Motherless – למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

פורנו להמונים! מהפכת האינטרנט הביאה איתה המון דברים טובים, המון דברים פחות טובים, וגם כמה דברים שאנשים אוהבים לומר שהם לא טובים – אבל משתמשים בהם בעצמם! במקרה הזה – אנחנו לא מדברים על פייסבוק, אלא על פורנו… פורנו הוא תחביב ידוע לשמצה, אבל האמת היא? שרבים מאיתנו מאמצים אותו אל ליבנו וצופים בהיחבא, גם כשאין סיכוי שנודה בכך בפומבי.

האינטרנט מביא עמו המון אופציות לצפייה בפורנו, ואנחנו מדברים כאן על מאות אתרים זמינים וחינמיים! איך נדע במה לבחור? למזלכם יצאנו לעשות סקירה של מספר אתרים, וחזרנו עם תובנות! היום אנחנו בודקים את האתר motherless בעל השם המטריד, וכולנו תקווה שתפיקו תועלת מהקריאה!

 

ברוכים הבאים ל – motherless! תחזיקו חזק…

קבלת הפנים לאתר הפורנו היא כנראה הכי חשובה במבנה האתר. המעצבים צריכים לתת את “הכי טוב שלהם” כשמדובר בדף הבית, כדי להשאיר את הגולש עוד כמה שניות באתר, לסקרן אותו, ולגרום לו להתחיל לדפדף ולהתעמק בתכנים. אפשר לומר שממש אהבנו את קבלת הפנים באתר הזה! מעבר לשם ההזוי שלו, שכבר גורם לנו להרים גבה – כבר עם הכניסה לאתר אנחנו מבינים שהוא מגיש לנו הארד-קור, או לפחות מתיימר לעשות כך.

העיצוב הוא אמנם סטנדרטי בעולם הפורנו – רקע כהה וצבע אדום, אבל משהו בתצוגת הסרטונים מרגיש לנו אחרת. במקביל לתשומת הלב שלנו לתוכן הסרטונים – שמנו לב גם שהתצוגה המקדימה מורכבת מפריימים מתחלפים, ולא מסרטון מקוצר שרץ כשאנו עומדים עליו עם הסמן… וחבל!

התצוגה המקדימה היא זו שעושה לגולש את החשק להמשיך ולבדוק את הסרטון, ואנו מייחסים לה חשיבות רבה. תוכן הסרטונים הוא… איך לומר בעדינות… לא סטנדרטי, והאתר ישר זורק לנו בפנים סרטונים של חניקות, בחורות שמשתינים עליהן, בחורות שמשחקות בצואה זו של זו, סרטונים של אבא מזיין את הבת שלו, סרטונים עם דם ופציעות (לא ברור אם אמיתי או מבויים), ועוד דברים בסגנון.

בין אם יש לנו סטייה מסוימת מהנ”ל ובין אם לא – כנראה שזה יגרום לנו להסתקרן ולבדוק מה בדיוק קורה כאן.

 

איכות הפורנו והקטגוריות

נראה שאתר motherless אכן מקיים את שהבטיח כבר בהתחלה. ירדנו למעמקים הכי שפלים של האתר הזה, ומצאנו כאן סטיות שלא מצאנו בשום מקום אחר!

אז ראינו בחורות ששותות שתן (כמו צופית גרנט – אבל בצורה סקסית), בחורות שמצמידים להן את הפטמות לקרש בעזרת מסמרים ופטיש, שפחה שעשרות אנשים עושים לה סשן BDSM באמצע מסיבה פומבית (ועוד סרטוני BDSM ממש יצירתיים), בחור שתוקע לעצמו המון מחטים רפואיות בזין – ומדמם משם את החיים שלו, בחורה שדוחפת מטף כיבוי לכוס, ועוד… בהחלט מעניין פה!

ומה לגבי הקטגוריות האחרות? היותר סטנדרטיות? ובכן, גם הן קיימות כאן – אך באיכות נמוכה מאוד. חיטטנו קצת באנאלי, זין שחור, אורגיות וצעירות… והאמת? לא מצאנו כמעט שום סרטון שהתלהבנו ממנו. איכות הפורנו בקטגוריות הסטנדרטיות היא נמוכה, ונראה שהאתר החליט להתמקד בנושא האקסטרים.

לחצן הקטגוריות מביא אותנו לעמוד שבו – אנו אמנם יכולים לסנן את הפורנו ע”פ סטרייט\גיי\טראנס\אקסטרים\מצחיק, אבל – הקטגוריות מופיעות ברשימה של אותיות קטנות, וללא ליווי תמונות… מה שקצת מקשה על הבחירה והניווט.

 

איכות הוידאו

איכות הוידאו באתר motherless היא נמוכה מאוד, הסרטונים נטענים לאט – ולפעמים עוברות שניות ארוכות עד שהסרטון ממשיך כשמריצים אותו קדימה. אין מה לעשות – התרגלנו למשהו אחר, ואנחנו בשנת 2020!

כיום, אתרי פורנו מביאים לנו סרטונים באיכות גבוהה מאוד מבחינת הבימוי, הצילום והמשחק, וכשאנו נתקלים באתר שפחות משקיע מהבחינה הזו… זה מורגש בהחלט. בעידן הדיגיטלי – אתר שאין לו איכות וידאו טובה, ידורג יחסית נמוך!

 

לחצנים וניווט

נראה שאתר motherless לא חוסך בלחצנים, ואנחנו קצת מרגישים עומס יתר במערכת. עם שורת משימות עליונה המכילה כעשרה לחצנים, ועוד שורת משימות שמאלית של 5 לחצני סינון, ומתחתיה עוד לחצנים של קבוצות פורנו מוזרות, ואז רשימת קטגוריות אינסופית – אנחנו קצת לא יודעים במה לבחור… וזהו מצב קלאסי של “כל המוסיף גורע”.

אל תשאלו אותנו למה – יש כאן לחצן של “תמונות”, ואם זה לא מספיק – יש לחצן נוסף של “תמונות טרנדיות”… אז רגע – באיזו שנה אנחנו לעזאזל?! עכשיו… מעצבי האתר גם ממש השקיעו בעניין התמונות, וכשנכנסים לשם – יש המון אופציות לסנן את התמונות! אנחנו לא יודעים חבר’ה… לנו זה עשה קצת נוסטלגיה והחזיר אותנו לתקופת הדיסקטים של ה- 3.5 אינץ’… ולא כל כך הצלחנו להבין את רמת ההשקעה של האתר בתמונות – שיש לו כל כך הרבה דברים אחרים להשקיע בהם.

רוב הלחצנים בשורת המשימות העליונה הם לא רלוונטיים ממש, ואלו מתוכם שהכי עוזרים בניווט הם “קטגוריות” ו – “קבוצות”. בשורת המשימות השמאלית תוכלו למצוא כמה לחצני ניווט, שהכי יעילים בהם היו “טרנדיים” ו – “המדורגים הכי גבוה”, ובלחיצה על אחד מהם תגיעו לעמוד שבו מתאפשר סינון נוסף בעזרת “הכי אחרונים”, “הכי נצפים”, “הכי מועדפים”, “הכי תגובתיים”, ועוד… מיותר לחלוטין, מעמיס על הגולש, ובגדול – סתם… פשוט סתם.

 

פרסומות ומודעות

בעיקרון לא היו מורגשות, חוץ מהפעם הראשונה שניסינו לטעון סרטון… כשעשינו זאת? הופיעה לנו מודעה של מצלמות לייב על כל המסך, עם בלונדינית עירומה שמפלרטטת איתנו.

המודעה לא הופיעה בלשונית חדשה – ככה שאין לאן לברוח, ובמיוחד בהתחשב בעובדה שלחצן הסגירה של המודעה הוא כמעט בלתי ניתן לזיהוי. על מנת לסגור את המודעה, וזה לקח לנו כמה שניות להבין – צריך ללחוץ על המילים הקטנות המופיעות בצד ימין למעלה “continue to motherless”.

בכל מקרה – מעבר לחוויה המעניינת הזאת, לא הפריעו את מנוחתנו יותר, למרות שבטעינת סרטון מופיעות מודעות בצד ימין של המסך – אבל הן מתנהגות יפה, לא תופסות הרבה מקום ולא נדחפות לנו לתצוגה. סה”כ ציון טוב לאתר בעניין זה.

 

פורנו ישראלי

ניגשנו לשורת החיפוש החופשי בהתרגשות, על מנת להקליד מילות חיפוש לפורנו ישראלי. שורת החיפוש לא ממש הגיבה לנו כשרשמנו את המילים, אבל מצד שני – היא לא השלימה שום ביטוי שרשמנו, אז לא ממש נעלבנו.

האתר הציג לנו מספר סרטונים שכביכול קשורים לישראל, וכשהתחלנו לבדוק אותם גילינו מגוון לא רע בכלל של סרטוני חובבנים ישראלים! האמת? התלהבנו לשמוע עברית! אפילו כשזו הייתה נערה שנדפקת בתוך מכונית, וצועקת על הצלם שלא יצלם לה את הפנים…

אתר motherless שם דגש על מטרה עיקרית אחת – להביא לכם פורנו אקסטרים הזוי וסוטה במיוחד! בין אם הסטייה שלכם היא צואה, שתן, התעללות, השפלה, דימום – יש סיכוי גבוה שתמצאו כאן את מה שעושה לכם את זה!

איפה מתחילה הבעיה? בעובדה שהאתר, בגדול – שם זין על כל האלמנטים האחרים… איכות הוידאו גרועה במיוחד, וכך גם טעינת הסרטונים. לא מצאנו כאן סרטון אחד איכותי ממש, מבחינת המשחק והצילום… וחבל! באופן כללי – נראה שאתר motherless נתקע איפושהו בשנות התשעים מבחינת התצוגה והניווט.

יחד עם זאת – מצאנו פה כמה סרטונים שבהחלט הפילו לנו את הלסת, ואנחנו ממליצים לכם לפחות להיכנס, להעיף מבט, ולחטט קצת באתר ההזוי הזה!

DateMe