שפיכה מהירה

שפיכה מהירה זה תיאור למקרה שבו גבר פולט זרע באופן מהיר יחסית מרגע תחילת קיום יחסי המין. ברוב המקרים השפיכה מתרחשת גם ללא כוונה מן הצד של הגבר, ולעיתים אף הוא לא שם לב שיצא הזרע. גברים רבים אשר חווים סיטואציה של שפיכה מהירה מתביישים מאוד במקרה, ומוצאים את עצמם נמנעים מלקיים יחסי מין. סיטואציה שכזו עלולה להביא איתה גם לא מעט בעיות נפשיות או פסיכולוגיות אשר יצטרכו טיפול. אך נספר לכם כי מצב של שפיכה מוקדמת הוא מצב מוכר אשר גברים רבים חווים, ולכן יש לו גם פתרון שיכול למגר את התופעה.

השלב החשוב ביותר בהליך הטיפול בבעיה של שפיכה מוקדמת זה כמובן להיות מודע לבעיה על מנת שיהיה ניתן לטפל בה. במקרים רבים גברים מעדיפים להדחיק את הסיטואציה ולא להתעמת איתה, כך הם מרוויחים לעצמם עוד מעט ימים של שקט. אך חשוב להבהיר כי אם הבעיה לא תטופל מהשורש יהיה קשה מאוד להעלים אותה מכיוון שיש סיבה מסוימת שבגינה התופעה הזאת מתרחשת.

בדיוק כמו בעיות אין אונות אחרות, הכחשה היא הדבר הגרוע ביותר שתוכלו לעשות לעצמכם – ולמרות המבוכה חשוב מאוד שתתמודדו עם הסיטואציה באופן גלוי על מנת שתוכלו לפתור אותה פעם אחת ולתמיד. במאמר הבא תקבלו את כל המידע הרלוונטי על שפיכה מהירה, על הסיבות שעשויות לגרום לה להופיע וכמובן על דרכי ההתמודדות הטובות ביותר מול התופעה.

 

שפיכה מהירה לעיתים רחוקות

ישנם מקרים שבהם גברים מדווחים על בעיות של שפיכה מוקדמת שקורות לעיתים רחוקות. חשוב להבהיר כי כל בעיות האין אונות אשר מתרחשות לעיתים נדירות הן לא אמור להדאיג אתכם בכלל. ישנם מצבים שבהם גברים מרוב התרגשות או צפייה ימצאו את עצמכם גומרים מוקדם מהצפוי, דבר שכמובן עשוי במעט לפגום בהנאה המינית. אך אם מדובר בתופעה חד פעמית אשר מתרחשת לעיתים רחוקות אין שום צורך לטפל בה, היא תחלוף מעצמה ותישאר רק זיכרון רחוק ולא מעבר לכך.

כמובן שחשוב תמיד להיות עם יד על הדופק על מנת לוודא כי מדובר בתופעה שאינה חוזרת על עצמה. שפיכה מוקדמת לעיתים רחוקות היא מוכרת ונפוצה, וישנם מחקרים שמעידים כי כל גבר יחוו בשלב כזה או אחר של חייו שפיכה מוקדמת. כך שאין לכם מה להיכנס ללחץ או לפאניקה כי זה רק יכול להוביל אתכם לסבול מבעיות אין אונות אחרות אשר הן כן ידרשו טיפול משל עצמם. לכן תהיו רגועים ותבינו כי התופעה של שפיכה מהירה חייבת להתרחש לעיתים קרובות על מנת שהיא תדרוש מכם לטפל בה, ולכן תעקבו האם התופעה עוד חוזרת או שמדובר במעידה חד פעמית.

 

כיצד ניתן לטפל בתופעה של שפיכה מהירה?

כמובן שצריך לאבחן את הגורם המרכזי אשר בגללו אתם נוטים לגמור מוקדם מהצפוי, ברגע שתדעו מה גורם לכם לשפיכה מוקדמת יהיה לכם הרבה יותר קל להתעמת מולו. חוקרים טוענים כי במרבית המקרים מצב של שפיכה מהירה מגיע בגלל בעיות פסיכולוגיות או בעיות ביולוגיות. אך מכיוון שגברים רבים מתביישים להודות כי הם סובלים מהתופעה, קשה מאוד להתמודד איתה ולפעמים גברים חיים עם התופעה במשך רוב חייהם – סיטואציה שיכולה להיות בלתי נסבלת בכל הקשור לקיום יחסי מין באופן תקין וסטנדרטי.

אם מדובר בשפיכה מוקדמת על רקע פסיכולוגי כמובן שהאופציה הטובה ביותר לטיפול היא פנייה אל פסיכולוג. חשוב מאוד להבין מהו הגורם המרכזי אשר בגללו אתם סובלים ממצב של שפיכה מוקדמת. ברגע שהפסיכולוג יבין מהו הגורם המרכזי, הוא כמובן יעזור לכם להתמודד מולו ויאפשר לכם לחזור למצב שבו אתם מקיימים יחסי מין באופן תקין וסדיר. לעיתים סיטואציה שכזו יכולה לקחת זמן רב, אך חשוב מאוד להיות סבלניים על מנת שתוכלו לפתור אותה מן השורש ולא לפתור אותה באופן נקודתי.

 

בעיות שפיכה על רקע ביולוגי

במקרה שבו אותה שפיכה מהירה מתרחשת על רקע ביולוגי, ישנם לא מעט תרופות או תכשירים אשר יכולים לסייע לכם בסיטואציה שכזו. במקרה הזה אתם צריכים לפנות אל רופא אורולוג על מנת שיאבחן את הבעיה ויעזור לכם למצוא את התרופה שתסייע לכם בהתמודדות עם הבעיה. לעומת טיפול פסיכולוגי, כאשר משתמשים בתרופות או בתכשירים ההשפעה שלהם מגיעה באופן מיידי.

אך כמובן שקשה מאוד להיעזר בתרופה במשך כל החיים, ולכן קיימות לא מעט טכניקות אשר נועדו בכדי לאפשר לכם לשלוט על יציאת הזרע מהגוף שלכם. כך תוכלו תמיד להיות עם יד על הדופק, ולשלוט על הסיטואציה שבה אתם הולכים לגמור – כך תוכלו לגמור בדיוק כאשר תרגישו את הצורך לעשות זאת. מדובר דבר משמעותי מאוד עבור גברים רבים שעד כה התרגלו לסיטואציה שבה הם חווים שפיכה מהירה כמעט בכל זמן שהם מקיימים יחסי מין, והחל מאותו הרגע הם יוכלו לשלוט לחלוטין מצב השפיכה שלהם.

אם אתם מחפשים תרופה טבעית אשר תסייע לכם במצב של שפיכה מהירה יש לנו הצעה נהדרת עבורכם. “יגואר און” הינה תרופה אשר המטרה המרכזית שלה היא לשפר את מצב הזקפה. אך בין שלל נקודות הזכות אשר ניתן לזקוף לזכותה של התרופה הזאת, היא גם תסייע לכם במצב של שפיכה מוקדמת. התרופה תעזור לכם לשלוט ביציאת הזרע, כך שתוכלו לבחור את הרגע הנכון ביותר לעשות זאת בעת קיום יחסי המין. חשוב להבהיר למי שלא מכיר את התרופה כי מדובר בתרופה אשר מאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי, והיא עשויה מחומרים טבעיים בלבד. כך שלא תצטרכו לדאוג יותר מידיי כאשר אתם לוקחים את התרופה, ותוכלו לעשות זאת בהתאם לצורך שלכם.

לשלל פתרונות טבעיים היכנסו לאתר אקסטרה סייז וקבלו את כל המידע שאתם צריכים.

שפיכה מהירה

DateMe

שפיכה מהירה אצל נשים

שפיכה מהירה (או שפיכה מוקדמת) אצל נשים היא שפיכה שמגיעה לפני ששני בני הזוג הספיקו ליהנות. אמנם אנחנו נוטים בדרך כלל להתייחס לצד הגברי במשוואה,

קרא עוד »

שפיכה מוקדמת

עד כמה התפקוד המיני חשוב לכם? זהו ללא ספק אחד מהדברים המשמעותיים ביותר בחייהם של גברים רבים אשר רואים בתפקוד המיני אפשרות לשדרג את חייהם.

קרא עוד »

איך לגמור לאט יותר

בעת קיום יחסי מין, אחת מהשאלות השכיחות ביותר שאנו שואלים את עצמנו זה איך לגמור לאט יותר? הרצון להמשיך וליהנות מהתשוקה המינית יכול להיות מדהים,

קרא עוד »