PORNTREX – למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

פורנו, תאמינו או לא – הוא אחד מהתחביבים הפופולאריים בימינו, ובמיוחד בשנים האחרונות – עם מהפכת האינטרנט ששינתה את כללי המשחק לחלוטין.

זוכרים את הווידאומטים שאפשרו לנו לשכור קלטות עם סרטי פורנו? כמה מרגש זה היה לגשת לווידאומט, להציץ מאחורי הגב, לבחור את הסרט שלנו, ולהגיע עם הקלטת המוצנעת הביתה. לצפות בקלטת במכשיר הווידאו? זה כבר היה אתגר אחר לחלוטין. ומה קורה היום? הפורנו זמין פחות או יותר כמו אוויר לנשימה, ונכון – זה הפך את העניין להרבה פחות מרגש, אבל יחד עם זאת – להרבה יותר נוח!

הקלדה של מילות חיפוש פשוטות בגוגל, תקפיץ מול עינינו עשרות לינקים וקישורים לאתרי פורנו, וחלקנו? עלולים להתבלבל מהעושר הזה. חלקנו מעדיפים לגשת לאתרי פורנו שהם מכירים, ואנחנו כאן כדי להרחיב את אופקיכם, ולהעניק לכם סקירות על אתרים שונים ברשת. הפעם בדקנו את האתר PORNTREX, ואתם מוזמנים ללוות אותנו בתהליך!

 

ברוכים הבאים לאתר PORNTREX!

כשאנחנו סוקרים אתר פורנו חדש, אנחנו שמים לב במיוחד לקבלת הפנים שהאתר הכין בשבילנו. בדף הבית של אתר PORNTREX נתקלנו בתצוגת סרטונים מרשימה, שתפסה חלק נכבד מהמסך – וזה מעולה! יחד עם זאת, גילינו מהר מאוד שמשהו חסר לנו…

כשעמדנו עם סמן העכבר על הסרטון – לא הייתה תצוגה מקדימה, וזה די ביאס אותנו כבר בהתחלה. מבחינתנו, התצוגה המקדימה שמריצה את תקציר הסרטון כשעומדים עליו – היא ה”נשק” הכי חזק של אתר הפורנו להשארת הגולש אצלו.

באתר PORNTREX לעומת זאת – יש תחליף עלוב לתצוגה מקדימה, המתבטא במספר פריימים קפואים שמתחלפים כשאנו מזיזים את הסמן על גבי מסגרת הסרטון. איכות הפורנו במבט ראשון – נראית לא רעה בכלל… וזה גרם לנו אפילו להתבאס יותר על כך שאין תצוגה מקדימה.

 

צבעים ועיצוב

מעצבי אתר PORNTREX לא הלכו לפי המוסכמות הבלתי כתובות של אתרי הפורנו, והשתמשו ברקע לבן – אפור. נכון שיש כמה אלמנטים בצבעי שחור ואדום, אבל הם מאוד מינימליים – ולא תורמים יותר מדי אפקט. אנחנו פחות אהבנו, למרות שחשוב לומר שמדובר בעניין של טעם.

לאחר ששוטטנו מעט באתר גילינו פיצ’ר שמאפשר לשנות ל”מצב לילה”! אז נרגענו, לחצנו, והופ! כל האתר קיבל רקע כהה… מעולה!

בעניין הצבעים – אנחנו בגישה יותר מסורתית, ואנחנו מעדיפים רקע כהה וצבעי אש… לדעתנו זה גורם לגולש להרגיש באתר פורנו, מעבר לעובדה שעיצובית – זה פשוט יותר מושך ומעניין בעין.

 

לחצנים וניווט

מצאנו כי שורת המשימות העליונה ממוקמת במיקום נוח, היא אינה מוגזמת, וכאילו אומרת לנו “אני פה אם תצטרכו אותי”. האתר אינו מכיל יותר מדי לחצנים, ונראה שהוא סה”כ פשוט יחסית לתפעול… זה משהו שאנחנו אוהבים בהתחשב בעובדה שלא הגענו לכאן לקורס טייס – אלא לצפות בכמה דקות של פורנו איכותי.

אז ישנם כאן את לחצני הקטגוריות, ערוצי פורנו, כוכבות פורנו (שנקראות כאן Models), אלבומי תמונות, VIDEOS, ועוד כמה. משהו נחמד שאהבנו – ברגע שעומדים על הלחצן, נפתחת תצוגה מצומצמת של מה שמופיע בו עוד לפני שלחצנו… נייס!

לחצן VIDEOS כולל בו עוד כמה תתי קטגוריות, המאפשרות לנו סינון יותר מדויק של הסרטונים – למשל “הכי נצפים”, “המדורגים הכי גבוה”, ועוד.

 

קטגוריות

אחד מהלחצנים שחובה לבדוק – הוא לחצן הקטגוריות, במידה והוא קיים כמובן. אז נכנסנו, והגענו לעמוד עם המון קטגוריות נהדרות ומלוות בתמונות עסיסיות. התמונות היו כל כך טובות, שעמדנו עליהן נואשות עם סמן העכבר וחיכינו לתנועה כלשהי… אבל זו לא הגיעה.

אז התחלנו לשוטט בין הקטגוריות, וגילינו מגוון ממש מרשים! יש כאן קטגוריות שלא ראינו באתרים אחרים, וזה גרם לנו ממש לאהוב את האתר הזה… מעבר לקטגוריות ה – HENTAI וה – BONDAGE (שם אחר לסאדו-מאזו) שאליהן כבר התרגלנו, מצאנו גם קטגוריות דוגמת “מהתחת לפה”, “הודיות”, “ערביות”, FootJob””, “ציצים קטנים”, ועוד כמה מעניינות… אנחנו חייבים לומר שהקטגוריות בהחלט עושות את העבודה, והתחלנו להיכנס לבדוק את הסרטונים בכמה מהן…

 

כוכבות פורנו וערוצים

שני לחצנים מאוד חשובים מבחינתנו! לחצן כוכבות הפורנו, שנקרא פה “MODELS” מסיבה כלשהי,  פתח בפנינו תצוגה יפה ואינסופית של הכוכבות, והתצוגה הזו היא כל כך גדולה – שאנחנו כנראה יכולים לחפש בה שבוע שלם.

בתצוגה זו אתם יכולים לבחור סרטונים ע”פ כוכבת הפורנו האהובה עליכם, ואנחנו מדברים פה בלשון זכר – כי לצערנו אין ייצוג לכוכבים הגברים… וזה חבל מאוד. לחצן ערוצי הפורנו גם הוא אחד האהובים עלינו, והוא מאפשר לנו לבחור סרטונים ע”פ “בית יוצר” מסוים – המפיק סרטונים באותו סגנון. למשל – ערוצים מוכרים ופופולאריים במיוחד הם BLACKED ו – BRAZZERS.

 

איכות הפורנו באתר PORNTREX

אז נכון שאנחנו ממש לא אוהבים כשאין תצוגה מקדימה לסרטונים, אבל נראה שאתר PORNTREX מפצה על העניין הזה באמצעות טעינה מהירה יחסית של סרטונים, ואיכות פורנו נהדרת. נגיד את זה שוב – איכות הפורנו נהדרת! כל קטגוריה שבחרנו – נתנה לנו בדיוק את מה שחיפשנו, והאכילה אותנו בפורנו איכותי על מגש של זהב!

אהבנו את הסצנות, המשחק, השחקניות והשחקנים, זוויות הצילום ואיכות הווידאו. קטגוריית ה – BONDAGE הביאה לנו כמה סרטונים איכותיים מאוד של BDSM ואנחנו ממש התלהבנו, וקטגוריית ה – HENTAI המצוירת כרגיל עשתה את העבודה, והרשימה אותנו עם כמה סרטונים חולניים במיוחד.

לסיכום ניתן לומר, שהפורנו באתר PORNTREX חרמן אותנו ברמות אחרות, ואנחנו מעניקים לו ציון גבוה במיוחד.

 

מודעות ופרסומות

לא הרגשנו שאנחנו מופצצים במודעות קופצות ופרסומות, למרות שנוכחותן באתר PORNTREX היא בהחלט מורגשת.

כבר כשאנו נכנסים לתצוגת דף הבית של האתר, מופיעה מודעה גדולה של אתר “פורן-האב” על גבי החלק העליון של המסך. אנחנו אישית פחות אוהבים להיכנס לאתר ולחוש את האווירה המכירתית…

אבל כנראה שגם הם צריכים להתפרנס ממשהו. עם הכניסה לאחד הלחצנים – קופצות מודעות של משחקי סקס בצידי המסך, וזה חודר לאזור התצוגה ודי מעצבן בזמן שמנסים לבחור סרטון.

בנוסף – וזה הכי חרה לנו, בעת בחירת חלק מהסרטונים מופיעה מודעה, האומרת שסרטון זה הוא פרטי, וזמין רק לרוכשי מנוי באתר. מדובר ב”טריק” שיווקי קצת מרגיז שמטרתו למשוך אותנו באף להרשמה לאתר… היה עדיף כנראה, אם היו מודיעים לנו מראש אילו סרטונים חסומים, או מקטלגים אותם באזור ספציפי.

 

פורנו ישראלי

מה לגבי פורנו ישראלי? יש אתרים שמביאים לנו קצת ממנו, יש אתרים שמזייפים, ויש כאלו ש… מתעלמים! אתר PORNTREX הוא מאלו שמתעלמים, וכשהקשנו מילות חיפוש לפורנו ישראלי, פשוט נאמר לנו שהמושג אינו קיים ברשימה. לא שמדובר בהפסד גדול, אבל בכל זאת בדקנו כי צריך.

ביקרנו באתר PORNTREX, ומצאנו אתר פורנו מפנק ואיכותי ללא ספק! אמנם לסרטוני האתר אין תצוגה מקדימה וזה חבל… אבל הוא בהחלט מפצה על כך באמצעות האלמנטים האחרים שקיימים בו. האתר מכיל ממשק מאוד נוח ויעיל עבור המשתמש, וכזה שלא גורם לו ללכת לאיבוד ולהתבלבל.

מעבר לכך – איכות הפורנו באתר היא ברמה מאוד גבוהה, הסרטונים נבחרו בקפידה על מנת לחרמן אתכם, ואתם תרגישו את זה מיד עם כניסתכם לאתר. איכות הווידאו גם היא משובחת, ובסה”כ אנחנו ממש ממליצים לכם לבקר!

DateMe