שרמוטה פוריטנית 2

שרמוטה פוריטנית – חלק 2

היו עוד כמה הודעות אישיות ששלחו אל מיקה משתמשים אחרים שרצו להציע לפגוש אותה באופן אישי, בעולם האמיתי.

מיקה זרמה איתם כמו תמיד ופלירטטה איתם בכיף. "גם אני בנאדם וזה בסך הכל חלק מהחוויה, מה יש?" – מיקה חשבה לעצמה.

כשהיא עמדה לשלוח את הודעת התגובה האחרונה שלה אל אחד המשתמשים שפנו אליה באופן פרטי, פתאום עלתה למיקה התראה של "התקבלה הודעה חדשה".

מיקה אישרה וראתה ש – 2 הודעות חדשות ממתינות לה כעת בתיבת ההודעות הנכנסות.

אחת מהן היתה מרוני שהיא טרם הספיקה להכנס אליה ולקרוא וההודעה השניה נשלחת ממשתמשת שקראה לעצמה בשם המקורי "שרמוטה פוריטנית".

מיקה גיחכה בינה לבין עצמה על הבחורה שבחרה לעצמה את שם המשתמש הזה כי היא נזכרה שרוני היה מכנה כך את אשתו. היא הקליקה על ההודעה על מנת לקרוא אותה ועיניה חשכו:

זו באמת אשתו של רוני. זו היתה שרית!

מיקה קראה את ההודעה ששרית – השרמוטה הפוריטנית שלחה לה, ונשימתה נעתקה:

"אני רוצה לדבר איתך" – היה רשום בהודעה.

"אבל אל תגידי כלום לרוני בבקשה."

"תודה לך, שרית." – היא חתמה בסוף ההודעה.

מיקה הבחינה שהיא עדיין עוצרת את נשימתה בחרדה ושיחררה את האוויר מראותיה בנשיפה.

נראה לי שאני עוברת עכשיו התקף חרדה, היא חשבה.

בכל אופן ככה זה הרגיש לה על פי הזיעה הקרה שכיסתה את גופה והדופק שהלם בחזה בפראות.

מיקה בדקה ושמה לב שה"שרמוטה הפורטינית" עדיין מחוברת. "היא פאקינג יושבת אונליין וממתינה שאענה לה" – מיקה חשבה לעצמה באי נוחות הולכת וגוברת. "מה אני עושה עכשיו?!".

האינסטינקט הראשוני של מיקה היה למחוק את ההודעה של שרית ולהתעלם ממנה לחלוטין, ואז לדרוש מרוני שיוריד את אשתו מהגב שלה.

שניה לאחר מכן מיקה החלה לכעוס עליו. באיזה קטע המטומטם הזה לוקח כאלה סיכונים? למה הוא לא נזהר לעזאזעל?! היא בטח הצליחה לגלות עלינו ולהגיע עד אליי רק בגלל שהוא השאיר את הדפדפן במחשב שלו פתוח על הפורום או משהו… כך מיקה חשבה בתרעומת.

היא לקחה נשימה עמוקה, הכריחה את עצמה להירגע וקיבלה החלטה שעליה לחשוב על המהלך הבא שלה.

עם ההחלטה הזו שגמלה בליבה, החליטה מיקה לשלוח לשרית הודעה בתגובה:

"מבטיחה שלא אומר לו דבר אבל לא בטוחה שמתאים לי שאת ואני נדבר… תני לי לשקול את זה ולעדכן אותך. שלך, מיקה קימורים".

מיקה התנתקה ממערכת המשתמשים בפורום, ושכחה לגמרי מההודעה של רוני שטרם הספיקה לקרוא.

היא הרגישה שהיא חייבת לתת לעצמה זמן להרגע ולשקול את מהלכיה. בעיקר לחשוב על הדברים. אז היא עשתה את מה שהיא תמיד עושה כדי להוריד הילוך.

תקעה לעצמה ויברטור ענק ושחור בכוס.

מיקה זיינה את עצמה עם צעצוע המין המשומן שרטט לה בתוך הנרתיק וגירה במקביל את הדגדגן הקטן שלה, עד שמיץ הכוס זלג מתוכה והיא גמרה בגניחות רמות.

היא חשה שהחרדה עדיין מציפה אותה, אז היא מילאה לעצמה אמבטיית שמנים חמה, מרחה קצת מהנוזלים שניגרו מתוך הכוס הצר שלה על הויברטור והמשיכה לענג את עצמה בתוך המים.

לא שבאמת היה צורך בנוזלים כדי לחדור פנימה. המים היו חמימים ונעימים, וזה הגביר את עוצמת הגירוי שלה.

מזל שהיא החליטה בזמנו להשקיע בצעצועי מין עמידים למים, חשבה לעצמה תוך כדי שהכוס שלה מתכווץ על הזין המלאכותי מהסיליקון ואז תקעה אותו שוב בפי הטבעת שלה, וגמרה בפעם השניה.

אחרי שמיקה זיינה את עצמה כשהיא מפנטזת על רוני וגברים אחרים, אוננה במרץ ושטפה את כל הנוזלים שניגרו בתוכה ונשפכו ממנה החוצה, מיקה הרגישה רגועה יותר ומוכנה להתמודד עם המצב המוזר שנפל עליה ככה פתאום, משום מקום.

כעבור כ – 3 שעות של אוננות מיקה כבר ידעה בדיוק מה עליה לעשות.

פתאום היא נזכרה בהודעה שקיבלה מוקדם יותר רוני ותהתה האם יש סיכוי שהוא בעצם גילה שאשתו יודעת הכל על מה שהיה ביניהם והוא כתב כדי להזהיר אותה מפניה? כשמיקה נכנסה מחדש לפורום כדי לבדוק את זה היא ראתה שממתינות לה כמה הודעות נוספות, חדשות.

היא החליטה להתעלם מן ההודעות החדשות ולפתוח את ההודעה שהמתינה לה מרוני מלפני כן.

רוני בכלל לא התיחס לאשתו בשום צורה בהודעה ששלח אלא רק דיווח למיקה על זונה שהוא ביקר אצלה בסיפור סקס מושקע, ארוך ומפורט שהוא קיווה לקבל ממיקה את חוות דעתה עליו לפני שיעלה אותו לפרסום בפורום. רוני צירף למייל גם תמונה ספציפית שממש עצבנה אותה והוא ידע למה.

מיקה ביקשה ממנו שיחליף את התמונה ומהר כי אין שום סיכוי שבעולם שהיא תאשר לו לפרסם אותה וזה משהו שהוא כבר אמור היה להיות מודע אליו. רוני הגיב באופן מיידי בהתנצלות ומיקה והוא המשיכו להתקשקש קצת בהודעות מבלי ששום דבר נאמר מצידו על המצב המוזר שנוצר בינו ובין אשתו.

בשלב הזה מיקה כבר הבינה שרוני לא מודע לכלום והפנימה שהכדור בעצם כבר נמצא במגרש שלה.

היא החליטה לתת לזמן לחלוף.

בכל פעם שמיקה נכנסה אל הפורום היא חששה לגלות שמחכה לה עוד הודעה מ "שרמוטה פוריטנית" אבל להקלתה היא לא שלחה עוד אחת.

חלפו כמה ימים נוספים מבלי שמיקה הצליחה להגיע להחלטה מה תעשה עם הסיטואציה המטרידה

עד שיום אחד הרעיון הגיע כאילו מעצמו. אולי אני בעצם אעשה לרוני טובה אם אדבר עם אשתו.

אני יודעת שלמרות הכל אכפת לו ממנה והוא ממש אוהב אותך.

אז יכול להיות שאם מישהי כמוני תצליח להסביר לה מה חסר לו במיטה, יהיה סיכוי שהיא תוכל לספק את הצרכים שלו בעצמה והוא לא יצטרך ללכת יותר לנשים אחרות כדי לבוא על סיפוקו.

בלי להתלבט יותר מדי, נכנסתי לפורום והחלטתי לשלוח הודעה אישית ל "שרמוטה פוריטנית":

"אני מקווה שלא תגרמי לי להצטער על כך, אבל אני מוכנה לדבר איתך. רק לא פה. את מוזמנת לצלצל לנייד שלי ונקבע להפגש שתינו פנים אל פנים, אבל יש לי תנאי אחד: את חייבת להגיע עם ראש פתוח. חייבת. שלך, מיקה קימורים".

רוני היה מופתע לחלוטין, בשוק אפילו. שרית כמעט לא יזמה סקס איתו אף פעם ופתאום לאונן לו בצורה כזו? הוא היה המום.

רוני ידע שהוא בסדר גם אם הוא מצליח לגמור וגם אם הוא מזיין מישהי ולא גומר בסוף.

אבל הלילה שרית הביאה אותו לכזה מצב שהוא רק כמעט גמר.

היא הביאה לו ביד בעוצמה עד לסף הגמירה ואז עזבה לו את הזין בשניה האחרונה, משאירה אותו לגנוח ולהאבק בכל כוחו שלא להעיף את שרית שקיבעה את ידיו למקומן בין ברכיה, ולסיים את המלאכה במו ידיו.

רוני הצליח לגמור אבל ממש בקושי ושרית התרוממה מעליו, נתנה לו נשיקה בלחי ונרדמה כאילו כלום.

למחרת רוני שיתף את מיקה מהפורום בחוויותיו הליליות עם שרית והיא כתבה לו בתגובה: "אמרתי לך שהיא בטח יותר שרמוטה מאשר פוריטנית" והוסיפה אימוג'י עם קריצה.

לחלק 3 לחצו כאן.

סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
שרמוטה פוריטנית 3

שרמוטה פוריטנית – חלק 3

בלילה שאחרי הקטע ששרית עשתה לי היא בישרה לי שיש לה כרטיסים להופעת ג'אז בחמישי בערב ושאלה אם אצטרף אליה. אמרתי לה שחד משמעית לא ומספיק שאחד מאיתנו יסבול, ומיהרתי לשלוח הודעה למיקה, כדי לשריין אותה לאותה השעה. איך שנכנסתי לבית של מיקה כבר הייתי בתוך הכוס שלה. הייתי מחורמן

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 5

שרמוטה פוריטנית – חלק 5

שרית התקרבה אל רוני כשפניה אליו והיא מפשקת את רגליה. גונן חדר אליה מאחור, והחל לזיין אותה בדוגי. כן, הפוריטנית עשתה סקס אנאלי מעל בעלה כשעיניו מכוסות. היא החלה לגנוח בזמן שדופקים אותה, ואני? בבת אחת הסרתי מעיניו של רוני את הצעיף שכיסה אותן בזמן שאני מעליו והכוס שלי מטפטף

לסיפור המלא »
סיפור סקס הדוור תמיד מצלצל פעמיים

הדוור תמיד מצלצל פעמיים

יש לנו את אותו הדוור שמעביר לנו חבילות עד הדלת כבר כארבע שנים. כמו רובכם, מעולם לא הקדשתי לקיומו של הדוור יותר מדי תשומת לב. אני פרשתי מהעבודה לפני כמה חודשים כבר, למען האמת. עם זאת, אשתי עדיין עובדת כרגיל בימי חמישי. בימים האלו בהם היא נמצאת בעבודה, אני בדרך

לסיפור המלא »
השותפה החרמנית שלי לדירה - סיפור סקס

השותפה החרמנית שלי לדירה

השותפה לחדר שלי בדירה ליד הבין תחומי היתה מהטחונות המעצבנות האלה שנראה שיש להן הכל: גם כוסית, גם בת להורים מסודרים, גם מזדיינת נון סטופ וגם מצליחה למרות הכל לשמור על אחלה ממוצע ציונים. קינאתי. האמת שכבר מההתחלה לא ממש הסתדרתי איתה . היא היתה פותחת עין כל פעם שהייתי

לסיפור המלא »
החברה של אחי היא הכי סיפור סקס

החברה של אחי היא הכי

תקשיבו, היא היתה אחת היפות, בת הזוג של אח שלי. מסוג הבנות שאתם רואים וישר אומרים: "פשששי, אין דברים כאלה" – ובאמת שלא היו. פשוט אין מילים, אבל אם חייבים, אז תדעו שהיא היתה בחורה קוקטית, כלומר קטנטנה כזו, עם פנים של בובה, עצמות לחיים גבוהות, שיער שופע אדמוני כזה

לסיפור המלא »
סיפור סקס כיפה אדומה והזאב

הרפתקאות כיפה אדומה והזאב – הגרסה הלא מצונזרת

"אולי תלכי לבקר את סבתא בקצה היער ותפנקי אותה במעט מעדנים, כיפה'לה? תראי, הכנתי עבורה סל מלא, קחי אותו עמך והביאי אותו לסבתך החולה שממתינה לך במיטה" – אמרה אימה של גרטה, שמשום מה אהבה לכנות אותה בשם כיפה אדומה מאז שגרטה היתה ילדה קטנה ולאור חיבתה לבגדים בצבע אדום.

לסיפור המלא »
מוצרים מומלצים!