תחילתה של יזיזות מופלאה

לאחרונה החלטתי שחלאס עם הזיונים עם היזיזות שלי. הגיע הזמן להתמסד, להכיר מישהי לקשר רציני ולהקים בית בישראל. הפסקתי לענות לווטסאפים של אמצע הלילה שהיזיזות שלי היו שולחות לי אחרי שחזרו הביתה שיכורות, והשקעתי את כל זמני ומרצי באתרי היכרויות.

לאכזבתי כל מי שיצאתי איתה לדייט דרך האתרים האלו, הרגישה לי כמו שאריות. רובן היו נשים גרושות עם ילדים, ורק חיפשו מישהו שימלא את מקומו של הבעל שעזב אותן או שהן עזבו אותו. הרגשתי שזה לא מה שאני מחפש, להיות על תקן ממלא מקום, פרק ב'. רציתי להכיר מישהי בלי משקעים, לא ילדים ולא בטיח.

ככה קרה שעם המזל שלי, דווקא עכשיו כשהחלטתי שאני רוצה לתת הזדמנות לזוגיות רצינית, כל מי שפגשתי לא עשתה לי את זה. בכלל. באופן אירוני, ככל שיצאתי ליותר דייטים, ככה מצאתי את עצמי מסיים יותר לילות לבד, מול איזה סרט פורנו, מביא לעצמי ביד. פתאום התחלתי להתגעגע ליזיזות שלי. מזמן כבר לא זיינתי וזה חסר לי מאוד. החלטתי שהערב אני נותן צ'אנס אחרון לקהילת הגרושות של אתר Play Date ואם לא ילך – אחזיר את עצמי רשמית לשוק הבשר של תל אביב.
בכל מקרה, המטרה שלי הערב לא היתה להכיר מישהי למטרת זוגיות רומנטית, אלא לדפוק גרושה כדי להבין אם יש עם מה לעבוד. למטרות סטטיסטיקה, מה שנקרא.

בדקתי את היומן שלי. הדייט שקבעתי להערב היה עם מישהי בשם מיכל. בת 43 מגבעתיים, גרושה אלא מה, עם שני ילדים, עסק עצמאי וחוש הומור מהסוג שחיבבתי. תמונת הפרופיל שלה באתר ההיכרויות לא עשתה עליי רושם מדהים, אבל היי – זיון זה זיון והיה עם מה לעבוד פה.

פגשתי אותה בבית קפה לא רחוק מהבית שלה. היה ברור לי שהזמן קצר והמלאכה מרובה כי היא בטח תמהר אוטוטו לחזור לילדים שלה כדי לשחרר את הבייביסיטר. לכן החלטתי מראש שאתחיל לעבוד עליה כבר מהרגע הראשון.

ככה קרה שאיך שהיא התיישבה מולי התחלתי להחמיא לה על המראה שלה.
שלפתי את כל הטריקים הידועים בספר הרווקים שלי, כל מה שאי פעם עזר לי להשכיב נשים בדייטים ראשונים, וזה עבד כמו קסם. היא בלעה את כל השטויות שאמרתי לה בשקיקה.

ניסיתי לייצר מצג שווא של גבר עדין, רגיש ופגיע, כזה שמחפש אהבה אמיתית, קשרים רציניים בלבד ונרתע מאוד מסטוצים. סיפרתי לה סיפור שבדיתי מלבי על האקסית ששברה לי את הלב, וניכר היה שמיכל באמת ובתמים התרגשה, כי היא מיהרה להתיישב לידי, והחלה לשפשף לי את הגב.

כף ידי מיהרה להגיב ונסגרה על הירך שלה.

המזימה שלי צלחה, ותוך רבע שעה כבר ביקשנו חשבון והיינו אצלה בדירה.
"זה קרוב יותר" – כך היא הצדיקה את העובדה שהזמינה אותי לעלות אליה במקום שניסע אליי.

אבל בסתר לבי, ידעתי שהיא פשוט לא רצתה להתאפק.

כשהגענו לחדר השינה שלה היא לא בזבזה שניה והתנפלה עליי.
תוך 20 שניות הזין שלי כבר היה מחוץ לתחתונים ובתוך הפה שלה. היא פרגנה לי בכזו מציצה נלהבת שהנחתי שגם אצלה כנראה היתה תקופת יובש לא קצרה.
היה לי נעים להרגיש אותה מלקקת ויונקת לי את הזין בהתלהבות אבל רציתי לחוות זיון כהלכתו. בכל זאת, לקחתי הערב כדורי XtraSize להגדלת הפין כדי לאפשר לעצמי לחוות את העונג במלואו.

שלפתי בזהירות את הזין הרטוב שלי שהספיק לגדול לה בפה, והתחלתי להפשיט את מיכל מבגדיה.

כשהסרתי מעליה את התחתונים שלה הבחנתי בכתם קטן שבישר לי שהיא היתה רטובה. מאוד.
התחלתי ללטף את השדיים שלה שהגיבו תוך שניות למגע שלי בפטמות זקורות וקשות. השכבתי אותה על המיטה הנוחה שלה והיא פתחה לקראתי רגליים. שיער הערווה שלה היה גזום ומסודר

ואפשר היה לראות שהכוס שלה מגיר נוזלים. התחלתי ללקק לה בין השפתיים התחתונות, תוך שאני משחיל פנימה אצבע והיא גונחת והיא משכה אותי לעברה.

הפכתי אותה על בטנה, אחזתי חזק במותניה והשחלתי במהירות את הזין שלי פנימה בבת אחת. היא גנחה, כולה מגורה, והיתה הרבה יותר רטובה ממה שציפיתי. הפלקתי לה על התחת והיא פלטה צחקוק. "שששש מיכל, הילדים שלך יתעוררו…" אמרתי לה בהתגרות.

התחלתי להזיז אותה אחורה וקדימה על האיבר שלי, שהיה ארוך מהרגיל הערב בזכות כדורי ה – XtraSize שלקחתי קודם, והתחושה היתה מדהימה. מיכל הספיקה לגמור פעמיים בתוך דקה, אבל הזקפה שלי עדיין היתה בשיאה. שלפתי אותו מתוכה ונשכבתי על הגב כדי לאפשר לה לרדת לי.

היא הרטיבה את הזין שלי בלשונה ואז נתנה לי לזיין לה את הציצים. גמרתי לה על החזה.

ומרחתי לה קצת מהזרע שלי על האף.

החלטנו שאנחנו מרגישים מספיק בנוח זה עם זו כדי להעביר הילוך לשלב הבא.

מיכל התרוממה ושלפה משידת הלילה שלה דילדו גדול בצבע גוף, עם כיפת פין בצבע אדום וורידים בולטים ומאיימים למראה לכל אורכו. הוא היה עבה בקטע מאיים אבל חירמן אותי לחשוב מה מיכל עושה איתו כשהילדים שלה ישנים בחדר הסמוך.

"אני רוצה לראות אותך מזיינת את עצמך עם זה" ביקשתי ממנה בזמן שאני צובט לה בפטמה ומחייך אליה. מיכל חייכה אליי, פישקה את רגליה והחלה להחדיר את הצעצוע העבה לכוס הנוטף שלה.

כשהוא חדר היא גנחה. זה היה עובי מרשים ובטח הרחיב אותה מבפנים.

מיכל החלה לזיין את עצמה עם הדילדו, תוך שהיא מניעה את האגן אחורה וקדימה וגונחת בשקט.

התבוננתי בה בהנאה גלויה וליטפתי לעצמי את הזין תוך כדי.

כעבור כמה שניות קצב תנועות האגן הלך וגבר והיא הוסיפה את יד ימין שלה לחגיגה.

בהתחלה היא ליטפה לעצמה בעדינות את הדגדגן ואז דחפה 2 אצבעות לתחת שלה.

מיכל החלה להתפתל ואני לא רציתי שיגמר עדיין. ביקשתי ממנה להעביר את הדילדו הגדול מהכוס לתחת שלה. מיכל צייתה.

ככה, עם הדילדו הרחב בחור התחת שלה, הצטרפתי גם אני לחגיגה.
העמדתי את מיכל על ארבע והחדרתי מחדש את הזין שלי לנרתיק שלה, מאחורה. נכנסתי לתוכה בעוצמה ויצאתי במהירות שוב ושוב ושוב, בזמן שאת הדילדו אני תוקע בתחת שלה עמוק יותר ויותר.
זו היתה הפעם הראשונה ששילבתי בזיון גם את האיבר הפרטי שלי ובמקביל גם דילדו ענק שתקעתי לבחורה בחור השני. הרגשתי איך דפנות הכוס שלה מתהדקות עליי ומבעד לקירות הנרתיק יכולתי להרגיש את מגע הדילדו. זה עשה לי את זה ביג טיים.

זיינתי אותה משני הכיוונים בבת אחת, ככה חזק ועמוק בעודה מתנשפת כל פעם שתקעתי את האיבר שלי מחדש או נעצתי בה את הדילדו דרך פי הטבעת. היא עיסתה לעצמה את הדגדגן וגנחה בקולי קולות אז אני מניח שזה עשה לה טוב כמו שזה עשה לי. לפני שהספקתי לשלוף את הזין, מיכל כבר השפריצה על הסדינים שלה וזה חירמן אותי בקטע עוצמתי ומפתיע. גמרתי חזק כמו שלא גמרתי מזה חודשים רבים, ובנס הספקתי לשלוף מתוך הכוס שלה את הזין כדי למלא לה את הגרון. בכל זאת, היינו בלי קונדום ולמיכל כבר יש ילדים…

נפרדנו לשלום בחיבוק ארוך ונשיקה, והבטחתי למיכל שמהיום אשמור אותה בנייד שלי בתור "מיכל – יזיזה".

מוצרים מומלצים!