון בשימוש בתוספים צמחיים מחומרים טבעיים כמו קמגרה, הוא שלא מדובר בפתרון תרופתי שיכול לגרום לתופעות לוואי בלתי רצויות ומסכנות חיים אצל המטופל, ולא פחות חשוב – את הקמגרה יכול כל אחד לקנות באופן עצמאי. אתם יכולים לשכוח משיחות מביכות עם הרופא שלכם או צורך בביצוע בדיקות חודרניות כדי לקבל מרשם לתרופה לאין אונות. את תוסף הקמגרה תוכלו לקבל באופן דיסקרטי ולהנות מתוצאות מרשימות מבלי להתבזות.

מה הם היתרונות הבולטים של תוסף קמגרה לשיפור הזקפה?


מי שטרם הכיר את תכשיר הקמגרה להעצמת הזקפה, ולא זכה להכיר את יתרונותיו ממקור ראשון – ודאי רוצה לקרוא על היתרונות העיקריים של התכשיר. אז ראשית –  על טעם ועל ריח, יהיה לכם קשה להתווכח. קמגרה מגיעה בתצורה של ג’ל אותו תוכלו להשיג במבחר של טעמים מפתים.
יתרה מכך, את ג’ל הקמגרה תוכלו לרכוש ללא צורך בקבלת מרשם מהרופא שלכם – כך שהדיסקרטיות שלכם נשמרת.

כולנו יודעים שבתור גברים, הדבר המשמעותי עבורנו ביותר כאשר אנחנו נמצאים בסיטואציה מינית עם אדם אחר, הוא התחושה שאנחנו שולטים על המצב ומנהלים אותו. אין גבר שלא רוצה להיות זה שגורם לזו (או זה) שאיתו לגמור, ועדיף בעוצמה ואפילו מספר פעמים. אבל בסיטואציות של אין אונות אנחנו נוטים להרגיש חסרי אונים, כאילו מישהו לקח לנו את השליטה מהידיים (ואיבר המין שלנו).

המזל הגדול הוא שאתה לא חייב לסמוך יותר על המזל שלך. גם אם היה לך יום לא קל, עם תכשיר הקמגרה אתה יכול להיות בטוח שבמיטה תהיה קשה. קמגרה נועדה לעזור לגברים ממש כמוך להגיע לזקפה הכי עוצמתית שהיתה להם אי פעם, ולחוויות בלתי נשכחות בחדר המיטות – גם בתקופות בחיים שהנסיבות לא תמיד משחקות לטובתנו.

בכל מקרה – קחו בחשבון כי אין לכם במה להתבייש, כי מדובר בפתרון אשר בא לתת מענה לא רק למי שסובל מבעיות כמו שפיכה מוקדמת, אימפוטנציה או אין אונות, אלא גם עבור גברים שפשוט מחפשים דרכים חדשות ויצירתיות להוסיף גיוון, עניין וטעם לחוויה המינית עם בני זוגם בחדר המיטות.

קמגרה היא בעצם אלטרנטיבה פרקטית, נוחה יותר ואיכותית ביותר, למגוון הפתרונות שהיו קיימים בשוק מחזקי הזקפה עד היום, אשר הגיעו בעיקר בתצורה של כדורים וטבליות שצריך לבלוע. מה שמוביל אותנו לנושא הבא…

 

מה הם היתרונות הכי גדולים של קמגרה על פני יתר התכשירים המתחרים לשיפור האון המיני?

 • פתרון שלא נתקע לך בגרון – קמגרה היא תוסף קל לבליעה שבא בשקיק קטן של ג’ל בטעמים שנעים וטעים לפתוח ולבלוע. לחיי מין שישאירו אותך עם טעם של עוד…
 • על טעם ועל ריח – הקמגרה זמינה לרכישה במבחר של טעמים מפתים, כך שתוכל להנות מהחוויה מתחילתה ועד סופה.
 • לא צריך לבקש רשות מאף אחד – בניגוד ליתר התכשירים לטיפול באין אונות עם קמגרה אתה לא צריך לבקש מרשם מאף רופא, אלא יכול לרכוש את התוסף בדיסקרטיות גמורה.
 • הפרטיות שלך לפני הכל  את הקמגרה ניתן להזמין בידיעה שאף אחד לא ידע… הסוד שלך ישאר שמור עם המוכר.
 • ספונטאניות במיטה, הנה אני בא –15  דקות ועומד לך.
 • גם עומד וגם עמיד – קמגרה מאפשרת לך להגיע עד ל – 6 שעות של זקפה מלאה
 • עלות נוחה
 • משלוח חינם עד הדלת

 

באיזה אופן פועל תוסף קמגרה לשיפור הביצועים שלך בחדר המיטות?

תכשיר הקמגרה כולל מרכיב פעיל אשר מעורר בגופו של הגבר זקפה חזקה ועמידה לאורך זמן, ומעכב את שלב השפיכה. ג’ל הקמגרה משפיע על מי שנוטל אותו ממש מהר ובתוך פרק זמן של 15 דקות בלבד מרגע בליעתו, כבר תהיה לך אפשרות להנות מחוויה של תפקוד מיני מלא ועוצמתי בחדר המיטות שתוכל להנות ממנה לאורך זמן ממושך וללא הפסקות.

מה עושה מי שמעוניין ליטול קמגרה אך יש לו בעיה עם בליעה של כדורים?

פתרונות רבים להעצמת הזקפה ושיפור המשגל מגיעים בתצורה של גלולות / טבליות / כדורים לבליעה.
ישנם גברים ונשים שיש להם קושי בנטילה של תרופות אשר מגיעות בצורת כדור ומתקשים לבלוע אותן. עד לאחרונה, גברים שמתקשים לבלוע כדורים היו בבעיה בהיבט של נטילת תרופות לעידוד זקפה כמו ויאגרה, סיאליס, לויטרה ודומותיהן – אשר מגיעות בתצורה של גלולה, ולכן לא זכו לחוות את התועלות של זקפה עמידה וממושכת וביצועים מיניים עוצמתיים. אולם בזכות כניסתה של קמגרה לשוק הפתרונות לשיפור הזקפה – נכון להיום, כל גבר המעוניין לעשות שימוש בתוספים לעידוד הזקפה יכול לעשות זאת על ידי נטילה של קמגרה בג’ל שנועד לבליעה נוחה במבחר טעמים כיפיים, או קמגרה בתצורה של טבליות למציצה בטעמי פירות מרעננים.

קמגרה – הדרך לעמוד על שלך מבלי לערב את רופא המשפחה

על פי רוב, כדי לעשות שימוש בתרופה לחיזוק הזקפה, נדרשים גברים להוציא מרשם מרופא או פסיכיאטר. לשמחתנו הרבה, כאשר מדובר בתוסף קמגרה להעצמת הזקפה הגברית, אין כל צורך ב”פתק מהרופא”. בינינו, אף גבר לא מרגיש בנוח עם הרעיון של לחלוק עם העולם את הקשיים שלו בחדר המיטות. להמתין לרופא המשפחה שלך או לאיש מקצוע מתחום בריאות הנפש ולחשוף בפניהם משהו אישי כל כך, לא ממש תורם לעידוד החשק המיני. שלא לדבר על עמידה בתורים ברשתות הפארם או בתי המרקחת – שלא ממש עושה לנו לעמוד. הרי במקומות ציבוריים תמיד קיים הסיכון שתתקל במישהו שאתה מכיר… אז היופי בקמגרה הוא שכדי להשיג אותה לא נדרש לך מרשם מאף רופא או מומחה, וכמובן – הפלוס הגדול הוא שניתן להזמין אותה בפרטיות מבלי לחשוף את הצרכים והקשיים הכי פרטיים שלך לכל העולם ואחותו. את הקמגרה אפשר לקבל באופן ישיר אליך הביתה מהיבואן שמשווק את התוסף. בלי פרצופים סקרניים וחטטניים, ובלי להפוך את העניינים של חדר המיטות שלך לשיחת הסלון של אף אחד. אחרי הכל, מדובר בחיי המין שלך, והגיוני שתרצה לטפל בהם בתנאים שלך, לא?

 

כמה זמן לוקח לקמגרה להתחיל לעבוד?

ההשפעה של התרופות המוכרות בשוק לעידוד זקפה, נעה על פי רוב בין פרק זמן של כ – 30 דקות ועד 4 שעות ממועד הנטילה של התרופה (ולך תדע איפה זה יפגוש אותך).
היתרון העצום (תרתי משמע) של קמגרה הוא בעובדה שהיא משפיעה עליך בטווח זמן קצר במיוחד של כ – 15 דקות ממועד נטילתה בלבד. אז הגיע הזמן להגיד שלום לצד הספונטאני שלך, לבנות ובני זוג זורמים, דייטים שמתפתחים לכיוונים מעניינים (ולוהטים במיוחד), ובעצם – לכל מצב בו אתה רוצה להיות זמין מעכשיו לעכשיו לפעולה מיידית ומתמשכת.

איך אדע אם קמגרה היא הפתרון הכי מתאים עבורי?

האם גם אתה סובל מבעיות של שפיכה מוקדמת, אין אונות או אימפוטנציה? או לחילופין – אולי אתה גבר פעיל מאוד מינית שמחפש הזדמנויות לחוות חוויות ברמה אחרת בחדר המיטות?
כשמדובר בתכשירים של קמגרה – אין תשובות לא נכונות! קמגרה נועדה להעניק לך את הפתרון הכי מהיר, פשוט לשימוש ובטיחותי עבור תפקוד מיני משופר והנאה מזקפה עוצמתית שנשארת איתך לאורך זמן ממושך.

כפי שכבר ודאי הבנת, האנשים שמאחורי הקמגרה השקיעו מחשבה ביצירה של פתרון שיתן לגברים מענה נגיש, זמין ומספק לסיפוק הצרכים המיניים שלהם – בתנאים שלהם.
פירוש הדבר הוא שהמוצרים של קמגרה הם כאלה שתוכל לקחת איתך לכל מקום באופן דיסקרטי ומבלי שיראו.  למשל, שקיקי הג’ל הם בגודל שניתן להסתיר בארנק ללא חשש, למשל כשאתה יוצא לדייט עם פוטנציאל להתגלגל לחדר המיטות. שקיות הג’ל הן גם מספיק עמידות כדי להחזיק מעמד בארנק או בכיס המכנס שלך מבלי שיקרה להן כלום, מה שאי אפשר להגיד לגבי טבליות ממריצות זקפה מהדור הישן (לויטרה / ויאגרה / סיאליס ושות’).

גם למשלוח של הקמגרה שיכול להגיע ממש עד סף ביתך (וגם למשרדך – אם זו ההעדפה האישית שלך) יש משמעות בהיבט של ההתאמה האישית ללוח הזמנים שלך ולצורך המובן מאליו שלך ושל כל גבר לפרטיות בנושאים האלו. השליח של קמגרה מגיע עד אליך בתיאום מראש, מבלי שתצטרך לשתף בסוד העניינים אף אחד אחר.

לא משנה אם אתה גבר שסובל משפיכה מוקדמת או אין אונות, או בן זוג סקרן שפשוט מעוניין להתנסות בחוויה מינית משובחת ובלתי נשכחת – קמגרה היא בהחלט פתרון ראוי להשגת זקפה עמידה וחזקה מאין כמוה. את תכשיר הקמגרה המקורי תוכל להשיג באופן דיסקרטי עם משלוח מהיר לכל מקום בארץ מאחד המשווקים המורשים ולבדוק בעצמך אם יש אמת בפרסום.

קמגרה: מ – 0 ל – 100 בתוך 15 דקות!

קמגרה ג’ל היא הפתרון הכי נוח ויעיל שקיים בשוק כיום להעצמה של התפקוד המיני בקרב גברים.

את תכשיר הקמגרה יכול כל אחד להשיג ללא צורך במרשם רופא או פסיכיאטר, ולהתחיל להנות מהיתרונות הרבים של הקמגרה ג’ל ללא דיחוי.

כפי שכבר הזכרנו, הקמגרה מגיעה בטבליות מציצה בטעמי פירות רעננים, או בתור ג’ל כיפי בטעמים שקל לבלוע ולהנות מתוצאות אדירות בתוך פרק זמן קצרצר של כ – 15 דקות.

קמגרה מציעה אלטרנטיבה זמינה ומעולה לכל התרופות מעודדות הזקפה מהדור הקודם (וייגרה, סייליס, לויתרה) שעדיין זמינות בשוק התרופות לעידוד זקפה נכון לבנתיים. קמגרה ג’ל היא פתרון חלופי נגיש וסופר איכותי שלא נופל במאום מן הביצועים שמציעים המתחרים.

ההשפעות של קמגרה מחזיקות מעמד לפרק זמן ממושך של שעות ספורות, אשר במהלכן תזכה לחוות עמידות וביצועים שלא חלמת שתגיע אליהם בחדר המיטות.


קמגרה – אז כמה זה עולה לנו?

כשמדובר בתכשירים לשיפור החשק המיני או העצמת זקפה אצל גברים, קיימת הנחת יסוד שגויה כי פתרונות כאלו אמורים לעלות הון תועפות. בשוק הכדורים והתוספים להגברת האון המיני, שלטו עד היום חברות תרופות כמו פייזר (Pfizer) למשל – החברה אשר פיחתה במקור את תכשיר הויאגרה.

מנגד, מסתובבים היום ברחבי הרשת משווקים שונים של התרופות הללו שמוכרים לכם חיקויים של מותגים לטיפול בבעיות זקפה כמו ויאגרה, סיאליס, לויטרה ודומיהם – במחירים משתנים.

אבל מי אמר שאתה צריך להסתכן בכלל עם תרופות מזויפות, או לפשוט רגל כדי להעמיד את איבר המין? את תכשיר הקמגרה ניתן להשיג היום בישראל – 100% מקורי במחירים הוגנים ושווים לכל נפש.

כמובן, מעבר לנושא העלות, חשובים ביותר גם האיכות והמקוריות של המוצר.

מוצר הדגל של החברה קמגרה פארם הוא תכשיר הקמגרה ג’ל שנקרא: קמגרה אורל ג’לי (KAMAGRA Oral Jelly) . את המוצר ניתן להשיג במבחר טעמים מפנקים – החל מטעמים של שוקולד, פירות וכן הלאה. את ג’ל הקמגרה אפשר להשיג אונליין בלי בעיה.
המחיר לא אמור להוות סיבה לדאגה מבחינתכם, מאחר ומדובר בהוצאה כספית ברמה שסביב מחיר של כוס קפה בחוץ, וזו הרי עלות זניחה ביותר ביחס להנאה והסיפוק שתחוו בסקס שלכם.

לרוב הגברים כמו כל צרכן ישראלי מצוי חשוב להרגיש שיש תמורה למחיר ובהקשר זה חשוב לציין כי ההנאה מן המוצר מורגשת גם בשלב שבו אתה צורך אותו וגם באופן שבו הוא משפר את חיי המין שלך כמכלול. כלומר, בהחלט יש כאן “תמורה לאגרה” גם ברמה המיידית וגם לטווח הארוך.

לעניות דעתנו, להשקיע במוצר שגם מסייע להשגת שיפור בתפקוד המיני שלך, וגם מוסיף טעם, כיף וגיוון לחוויה – זו בהחלט השקעה משתלמת בעצמך.

 

האם קמגרה היא מוצר חוקי ובטיחותי לשימוש?

כפי שציינו קודם לכן, את תכשירי הקמגרה לשיפור התפקוד המיני, יש אפשרות להשיג ללא צורך במרשם רופא. מדובר כמובן ביתרון מאוד בולט בשימוש במוצר זה לחיזוק כח הגברא.

אמנם קיימת טענה מצד משרד הבריאות שתוסף קמגרה הוא אינו חוקי, אולם חשוב להדגיש כי קמגרה היא תכשיר מחומרים טבעיים אשר מיליוני גברים מכל קצוות תבל עושים בו שימוש, ונהנים מהתוצאות המעולות בשיפור חיי המין שלהם, והעלאת הבטחון העצמי.

לאור כמות המשתמשים הנלהבים בקמגרה במקומות שונים בעולם, אין לנו ספק כי מדובר בפתרון יעיל שנותן למשתמשים תמורה מעולה למחיר. כולם יודעים שחיי מין טובים תורמים לבריאותו של האדם, ולכן – לא רק שקמגרה בטיחותית לשימוש, מעצם תרומתה לשיפור הבטחון של הנוטלים אותה בעצמם וביכולותיהם בחדר המיטות – הרי שקמגרה תורמת גם לחיזוק בריאותם.

היתרון העיקרי ברכישה של מוצרי קמגרה בארץ הוא כי מדובר במוצרים אשר מיוצרים על ידי חברה בינלאומית בעלת שם (Ajanta Pharma) שמשווקת את הקמגרה לקהל של המוני גברים מכל העולם ובישראל יש יבואן רשמי בשם “קמגרה ישראל” שעובד ישירות מול החברה הזו, ודואגת לספק ללקוחותיה אך ורק מוצרים מקוריים של קמגרה, באישור ה – FDA שהוא מנהל המזון והתרופות האמריקני, ובאיכות הגבוהה ביותר – באחריות.

 

האם לתכשירים של קמגרה יכולות להיות גם תופעות לוואי מעבר לתועלות?

בדומה לכל תוסף שנוטלים, גם במקרה של תכשירי קמגרה עשויות לחול תופעות לוואי בקרב המשתמשים. אנו ממליצים לכם להקפיד לקרוא את ההנחיות על אריזת המוצר, לפעול על פי ההוראות המופיעות על האריזה, ולא לצרוך את הקמגרה יחד עם סמים, משקאות אלכוהוליים, תוספים או תרופות נוספים. גם על המינון המומלץ המופיע על האריזה יש להקפיד ולא ליטול מן התוסף מעבר לכמות המותרת.

להלן רשימה של תופעות לוואי פוטנציאליות בהן אתם עשויים להתקל בעת השימוש בתוסף קמגרה:

 • טשטוש ראיה
 • סחרחורת
 • הפרעות עיכול כמו כאב בטן או קלקול קיבה
 • תחושה של גודש באף או נזלת
 • כאב ראש שבא והולך לסירוגין

במידה ואחת מן תופעות הלוואי שציינו לעיל מופיעה סביב מועד השימוש בקמגרה, ההמלצה היא להפסיק להשתמש בתכשיר.

לאילו גברים לא מומלץ לעשות שימוש בתכשיר של קמגרה לחיזוק האון המיני?

ישנם גברים שהשימוש בקמגרה אינו מומלץ עבורם. למשל:

 • גברים אשר סובלים מתפקודי כבד לקויים
 • גברים עם מחלת כליות
 • גברים הסובלים ממחלות לב או כלי דם
 • לגברים עם בעיות לחץ דם – הסובלים מלחץ דם גבוה או נמוך.
 • גברים חולי סרטן
 • גברים אנמיים
 • גברים הסובלים מעקמומיות באיבר המין
 • גברים הסובלים מרניטיס או פיגמנטוזה
 • גברים בעלי אלרגיה לחומר סילדנאפיל ציטראט


קמגרה – מה התוסף הזה מכיל בעצם?

קמגרה היא למעשה תכשיר שמכיל את אותם חומרים פעילים אשר מצויים במוצרים דומים להגברת האון הגברי (כדוגמת גלולות מסוג ויאגרה, לויטרה וסיאליס), רק שלקמגרה יש כמה יתרונות משמעותיים ביותר שמבדילים את התוסף מבחינות רבות מהמתחרים שלו בשוק המוצרים לטיפול בבעיות בתפקוד המיני.

הקמגרה ניתנת להשגה במגוון רחב של טעמים וצורות. תכשירי הקמגרה מגיעים בתור קמגרה ג’ל, או לחילופין בתור כדורים וסוכריות למציצה (טבליות). תכשירי הקמגרה מכילים רכיבים פעילים אשר תורמים לעוררות מינית ומגבירים את ההנאה של הגבר הנוטל את התכשיר בזמן הפעילות המינית.

המוצר פשוט מאוד לשימוש, התוצאות שמטופלים בו מדווחים עליהן הן נהדרות, והמחיר בו הוא נמכר בארץ, אטרקטיבי מאוד ביחס למוצרים המתחרים בקטגוריית התכשירים לשיפור התפקוד המיני.

חשוב להזכיר כי בשוק התכשירים לשיפור הזקפה והחשק המיני קיימות גם תרופות פיראטיות שנמכרות תחת שמות של תרופות ידועות כמו ויאגרה וסיאליס, שם קיימת סכנה אמיתית שתצרכו מוצר עם חומרים לא ידועים שאיש לא לוקח עליו אחריות אמיתית. המשטרה כבר עצרה פעמים רבות עד היום משווקים שמכרו זיופים של תרופות לטיפול באין אונות ושפיכה מוקדמת.

לפיכך, אם אתם רוצים לדעת מה מכיל המוצר שאתם צורכים כדי לשפר את התפקוד המיני שלכם, אנו ממליצים לכם בחום לוודא שאתם קונים אותו ממשווק מורשה, כמו קמגרה ישראל, כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שמדובר במוצר המקורי שהוא בטיחותי לשימוש ומספק תוצאות כמובטח.

 

קמגרה – זה לא הגיל, זה התרגיל

גברים רבים אשר נושאים בעומס רב וקבוע במסגרת חיי היומיום שלהם (ניהול קריירה, חיי נישואין, משפחה וילדים, משברים פיננסיים ועוד) והלחץ הנלווה לעומס זה, סובלים כתוצאה מכך מתופעות מתסכלות שמשפיעות באופן שלילי ואכזרי ביותר על רמת תפקודם בחדר המיטות. בין התופעות הבעייתיות הללו, השכיחות ביותר הן בעיות של אימפוטנציה, אין אונות או שפיכה מוקדמת. אותם גברים אשר סובלים מן התופעות הבעייתיות הללו, לרוב יסבלו בנוסף גם מתחושות של בושה רבה ויחושו מתוסכלים מאוד, נבוכים ואף פגומים.

אלו הם כמובן מצבים שלא פשוט להתמודד עמם, ועשוים לפגוע מעבר לחיי המין גם במערכות היחסים של אותם גברים עם בנות או בני זוגם לחיים. למרבה הצער, אותו העומס שגרם לתופעות הבלתי רצויות הללו מלכתחילה, נוטה להתגבר עם השנים, ואיתו מחמירות גם הבעיות בחיי המין. ככל שאנו מתבגרים יש עלינו יותר אחריות ביותר תחומים, ועם אחריות גדולה – מגיע גם מתח רב שפוגע בזקפה. נוסף על כך, גם בהיבט הפיזיולוגי – הזדקנות הגוף עשויה לפגוע ביכולתו של הגבר להגיע לזקפה מלאה שמחזיקה מעמד למשך פרק זמן ממושך.

לכן לא הופתענו לגלות כי מלבד אנשים צעירים שמחפשים באינטרנט פתרונות עבור שפיכה מהירה, שיפור ביצועים במיטה או דרך לגמור כמה פעמים ברצף – גם אנשים מבוגרים החלו לחפש בגוגל מושגים כמו קמגרה למכירה או מכירת קמגרה. מסתבר כי גם בקרב קהל מבוגר יותר מוצרי קמגרה כבר זוכים למונטין של פתרון מועיל ואמין לטיפול בבעיות בתפקוד המיני כמו אין אונות וקושי להגיע לזקפה.

 

אילו סוגים של קמגרה ניתן להשיג בישראל?

נכון להיום, ישנם מספר סוגים של מוצרי קמגרה שניתן לרכוש בארץ.
המוצר הכי מבוקש מבין מוצרי קמגרה בישראל נקרא קמגרה ג’ל ואפשר להשיג אותו במבחר גדול ומגוון של טעמים מעולים (פירות, שוקולד ועוד). ההשפעה של תכשיר הקמגרה ג’ל היא מהירה ביותר והיעילות שלו היא מוכחת כפי שישמחו להעיד גברים רבים בארץ שכבר ניסו והתאהבו.

בנוסף לתוסף הקמגרה ג’ל המבוקש, נמכר בארץ גם מוצר שנקרא Kamagra 100 . אלו הן סוכריות ללעיסה (או טבליות) בטעמי פירות נפלאים, שמתאימות לאלו שמעדיפים ליטול את התכשיר באופן זה ולא בבליעה. בנוסף, קיים בארץ גם מוצר בשם “סופר קמגרה” (Super Kamagra) כאשר במקרה זה מדובר בגלולות של 160 מ”ג אשר מיועדות לבליעה. כדורי הסופר קמגרה מציעים לגברים שנוטלים אותן אפקט כפול של חיזוק הזקפה לכדי זקפה עמידה וממושכת מאוד, וגם עיכוב של השפיכה המוקדמת.


מי עוד יכול להרוויח מהשימוש בפתרונות של קמגרה לשיפור חיי המין?

השמירה על חיי מין פעילים ומספקים היא חלק חשוב ביותר והכרחי לתחזוק של חיי זוגיות ונישואין תקינים, אוהבים ומהנים. ההצלחה של כל מערכת יחסים זוגית, תלויה בחלקה הגדול ביכולת להנות מסקס נטול עכבות אשר מייצר ריגושים והנאה עבור שני הצדדים. כדי שהתפקוד בתחום המיני של שני הצדדים במערכת היחסים, יהיה במיטבו – נדרשים שני הצדדים להרגיש בנוח עם גופם ולגוון את רפרטואר החוויות והתנוחות שלהם במיטה.

בהקשר זה, כפי שודאי כבר הבנתם, תכשירי קמגרה אינם מיועדים רק לטיפול בשפיכה מוקדמת ואין אונות. כיום גברים רבים עושים שימוש בתכשירים לשיפור הזקפה, המשך שלה או החוזק שלה.  המוצרים של קמגרה מתגלים כפתרונות שימושיים ביותר עבור גברים כאלו, שיש להם סטנדרטים גבוהים במיטה. בנוסף על קהל זה, ישנם גם זוגות רבים אשר מחפשים דרכים להגביר את התדירות בה הם מקיימים יחסי מין באופן קבוע, ואנשים שמעונינים לקצר את זמן ההמתנה הנדרש בין שפיכה לבין הזקפה שלאחר מכן.

 

ומה אם בכלל אין לי חשק לסקס? האם השימוש בקמגרה יכול לעזור לי?

היעדר חשק מיני או ירידה בחשק המיני הם סוגיות אשר זוכות ליותר ויותר התיחסות בימינו.
ישנם פתרונות שונים אשר נועדו לסייע לגברים להתמודד עם מצבים של פגיעה בחשק המיני, בין היתר –  אפשרויות לקבלת טיפול מטעם גורם מקצועי מוסמך לטיפול מיני. בחלק לא מבוטל מהמקרים בהם אנשים סובלים מפגיעה בליבידו שלהם, יש צורך לגשת לאבחון מקצועי כדי שניתן יהיה לזהות האם מקור הירידה בחשק המיני במקרה הספציפי מגיע ממקום נפשי או שמא גופני.

כאשר מדובר בבעיה של היעדר חשק מיני, לפעמים מתעוררים חסמים או קשיים בהיבט הפיזי או ההיבט הרגשי כתוצאה מכך. פתרונות כגון תכשירי קמגרה יכולים בהחלט לעזור לכם לצלוח קשיים מסוג זה.
קמגרה ג’ל או סוכריות הלעיסה של קמגרה יכולים לסייע מאוד לגברים הסובלים ממצב של אובדן החשק המיני, מעצם תרומתם להגעה למצב של לעוררות מינית גבוהה בתוך פרק זמן קצר.

לי דווקא אין בעיה של חשק, ההיפך הוא הנכון! האם בכל זאת אוכל להתנסות בקמגרה?

זה ידוע כי במקור כדורים להגברת החשק המיני הומצאו בעיקר למטרה של סיוע לגברים אשר סובלים מבעיות של אין אונות או חוסר חשק. אלו הן בעיות שרואים אותן יותר בגילאים מבוגרים של 50 ומעלה, ולאו דווקא בקרב גברים צעירים במצב בריאותי תקין.

עם זאת, בעוד שבעבר הרחוק יותר, אלו שבעיקר פנו לתרופות כמו ויאגרה היו אנשים שסבלו מירידה בתפקוד המיני, הרי שכיום קיים פלח שוק חדש שנהנה מהתכשירים להגברת החשק – ואלו דווקא גברים בגילאים צעירים יותר.

תוספים לעידוד הזקפה כמו קמגרה הפכו בשנים האחרונות לטרנד חזק ביותר בקרב חבר’ה צעירים שמחפשים דרכים להעצים את החוויות שלהם במיטה. קמגרה הפכה כבר לשם דבר בקרב קהילת הסקרנים שמעונינים למצוא דרכים יצירתיות להפוך את חיי המין שלהם למשהו שלא מן העולם הזה.

מה אמורים להרגיש כאשר נוטלים קמגרה בפעם הראשונה?

אם זו הפעם שלכם עם קמגרה, תשמחו לגלות שקמגרה ג’ל הוא מוצר קל לבליעה וממש טעים, וכמוהו גם טבליות המציצה של קמגרה. גברים שצורכים את הקמגרה בטעמים מספרים שזוהי חגיגה של ממש לכל החושים.

החומר הפעיל בתכשיר הקמגרה, מתחיל לפעול בתוך פרק זמן של כ – 15 דקות.
פירושו של דבר הוא שתוך פרק זמן קצר מהנטילה של הקמגרה, תתחילו להרגיש איך החשק המיני שלכם מתרומם לו בהדרגה ויחד עמו גם איבר המין. זה השלב שלכם להתניע ולהכניס את הפרטנר/ית לעניינים! ג’ל הקמגרה המופלא כבר יעשה את העבודה בכל מה שקשור לחיזוק הגירוי המיני שלכם ותדלוק החשק. זמן ההשפעה של הקמגרה ימשך בערך  כ – 4 שעות. במידה ותחושו שאתם רוצים שההשפעה של קמגרה תחזיק מעמד למשך זמן ממושך יותר, למשל לטובת אקט מיני ארוך במיוחד, או עבור סיבוב נוסף – כנראה תצטרכו לבלוע מנה נוספת של התכשיר.

גברים רבים שכבר עושים שימוש קבוע בקמגרה מדווחים על שיפור בביצועים שלהם בחדר המיטות, ובעקבות זאת – על חוויות מיניות מדהימות וביטחון עצמי שרק גדל וגדל.

לסיכום – למה דווקא קמגרה?

אם אתם מהאנשים אשר סובלים מבעיה של פגיעה בחשק המיני או בביצועים במיטה, חשוב שתדעו כי אלו הן תופעות שכיחות ביותר וכי אינכם לבדכם!

גברים רבים בגילאים שונים, סובלים מבעיות שונות ומגוונות בתפקוד המיני שלהם – החל משפיכה מוקדמת, דרך שפיכה מאוחרת, אין אונות או אימפוטנציה, ירידה בחשק המיני, קושי להגיע לזקפה עקב לחץ ועומס ועוד. מצבים כאלו ידועים בכך שהם גורמים לפגיעה אנושה בבטחונו העצמי של כל גבר באשר הוא, והדבר שהופך אותם לגרועים אף יותר – הוא הצורך להיחשף בפני אנשי מקצוע כמו רופאים ומטפלים מתחום בריאות הנפש, על מנת למצוא פתרונות לבעיה.

אלו הן הסיבות אשר לשמן נוצר הפתרון שנקרא קמגרה.  הקמגרה היא כאמור תוסף צמחי מחומרים טבעיים, שמגיע בתצורות שונות ונועד לשפר את החשק המיני בקרב גברים אשר סובלים משלל בעיות בתפקוד המיני ואף כאלו שרוצים לחזק את היכולות הקיימות שלהם במטרה להעצים את האקט המיני.

ההבדלים בין קמגרה לבין הפתרונות המתחרים בשוק, טמונים בשיטת השיווק הישיר של הקמגרה שמאפשרת לך לקבל את התכשיר ישירות לידיים שלך – באמצעות שליח שמגיע עד סף דלתך, באופן דיסקרטי לחלוטין וללא כל צורך בהתערבות רפואית, חשיפה ומרשמים. התכשירים מבית קמגרה הם נוחים לשימוש, טעימים, והכי חשוב – פועלים מהר כדי לספק לך זקפה חזקה ועמידה בתוך כרבע שעה בלבד.

גברים רבים כבר התנסו בחוויות המיניות המדהימות שהשימוש במוצרים של קמגרה מאפשר.
בנוסף לחוויה יוצאת הדופן שמשתמשי הקמגרה חווים ברמה הפיזית, והיכולת להנות מתפקוד מיני מועצם, ישנו גם שיפור מדהים ברמת הבטחון העצמי והתחושה הרגשית.

אם עד היום, בעיות ביחסי המין שגרמו לבטחון העצמי שלכם להיות בגובה הרצפה – הרי שהשימוש בקמגרה יסייע לאגו שלכם להמריא לשמיים.  מוזמנים לנסות בעצמכם את הפלא הזה שנקרא קמגרה ולשאול את עצמכם איך לא ניסיתם את זה לפני כן.

DateMe

שפיכה מהירה אצל נשים

שפיכה מהירה (או שפיכה מוקדמת) אצל נשים היא שפיכה שמגיעה לפני ששני בני הזוג הספיקו ליהנות. אמנם אנחנו נוטים בדרך כלל להתייחס לצד הגברי במשוואה,

קרא עוד »

שפיכה מוקדמת

עד כמה התפקוד המיני חשוב לכם? זהו ללא ספק אחד מהדברים המשמעותיים ביותר בחייהם של גברים רבים אשר רואים בתפקוד המיני אפשרות לשדרג את חייהם.

קרא עוד »

שפיכה מהירה

שפיכה מהירה זה תיאור למקרה שבו גבר פולט זרע באופן מהיר יחסית מרגע תחילת קיום יחסי המין. ברוב המקרים השפיכה מתרחשת גם ללא כוונה מן

קרא עוד »

איך לגמור לאט יותר

בעת קיום יחסי מין, אחת מהשאלות השכיחות ביותר שאנו שואלים את עצמנו זה איך לגמור לאט יותר? הרצון להמשיך וליהנות מהתשוקה המינית יכול להיות מדהים,

קרא עוד »