PORNHD – למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

מה כל כך עושה לנו את זה בפורנו? כנראה שלא מדובר במשהו אחד בלבד… פורנו מאפשר לנו להגשים פנטזיות מרחוק, לקבל רעיונות לאקטים הפרטיים שלנו, להגיע לפורקן עצמי, ועוד. למרות הגישה הרווחת – פורנו הוא פופולארי בשני המגדרים, ומי שיגיד לכם אחרת… כנראה מצטדק.

מדובר ב”תחביב” עולמי, וחוצה דת, גזע ומין, למרות שרובנו לא מוכנים להודות בפומבי שאנחנו עושים אותו… ואוהבים לעשות אותו! סיבה נוספת להיותו של הפורנו כה נפוץ, היא כנראה זמינותו בעידן העכשווי. שהרי, הקלדה פשוטה של מילות מפתח מסוימות בגוגל – תקפיץ לנו עשרות קישורים לאתרי פורנו, וכמובן מודעות ופרסומות המציעות לנו דברים שונים הקשורים לסקס.

אז… איך נדע במה לבחור? הגולש התמים שרק נחשף לעולם הפורנו ברשת, עלול לעתים להתבלבל כשהוא “מופצץ” בכל כך הרבה אופציות. לכן – יצאנו לסקור מספר אתרי פורנו ברשת, והסקירה שלנו היום, תציג בפניכם את האתר PORNHD על יתרונותיו וחסרונותיו.

 

קבלת הפנים באתר PORNHD

דף הבית של אתר פורנו, הוא אחד האלמנטים הכי משמעותיים באתר. בעולם הדיגיטאלי, שבו לחיצה קלה יכולה להטיס אותנו למקום אחר – יש חשיבות גבוהה לשמירת הגולש אצלנו זמן רב ככל האפשר. לזכותם של PORNHD ניתן לומר – שהתצוגה ההתחלתית נותנת מקום גדול יחסית לסרטונים על גבי המסך.

הסרטונים? מצוידים בפיצ’ר של תצוגה מקדימה, וזה אומר שהם מתחילים לנוע ולשדר לנו סקס בתנועה, ברגע שאנו עומדים עליהם עם סמן העכבר.

עכשיו… שילוב של שני הדברים האלו – יוצר וודאות כמעט מוחלטת, שהגולש יתחיל להיחשף לתוכן וידאו מחרמן ברגע שהוא נכנס לאתר. לכן, מדובר בעיצוב עם מחשבה מאחוריו, ואנחנו? אהבנו שמקבלים את פנינו ככה!

 

מודעות ופרסומות

אתרי פורנו, מעצם המהות שלהם – מתאפיינים ברוב המקרים בהרבה פרסומות ומודעות מעצבנות. מה מנסים למכור לנו? ובכן, הגדלת איבר המין, שיחות סקס, ויאגרה, שיקויי פלא להגבר האון, אתרי סטוצים, משחקי סקס, ועוד ועוד… בקיצור – כל מה שתוכלו לדמיין? סביר להניח שינסו למכור לכם באחד מאתרי הפורנו מתישהו!

באתר PORNHD עשו משהו מעניין – תקעו שתי מודעות במיקום, שזה נראה כמו חלק מתצוגת הסרטונים… כנראה כדי להגביל את הסיכוי שהגולש ילחץ עליהן. אוקיי, זה לא כזה נורא… המשכנו הלאה. בחרנו את אחד מהסרטונים בתצוגה הראשית, והקלקנו עליו לכניסה – ולהלן השתלשלות המאורע: מיד קפצה לנו מודעה ענקית על המסך שהציעה לנו אתר שיחות סקס, סגרנו אותה בעזרת כפתור הסגירה הקטן והכמעט בלתי נראה, הופיע בפנינו נגן הוידאו עם תמונה ייצוגית מתוך הסרטון, ועל גבי הנגן – שתי מודעות המציעות אתרי סטוצים, סגרנו גם אותן, התחיל לרוץ בנגן סרטון פרסומת (עשוי מאוד טוב למען האמת), לאתר פורנו בתשלום, נאלצנו לחכות כעשר שניות עד שהוא יסתיים, ואז? התחיל הסרטון המיוחל.

כמו כן, יחד עם כל מה שהתרחש בנגן, קפצה לנו עוד מודעה בצד ימין למטה – שהציעה לנו להשתתף במשחק סקס, ובכל פעם שעצרנו את הוידאו – שוב קפצו לנו מודעות על אתרי סטוצים, והפעם שמנו לב שהן גם מותאמות למיקום שלנו, ואף מציינות את עיר המגורים של בחורה כלשהי שנמצאת ממש ממש קרוב אלינו, והיא ממש חרמנית כנראה!

לסיכום – החלטנו להקדיש תיאור מפורט לגבי הנושא הזה, כדי להראות כמה זה הפריע לנו… אין לנו בעיה עם מודעות ופרסומות כשהן מופיעות בצורה סבירה, ומה שחווינו כאן? היה בהחלט לא סביר.

 

קטגוריות סקס

לחצן הקטגוריות מופיע בשורת המשימות למעלה – לצד עוד כמה לחצנים. הגודל והמיקום של לחצני הניווט באופן כללי, הוא מושלם מבחינתנו – לא גדול מדי ולא קטן מדי… הם פשוט נמצאים שם למקרה שנצטרך אותם.

עם לחיצה על לחצן הקטגוריות, הגענו לעמוד עמוס בכל טוב של כל הקטגוריות שתצליחו לדמיין, ועוד כמה. מעל כל שם קטגוריה ישנה תמונת המחשה, שמתאימה לשם הקטגוריה בצורה נהדרת. נכנסו לכמה מהקטגוריות, והכל נראה סבבה – הסרטונים מתאימים ויש מגוון לא רע בכלל!

 

איכות הפורנו!

נראה שבאתר PORNHD השקיעו בבחירת הסרטונים, רוב הסרטונים שנתקלנו בהם היו איכותיים מאוד, ונראה שהאתר עומד בהתחייבות המרומזת הנרמזת בשם שלו.

איכות הוידאו טובה וברורה, הטעינה של הסרטונים מהירה (אחרי שמתמודדים עם שטף המודעות שתוקף אותנו), השחקנים והשחקניות סקסיים ועושים את העבודה בצורה מושלמת, איכות השמע טובה, ויש למעשה את כל התנאים שאנו צריכים כדי ליהנות! ציון גבוה ללא ספק בנושא זה.

 

לחצנים נוספים ופיצ’רים מעניינים

מצאנו את לחצני הניווט והאופציות באתר יעילות מאוד, וכשאנו אומרים “יעילות” – הכוונה היא שקיבלנו תחושת שפע ויחד עם זאת לא הרגשנו שיש יותר מדי אופציות. מעבר ללחצן הקטגוריות, נוכל למצוא את לחצן “כוכבי/ות הפורנו” שאנחנו מאוד אוהבים – ומאפשר לנו לחפש כוכב או כוכבת שעושה לנו את זה, ולקבל עשרות ומאות סרטונים שלהם בפעולה.

מעבר לכך, יש את לחצן “ערוצים” – שמאפשר לנו בחירת סרטוני פורנו ע”פ ערוצי פורנו, המייצרים סרטונים ע”פ קו וסגנון מסוים. בין ערוצי הפורנו שבוודאי נתקלתם בהם בעבר, ניתן למצוא את BLACKED – המביא לנו פורנו איכותי מאוד של גברים שחורים עם נשים לבנות (בד”כ) בכל וריאציה אפשרית, את BRAZZERS – המתאפיין בסרטוני פורנו חזקים עם שמץ הומור בהם, ועוד…

מעל שורת המשימות נוכל למצוא מספר קישורים לאתרי פורנו נוספים, שכנראה משתייכים לרשת של PORNHD – פיצ’ר נחמד שסה”כ מרחיב לנו את אופקי הפורנו.

לא מצאנו עוד לחצנים “מעניינים” שמעניקים אופי מיוחד לאתר, אבל כן מצאנו לחצן מוזר של “קזינו”, שהעביר אותנו למן אתר הימורים ברשת… מה הקשר לפורנו?!

 

סקס ישראלי?

בכל אתר פורנו שאנו מבקרים בו, אנו אוהבים לבדוק מה קורה מבחינת ייצוג למדינתנו הקטנטונת. לרוב – הייצוג הוא מזערי, או שהסרטונים “מתחזים” להיות ישראליים ובפועל הם לא באמת. אבל משהו שבו עוד לא נתקלנו? הוא מצב שבו יש התעלמות מוחלטת ממילות החיפוש הקשורות לישראל, או לסקס ישראלי – המושגים האלו פשוט אינם קיימים כאן… וזה מעניין.

בהתחלה הופתענו ששורת החיפוש אפילו לא הציעה להשלים לנו את מילות החיפוש שהקשנו, ואז בדקנו ומצאנו שזה לא רק בהקשר לפורנו ישראלי – הפונקציה פשוט לא קיימת באתר הזה, שורת החיפוש לא משלימה מילים! חיסרון נוסף ומשמעותי בעת החיפוש.

 

עיצוב האתר

האתר מעוצב על גבי רקע לבן ואפור בהיר, מה שמקנה לו תחושה מעט “חובבנית” וחבל.

מוסכמה בלתי כתובה בקרב אתרי הפורנו, היא לרוב שימוש בצבעים חזקים וכהים – מה שמאשר לנו שאכן הגענו לאתר פורנו, יוצר אווירה מסוימת, ואולי… קשור לעובדה שצופים בזה בחושך ברוב המקרים, וזה נוח יותר? נקודה למחשבה…

בכל מקרה – למרות שעיצוב התצוגה והלחצנים הוא טוב באתר PORNHD, השימוש ברקע ובצבעים? פחות טוב, ופחות גרם לנו להתחבר.

אתר PORNHD מכיל סרטוני פורנו חזקים, איכותיים, ובאיכות מעולה, וכמו כן – אופציות הניווט הן מאוד יעילות. יחד עם זאת – המודעות והפרסומות מוגזמות ומעיקות ברמה היסטרית, ועיצוב האתר לוקה בחסר. בגדול האתר מספק את הסחורה, על אף שאנו חושבים שמנהלי ומעצבי האתר – בהחלט היו יכולים להשקיע בנו קצת יותר מחשבה ומאמץ.

DateMe