DaftSex – למבוגרים בלבד – סקירה מלאה

הרגלי הצפייה בפורנו הם מגוונים, ומשתנים רבות בין אדם לאדם. יחד עם זאת, ניתן לומר די בביטחון – שמדובר במנהג שחוצה כמעט את כל שכבות האוכלוסייה. איך פורנו הפך ל"תחביב" כה פופולארי בשנים האחרונות? ובכן, ייתכן שמדובר בזמינות הגבוהה שלו בכל רגע נתון, ייתכן והוא מספק עבורנו יצרים מיניים וסקרנות, אבל הכי סביר – שמדובר בשילוב שלהם.

הפורנו זמין לכל אדם כמעט בלחיצת כפתור, והמגוון? הוא עצום… איך ניתן לבחור מבין כל האתרים שמופיעים מולנו, בעת שאנו מקישים מילות חיפוש בגוגל? יצאנו לעשות סקירה על מספר אתרי פורנו, והיום נציג בפניכם את אתר DaftSex! מוזמנים להישאר איתנו!

 

ברוכים הבאים לאתר DaftSex!

קבלת הפנים באתר הפורנו, היא בין האלמנטים הכי חשובים בו. מדוע? כיוון שזהו הרושם הראשוני של האתר, וזה מה שישמור את הגולש בגבולותיו לזמן נוסף. בעולם הדיגיטל – אנו יכולים לשגר את עצמנו למקום אחר ברגע, וזה מצריך מהאתרים להיות מאוד אטרקטיביים כבר בהתחלה – במידה והם מעוניינים בתעבורת רשת טובה.

אתר DaftSex הוא מהאתרים משתפי הפעולה של "פורן-האב" הענק, ולכן מופיעה מודעה מטעם פורן-האב בחלק העליון של מסך דף הכניסה. בהתחשב בעיצוב הבהיר של שאר האתר – המודעה מאוד בולטת, ויוצרת תחושה "מכירתית" כבר עם הכניסה שלנו לאתר – אנחנו אישית? פחות אוהבים את זה.

יחד עם זאת – תצוגת מסגרות הסרטונים תופסת מקום מכובד יחסית מהמסך, וזה משהו חיובי ברוב המקרים, במידה ומתקיימים תנאים מסוימים אחרים. אחד התנאים האלו הוא תצוגה מקדימה של הסרטון ברגע שעומדים עליו (תקציר רץ של הסרטון). שמחנו לראות שבאתר DaftSex קיימת תצוגה כזו, כיוון שמדובר באחד הפיצ'רים שכמעט ואי אפשר בלעדיו!

האתר מעוצב בצורה אנמית מבחינת צבעים, ומסתפק ברקע לבן, אותיות שחורות או אפורות ללחצנים, ומסגרות אפורות מסביבן… זה מעניק לאתר מראה מאוד חובבני, ולא מעניק תחושה של אתר פורנו… חבל! יחד עם זאת – אהבנו את גודל הלחצנים, המיקום, והכמות שלהם…

נראה שמעצבי DaftSex הבינו שהם לא צריכים להעמיס יותר מדיי על הגולש, כיוון שהוא בסה"כ הגיע לצפות בקצת פורנו – ולא לעשות דוקטורט בניווט אתרים.

 

פרסומות ומודעות קופצות

ברגע שנכנסנו לאחד הסרטונים – התחיל הבלגאן. יצא לנו להיתקל באתרים שבהם אין מודעות בכלל, נתקלנו בכאלו שבהם יש מודעות שלא מפריעות להתנהלות, ונתקלנו בכאלו שבהם המודעות בלתי נסבלות… אתר DaftSex? מסווג לצערנו – עם האחרונים. לחצנו על סרטון – נזרקנו ללשונית דפדפן חדשה שהציעה לנו סטוץ להיום בלילה, חזרנו ללשונית המקורית ולחצנו שוב על הסרטון, נזרקנו לעוד לשונית חדשה – שהציעה לנו שיחות וידאו בלייב עם בחורות לטיניות, חזרנו שוב ללשונית המקורית ולחצנו על הסרטון, הגענו לעמוד הסרטון! מעולה… לחצנו על PLAY, ושוב הועפנו ללשונית חדשה שהציעה לנו לשחק במשחק סקס… חזרנו לסרטון ולחצנו שוב על PLAY – נפתח הסרטון סוף סוף… ייאאיי! כשלחצנו על סרגל הווליום של הסרטון כדי להוריד את העוצמה – שוב העיפו אותנו ללשונית חדשה עם פרסומת. יש עוד מה לומר? כן… בנוסף לכל מסכת הייסורים שתיארנו, מופיעות מודעות לאורך רבע המסך הימני, והמודעה של פורן-האב נשארת למעלה בתצוגה בכל דפי האתר.

 

לחצנים וניווט

שורת המשימות באתר DaftSex נמצאת בדיוק היכן שצריך אותה, והיא מעוצבת כמו שאנחנו אוהבים – כיוון שאין בה יותר מדי לחצנים, וגם משמעותם די ברורה.

בין הלחצנים נוכל למצוא את לחצן הקטגוריות – שהביא אותנו לעמוד עם כמה עשרות בודדות של קטגוריות, המלוות בתמונות איכותיות שממחישות לנו את הקטגוריה… סה"כ לא רע! רוב הקטגוריות הן סטנדרטיות בסגנון צעירות, תחת גדול, אנאלי, מילף וכו', אבל מצאנו כאן גם כמה קטגוריות מעניינות כמו "פארודיה" – שבה מצאנו כמה סרטונים מ-מ-ש הזויים, וקטגוריית "יוגה" שגם בה עדיין לא יצא לנו להיתקל, והיא די נחמדה!

לחצן נוסף וחשוב הוא לחצן "כוכבות פורנו" – המאפשר לנו לחפש את הכוכבת האהובה עלינו, ולמצוא המון סרטונים שלה משתגלת בכל צורה אפשרית… לחצן מעולה ונחוץ לדעתנו. לחצן HOTTEST יציג בפנינו את הסרטונים הכי "לוהטים" כרגע באתר, וכן… מהבדיקה שלנו בהחלט יש שם כמה מחרמנים במיוחד.

לחצן נוסף הוא "אתרי הפורנו הטובים ביותר" – והוא יביא אותנו לעמוד עם רשימה של המון אתרי פורנו! זה נחמד שמפרגנים, אבל לנו זה קצת עשה עומס יתר במערכת… וגם קצת תחושה של FOMO (fear of missing out). הלחצן האחרון בשורת המשימות העליונה הוא לחצן BROWSE – שאחרי שלחצנו עליו גילינו שמדובר בעצם בערוצי פורנו. ערוצי פורנו הם בתי יוצר, המפיקים סרטוני פורנו בסגנון מסוים ותחת אותו קו מנחה.

בין ערוצי הפורנו המוכרים והמומלצים, תוכלו למצוא את BLACKED, TUSHY, BRAZZERS ועוד. אנחנו מאוד אוהבים כשיש את הלחצן הזה, והוא יעיל מאוד עבור מי שאוהב ערוץ מסוים!

 

פיצ'רים מעניינים

במסגרת הפיצ'רים המעניינים באתר DaftSex, אנחנו הולכים לדבר רק על אלו שנמצאים תחת לחצן "כוכבות פורנו" – פשוט כי זו פעם ראשונה שנתקלנו בכאלו! כשנכנסנו ללחצן, גילינו שיש לנו אפשרות לסנן את כוכבות וכוכבי הפורנו ע"פ מספר פרמטרים: קבוצת גיל, גודל חזייה, צבע שיער, מוצא ומין. תגידו לנו בעצמכם – יש יותר אדיר מזה??

 

איכות הפורנו

אתר DaftSex לא מאכזב מבחינת איכות הפורנו, למרות שהוא כן נופל בהרבה תחומים אחרים. באתר מצאנו יחסית הרבה סרטונים איכותיים שהדליקו אותנו ממש, איכות הווידאו היא לא רעה, ויחד עם זאת – הסרטונים מוזרמים בנגן איטי ולוקח להם זמן להיטען עם תחילת הצפייה, וגם כשמנסים להעביר קדימה.

אהבנו את זוויות הצילום, התנוחות, הגניחות, השחקניות והשחקנים! לא מצאנו כאן הרבה סרטונים באיכות ירודה, והרוב טוב.

 

פורנו ישראלי

בכל אתר פורנו שבו אנו מבקרים, אנו קופצים לרגע להציץ מה קורה בגזרה הישראלית. זה לא שפורנו ישראלי הוא הכי איכותי בעולם, אבל זה כן מרטיט לנו את מיתרי הלב כשאנו שומעים גניחות בעברית…מה לעשות. הקשנו בשורת החיפוש את המילה ISRAEL וקיבלנו כמה סרטונים…

העניין הוא שהם לא היו סרטוני פורנו, אלא סרטוני חדשות, ראיונות, ועוד קטעים מוזרים שבחלקם הופיע תיאור הקשור לישראל. לרגע חשבנו שאולי טעינו ויצאנו מהאתר? אבל לא… אנחנו עדיין נמצאים באתר DaftSex וזוהי שורת החיפוש שלו. החלטנו לחקור עוד קצת, והקשנו את המילה ANAL כדי לבדוק היכן הבעיה. כשעשינו את זה – הכל עבד כמו שצריך וקיבלנו סרטוני פורנו… מוזר מאוד.

אתר DaftSex מכיל פורנו איכותי, סרטונים טובים ומחרמנים, ומגוון די מרשים של סרטונים באיכות ווידאו לא רעה בכלל. ממשק המשתמש הוא יחסית נוח על אף העיצוב האנמי של האתר, ויש בו את מה שאנחנו צריכים כדי לתמרן בנוחות ומבלי שיעמיסו עלינו בלחצנים ואפשרויות. המודעות והפרסומות באתר? הן מוגזמות מעבר לכל רמה סבירה שמתקבלת על הדעת…

אנחנו סובלניים ומבינים, אבל באתר הזה ממש לא הצלחנו להתנהל, והועפנו כל רגע ללשונית של אתר סטוצים, משחק סקס, או מצלמות סקס… זה מוגזם ולצערנו מוציא את כל ההנאה מהגלישה באתר DaftSex… הפורנו האיכותי לא יציל את האתר מציון נמוך, ואנחנו לא ממליצים עליו.