תקועה במשרד

לילה אחד נתקעתי במשרד עד שעה מאוחרת, קבורה בניירת.

אני עובדת בחברת פארמה שמשווקת תרופות ותוספי תזונה מסוגים שונים, ולפעמים כשנכנס מוצר חדש לשוק, אנחנו עובדים לילות ארוכים. לפני יומיים הוא נכנס לחדר שלי, כהרגלו מבלי לדפוק בדלת, עם ג'ינס אפור כהה שהיה הדוק בכל המקומות הנכונים. הוא מלמל משהו על איזה מוצר שהצוות שלו עומד להחדיר לשוק בקרוב, הסביר שהוא ישמח לקבל את חוות דעתי (המקצועית, כמובן), וביקש שאקפוץ למשרד שלו לפני שאני הולכת. "בשמחה" – אני מודיעה לו:

"אני תיכף גומרת".

כעבור דקות ספורות כבר דפקתי בדלת המשרד שלו. המשרד כבר היה שומם לגמרי ונראה היה ששנינו האחרונים שנותרו בקומה. "תכנסי" הוא הזמין אותי בחיוך רחב ואני הבחנתי שטבעת הנישואין על האצבע שלו נעלמה. הרשיתי לעצמי לסגור אחרי את הדלת ולחייך אליו בחזרה.
הוא קם לעברי ונעמד קרוב אליי. יכולתי לחוש את הבל פיו החמים קרוב לשפתיי.

לפתע עברה בי צמרמורת. המזגן היה כבוי ולא היה קר. פתאום הבנתי שהרטט שאני חשה בגופי נובע מהעובדה שהיד הגדולה שלו מונחת על המותן שלי. הנחתי את ידי הקטנה על שלו, כנותנת לו אישור להתקדם. היד שלו הגיבה באופן מיידי למגע שלי, והחלה להתקדם במורד הישבן שלי.
תוך שניות ספורות חצאית השרד שלי הופשלה כלפי מעלה, ואני כבר הייתי רטובה שם למטה.

אצבעותיו גיששו אל בין ירכי ומבטו אמר הפתעה כשגילה שנכנסתי למשרד שלו ללא תחתונים.
"כמה את רטובה…" הוא מלמל בעונג, כשאצבעות הגיעו אל המשולש הקטן והשחרחר שלי.
הוא שלף את האצבעות שלו והסניף את הריח. "מיוחמת" הוא פסק, ואז החדיר אותן שוב פנימה, הפעם עמוק יותר. הוא החל לדפוק אותי עם 2 אצבעות, לאט ועמוק יותר יותר בתנועות מעגליות. הכוס שלי בער וסגר עליו. רציתי שהוא יזיין אותי כאן ועכשיו, על השולחן שלו.

"אז.. אהמ.. רצית עזרה?" לחשתי לו מתנשפת.

"אה, כן" הוא ענה מבלי להתבלבל. "גשי איתי רגע לשולחן".

הלכתי בעקבותיו והוא השעין אותי על משטח הזכוכית הקריר. אצבעותיו חזרו לפעולה ופרמו את כפתורי החולצה שלי. הפטמות שלי כבר מוכנות עבורו, והוא מצידו – לא מבזבז אף רגע ומשחרר אותן מהחזיה שכולאת אותן. השפתיים שלו נסגרות על אחת הפטמות ויונקות ממנה, והלחלוחית בין הרגליים שלי הולכת ומתפשטת. נעשה לי חם ואני מפשקת רגליים לעברו, רוצה שיפסיק להתמזמז ויפרק לי את הצורה כבר. אני חמה עליו אש כבר הרבה זמן וכל מה שאני מפנטזת עליו זה שיחדור אליי כאן ועכשיו.

כאילו הוא קרא את מחשבותיי הוא משחרר את הפטמה שלי מבין שפתיו, והופך אותי על השולחן, כך שהבטן שלי צמודה למשטח הקר וגבי מופנה אליו. הוא נצמד אליי מאחור ואני יכולה לגמרי להרגיש את הזקפה הקשה שלו דבוקה לי לישבן. "יאללה… למה אתה מחכה בדיוק?!" אני חושבת לעצמי בחוסר סבלנות.
"אני רוצה שתזיין אותי כבר!"

תוך שניה הוא עושה כרצוני ושולף את כלי הזין שלו: גדול, ארוך, חלק ועומד דום. הוא משפשף אותו בין הירכיים שלי כאילו כדי להתגרות בי.

"די כבר, תכניס לי אותו" אני מתחננת אליו.

הכוס שלי כבר ממש רטוב ומתחנן שהוא יחדור אליו, אני נטרפת והוא מבין את זה.
מבלי לומר דבר, הוא הסיט את השיער הארוך שלי הצידה, אחז בכתפיי כדי לייצב את עצמו ואז תקע את הזין שלו ישר לתוך המנוש החם והרטוב שלי, שציפה לבואו.

שנינו שחררנו אנחה. זה היה כאב פתאומי שבבת אחת התחלף בצמרמורת של הנאה.

"חזק…" ביקשתי. "אני רוצה שתפליק לי ותחדור אליי חזק" – אמרתי לו בציפייה בוערת.

"ידעתי שאת שובבה…" הוא צחק וסטר על לחי ימין של התחת שלי ואני נאנקתי בהפתעה, מרגישה את עוצמת הגירוי מתגברת. הוא פמפם אותי מאחורה כשהגוף שלי שעון על השולחן, מין וריאציה מוזרה כזו של תנוחת דוגי. הוא משך לי בשיער ותקע את הזין שלו עמוק יותר ויותר כשמדי פעם הוא ממשיך לסטור לי על הישבן או נוגס לי בכתף. זה הטריף לי את החושים ואני עיסיתי לעצמי את הדגדגן בלי משים.

אחרי כמה דקות כאלו הוא הפך אותי על הגב. גופי היה עדיין על השולחן אבל עכשיו יכולתי לשכב כשהפנים שלי אליו. הרמתי רגליים, פישקתי אותן וכרכתי אותן סביב הצוואר שלו. זה שהוא ראה אותי פתוחה לפניו הטריף אותו, והוא תקע את הזין שלו מחדש בתוכי במהירות ובעוצמה מטלטלת.
החיכוך היה כל כך מהיר שהכוס שלי התחיל לשרוף. זה אף פעם לא קרה לי לפני כן ותהיתי למה בעצם, ואז זה הכה בי: זה הזין הכי ארוך ועבה שדפק אותי בחיים שלי.

מרוב כאב ועונג נשכתי לו את הכתף והוא לא נותר חייב ותקע לי שתי אצבעות בפי הטבעת.
זה הכאיב לי בצורה מענגת באופן מפתיע. רציתי שיזיין אותי בשני החורים במקביל.
הוא גהר מעליי בפראות חייתית, ודפק אותי חזק, בעצבים שהצטברו לאורך כל יום העבודה, תוך כדי שאני צועקת ונאנקת כמו פסיכית ומשתוקקת לפורקן שממאן להגיע. הזרג העצום שלו דקר אותי מבפנים והרגשתי שהוא מרחיב לי את הכוס ברמה שיכולתי להרגיש מבעד לקירות הנרתיק שלי איך הוא מחכך לי גם את הנקודות הארוגניות בתוך התחת.

כעבור פחות מדקה חוויתי משהו שלא חוויתי מעודי, שנקרא אורגזמה רקטלית.
הרקטום שלי פעם וזה עורר תגובת שרשרת של כיווצים עוצמתיים בנרתיק שלי עד שהשפרצתי.

שנינו לא ראינו את זה מגיע, והוא היה קצת בהלם, אבל בקטע חיובי.

מרוב התלהבות גם הוא גמר חזק ומיד שלף את הזין מתוכי כדי לרוקן אותו לתוך הפה שלי.

הפה שלי מלא ברוטב שלו, אבל הכוס שלי באופן מפתיע עדיין לא שבע.

אני מבקשת ממנו עוד מנה והוא מצמיד אותי אל הקיר ויורד לי. הוא אוכל לי את הכוס וזה כל כך טוב, כל כך מענג. האצבעות שלו שוב משחקות לי בתחת. איך הוא אוהב…
גם אני אוהבת והפעם אני רוצה שכל הזין העצום הזה שלו (שלא ברור לי מאיפה הגודל הזה הגיע) יכנס אליי מהצד השני. כשהליקוקים שהוא מעניק לדגדגן שלי מביאים אותי אל הסף, הפעם זה תורי להתכופף. אני ממקמת את עצמי על ארבע על רצפת השולחן שלו והוא מיד מבין את הרמז. לא צריך יותר מזה… התחת שלי רוצה אותו.

הוא מתכופף אליי ונצמד אליי שוב מאחור. מקרב את הכלי שלו לחור שלי ומשמן אותו במיצים שעדיין ניגרים מהמנוש שלי… כשהוא נכנס אני מרגישה לפתע כאב חד אבל תוך שניה הוא מתחלף בגל של עונג. הוא מתחיל לזיין אותי בתחת חזק תוך כדי שהוא משחיל לי אצבעות לנרתיק, ומפליק לי על הישבן לסירוגין. כל כך הרבה כאב וכל כך הרבה עונג… בבת אחת אני מרגישה שזה בא… כל הגוף שלי רועד ומתפתל. אני גומרת ושומעת איך הוא גונח כשהכוס שלי מתכווץ עליו בעוצמה.
הזין שלו עצום וממש רוטט בתוכי, ומרוב שהאורגזמה עוצמתית אני מרגישה כאילו איבדתי את הראיה לשניה.

"מזל שנתקעתי במשרד עד מאוחר" אני אומרת לו בחיוך שובב בעודי מכפתרת מחדש את חולצתי.

"איזה מזל שתקעתי אותך עד מאוחר…" הוא משיב לי בקריצה.
"לגבי זה…" – נזכרתי בסיבה שלשמה התכנסנו כאן היום.
"מה היה המוצר שרצית לקבל את חוות דעתי לגביו בתחילת הערב?" שאלתי אותו בחיוך מקצועי.

"אה, קוראים לזה XtraSize – גלולות להגדלת הפין" – הוא שיתף אותי והוסיף קריצה ששמורה ליודעי סוד.

"ובכן" – הבטתי בו במבט חודר ושיוויתי לפני ארשת רצינית, כשאמרתי:

"על סמך הניסיון האישי שלי, אני יכולה בהחלט לומר שזה מוצר שהייתי ממליצה עליו בפה מלא…"

מוצרים מומלצים!