beeg – אתר למבוגרים בלבד בליגה אחרת

משועממים? חרמנים? החברה זרקה אתכם? גילית שהחבר בוגד בך? יש המון תירוצים לצפייה בפורנו… אבל האמת היא? שלא באמת צריך תירוצים, כי היום כבר ידוע שפורנו הוא אחד ה”תחביבים” הפופולאריים ביותר, ולא רק בקרב המין הגברי. פורנו מאפשר לנו סיפוק רגעי ומהיר מתי שאנו צריכים אותו, ותמיד יהיו כאלו שיטענו בעד ונגד, כמו בכל נושא למעשה. יש סיבה שהפורנו הפך לכל כך זמין בשנים האחרונות, כל כך זמין…שכל מה שאנו צריכים זה חיבור אינטרנט וכמה דקות פנויות. אנו יכולים לגשת לפורנו מכל מקום דרך המחשב או הסמארטפון, וכל מה שנותר לנו למעשה – זה לבחור מבין האופציות האינסופיות שקופצות, בעת שאנו מחפשים מילות מפתח ייעודיות בגוגל. לא כולם מחפשים ע”פ מילות מפתח הקשורות לסקס, ויש ביננו כאלו המעדיפים אתרים מסוימים, היות והם אוהבים את התוכן בהם ואת צורת ההגשה שלו לגולש. אחד האתרים שיצאנו לבדוק, הוא האתר Beeg”“, שללא ספק – מתנהל קצת אחרת בהשוואה לאתרים אחרים.

 

ברוכים הבאים ל- beeg

ברגע שנכנסנו לעמוד הבית של Beeg, מיד הבנו שמדובר באתר שעושה דברים מעט אחרת. עמוד הבית הוא למעשה תצוגה אחת גדולה של עשרות סרטוני פורנו מסוגים שונים. וכשאנו אומרים זאת, אין אנו מתכוונים לתצוגה שמזכירה אתרים אחרים, כיוון שכאן? כל המסך מהווה את התצוגה, כך שאין אפילו לוגו של האתר, ובמבט ראשון אפילו לא ניתן לראות את לחצני הניתוב של האתר…אין תיאורים לסרטונים, ואין מרווח בין משבצות התצוגה – פשוט המון סרטונים צמודים זה לזה בלי מרווח. מנהלי האתר לא משאירים לגולשים הרבה אופציות, ואפילו לסמן העכבר לא נותר לאן לברוח – אנו נאלצים להניח אותו בהכרח על אחת ממשבצות הסרטונים. ומה קורה אז? התצוגה המקדימה מתחילה לעבוד! הסרטון מיד מתחיל למכור לנו את עצמו, ואנחנו רואים זיונים, שדיים, זין יוצא ונכנס, מציצות, ועוד…בהתאם לסרטונים המוצגים באותו רגע בפרונט של האתר. גישה מעניינת לא? אנחנו מודים שבהתחלה לא הבנו מה קורה, כי התרגלנו למשהו מסוים, אבל בסה”כ – אנחנו חושבים שיש משהו מתוחכם מאחורי זה. מנהלי האתר למעשה אומרים לנו: “רציתם פורנו? קחו! קחו! והנה קחו עוד קצת! רק תבחרו…”

 

קטגוריות? משהו?

אחרי שמתאוששים מהתצוגה המרשימה, החיה והבועטת, במידה ולא נמשכנו פנימה לאחד הסרטונים, אנחנו מתחילים לחפש את עצמנו. בחלקו העליון של המסך, בקטן ובאותיות שבקושי רואים – מופיעים להם ארבעה לחצנים ושורת חיפוש חופשי. קטגוריות? אין באף אחד מהלחצנים, אך ישנן תגיות. לחיצה על כפתור התגיות תפתח לנו רשימה של מאות תגיות שונות המסודרות ע”פ ABC. לרוב אנחנו לא אוהבים אופציות בחירה שלא מתלווה אליהן תצוגה ויזואלית, אבל האתר הזה בהחלט מפצה מבחינה ויזואלית – אז סלחנו. כמו כן, שורת החיפוש מאפשרת לנו להקיש מה שאנחנו מחפשים בקלות, והתגיות קופצות ומשלימות לנו את המילה.

 

ערוצי פורנו

אחד הפיצ’רים היותר אהובים עלינו – הוא לחצן ערוצי הפורנו. מדובר באופציית חיפוש הקיימת כיום ברוב אתרי הפורנו, ומאפשרת לנו לעקוב אחרי סרטונים בעלי אופי דומה, שהם תוצרת של ערוץ פורנו מסוים. מה הכוונה ב”ערוץ פורנו”? ובכן – בית יוצר שמנפיק סרטונים באותו סגנון, ותחת קו מנחה מסוים. בין ערוצי הפורנו המוכרים ניתן למצוא את  Blacked – שמייצר בעיקר סרטונים של גברים שחורים המזיינים נשים לבנות, ומצולמים באיכות גבוהה מאוד, את Brazzers – המתאפיין בסרטוני סקס חזקים, קורצים, והמתארים סיטואציות מעניינות והומוריסטיות, ועוד. לחצן הערוצים באתר Beeg הוא מאוד איכותי, ומציג לנו מאות ערוצים שונים…האמת? גללנו עוד ועוד למטה ובסוף התייאשנו. מה שכן אפשר לשפר בעניין זה? הוא עניין התצוגה הוויזואלית. אם כבר ויתרנו על לחצן הקטגוריות, מומלץ לשים תמונות מייצגות לפחות בערוצים. ואילו כאן – בחלק מהערוצים מופיע לוגו הערוץ, ובחלקם – אין תמונה כלל, מה שיוצר הרגשה מעט חובבנית.

 

לחצן “אנשים” (הצעות לסרטונים נוספים של השחקני פורנו שבסרטון)

ברוב אתרי הפורנו, קיים לחצן המציע לנו לבחור סרטונים ע”פ שחקני ושחקניות פורנו. גם כאן קיים לחצן כזה, רק שהוא נקרא בשם אחר: People””. השם עצמו הוא כבר נחמד לטעמנו, וגורם לנו להיזכר בעובדה ששחקני פורנו? הם גם אנשים! ומעבר לעובדה ששם הלחצן גורם לנו להתחבר אל השחקנים ברמה האישית, אפשר לומר שהוא גם מאוד יעיל. עבור אנשים שנקלעו לאתר בלי רעיון מסוים בראש – זה יכול להיות מעולה לדפדף על פני תמונות של השחקנים והשחקניות במיטבן…ברגע שהם ימצאו את מי שמוצא חן בעיניהם – הם יכולים להקליק, ומיד לקבל עשרות סרטונים שלהם כשהם מזדיינים בכל צורה שניתן לדמיין…סה”כ יעיל! בעוד רוב אתרי הפורנו מקדשים את השחקניות, באתר Beeg ברגע שנקליק על “אנשים” – נראה קודם כל את השחקנים הגברים דווקא! מדוע אתם שואלים? גם אנחנו שאלנו…אולי בהנהלת האתר החליטו שהגברים עושים את רוב העבודה? אין לנו מושג…לא ניכנס לזה.

 

איכות הפורנו באתר beeg

לאתר Beeg יש הרבה להציע, וכפי שראינו בהתחלה – מנהלי האתר זורקים אותנו למים די מהר. אז נכון שזה עלול קצת להפתיע את הגולש החדש, אבל אם אנחנו התרגלנו די מהר – אז כנראה שזה בסדר. במידה ולא מצאנו משהו מעניין מבין מאות הסרטונים בתצוגת העמוד הראשי, שנמשכת עוד ועוד, תמיד נוכל לחפש באמצעות התגיות או הערוצים ולהגיע להמון המון סרטונים איכותיים. הפורנו של Beeg הוא ברמה גבוהה, וניתן למצוא כל מה שנחפש…החל מקטגוריות בנאליות ופופולאריות כמו “זין שחור”, “זין גדול”, “אורגיות”, “מילפיות” ו- “צעירות”, וכלה בקטגוריות פחות נפוצות, ויותר הארד-קור, כמו “BDSM” – שבהקשר שלו מצאנו כמה סרטונים לא רעים בכלל…חשוב לציין.

 

יש גם סקס ישראלי?

הגאווה הלאומית חייבה אותנו לחפש קצת סקס ישראלי, אז חיפשנו. האמת? אנחנו לא באים עם הרבה ציפיות כשאנו מחפשים סקס מתוצרת הארץ…כי אין מה לעשות – אנחנו פשוט מצטיינים בנושאים אחרים. ישנן מספר תגיות הקשורות לישראל, כולן מובילות למגוון של שלושה סרטונים, רובם של אותו זוג שעושה סקס, ואף אחד מהם לא ישראלי. ברוב האתרים קיימת אותה הבעיה -סרטונים הטוענים בתיאור שלהם שמדובר בסקס ישראלי, כשבפועל – אין קשר בין המתואר למה שקורה בסרטון…נו מילא, אפשר להסתדר בלי.

 

מודעות ופרסומות

משהו שממש אהבנו באתר Beeg – אין מודעות ופרסומות קופצות! צפינו במספר לא מועט של סרטים, ולא הפריעו לנו אפילו פעם אחת. נראה שהאתר אפילו לא מאפשר מודעות ופרסומות בבאנרים הצדדיים של האתר – שזה די מרשים בהתחשב בכך שמדובר ב…אתר פורנו. הפן ה”מכירתי” היחיד מתבטא בלחצן המציע מצלמות צ’אט, ממוקם ליד שאר הלחצנים, ומעוצב בצורה שאינה בולטת לעין – ממש כמו שאר הלחצנים.

לסיכום, אתר Beeg זורק אותנו למים מיד עם כניסתנו אליו. התצוגה הצפופה של מאות סרטי פורנו, המסודרים במשבצות צפופות על גבי כל המסך – תבלבל גם את החרמנים והחרמניות שביניכם! האתר למעשה משדר לנו שהוא כאן כדי לתת לנו את מה שבאנו לחפש, ובלי זיוני שכל מיותרים. ואכן, לרשותנו עומדים המון סרטוני פורנו איכותיים מאוד, שמתחילים לרוץ בתצוגה מקדימה ברגע שנעמוד עליהם עם סמן העכבר (מה שקורה עקב העובדה שכמעט ואין לו מקום אחר להיות בו). סה”כ יצאנו מרוצים, ואהבנו את הגישה!

DateMe