XVIDEOS – אתר למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

עולם הפרנו מציע לנו אופציות אינסופיות לגרות את עצמנו, ורובנו? הולכים על זה בגדול. פורנו הוא תחביב נפוץ בעידן הנוכחי, ואין זה מפתיע – בהתחשב בקלות שבה אנחנו יכולים להיחשף למיליוני תכנים איכותיים של סקס. אם היו מספרים לאדם סטנדרטי לפני 20 שנה, על הזמינות העצומה של הפורנו בימינו – הוא כנראה היה חושב שאיבדנו את זה… המגוון המרשים שנפתח בפנינו עם הקשת מילות מפתח ייעודיות בגוגל – עלול לבלבל גם את החרמנים שבינינו. בעוד לחלקנו יש אתרי פורנו מועדפים שבהם אנו מרגישים בבית, חלק מהגולשים מחפשים את עצמם, ואוהבים להיחשף כל פעם לתכנים חדשים. בסקירה הזו אנו הולכים לכתוב על אחד מהאתרים הפופולאריים כיום, הלוא הוא האתר XVIDEOS.

קישור לאתר: https://www.xvideos.com

 

קבלת פנים חמה

רבים מהגולשים הישראלים מגדירים את האתר XVIDEOS,  כאחד מהטובים שיש היום ברשת. והאמת? עם הכניסה שלנו לאתר, נאלצנו להרים גבה ואפילו שתיים… נראה שמנהלי XVIDEOS מסכימים עם הדעה האומרת שרושם ראשוני – הוא החשוב ביותר בעת ההיכרות. כרגע לא נתייחס לעניין העיצוב והאסתטיקה של האתר, אלא לתכנים עצמם. ברגע שנכנסו ל- XVIDEOS הרגשנו שאנחנו מופצצים, לא פחות ולא יותר, ולא בקטע רע! נראה שב- XVIDEOS דואגים לשים את הסרטונים הטובים ביותר בדף הראשי – על מנת לערוך קבלת פנים "חמה" ככל האפשר לגולשים הנקלעים לאתר, אם במקרה ואם במכוון.

 

תצוגה מקדימה של סרטונים

יתרון נוסף שקיים ב – XVIDEOS, הוא התצוגה המקדימה של סרטוני הפורנו. אחד הדברים הכי יעילים שקיימים באתרי פורנו – הינו התצוגה המקדימה של הסרטונים בעת שאנו מחליקים עליהם עם העכבר. אין מה לעשות – כשאנחנו חרמנים וחרמניות, אנחנו מחפשים פורנו שיפגע בדיוק לטעם שלנו – ויגרה אותנו כמו שאנו אוהבים. הדרך היחידה לדעת את הסרטון הוא לטעמנו, עוד טרם נכנסנו אליו – היא התצוגה המקדימה. ואכן, רוב אתרי הפורנו שיודעים מה הם עושים – מאפשרים תצוגה מקדימה של הסרטון, כך שנוכל לראות בשתיים – שלוש שניות מה קורה שם, באילו תנוחות משתמשים, כמה זמן מוקדש לכל תנוחה, האם יש מציצה מפנקת, וכו'.

 

הקפצה של סרטונים דומים

פיצ'ר נוסף וחשוב באתרי פורנו הוא הקפצת סרטונים מאותו הסוג בפני הגולש. יש בכך יתרון עצום למנהלי האתר – היות ובדרך זו הם יוכלו להשאיר את הגולש אצלם זמן רב יותר, וזה יתרום לתעבורה של האתר ולפופולאריות שלו בחיפושים. מעבר ליתרונות עבור מנהלי האתר – כמובן שמדובר גם ביתרון משמעותי עבור הגולש. חלקנו נכנסים לאתרי פורנו כשאנו ממוקדי מטרה – אנו צופים בסרטון אחד, באים על סיפוקנו ויוצאים… אך ישנם מצבים רבים שבהם אנו מעוניינים לצפות ביותר מסרטון אחד, וסביר להניח שאם אנחנו חובבים קטגוריה מסוימת – נרצה לקבל הצעות לסרטונים דומים. מנהלי אתרי הפורנו יודעים שכך זה עובד, ולכן ברוב האתרים – ברגע שאנו צופים בסרטון מסוים – מופיעים מתחתיו סרטונים נוספים מאותו הסוג. כך למשל, אם צפינו באורגיה של שתי נשים עם גבר, הכוללת סקס אנאלי – נוכל למצוא מתחת סרטונים נוספים העונים על הנתונים האלו. XVIDEOS מפנק אותנו גם בפיצ'ר החשוב הזה בין שאר יתרונותיו – ואהבנו את זה!

 

איכות הסרטונים באתר XVIDEOS

אין לנו דרך אחרת לומר את זה… הסרטונים ב- XVIDEOS הם פשוט באיכות מעולה! ואנחנו מדברים פה לא רק על איכות הסרטונים עצמם מבחינת איכות הוידאו (שהיא מעולה ואין לנו שום תלונה על כך), אלא על איכות התוכן שבהם. התכנים ב- XVIDEOS פשוט הדליקו אותנו בקטע אחר… השחקניות, השחקנים, התנוחות, הגניחות, העריכה… כמות הסרטונים שאהבנו באתר הזה הייתה בין הגבוהות הזכורות לנו… וזה ממש עשה לנו חשק לעוד!

 

קטגוריות

ישנם מספר סוגים של סידור קטגוריות בין אתרי הפורנו השונים, ומדובר נטו בעניין של טעם. ב – XVIDEOS כפי שאמרנו בהתחלה, אנחנו מופצצים עם הכניסה לאתר בסרטונים נהדרים, שמתחילים לזוז ברגע שאנחנו עוברים עליהם עם סמן העכבר. אם לא בחרנו באחד מהסרטונים האלו על מנת לבוא על סיפוקנו (כל אחד ומה שזה אומר מבחינתו), מבט קליל לשורה שלמעלה – יחשוף בפנינו כמה עשרות של קטגוריות מסודרות בלחצנים. הקטגוריות עוזרות לכוון את מי שלא ממש יודע היכן להתחיל, והן די סטנדרטיות בסה"כ.

 

לחצנים מעניינים

XVIDEOS הוא אתר לא פראייר בכלל, והפסקה הזאת תגרום לכם להבין את זה באופן חד משמעי. אם נביט בצד ימין למעלה, ממש ליד לחצני הקטגוריות – נוכל לראות כמה לחצנים מעניינים במיוחד.

נספר לכם על כמה מהלחצנים האלו, ונשלח אתכם לחקור את האחרים בכוחות עצמכם.

History

לחצן שמאפשר לנו לחזור לסרטונים שכבר צפינו בהם. למה זה טוב? ובכן, קורה לנו המון פעמים שיש סרטון שכל כך אהבנו, שאנחנו אומרים לעצמנו שאנחנו חייבים לחזור אליו בפעם הבאה. אבל לפעמים – הגענו לסרטון הזה אחרי חיפוש מתיש, ובפעם הבאה שנחפש פורנו – אין סיכוי שנזכור כיצד להגיע אליו שוב, אלא אם אנו זוכרים את שמות השחקנים או התיאור המדויק של הסרטון. לחצן ההיסטוריה בא לעזרתנו בדיוק במצבים האלו!

כוכבי פורנו

לחצן שמאפשר לנו לאתר סרטונים של שחקני ושחקניות הפורנו האהובים עלינו! בתוך הלחצן הזה יש מספר תתי – לחצנים שמאפשרים לנו לחפש ע"פ ארץ מוצא, רשימת א-ת, חובבניות, ועוד. לחצן מאוד שימושי למי מאיתנו שאהב הופעה של שחקן או שחקנית מסוימת – ורוצה לראות "עבודות" נוספות שלהם.

הסרטונים הטובים ביותר

חד וחלק, האתר פשוט מציע לנו לחצן שמביא אותנו אל הסרטונים הכי טובים, ע"פ מספר הצפיות ודירוגי הגולשים. יותר טוב מזה? אתם לא יכולים לבקש… כאן נוכל למצוא סרטונים מקטגוריות שונות, ואנחנו בטוחים שתוכלו למצוא כאן משהו שיעניין אתכם… לפחות משהו אחד.

ערוצים

לחצן שמאפשר לנו לראות סרטוני פורנו ע"פ ערוצים, בין הערוצים המוכרים נוכל למצוא למשל את BLACKED הפופולארי.

 

סקס ישראלי בXVIDEOS?

הקטגוריה הישראלית תמיד קורצת לנו בעת שאנחנו ניגשים לבדוק אתרי פורנו. גם באתר XVIDEOS לא נתקלנו במשהו שונה או מיוחד מבחינת הסקס הישראלי. רוב סרטוני הסקס המתיימרים להיות ישראלים – הם לא באמת כאלו, וזה דבר ידוע. כן… מצאנו מספר סרטונים דוברי עברית, ולרגע זה גרם לנו להתלהב ולהרגיש גאווה… אבל בפועל? הסרטונים האלו לרוב הם די עלובים מבחינת איכות הוידאו, המשחק, והאקטים המיניים. סרטים רבים הם חובבניים וצולמו בבית, או ישנים ומבוימים בצורה מתישה. מעבר לכך – כמו ברוב אתרי הפורנו, סרטים רבים המתוארים כישראלים, הם למעשה ממדינות אחרות.

 

לסיכום, אתר XVIDEOS נחשב לאחד מאתרי הפורנו המובילים בימינו. מדובר באתר שהגיע "לתת עבודה" ולא משחק משחקים. אנו נוכל להרגיש זאת כבר עם כניסתנו לאתר – כשנופצץ בתכנים איכותיים ומחרמנים שקופצים לנו ישר לפרצוף, ולא מאפשרים לנו להסיט את המבט. תצוגת הסרטונים באתר היא איכותית מאוד, יש קטגוריות ופיצ'רים נהדרים שעוזרים לנו למצוא את מה שאנו מחפשים, הסרטונים נטענים בשבריר שניה, וברגע שהם נטענו? הם נותנים לנו תוכן איכותי מאין כמוהו. יש אפשרות לראות את ההיסטוריה של הסרטונים שבהם צפינו, יש אפשרות לחפש ע"פ שחקני ושחקניות פורנו, ויש אפשרות לבחור ע"פ ערוצים. יצאנו בלי תלונות בכלל, אין לנו בקשות נוספות, ונחזור לעוד!