XHAMSTER – אתר למבוגרים בלבד – חוות דעת

איך קרה, שפורנו הפך ל”תחביב” כה נפוץ בקרב האוכלוסייה? ובכן, נראה שכיום מדובר באופציה שהפכה זמינה יותר מתמיד, המספקת לנו את היצר הרגעי שלנו במספר לחיצות עם סמן העכבר שלנו. בעוד רבים דווקא מעדיפים לציין את חסרונות הצפייה בפורנו, אנחנו דווקא מעדיפים להתמקד ביתרונות. הפורנו בימינו הוא זמין, מהיר, מגוון ואיכותי, וזה שונה לחלוטין ממה שהיה לפני כמה שנים. רבים משתמשים בפורנו לגירוי עצמי, אך ניתן להשתמש בו גם במסגרת הזוגיות – הוא יכול להוסיף טעם ועניין. מה עושים עם כל היצע הפורנו שהרשת מציעה לנו? אין ברירה… צריך לבחור. יצאנו לבדוק מספר אתרי פורנו, וביניהם האתר XHAMSTER, שעליו נדבר במאמר זה. תחזיקו חזק – יצאנו לדרך!

 

קבלת הפנים ב –  XHAMSTER

באתר פורנו, אחד הדברים הכי משמעותיים בעינינו – הוא עמוד הבית, שבו למעשה מתבצעת קבלת הפנים של הגולש… ואין זה משנה אם מדובר בגולש המגיע לראשונה, או מעריץ וותיק של האתר.

באתר XHAMSTER? בהחלט יש קבלת פנים חמה… לוהטת אפילו! התצוגה מראה סרטונים שמכסים את עיקר המסך שלנו, כך ששורת המשימות והלחצנים הצדדיים נדחקת הצידה, אבל בכל זאת קיימת ולא מוסתרת לחלוטין.

החלק העליון של התצוגה מציג סרטונים המוגדרים כ”סרטוני פורנו חמים”, ותקשיבו – הם באמת כאלו! נראה שמעצבי האתר בחרו באמת את הסרטונים עם הדירוג הכי גבוה, על מנת למשוך את תשומת הלב של הגולשים, ולהשאיר אותם באתר ללא שום סיכוי לברוח.

הסרטונים מתחילים לנוע בתצוגה מקדימה, ברגע שאנחנו מחליקים עליהם עם העכבר…והסקס פשוט מתפוצץ לנו בפרצוף, כל סרטון “בצבע”, ואנחנו מתחילים להתגרות עוד לפני שהבנו איפה אנחנו!

קבלת פנים בהחלט ראויה!

 

עיצוב וצבעים

על אף שהתוכן באתר, כבר הוכיח את עצמו עוד לפני שהתחלנו אפילו ללחוץ על כפתור כלשהו – מצאנו מעט בעיה בעיצוב האתר מבחינת הצבעים. ייתכן שזה בגלל שהתרגלנו לצבעים יותר מקובלים בעולם הפורנו, וייתכן שב – XHAMSTER פשוט לא השקיעו בזה יותר מדי מחשבה.

רוב המסך הוא לבן, עם נגיעות קטנות של אפור ואדום. עכשיו… תצוגת רקע לבן? לא טוב! נותן הרגשה של אתרים חובבניים, ובאופן כללי קצת אנמי ומשעמם… אבל רגע! למרות שכך האתר קיבל את פנינו, לפתע שמנו לב ללחצן קטן בצד ימין למעלה – עם סימן של שמש וירח. לחצנו על הירח, והופ… הכל השתנה לטובה! עכשיו הרקע כהה, ואנחנו כן מרגישים באתר פורנו!

 

בחירת קטגוריות וסינון

נראה ש – XHAMSTER החליטו להעניק לגולש, את כל אופציות הסינון האפשריות לסרטוני פורנו. כשרצינו להתחיל לסייר באתר, האמת? זה קצת הרגיש לנו כאילו נכנסנו לתוך קוק-פיט של מטוס. יש יותר מדי לחצנים, וזה מעמיס על הגולש – שבסה”כ לא רוצה להפעיל יותר מדי מחשבה, וגם לא לעשות דוקטורט בבחירת סרטוני פורנו.

אז… רק בשורת המשימות למעלה, אנחנו יכולים לבחור סרטונים לפי ערוצי פורנו (דוגמת BLACKED ו – BRAZZERS), לפי כוכבי וכוכבות פורנו (אופציה שאנחנו מאוד אוהבים), וגם לפי VIDEOS…

אבל רגע! עוד לא סיימנו, כי ברגע שאנחנו עומדים על לחצן VIDEOS – נפתח לנו דרופ-בוקס שמציע לנו עוד כמה תתי- אופציות, כמו “מומלצים”, “הכי טובים”, ו – “קטגוריות”… קצת מוגזם, ואנחנו מדברים רק על שורת המשימות למעלה.

במקביל- בשורת המשימות והלחצנים השמאלית הצידית – יש לנו: “הכי טובים”, “הכי נצפים”, “עם הכי הרבה תגובות”, “ה-50 הכי חדשים”, “מומלצים”, ומתחת ללחצנים האלו? רשימת קטגוריות עצומה, מתחתיה רשימת ערוצים, ומתחתיה רשימת כוכבי פורנו… חבר’ה? הגזמתם ממש, ובאמת שלא הצלחנו להבין – למה צריך לדחוף לנו לגרון פעמיים את כל אחת מאופציות הסינון? אנחנו בעד לתת לגולש קצת קרדיט, ולא להאכיל עם כפית באופן כזה מוגזם.

 

לחצנים שאהבנו

מצאנו פה מספר פיצ’רים שממש אהבנו, הראשון בהם הוא “היסטוריית צפייה”. לחצן ההיסטוריה מאפשר לנו לחזור לסרטונים שצפינו בהם בעבר – וזה יעיל במיוחד באתרים שיש בהם היצע כה גדול! כמו כן – אם אנחנו נתקלים בסרטון שהדליק אותנו, אבל היי! אנחנו כבר מחויבים לסרטון אחר… אנחנו יכולים להיכנס לרגע ולהתחיל את הצפייה בסרטון – וכך הוא יישמר לנו להמשך! לחצן ה – UPLOAD שאנחנו מחבבים, נמצא פה במקום די בולט, ואהבנו את זה.

וכמו כן – לחצן שאנחנו מוצאים ברוב אתרי הפורנו כיום, מאפשר לנו לבחור איזה פורנו אנחנו רוצים שיציגו לנו: סטרייט \ גיי \ טראנס. הלחצן הזה הוא נהדר! אבל נמצא במקום לא כל כך בולט (באייקון ליד לוגו האתר), ובהתחלה קשה להבין שמדובר בלחצן… אולי שווה למעצבי האתר להבליט אותו קצת יותר.

 

איכות הפורנו והתצוגה

אין לנו מילים… הפורנו של XHAMSTER נותן בראש בהחלט! נראה שמנהלי האתר יודעים שיש להם חומרים טובים, וגם יודעים להשתמש בהם. את הסרטונים הטובים ביותר, כאמור – אנחנו מקבלים לתוך הפרצוף כבר עם הכניסה לאתר, וזה משהו שסביר להניח… משאיר גולשים רבים באתר.

המגוון של הפורנו מרשים, ובתצוגה הראשונית אנחנו גם מקבלים טעימות יחסית מסוגים שונים… קצת אנאלי, קצת אורגיות, קצת זין שחור, קצת BDSM, קצת צעירות, והתוכן מתעדכן כל כמה שניות.

הטקטיקה היא חכמה, כיוון שכמעט כל גולש יקבל מיד בהתחלה משהו שיגרום לו להרים גבה… וגם אם לא – ניתן לרפרש את התוכן באמצעות לחצן המופיע מעל.

ישנה תצוגה מקדימה בכל סרטוני הפורנו (הסרטון מתחיל לזוז ברגע שעומדים עליו עם הסמן) – וזה? אחד הדברים הכי חשובים מבחינתו בכל אתר פורנו. כמו כן, הסרטונים – מעבר להיותם איכותיים מבחינת תוכן, גם נטענים מהר וללא בעיות.

 

פורנו ישראלי?

מה קורה מבחינת פורנו תוצרת ארץ הקודש? מדובר במשהו שאנחנו בודקים בכל אתר… הגאווה הלאומית מחייבת! לא חזרנו עם יותר מדיי מילים טובות לומר על הנושא, כשלחצנו על קטגוריית “ישראלי” קיבלנו מספר סרטונים, כמעט אף אחד מהם לא קשור לתיאור הסרטון.

לא חפרנו יותר מדי, אבל הסרטון הישראלי היחיד שמצאנו, היה של חיילת עם מדים שמחדירה לעצמה אצבעות… כל הכבוד לצה”ל!

 

מודעות ופרסומות

כבר נתקלנו באתרים עם פן מכירתי יותר אגרסיבי, אבל אי אפשר לומר ש – XHAMSTER חף מהעניין לחלוטין. כן, נתקלנו במודעות מעצבנות המופיעות בזמן בחירת סרטון, בזמן עצירת סרטון, וגם בצד התצוגה. אז נכון, זה לא היה מוגזם, אבל זה בהחלט היה מורגש… ואנחנו אישית? מעדיפים קצת פחות.

בסה”כ XHAMSTER מספק את הסחורה, ונותן בראש בהחלט! אמנם האתר קצת מוגזם מבחינת כמות הלחצנים ואופציות הסינון, אבל בסה”כ – יש לנו כאן אתר שמציע מגוון פורנו עצום ואיכותי.

הסרטונים נטענים במהירות, ומעניקים לנו אקטים לוהטים מכל הסוגים, כך שכמעט כל אחד יוכל למצוא את מה שעושה לו את זה.

קבלת הפנים באתר היא חמה, וגורמת לנו להרגיש שיש מה לחקור כאן.

יש מספר לחצנים ופיצ’רים שמאוד אהבנו, כמו לחצן ההיסטוריה, לחצן בחירת סוג הפורנו שיוצג, לחצן כוכבי הפורנו ולחצן הערוצים.

הפורנו הישראלי בעיקרון לא קיים כאן, אבל בתכל’ס? בדקנו את זה רק כי אנחנו חייבים… שפשוף נעים!

DateMe