XNXX – אתר למבוגרים בלבד – סקירה מקיפה

אוהבים פורנו? גם אנחנו! יצאנו לסקור כמה אתרי סקס… וחזרנו כדי לספר ולחלוק איתכם תובנות. פורנו הוא אחד מהתחביבים היותר נפוצים, מסתבר… וגם כשאנשים עושים כאילו הם נגעלים אפילו כשמזכירים את המילה הזו… סביר להניח שהם בעצמם צופים מדי פעם! ככה זה – פוליטיקה לחוד, ומעשים לחוד. בין אתרי הפורנו השונים, המסתערים עלינו בעת שאנו מקישים מילות מפתח מסוימות בגוגל – יש כמה שבולטים במיוחד. אתרי הפורנו מנהלים תחרות סמויה על לבם של הגולשים, כמו גם על איברים אחרים שלהם, ולכל אתר יש את הייחודיות שלו. בין אתרי הפורנו שיצאנו לבחון, ביקרנו גם באתר XNXX, וחזרנו אליכם עם סקירה מקיפה!

כתובת האתר: https://www.xnxx.com

 

קבלת הפנים של XNXX

הדבר הראשון ששמנו לב אליו כשנכנסנו אל XNXX, הוא כמובן הצבע. האתר מתהדר בצבע רקע כחול חזק, וזה דווקא מהווה שינוי מרענן – בהתחשב בכך שרוב אתרי הפורנו מעוצבים באותם צבעים פחות או יותר. מעבר לכך – אנו ישר מקבלים תצוגה של עשרות סרטונים המוצגים על רוב המסך שלנו, ומתחילים לנוע ברגע שאנו מחליקים עליהם עם סמן העכבר… סה”כ קבלת פנים לא רעה בכלל!

נראה שהאתר עושה שימוש בזיהוי המיקום שלנו, על מנת להציג לנו גם כמה תכנים של סקס ישראלי – כך שנרגיש בבית. להבדיל מאתרים אחרים, נראה שתצוגת הסרטונים כבר בעמוד הבית, לא שללה אצל מנהלי האתר את הצורך לציין מאיזו קטגוריה הגיע כל סרטון, וזה מאוד נוח שגם ניתן ללחוץ על שם הקטגוריה ולהיות מועבר ישירות לעמוד המתאים לקבלת סרטונים נוספים, אפשר לומר שבעצם מדובר בתצוגה נעה של קטגוריות… אהבנו!

 

קטגוריות באתר XNXX

מעבר לתצוגה הראשית של הסרטונים, שגם היא סוג של תצוגת קטגוריות למעשה, בצד השמאלי של עמוד הבית מופיעות עשרות קטגוריות המסודרות ע”פ ABC. הגעתם למטה ועדיין לא מצאתם את הקטגוריה שלכם? לחצו על הלחצן השולח אתכם לרשימה המלאה, והפעם תגיעו לעמוד המכיל מאות (!) קטגוריות שניתן לסנן ע”פ אותיות ותגיות.

אז נכון – אנחנו יותר אוהבים שיש תצוגה ויזואלית לקטגוריות, אבל כאן הכמות בהחלט מפצה על האיכות! הקטגוריות באתר XNXX – הן חזקות ביותר… התרשמנו ממש לטובה, וראינו דברים שלא נתקלנו בהם באתרים אחרים! מעבר לקטגוריות הבנאליות של “ציצים גדולים” או “כוס מגולח”, גם הקטגוריות היותר קשוחות נותנות בראש בהחלט.

בקטגוריית BDSM תוכלו למצוא תכנים שייקחו אתכם להארד-קור הקיצוני ביותר, במידה וזה מה שעושה לכם את זה. ובקטגוריית ה”האנטאי” המכילה סרטונים מצוירים ועשויים בתוכנות מחשב – תוכלו למצוא כמה סרטונים ממש… אבל ממש הזויים! לא שאנחנו באים לשפוט… כן?

 

סקס ישראלי

כפי שאמרנו – האתר זיהה אותנו כבר בהתחלה, ופינק אותנו בהקפצת מספר סרטונים ישראלים לפרונט. והאם הסרטונים האם באמת ישראליים? זה משהו שאנחנו בודקים יחסית כבר בהתחלה בכל אתר – פשוט מתוך סקרנות. אז כאן יש מספר סרטונים שהם באמת ישראליים, ואפילו נתקלנו באחד שעדיין לא ראינו בעבר!

מעבר לכך – רבים מהסרטונים “טוענים” שהם ישראליים בתיאור הסרטון – אבל הם לא באמת כאלו. מדובר בתופעה הנפוצה ברוב אתרי הפורנו, ונובעת מהסיבה שאין הרבה תוצרת ישראלית בתחום הפורנו… זה בסדר – אנחנו טובים בדברים אחרים לא? נקודה נוספת שמעט צרמה לנו, היא ההערות והתיאורים המופיעים תחת הסרטונים המתיימרים להיות ישראליים.

הרבה מתיאורי הסרטונים כנראה תורגמו אוטומטית, וכך נוצר מצב שאנחנו מקבלים תיאורים כמו “סקס אנאלי חובב עם מריה וחברים של בנה לשבור אותו”… אז מעבר לעובדה שהסרטון הוא בכלל לא ישראלי, התיאור מוסיף חטא על פשע, וגורם לנו להרגיש שאנחנו באתר סוג ז’.

 

יחס אישי

תקראו לנו “צומי”… אבל אנחנו ממש אוהבים כשהאתר עובד איתנו ומתייחס אלינו. ובאתר XNXX? בהחלט קיבלנו תחושה של יחס אישי. אחרי כל קטגוריה שבדקנו – משהו השתנה באתר, וכשחזרנו לעמוד הבית, התכנים שהוצגו בתצוגה הראשית היו מותאמים עבורנו בהתאם לבחירות האחרונות שלנו. יש בזה משהו נחמד, ואם נצרף זאת לעובדה שהאתר קיבל את פנינו עם תוכן ישראלי כבר בהתחלה – יש כאן דפוס שגורם לנו להרגיש שהאתר “מכיר” אותנו… נחמד מאוד!

 

פיצ’רים מעניינים ב- XNXX

אתר XNXX מציג לנו מספר פיצ’רים מעניינים, שאנחנו כבר לא רואים באתרי סקס בשנים האחרונות. כך למשל – יש הצעה להיכנס ללשונית של סיפורי סקס, עבור אלו מאיתנו שעדיין מעדיפים להתגרות מקריאה, ובנוסף – נוכל למצוא לשוניות המובילות למאגר תמונות או לפורום, שהם אלמנטים שהיו נפוצים באתרי הסקס של פעם… ולכן? די הופתענו למצוא אותם כאן. מעבר לפיצ’רים שהם נחלת העבר, גם כאן יש לחצן המאפשר לנו לסנן את הפורנו ע”פ גיי \ סטרייט \ טראנס – וזהו לחצן שהפך פופולארי מאוד בשנים האחרונות, וניתן למצוא אותו כמעט בכל אתר פורנו כיום.

 

לחצנים שאהבנו!

אחד הלחצנים הכי אהובים עלינו באתרי פורנו, הוא הלחצן שמאפשר לנו לחפש ע”פ כוכבי וכוכבות פורנו! באתר XNXX נראה שלקחו את האופציה הזו צעד אחד קדימה, כיוון שברגע שאנחנו נכנסים – ישנה תצוגה נעה של הכוכב\ת, כלומר – סרטון שמתחיל להריץ לנו תצוגה מקדימה, ממש כמו שיש בתצוגה הראשית של דף הבית! בזה עוד לא נתקלנו, ואנחנו חייבים לציין שממש אהבנו… אין דרך טובה יותר לבחור בכוכבים שלנו, מאשר כשאנו רואים אותם בפעולה! כמו כן, יש הודעה מטעם האתר שמסבירה, שרק כוכבי הפורנו הכי פופולריים מוצגים, ובמידה ואנחנו רוצים לעבור לרשימה המלאה – נוכל ללחוץ על הקישור המופיע בסמוך… אהבנו! לחצנים נוספים שאהבנו הם PUPULAR ו – “הטובים ביותר של”, שני לחצנים שיכולים לסייע בידינו (תרתי משמע), במידה ואנחנו לא ביום הכי יצירתי שלנו מבחינת חיפושים ורעיונות.

 

איכות הפורנו

אנחנו לא יודעים למה, אבל במבט הראשון – האתר שידר לנו משהו חובבני. אולי זה בגלל הרקע הכחול, ואולי בגלל רשימת הקטגוריות העצומה בצד שמאל – שנותנת הרגשה של “תפסת מרובה לא תפסת”. בכל מקרה, XNXX הוא ממש לא חובבני, ומצאנו בו תכנים שלא מצאנו בשום אתר אחר. רוב סרטוני הפורנו הם איכותיים מאוד, הקטגוריות נותנות לנו בדיוק מה שבאנו לחפש – והרבה מזה! כבר בתצוגה הראשית אנחנו נחשפים למיטב התכנים שיש ל – XNXX להציע לנו, וברוב המקרים – סביר שזה ישאיר אותנו באתר לפחות עוד קצת, ואולי הרבה מעבר לכך. התכנים באתר בהחלט “בועטים”, ולפעמים בועטים במלוא מובן המילה, וסביר להניח שתמצאו שם כמה סרטונים שממש יעיפו לכם את הסכך…

 

לסיכום, מעבר לרקע הכחול והקצת מוזר, ואחרי שנכנסנו לחדרים הכי אפלים של XNXX, המסקנה שלנו היא שמדובר באתר לא רע בכלל! אמנם לעתים זה מרגיש, שהמעטפת וצורת ההגשה של הפורנו היא קצת חובבנית, אבל בפועל אנחנו מדברים כאן על אתר עם תכנים מטורפים… לא פחות ולא יותר. הופתענו לטובה מהקטגוריות הייחודיות, ומהסרטונים ההזויים לעתים שמצאנו בכל קטגוריה. האתר מציע לנו כמות מרשימה של קטגוריות, ואופציות חיפוש מעניינות נוספות, דוגמת החיפוש של כוכבי וכוכבות פורנו המאפשר לנו לראות אותם בפעולה מיד עם הכניסה ללשונית. האתר מפנק אותנו ביחס אישי, מעניק לנו תכנים שרלוונטיים עבורנו, וסה”כ? מעניק לנו תחושה שהוא עובד איתנו ו”רואה” אותנו. בהחלט אהבנו, ואנחנו ממליצים לכם להתנסות ולבקר!