SpankBang – למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

מה זה פורנו בשבילכם? כל אחד מסתכל על העניין בצורה קצת שונה. יש את אלו שיגידו לכם שזה רע ומזיק ופויה, ויש את אלו שיחייכו במבוכה… אולי תופתעו לגלות שגם חלק ניכר מאלו – נכלל בקהל הנלהב של סרטוני הפורנו.

כן, אין מה לעשות – פורנו הוא לא תחביב שאנשים ממהרים להודות בו בפומבי, וזה כך עקב כל מיני סיבות. בכל מקרה – מחקרים הראו שרובנו המכריע צופים בפורנו, כשהטווח הנורמלי והתקין הוא בין 20 דקות לחצי שעה בשבוע – נמצא גם שאנשים אלו מנהלים חיי סקס בריאים ונורמליים… אבל היי! אנחנו לא כאן כדי לשכנע אתכם לצפות בפורנו נכון?!

אם אתם כאן – כנראה שאתם נמנים על חובבי הנושא, ואנו כאן כדי לתת לכם סקירות על אתרי פורנו שונים ברשת! היום סקרנו עבורכם את האתר SpankBang, ואנו מקווים שתפיקו תועלת מהקריאה.

 

ברוכים הבאים ל – SpankBang!

דף הבית מהווה את קבלת הפנים לאתר, ולכן הוא אחד הדברים החשובים מבחינתנו. בעולם הרשת הדיגיטלי של הפורנו, הגולש נכנס לאתר פורנו – ורוצה לקבל את מה שהוא הגיע בשבילו… אה, ועוד משהו? הוא רוצה את זה כאן ועכשיו! לכן, מעצבי אתרי פורנו המשכילים ליצור קבלת פנים חמה בדף הבית – כנראה שירוויחו את לחמם ביושר.

ומה המצב ב – SpankBang ? בגדול אין לנו תלונות, תצוגה גדולה ומרשימה של סרטוני וידאו המשתלטת כמעט על כל המסך – כמו שצריך, תצוגה מקדימה של הסרטונים – שמתחילה לרוץ עם מעבר של סמן העכבר עליהם, ועיצוב קלאסי מבחינת צבעים – שמעניק לנו רקע כהה וצבע אדום כהה.

נראה של – SpankBang יש את כל הפקטורים הדרושים כדי ליצור עניין אצל הגולש החדש, שהגיע לכאן בטעות או במכוון.

 

לחצני ניווט

דבר שמאוד מאוד אהבנו באתר SpankBang, הוא שלחצני הניווט נמצאים שם לרשותנו והם לא מוגזמים. אנחנו לא מופצצים בעשרות לחצנים ואופציות שגורמות לנו להתבלבל, וזה מעולה – כי סה"כ הגענו לראות סרטון, לספק את עצמנו, ולהתקדם הלאה…

אנחנו לא מעוניינים לעשות דוקטורט בניווט באתרי פורנו, וגם לא לבזבז חצי שעה על להבין כיצד האתר עובד. מעצבי אתר SpankBang מספקים לנו בדיוק את מה שאנחנו צריכים, ולא פסיק מעבר. יש לנו את לחצן VIDEOS המכיל עוד כמה תתי לחצנים – המאפשרים לנו לנווט ע"פ סרטונים טרנדיים, חדשים, פופולאריים, ו… Upcoming – שלא הבנו בדיוק מה הוא אומר, בהתחשב בזה שהסרטונים כבר נמצאים שם. מעבר לכך – מצאנו שני לחצנים שאנחנו מאוד אוהבים: לחצן כוכבות הפורנו, ולחצן הקטגוריות המפורסם.

לחצן כוכבות הפורנו, כבר כשעמדנו עליו עם סמן העכבר – פתח לנו תצוגה של כוכבות עם תמונות, וזה בהחלט מרשים! עם כניסה ללחצן – הגענו לעמוד המציג לנו עשרות כוכבות פורנו עם תמונות מגרות במיוחד, וכשגללנו למטה – גילינו שהאתר מציע לנו עוד כמה וכמה עמודים שכאלו… כל הכבוד! רק חבל שלא נותנים מקום גם לכוכבים הגברים! לחצן הקטגוריות? מקבל פסקה משלו…

 

קטגוריות פורנו

לחצן הקטגוריות הידוע לשמצה בקטע טוב, הביא אותנו לעמוד מרשים מאוד, שבו הקטגוריות מסודרות במשבצות עם תמונה מוצללת שעל גביה שם הקטגוריה באותיות לבנות בולטות – זה טריק עיצובי שמאוד אהבנו, וזה מקנה לעמוד תחושה מאוד אלגנטית ונקייה.

מספר הקטגוריות בתצוגה הוא אינו גדול במיוחד ומונה כמה עשרות בלבד, יחד עם זאת – בכניסה לקטגוריה מסוימת – אנחנו מקבלים בצד שמאל עוד תתי-קטגוריות קשורות – וזה למעשה מרחיב את מספר הקטגוריות, גם אם לא מסודר בצורה הכי נוחה שיש. האמת? לא מצאנו כאן קטגוריות מעניינות במיוחד, ולרוב מדובר בקטגוריות הסטנדרטיות כגון אנאלי, אסיאתיות, ציצים גדולים וזין שחור.

אז איפה כן אפשר למצוא דברים הזויים וסוטים ממש? התשובה היא לא בקטגוריית הארד קור (לפחות לא באתר הזה), אלא בקטגוריית HENTAI המצוירת- שאף פעם לא מאכזבת בעניין זה, על אף שבאתר SpankBang משום מה מופיעים בה גם סרטונים אמיתיים ולא מצוירים, שלא היה לנו ברור כיצד הגיעו לשם.

 

פיצ'רים מגניבים

מצאנו באתר SpankBang כמה פיצ'רים שממש אהבנו, ואנחנו רוצים להתחיל בהכי מגניב מבניהם! בכל סרטון שאליו תיכנסו באתר – מופיעים ליד שורת הנגינה של הסרטון מספר אייקונים, המאפשרים לכם להגיע לקטע נבחר במהלך האקט המיני בסרטון.

תוכלו למצוא שם אייקונים של לשון (שמשמעותו ירידה של הגבר לאישה), אייקון של מציצה, ואייקונים שמתארים תנוחות שונות – והם מאפשרים לכם בעצם לדלג בדיוק לקטע שאתם רוצים, במידה ולא מתחשק לכם לראות את כל הסרטון… אהבנו ממש! הפיצ'ר הבא – יחסית הפך לנפוץ, וקיים בכל אתר פורנו שמכבד את עצמו – מדובר בלחצן המאפשר לנו לבחור האם אנחנו סטרייט, גיי או טראנס – ולקבל פורנו מתאים עבורנו… חמוד ויעיל!

ממש ליד הלחצן של בחירת הנטייה המינית – מצאנו לחצן עם אייקון של האות A, וכשבחרנו בו, גילינו שאפשר לצפות באתר במגוון שפות! אז נכון שלא מצאנו עברית, אבל בהחלט יש שם מגוון של שפות, וזה מרשים. פיצ'ר מגניב ואחרון שנדבר עליו כאן – הוא זה המאפשר לנו לסנן סרטונים ע"פ אורך.

ישנו מעין באר בצד שמאל, ואנחנו יכולים לגרור את הסמן כדי לבחור מה אורך הסרטונים שיוצגו לנו… האמת? בכזה עוד לא נתקלנו.

 

איכות הפורנו

עד כאן? לא היו לנו יותר מדי תלונות, למרות שאנחנו די בררנים. כזה מגיע לאיכות הפורנו באתר SpankBang – לצערנו אין לנו יותר מדי דברים טובים לומר.

הסרטונים נטענים בנגן מיושן יחסית, ולוקח להם כמה שניות להיטען. לאחר שהם כבר נטענו – איכות הווידאו היא מאוד ירודה, ולעתים אף ניתן להגדיר אותה כממש מטושטשת ברמה שזה מפריע להנאה מהסרטון. מעבר לאיכות הווידאו הירודה – איכות הפורנו? גם היא לא הפילה אותנו מהכיסא… יש כאן כמה סרטונים טובים מבחינת המשחק וזוויות הצילום, אבל בהחלט אין יותר מדיי כאלו.

 

מודעות ופרסומות

מבחינת המודעות הקופצות והפרסומות – הן קיימות, מציקות, אבל לא בלתי נסבלות. בתצוגה הראשית של דף הבית לא נתקלנו באף מודעה או פרסומת, וההצקה החלה כשפתחנו סרטונים וצפינו.

ברגע שלוחצים על סרטון מסוים – מגיעים לעמוד של הסרטון, ובצד ימין מופיעות לפחות שתי מודעות קופצות.

מעבר לכך – בעת שלוחצים על הנגן ומנסים להפעיל את הסרטון, בחלק מהסרטונים אך לא בכולם – זוכים גם "ליהנות" מפרסומות מעיקות המוזרמות בתוך הנגן, ומכריחות אתכם לחכות כמה שניות לפני שאתם יכולים לדלג עליהן. סה"כ לא נורא.

 

פורנו ישראלי

פורנו ישראלי הוא לא מציאה, אבל אנחנו בודקים בכל זאת – למקרה שנופתע לטובה. הקשנו את מילות החיפוש הדרושות בשורת החיפוש החופשית, וקיבלנו כמה סרטונים. בתיאור הסרטונים נאמר כי מדובר במזדיינים ישראלים, אך כל קשר בין התיאור ובין הסרטון הוא מקרי בהחלט. כן מצאנו סרטון או שניים תוצרת "סקס סטייל" משנת תרפפ"ו – אבל לא לשם כך התכנסנו.

אתר SpankBang מכיל ממשק מאוד אלגנטי ונוח למשתמש, ואפילו כמה פיצ'רים ממש מגניבים! יחד עם זאת – איכות הפורנו לא העיפה לנו את הסכך, ואיכות הווידאו? לוקה בחסר ומקשה על הצפייה… סה"כ יש פוטנציאל – אבל נראה שדרושה עוד עבודה כדי לממש אותו.