Tube8 – אתר למבוגרים בלבד – חוות דעת

Tube8 הוא אחד מאתרי החסות של אתר הפורנו הגדול בעולם – “פורן-האב”, ובהתאם לכך הוא צריך לעמוד בציפיות מסוימות! מי מאיתנו לא אוהב פורנו? טוב נו…אולי יש כמה, אבל בואו נודה באמת – גם חלק גדול מאלו שלא מוכנים להודות בעובדה שהם צופים בפורנו, צופים גם צופים, ומסתירים זאת מסיבות שונות. אין מה לעשות – פורנו הוא “תחביב” ידוע לשמצה, וזאת על אף שהוא פופולארי בצורה מדהימה באוכלוסייה… ואנחנו מדברים על שני המגדרים! כשאנו מקישים מילות מפתח ייעודיות בשורת החיפוש של גוגל, צצים לפנינו אינסוף קישורים ואפשרויות לפורנו, ולעתים? אנחנו לא ממש יודעים במה כדאי לנו לבחור… ישנם מספר אתרים שנחשבים לאיכותיים, וזוכים למספר כניסות מרשים מדי יום, אחד מהאתרים האלו הוא Tube8. יצאנו לבדוק מה קורה שם, וחזרנו כדי לפנק אתכם במדריך מסודר שיעשה לכם סדר בבלאגן.

קישור לאתר: https://www.tube8.com

 

היחס האישי

הדבר הראשון ששמנו לב אליו כשנכנסנו לדף הבית – האתר הקפיץ לנו מספר סרטוני סקס ישראליים למקום הראשון. וואלה? גרם לנו להרגיש בבית! אתרי פורנו רבים משתמשים בזיהוי המיקום הכללי שלנו, על מנת להציע לנו תכנים מסוימים שיפנו אלינו אישית. אמנם לרוב מדובר במודעות, או הצעות לויאגרה ושיחות סקס, אבל הנה דוגמה לשימוש נכון בפיצ’ר הזה לטובת הגולש.

 

קבלת הפנים

Tube8 הוא אתר צנוע יחסית לאתרים אחרים, ומרגישים זאת כבר כשנכנסים. היינו מצפים לקבלת פנים יותר לבבית וחמה, מבחינת התכנים, העיצוב, התמונות, ועוד. זה לא של- Tube8  אין מה להציע…ההיפך הוא הנכון! בשיטוט קצר באתר נוכל למצוא תכנים איכותיים ביותר, פשוט זה מעט חבל שהאתר לא מקרין את העוצמה שלו כבר בכניסה, כמו באתר beeg לדוגמא. הצבעים בשורת הלחצנים העליונה של האתר הם בעיקר שחור, אפור ואדום, והתכנים למטה בגוף עמוד הבית, מופיעים על רקע לבן – קצת בנאלי ומשעמם לטעמנו, ונותן תחושה של אתר פורנו חובבני.

 

קטגוריות וערוצים באתר Tube8

שורת הלחצנים היא זו, שחושפת אותנו למעשה, לכל הטוב שיש לאתר הזה להציע. הלחצן הראשון שבדקנו היה לחצן הקטגוריות, שהעביר אותנו מיד לעמוד עם בין 20 ל-30 קטגוריות. הקטגוריות? יחסית בנאליות ולא מרגשות במיוחד… מצאנו שם את בעיקר את הדברים המוכרים כמו “זין גדול”, “לטיניות”, “אנאלי” ו- “צעירות”. הקטגוריות הכי מרגשות שמצאנו היו “הארד-קור” – שגילינו לצערנו שהוא לא באמת הארד-קור, וקטגוריית “פטיש” – שדווקא כן הציגה כמה סרטונים מעניינים ויצירתיים.

מעבר לקטגוריות, יש לנו אופציה לבחור בלחצן  “Tags”, שהוא לחצן המעלה לנו מאות מילות מפתח שבעזרתם ניתן לחפש… אנחנו פחות אהבנו – כיוון שאין תצוגה ויזואלית ופחות נוח לבחור ככה, אלא אם אנו יודעים בדיוק מה אנו מחפשים.

אחד מעזרי החיפוש שהכי אהבנו כאן, הוא כפתור הערוצים! מדובר בלחצן שמפנה אותנו לבחירה של סרטונים תוצרת ערוצי פורנו מוכרים, ביניהם Blacked, Brazzers, ועוד. יש קהילות שלמות של אנשים שחובבים ערוץ מסוים, ופשוט מכורים לתוכן שהוא מייצר – ואופציית החיפוש הזו היא מושלמת עבורם.

מה עוד? לחצן כוכבי\ות הפורנו! עוד אופציה נהדרת לסינון ובחירת סרטים… היכנסו – בחרו את הכוכבת או הכוכב שהכי עושה לכם את זה, ומיד תקבלו עשרות סרטונים שלהם מזדיינים בכל צורה אפשרית!

 

מודעות, פרסומות, ותכנים בתשלום באתר Tube8

אחד הדברים שאנחנו פחות אוהבים באתרי פורנו – מודעות קופצות. אם אתם שמים לנו בבאנר הצדדי מודעה או פרסומת למשחק? מילא… אבל כשאתם דוחפים לנו מודעה שמכסה את החלק התחתון של הסרטון בזמן הצפייה, ולא נסגרת כשלוחצים על לחצן הסגירה – זה כבר פחות לעניין. אז נכון… זה קרה לנו רק פעם אחת באתר הזה, אבל זה הספיק על מנת להשאיר עלינו רושם מסוים. מעבר לכך – באתר יש יותר מדי הפניות למצלמות של שידור חי, אתרים המציעים למצוא זיון, הזמנות למשחקי סקס, ופרסום לשירותי הפרמיום של האתר. עכשיו, העובדה הזו גורמת לנו להרגיש מעט “נרדפים” כשאנחנו נכנסים לאתרי פורנו. בסה”כ – אנחנו באמת אסירי תודה על הפורנו החינמי, ואין בעיה שהאתר יקדם את הפרסומים שלו על הדרך… ויחד עם זאת – יש דרך יותר אלגנטית לעשות זאת… לפחות לדעתנו.

 

יש סקס ישראלי ב- Tube8?

כפי שכתבנו בהתחלה, מחווה נחמדה שהאתר עשה עבורנו כבר ברגע שנכנסנו – הקפצה של סרטוני סקס ישראלי למקומות הראשונים בתצוגה. מעבר לכך, מה שהרשים אותנו אף יותר היה שמדובר בסרטוני סקס ישראליים אמיתיים! וזאת בשונה מאתרים אחרים שבהם ביקרנו.

נראה שיש בקרת איכות מסוימת על התכנים, והאתר ביצע בדיקה לגבי הסרטונים המוגדרים כישראליים. אז נכון… הסרטונים ישנים ובאיכות גרועה – כי זה החומר שקיים מתוצרת ארצנו, אבל לפחות קיבלנו את מה שהבטיחו לנו בתיאור הסרטון, וזה משהו שהרשים אותנו לטובה.

 

פיצ’רים נחמדים באתר הפורנו Tube8

אנחנו תמיד אוהבים לראות כל מיני אופציות נחמדות שמופיעות באתרי פורנו, ובאתר הזה בהחלט יש כמה ששווים ציון. קודם כל – ישנו לחצן המאפשר לנו לבחור באיזה אופי יהיה הפורנו שיוצג לנו: סטרייט, גיי, או טראנס, אופציה נחמדה, שאנו נתקלים בה ביותר ויותר אתרי פורנו לאחרונה. כפתור נוסף הוא כפתור ה – “Upload” המאפשר לנו להעלות סרטוני סקס שלנו. אז נכון שצריך להיות חבר באתר לשם כך, ולא בדקנו בדיוק במה זה כרוך… אבל עדיין – עצם העובדה שהלחצן הזה זמין במקום בולט, זה די מגניב! דבר אחרון הוא, שבתור היותו חלק מרשת אתרי “פורן-האב”, Tube8 מציע קישורים מהירים לשאר האתרים ברשת, והם מופיעים בשורת המשימות העליונה ביותר.

 

איכות הפורנו

לאתר Tube8 ללא ספק יש מה להציע. סיירנו באתר, חיפשנו בקטגוריות, בדקנו סרטונים – החל מהסטנדרטיים וכלה בהזויים ביותר… והגענו למסקנה. הפורנו של Tube8 הוא איכותי מבחינת התכנים, איכות הוידאו, ומהירות הטעינה של החומר. הסרטונים מבוימים, מצולמים וערוכים היטב, והשחקנים והשחקניות יודעים מה הם עושים, ויודעים איך לחרמן אותנו ככה שנרצה להישאר עוד קצת… יחד עם זאת, האתר לא חושף את הכוח שלו מיד בהתחלה, וכיוון שאין מדובר באתר שבנה לו שם חזק כמו אתרים אחרים, אין מדובר ביתרון עבורו.

יכול להיות שמנהלי Tube8 מסתמכים על המטריה של פורן-האב שתחתיה הם מתנהלים, ועדיין – לדעתנו כדאי להם לנסות וליצור רושם ראשוני טוב יותר בעת הכניסה לאתר, ולא להסתמך על העובדה שאנשים ישקיעו את הזמן כדי להיכנס ולבדוק.


לסיכום, באתרי הרשת של פורן-האב אפשר למצוא מספר אתרים קטנים יותר, ואחד מהם הוא האתר Tube8. הסקירה שלנו מציגה אתר צנוע יחסית, שלא חושף את מלוא עוצמתו בעת קבלת הפנים בדף הבית. הרושם הראשוני עלול לגרום לנו לחשוב שמדובר באתר חובבני יחסית, עקב העיצוב והתכנים המוצגים בהתחלה, אך לא כך הוא הדבר. Tube8 טומן בחובו תוכן מעולה, סרטונים איכותיים ומחרמנים, וסצנות שירטיבו לכם ולכן את התחתונים. יש בו מספר פיצ’רים ממש מגניבים, ואפילו סרטוני סקס ישראלי שממש קל להגיע אליהם, והם כמעט תמיד מקיימים את המובטח בתיאור הסרטון!

דחיפת המודעות, הפרסומות, משחקי הסקס ואתרי הסטוצים… היא בהחלט מוגזמת לטעמנו באתר זה, ולעתים יש תחושה שהאתר הוא מעין סוכן מכירות מעצבן שמתדפק על דלתנו, ומפריע לנו בזמן שאנו מאוננים…הקטגוריות אמנם לא מציעות יותר מדי, אך לחצן הערוצים הוא מאוד יעיל, וכך גם לחצן כוכבי\ות הפורנו, המאפשרים לנו סינון יעיל במיוחד!

DateMe