EPORNER – למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

לא כולנו אוהבים פורנו, וזה ממש בסדר! יחד עם זאת – מחקרים הראו שאנשים שצופים בפורנו במידה מסוימת (ולא מוגזמת), מנהלים במקביל חיי מין בריאים ומעניינים. האם הפורנו מסייע בכך? עדיין לא ברור, וגם יש את אלו שיטענו כנגד – ויאמרו שהפורנו מפריע לניהול חיי מין בריאים וטבעיים.

בכל מקרה – הפורנו מחזיק בתואר אחד התחביבים הפופולאריים בכל רחבי העולם, ובשני המגדרים. נראה שיש בפורנו משהו שלא רק מספק את היצרים המיניים שלנו, אלא גם מסקרן אותנו ונותן מענה ליצר המציצנות שקיים אצל כולנו.

רבים מאיתנו מכירים אתרים מסוימים ואוהבים לבקר בהם באופן קבוע, וחלק אחר מאיתנו “זורם” בכל פעם עם מה שמקפיצות לו מילות המפתח של גוגל.

לעתים עומס ההצעות בגוגל עלול לבלבל אותנו, ואנחנו לא יודעים במה לבחור הפעם על מנת לספק את עצמנו. ערכנו סקירה מעמיקה על מספר אתרי פורנו ברשת, וחזרנו עם תוצאות ותובנות. הפעם אנחנו הולכים לספר לכם על האתר EPORNER! קריאה מהנה ומועילה.

 

קבלת הפנים באתר EPORNER

אם יש משהו שאנחנו אוהבים כשאנו נכנסים לאתר פורנו – זה לראות את הסקס מתפוצץ לנו בפנים ברגע שהגענו. ואתר EPORNER בהחלט עושה את זה בצורה לא רעה! התצוגה של דף הבית מעניקה מקום מכובד למשבצות הסרטונים, כשהלחצנים הם קיימים ואף בולטים – אבל גם לא לוקחים תשומת לב מתצוגת הסרטונים.

הסרטונים מצוידים בתצוגה מקדימה – שמתחילה להריץ תקציר של הסרטון ברגע שאנו עומדים עליו עם סמן העכבר… מובן מאליו? ממש לא! ישנם הרבה אתרים שעדיין לא השכילו להשתמש בפונקציה הזו, ולכן אנחנו רואים לנכון לציין זאת.

תצוגת סרטונים גדולה יחסית יחד עם תצוגה מקדימה, מהוות תשלובת נהדרת על מנת לשמור את הגולש באתר, וליצור עמו קשר מידי – מהסיבה הפשוטה, שהוא מתחיל לצפות בפורנו ברגע שהוא הציג את כף רגלו הווירטואלית באתר!

 

עיצוב וצבעים

עוד לפני שלחצנו על לחצן כלשהו, אנחנו יכולים להבין שהושקעה מחשבה לא מעטה בעיצוב האתר. משהו בבחירת הצבעים ממש עושה לנו את זה, ואנחנו מרגישים בנוח כבר בדף הבית. מעבר לעובדה שמעצבי האתר בחרו את הצבעים המבהירים לנו שמדובר באתר פורנו (צבעי אש חזקים, על רקע כהה) – הם גם ידעו לצבוע את הלחצנים העיקריים בצבע כתום בולט מאוד.

צבע הלחצנים בולט במיוחד על הרקע הכהה של האתר, וזה מעניק להם נוכחות למרות שהשטח שלהם הוא קטן יחסית, ולא גוזל כמעט כלום מהתצוגה הגדולה של סרטוני הוידאו.

 

לחצנים וקטגוריות

התחלנו לסייר בלחצני שורת המשימות העליונה, וניסינו להבין מאיפה אנחנו תוקפים. משהו שאהבנו? בכל לחצן שיש בו חץ קטן (משמע שיש תפריט מאחורי הלחצן) – מספיק לעמוד עם סמן העכבר על הלחצן, על מנת לראות את התפריט. ובלחצני הקטגוריות וכוכבות הפורנו – התצוגה הזו מלווה גם בתמונות! לא פחות ולא יותר… התרשמנו לטובה!

 

VIDEOS

לחצן ה – VIDEOS הוא הראשון שבדקנו, והוא פותח בפנינו תפריט שבו יש כל מיני אופציות הקשורות לאיכויות שונות של סרטוני הוידאו… מבחינתנו? פחות רלוונטי, כי בפועל – כל סרטון באיכות גבוהה הוא מספיק כדי להביא אותנו על סיפוקנו.

אופציות נוספות שיש בלחצן הזה, ויותר דיברו אלינו – סרטונים המדורגים הכי גבוה, הסרטונים הטובים ביותר, חובבנים ובנות סולו – סה”כ אופציות סבירות וטובות על מנת לסנן לעצמנו סרטונים באופן שמתחשק לנו באותו הרגע.

 

קטגוריות

לחצן הקטגוריות יביא אותנו לעמוד עמוס בכל טוב. מה הכוונה “עמוס בכל טוב”? ובכן, התצוגה מראה לנו כמה עשרות של קטגוריות, המלוות בתמונות מאוד איכותיות הממחישות את הקטגוריה – ממש אהבנו! ואם נגלול עוד קצת מטה, נמצא רשימה עצומה של מאות קטגוריות נוספות, הפעם ללא תמונה.

נראה שמעצבי האתר סידרו את התצוגה כך שלמעלה – בתצוגה הראשית עם התמונות, תהיינה הקטגוריות היותר פופולאריות וכלליות –  דוגמת “אורגיות”, “אנאלי”, “צעירות”, “מילף” ו – “תחת גדול”, ואילו למטה – ברשימה הגדולה, ישנן קטגוריות יותר מדויקות וספציפיות כגון “פטיש לכפות רגליים”, “אנאלי עם תחת גדול”, “אבא ובת”, ועוד.

בכל מקרה – מצאנו כאן גם קטגוריית BDSM, וגם קטגוריית BONDAGE – ולא ממש הבנו… למה צריך את שתיהן? קצת קיבלנו תחושה שמנסים “לאנוס” עוד קטגוריות כדי להגדיל את המסה.

 

כוכבות פורנו:

עוד לחצן שאנחנו מאוד אוהבים, ומאפשר לנו לבחור סרטונים לפי שחקני ושחקניות הפורנו האהובות עלינו…ובואו נודה בזה – לכולנו יש לפחות אחת או אחד! קצת היה לנו מוזר שבאתר EPORNER מציגים רק כוכבות נשים, היות וגם גברים לעתים מחפשים סרטונים פורנו – ע”פ שחקן גבר שהם אוהבים את העבודה שלו… אבל בינינו? זה לא כזה משנה – כי שורת החיפוש החופשי תמיד יכולה לעזור לנו עם זה. התמונות בתצוגת כוכבות הפורנו מאוד מחמיאות ואיכותיות, ורואים שהשקיעו מחשבה בבחירתן… אנחנו אישית? לא ידענו במה לבחור.

בשורת המשימות למעלה – יש עוד כמה לחצנים מעניינים, אנחנו מזמינים אתכם לחקור בעצמכם!

 

מודעות, פרסומות ומכירה

ציון בינוני לאתר EPORNER בקטגוריה הזו, כיוון שלא הרגשנו שמפריעים לנו כשאנו משייטים לנו באתר, אבל יחד עם זאת – כן קפצו לנו מודעות ופרסומות. מתי הן קפצו לנו? בעיקר בעת שהפעלנו סרטונים ובעת שעצרנו את הצפייה, וזה היה קצת מעצבן.

מצד שני – יש שקט יחסי בזמן הניווט באתר, וכמעט שלא מנסים לדחוף לנו משחקי סקס, סטוצים ו-ויאגרה בעת שאנחנו משוטטים. זה לא שאין מודעות, הן פשוט מופיעות בגבול הטעם הטוב, ואנחנו? החלקנו את העניין.

 

מה עם פורנו ישראלי?

זה לא תחום שאנו מגיעים אליו עם ציפיות גבוהות במיוחד, ועדיין – מרגישים מחויבות מסוימת לבדוק! אתר EPORNER מציג את הסטנדרט מבחינת פורנו ישראלי, וזה אומר – קיימות מילות חיפוש הקשורות לארץ הקודש, והן מביאות אותנו למגוון מאוד מצומצם, שבערך 99 אחוזים ממנו מזויף – ולא באמת מדובר בפורנו ישראלי, למרות שכך כתוב בתיאור הסרטון. כן מצאנו סרטון אחד… לא היו שם הרבה דיבורים, אבל ממש שמחנו כששמענו “כן! זה כל כך חם ורטוב הכוס שלך!”.

 

איכות הפורנו

כבר בתצוגת דף הבית – אנחנו מקבלים מנת פורנו מרשימה מכל הסוגים. נראה שמי שהניח את הסרטונים שם – ידע מה הוא עושה. אנחנו מקבלים אורגיה אחת איכותית, אנאלי, איברים שחורים ולבנים, צעירות, רזות, עסיסיות, מציצות…בקיצור – קצת מכל דבר.

מדובר בטקטיקה חכמה המגדילה את הסיכוי שכמעט כל גולש שהאתר ייקרה בדרכו, בין אם בטעות ובין אם במכוון – ימצא משהו שמעניין אותו! כשאנחנו מתחילים לצלול לרבדים העמוקים יותר של האתר, אנחנו מגלים עוד פורנו איכותי, והרבה ממנו.

אתר EPORNER בהחלט מציע לנו מגוון מרשים של פורנו, והפורנו הזה הוא איכותי במיוחד! השחקנים והשחקניות, זוויות הצילום, הבימוי, איכות הוידאו – הכל פה משדר איכות וממש אהבנו את זה! ציון גבוה במיוחד לאתר EPORNER מבחינת איכות הפורנו!

אתר EPORNER מביא לנו עיצוב מושך, ממשק נוח למשתמש, ופורנו איכותי במיוחד! נכון שיש מודעות ופרסומות שקצת הפריעו לנו, אבל הן בהחלט ניתנות להתמודדות. יצאנו עם חוויה טובה מהאתר, אנחנו ממליצים בחום, ונחזור לבקר בהחלט!

DateMe