YESPornPlease – למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

רוצים פורנו? כן, פורנו בבקשה! או באנגלית: YESPornPlease, וזהו שם האתר שעליו נעשה סקירה היום… השם קצת ארוך ומצחיק, אבל אנחנו לא שופטים לפני שבדקנו!

פורנו הוא אחד העיסוקים הפופולאריים, כשאצל חלקנו הוא מחליף סקס אמיתי בעת הצורך, ואצל חלקנו הוא מתווסף אליו, מעשיר אותנו וגורם לנו להיות יצירתיים גם באקטים הפרטיים שלנו. פורנו נפוץ בכל שכבות האוכלוסייה ובשני המגדרים, וכל אחד צופה בו בתדירות שונה.

כך או כך – רובנו לא מתלהבים להודות בכך שאנחנו צופים פורנו ואוהבים את זה, ממש כפי שלא נרוץ לספר על היצרים המיניים שלנו בפומבי. שכשאנו חרמנים וסקרנים – חלקנו ניגשים לאתרים המוכרים שלנו, וחלקנו מקישים מילות מפתח בגוגל – והולכים על מה שהוא נותן לנו.

כשחיפשנו את האתר הנ”ל על מנת לעשות עליו סקירה, נתקלנו במשהו שמאוד הפתיע אותנו…

 

אתר קשה להשגה

כשהקשנו על הקישור לאתר, קיבלנו הודעה שאומרת שהאתר נחסם במדינה שלנו, ועלינו להשתמש בשירות VPN או להתחבר דרך דפדפן בשם Tor Browser… מעניין לא? האמת שגם אצלנו זה יצר סקרנות במידה מסוימת, אז זרמנו – הורדנו את הדפדפן, התקנו אותו ונכנסנו לאתר.

הדבר הראשון ששאלנו את עצמנו, הוא כמובן – מה כל כך מיוחד באתר הזה, שמדינת ישראל ראתה לנכון לחסום אותו? בסוף הסקירה כנראה תקבלו את התשובה בעצמכם.

 

קבלת הפנים באתר YESPornPlease

האתר מתאפיין פחות או יותר בצבעים סטנדרטיים של אתר סקס, ורקע כהה אופייני. מה שכן אהבנו במיוחד – היא התצוגה הגדולה יחסית של סרטוני הווידאו, שתופסת את רוב המסך שלנו.

עקב כך שסרטוני הווידאו גם מצוידים בתצוגה מקדימה, כמו בכל אתר שמכבד את עצמו – הם גם מתחילים לרוץ ברגע שאנחנו עומדים עליהם עם סמן העכבר (אין לו הרבה מקומות אחרים להיות בהם). כל התכונות האלה, מבחינתנו – הן נהדרות עבור תצוגת דף בית של אתר פורנו, ועושות לנו טוב על הנשמה כשאנחנו נכנסים לאתר כזה!

 

תצוגה מקדימה “מאחרת” בסרטונים

למרות שבדף – הבית הסרטונים כן מתחילים לרוץ ברגע שאנו עומדים עליהם עם סמן העכבר, אין כך הדבר כשאנו נכנסים לדפי הניווט האחרים ולקטגוריות באתר.

במקומות האחרים, במידה ונעמוד עם סמן העכבר על הסרטון – תעבורנה בערך 2-3 שניות עד שהוא יתחיל להריץ תצוגה מקדימה, ואנחנו חייבים לומר שזה קצת מעצבן. מבחינתנו – התצוגה המקדימה של סרטונים באתר פורנו, היא ה”נשק” הכי חזק על מנת להשאיר את הגולש באתר!

 

טעינת סרטונים איטית יחסית

כשלחצנו על סרטונים במספר קטגוריות, וגם דרך התצוגה הראשית של האתר – גילינו שהם נפתחים בנגן וידאו יחסית מיושן, וייתכן שזו הסיבה שהם נטענו לאט מאוד, וגם הוציאו לנו את הנשמה בעת שניסינו להריץ את הסרטון קדימה. מבחינתנו? מדובר בבעיה רצינית כשמדובר באתר פורנו, כיוון שהגולש הממוצע בעידן העכשווי יודע טוב מאוד שהוא יכול להיות במקום אחר בלחיצת כפתור, והוא אכן יעשה זאת – במידה והאתר לא יספק לו את מה שהוא צריך במהירות המבוקשת!

מעבר לכך, נגן הוידאו מאוד לא נוח לתמרון, ושורת הנגינה שבעזרתה אנו אמורים להריץ קדימה או אחורה – חצי מוסתרת ומקשה עלינו במיוחד בתפעול.

 

עיצוב, ניווט ולחצנים

נראה שעיצוב האתר נעשה עם מחשבה מאחוריו, ומעבר לכך שהוא נותן תחושה אלגנטית – הוא גם מציג הנדסת אנוש יעילה ונוחה. קודם כל, בעמוד הבית אנו מקבלים הצצה לסרטונים המוגדרים כ”סרטונים חמים”… איך אנו יודעים זאת? ישנו לחצן וורוד בולט בצד ימין למעלה שאומר לנו את זה, ובמידה ונעמוד עליו – נוכל לבחור אופציות סינון נוספות כגון “סרטונים חדשים”, “הנצפים ביותר”, “המדורגים הכי גבוה”, ועוד. מעל ללחצן הזה מופיעה שורת לחצנים של ערוצי פורנו, המאפשרת לנו לקבל סרטונים של ערוץ פורנו מסוים שאנו בוחרים.

ערוצי פורנו הם למעשה “בתי יוצר” המנפיקים סרטונים בעלי אופי דומה, ויש אנשים רבים שחובבים ערוץ פורנו מסוים ומכורים לתוכן שלו. בין ערוצי הפורנו שאנו יכולים למצוא כאן, יש את BRAZZERS המוכר והטוב, BANGBROS הנהדר, ועוד.

שורת המשימות הכי עליונה באתר – מציגה לנו עוד ארבעה לחצנים צנועים. אחד מהם הוא לחצן “הוספת וידאו” הדורש הרשמה לאתר, ונוכל למצוא שם גם את לחצן הקטגוריות, שעליו נדבר בפסקה הבאה.

 

קטגוריות

עם לחיצה על כפתור הקטגוריות, הגענו לעמוד המציג את רשימת הקטגוריות.

לא בדיוק ספרנו כמה קטגוריות יש שם, אבל אם נרצה – זה יהיה מאוד פשוט לספור אותן. בעמוד הקטגוריות יש כמה עשרות בודדות של קטגוריות בלבד, וזאת בשונה מאתרים אחרים – שתמיד מנסים לדחוס כאן כמה שיותר, ואף “לאנוס” קטגוריות נוספות כדי שתהיינה עוד כמה.

אין זה בהכרח משהו רע שאין הרבה קטגוריות, אבל מה שכן מעט הפריע לנו – היא התצוגה המינימליסטית שכוללת את שם הקטגוריה ואת מספר הסרטונים בה, וללא תמונה… חבל!

 

איכות הפורנו באתר YESPornPlease

שוטטנו לנו באתר, השתמשנו בלחצני הניווט השונים, וביקרנו בכל הקטגוריות. גילינו שמאחורי התצוגה היחסית צנועה שלא “מפציצה” אותנו – מסתתר אתר שמספק פורנו איכותי בהחלט! הסרטונים טובים ואיכותיים, ואפילו נתקלנו בכמה שגרמו לנו למצמץ…

קטגוריות ההארד קור והמצוירים הפתיעו אותנו עם כמה סרטונים ממש הזויים, ביניהם סרטוני “פורנו אימה”, המשלבים בפורנו זומבים, יצורים מעוותים, ועוד כל מיני זוועות – ואנחנו מדברים פה על סרטונים עם בימוי ואיפור לא רעים בכלל… לחובבי הז’אנר, או סתם למי שסקרן.

 

סקס ישראלי?

בכל אתר פורנו שבו אנו מבקרים, אנו מרגישים קצת מחויבים לבדוק האם אנחנו על המפה. גם באתר הזה הקשנו את מילת החיפוש ISRAEL , וקיבלנו סרטון אחד ויחיד המכריז שהוא מציג סטודנטית בחילופי סטודנטים מישראל.

האמת? כבר התצוגה המקדימה של הסרטון לא גרמה לנו לצפות יותר מדי, ולכן לא הופתענו שמצאנו סרטון נחמד מאוד, אבל לא קשור בשום צורה שהיא לישראל או לישראלים…

אתר YESPornPlease הוא אתר המתהדר בשם קצת מצחיק וארוך, אבל כמובן שזה לא מה שיעצור אותנו! מה כן עלול לעצור גולשים מסוימים? העובדה שהאתר חסום לגלישה ממדינת ישראל, ולכן – מי שממש רוצה לגלוש בו, צריך להשתמש בדפדפן מיוחד ופרטי שאותו יש להוריד ולהתקין.

אז הורדנו את הדפדפן ונכנסנו לאתר, כשאנו מעט סקרנים לגבי התוכן שגרם למדינת ישראל להחליט לחסום אותו. גילינו אתר די סטנדרטי, והגענו למסקנה שהוא חסום כנראה מסיבות פוליטיות או טכניות… אבל כנראה לא עקב התוכן שהוא מציג. באתר YESPornPlease יש מספר בעיות טכניות קריטיות המקשות על הצפייה, וכיוון שלשם הצפייה התכנסנו כאן – זה גורם לו לקבל מאיתנו ציון נמוך במיוחד. הסרטונים מוזרמים בנגן וידאו מיושן שגורם להם להיטען לאט מאוד, להיתקע, ולעשות לנו חיים קשים במיוחד.

מעבר לכך? תצוגת הסרטונים המקדימה לא מתחילה ישר כשאנו עומדים על הסרטון, זה מעצבן, ומאבד את כל המטרה של התצוגה המקדימה. באתר יש סרטוני פורנו איכותיים ומפתיעים, וגם אהבנו את העובדה שאין מודעות ופרסומות בכלל! יחד עם זאת, הקושי שבהגעה לאתר, והבעיות הטכניות הכרוכות בתצוגה ובצפייה – גרמו לנו להעניק לו ציון נמוך במיוחד, וכנראה שלא נחזור לבקר בו.

DateMe