YouJizz – למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

חלקנו אוהבים פורנו, חלקנו פחות, וחלקנו אומרים “אנחנו לא אוהבים” – אבל צופים בבית. פורנו הוא “תחביב” ידוע לשמצה, ולא כולם רצים להצהיר בפומבי על כך שהם בקטע.

למה? הסיבות יכולות להיות רבות ומגוונות, אבל אין זה משנה… אתם קוראים את השורות האלה? אז כנראה שאתם נמנים על חובבי הפורנו, או שאתם סקרנים ורוצים לנסות. ואנחנו אומרים – למה לא? מחקרים הראו שאנשים שצופים בפורנו באופן לא מוגזם – גם מנהלים שגרה מינית בריאה!

בשונה מאוד מפעם, היום – כשאנו רוצים ליהנות מקצת פורנו איכותי… המבחר הוא עצום! כל כך עצום שאנחנו עלולים להתבלבל… מסיבה זו יצאנו לבדוק מספר אתרי פורנו, וחזרנו כדי לספר על זה. היום בדקנו עבורכם את האתר YouJizz, ואנחנו בטוחים שתפיקו תועלת… תהנו!

 

קבלת הפנים באתר YouJizz

כיוון שקבלת הפנים באתר הפורנו היא אחד הדברים היותר חשובים מבחינתנו – לרוב אנו מקדישים לה את הפסקה הראשונה.

אתר YouJizz קיבל את פנינו בצורה די “חמה” אפשר לומר, היות ותצוגת הסרטונים שלו מאוד מרשימה בדף הבית. הסרטונים מקבלים מסגרות מאוד גדולות, ומשתלטים על רוב המסך. כמו כן – הסרטונים מצוידים בתצוגה מקדימה, כך שהסרטון מתחיל לרוץ כשאנו עומדים עליו על סמן העכבר, וזוהי פונקציה מאוד חשובה בכל אתר פורנו.

הטקטיקה הכי חכמה היא לשים בדף הבית את הסרטונים הכי לוהטים ופופולאריים – ונראה שב – YouJizz יודעים את זה! מה עוד? יש פה עיצוב נעים יחסית: רקע כהה כיאה לאתר פורנו, לחצנים בצבע אדום, מיקום לא בולט במיוחד ללחצנים, ובמבט ראשון – הם גם לא נראים מוגזמים מדי.

בינתיים לא ראינו סימן לשום אקט פרסומי או מודעה קופצת… וזה כבר טוב. ממשיכים.

 

לחצנים וניווט

כשאנחנו מביטים למעלה על שורת המשימות, אנחנו מגלים שיש שורת משימות עיקרית, ואנחנו למעשה נמצאים בלחצן POPULAR – זה מסביר לנו למה קיבלנו סרטונים טובים עם הכניסה לאתר… שוב – טקטיקה יפה.

אילו עוד לחצנים יש לנו שם? לחצן NEW שמעדכן אותנו מה טרי מהתנור, ומביא לנו את הסרטונים החדשים באתר. לחצן TOP – הביא אותנו לעמוד עם הסרטונים שדורגו בציון הכי גבוה, ואפשר לראות זאת ע”פ מספר הכוכבים המופיע מתחת לכל סרטון… כמו כן – אם נעמוד על הלחצן, נוכל לראות שהוא גם מציע לנו לסנן ע”פ “שבועי”, “חודשי”, או “הכל”. לחצן TRENDING הציג בפנינו את הסרטונים הכי טרנדיים כרגע, ולחצן RANDOM פשוט עשה לנו “שאפל” של סרטונים – כנראה אופציה שהיא פחות רלוונטית עבור רוב הגולשים.

לחצן נוסף שנציין פה הוא לחצן HD – שמביא לנו את הסרטונים באיכות HD, ומעבר לכך – ישנם שלושה לחצנים שקשורים לשירותים בתשלום, ועוד שני לחצנים שהם לחצן כוכבות פורנו, ולחצן TAGS.

 

TAGS

הלחצן הזה הוא למעשה לחצן הקטגוריות של פעם. מה הכוונה “של פעם”? ובכן, באתרי הפורנו של פעם – היו משתמשים ב- TAGS, שהם למעשה ביטויים שעוזרים לנו לתמרן באתר הפורנו, ולאפיין את התוכן שאנו מעוניינים לראות.

הטאגים ברוב המקרים – מופיעים כרשימה אינסופית של ביטויים רשומים באותיות קטנות, וכך גם באתר YouJizz. אנחנו אישית? מעדיפים את רשימת הקטגוריות הנוחה יותר – המלווה בתמונות, ונפוצה ברוב אתרי הפורנו בימינו.

 

PORNSTARS

לחצן שאנחנו ברוב המקרים – מאוד אוהבים, כיוון שהוא מאפשר לנו לסנן סרטונים ע”פ כוכבי וכוכבות הפורנו האהובים עלינו. אבל… גם פה נתקלנו באותו עניין כמו בלחצן הקודם – הרשימה של כוכבות הפורנו היא אינסופית, ומופיעה כהמון שמות באותיות קטנות וללא תמונות.

אמנם יש אופציה לסנן ע”פ ABC… אבל בואו נודה באמת? זה לא באמת עוזר, והיינו שמחים אם היו משקיעים בנו קצת ומפרגנים בתמונות!

 

מודעות ופרסומות

בתכל’ס? המקום הראשון שבו נתקלנו במודעה היה כשלחצנו על לחצן TAGS, ואז – הופיעה מודעה עדינה בחלקו העליון של המסך – מעל התצוגה, והציעה לנו מצלמות סקס בלייב. הפעם השנייה שנתקלנו בפרסום היה כשהפעלנו את אחד הסרטונים – וקיבלנו כמה שניות של מודעה בנגן הווידאו.

מעבר לכך לא הפריעו את מנוחתנו כלל באתר YouJizz, וגם המודעות שתיארנו – השתלבו בנוף בלי להפריע לנו כמעט בכלל. נכון שמעל שורת המשימות, באותיות קטנות ואדומות – יש קישורים למצלמות סקס מסוגים שונים… אבל אם לומר את האמת? כשאנחנו ממש חרמנים – כנראה שאפילו לא נשים לב לזה.

אתר YouJizz הוא בהחלט דוגמה טובה לאתר שמפרסם – אך בצורה אלגנטית ובגבול הטעם הטוב… כל הכבוד!

 

איכות הפורנו

אם להודות על האמת – ברגע שהנחנו באתר YouJizz את כף רגלנו הווירטואלית – קיבלנו תחושה טובה לגבי איכות הפורנו.

ולכן, לא הופתענו כשמצאנו כאן המון סרטונים איכותיים. זה נכון שהניווט בהתחלה נראה לנו קשוח, אבל כשהתחלנו להשתמש בשורת החיפוש החופשי – גילינו שהיא מאוד ידידותית, ונתנה לנו את כל מה שרצינו… אז מצאנו כאן סרטוני HENTAI חולניים, סרטוני BDSM יצירתיים ממש, ואפילו כשחיפשנו HUGE COCK – קיבלנו סרטונים מדויקים וחזקים במיוחד!

הפורנו איכותי ומדליק ברמות אחרות… ממש אהבנו!

כמו כן – איכות הסרטונים היא טובה ברוב המקרים, הם נטענים בקלות ובמהירות, ובאופן כללי – האתר עובד איתנו, טוען סרטונים ברגע, ולא גורם לנו לחכות יותר מדי. נראה שאתר YouJizz טומן בחובו אוצר בלום, ואנחנו מעניקים לו ציון גבוה במיוחד בעניין זה!

 

פורנו ישראלי?

ברוב המקרים וברוב האתרים – התוצאות הן מאכזבות ככל שמדובר בפורנו תוצרת ישראל. אנחנו לא מאשימים אף אחד כמובן – ישראל פשוט טובה יותר בייצוא תפוזים, ובעוד כמה דברים. גם כאן הרגשנו מחויבות לבדוק מה קורה בגזרתנו, והאמת? שהאתר הפתיע אותנו לטובה גם מהבחינה הזו!

קודם כל – שורת החיפוש החופשי הגיבה לנו מיד, והציעה שלושה ביטויים המשלימים לנו את ההקלדה. לאחר מכן – הגענו לתצוגת סרטונים, שמהם אכן כמה היו ישראלים! נכון שהיו שם סרטונים ישנים – שבד”כ מוצאים בקטגוריית ארצנו, אבל מצאנו גם סרטון חובבני אחד לא רק בכלל!

בסרטונים אחרים התיאור מתאר שחקנים ישראלים, אך זה לא באמת כך כשפותחים את הסרטון… אנחנו לוקחים בחשבון שייתכן וזה עקב חוסר זיהוי של השפה והמוצא – כי מצאנו כמה סרטונים עם שחקנים ערביים, או כאלו עם שחקנים בעלי מראה ישראלי, למרות שהם לא.

כבר כשנכסנו לאתר YouJizz הוא גרם לנו הרגשה טובה, מדוע? גם עקב התצוגה המרשימה של הסרטונים בעלי התצוגה המקדימה, גם בגלל שלחצני הניווט ממוקמים טוב ואינם מעמיסים על העיניים, וגם עקב העובדה שהאתר מעוצב בצבעים נוחים ומושכים.

כשהתחלנו להיכנס לרבדים העמוקים יותר של האתר, גילינו שאמנם הוא לא מתמרן ע”פ המוסכמות – אבל יש לו את הדרך שלו לגרום לנו נוחות, והוא עושה את זה מעולה. מעבר לעובדה שאיכות הפורנו היא ברמה גבוהה מאוד והמגוון עצום – גם ממשק המשתמש הוא יעיל וזורם, והטעינה של הסרטונים מתרחשת בשבריר שניה.

בהחלט קיים פן פרסומי באתר, אך הוא משתלב בצורה עדינה ואלגנטית בנוף – כך שהוא אינו מפריע את מנוחת הגולש החרמן. לאתר YouJizz מגיע ציון גבוה מאוד, נהנינו מאוד לסייר בו, ואנחנו ממליצים לכם בחום לקפוץ לביקור!

DateMe