שכנות טובה – חלק א'

דניאלה הבחורה הכי כוסית בשכונה נשענה על מעקה המרפסת של הדירה והתבוננה על שי, השכן החדש וההורס שלה, מתקדם לכיוון הבניין עם האופנוע המפלצתי שלו.

מבחינת שי, האופנוע סימל את הכוח והגבריות שלו, והוא היה גאה בכך שהוא מצויד במנוע חזק כזה בין הרגליים.

לדניאלה מלאו לא מזמן 30 והיא עובדת במשרד רואי חשבון בתור מזכירה. בימים כתיקונם, היא בדרך כלל מצוידת באיזה בן זוג מבוגר ומסודר שיושב טוב טוב ומזיין חזק חזק.

תסביך אבא? אולי, אבל דניאלה בחורה פרקטית – תמיד היתה, והיא החליטה שלפני הכל, היא חייבת גבר שיפנק אותה.

ברגע ששי נכנס עם האופנוע הענק שלו והחנה אותו על שביל הגישה לבניין, דניאלה הרגישה בבת אחת איך נעשה לה חם. היא לקחה אוויר ונשפה אותו לאט דרך שפתיה המלאות, היה לה קשה להרגע בנוכחותו.

דניאלה ינקה מהסיגריה שהחזיקה אצבעותיה הדקות והמטופחות. היא נשפה טבעת מושלמת של עשן ויכלה לחוש איך רטט של עונג וריגוש חולף בגופה כשמבטו של שי החתיך הצטלב במבטה. "מיסטר שי, אין לך מושג מה הייתי עושה לך…" – דניאלה חשבה בינה לבין עצמה.

היא היתה חמה על שי כבר תקופה ארוכה ולא יכלה שלא לחשוב עליו כל פעם שבן זוגה המבוגר והטחון היה טוחן אותה במקלחת או במיטה.

שי גרם לדניאלה להרטיב את התחתונים והיא היתה משוכנעת שהוא יוכל גם לגרום לה לגמור… לפחות כמה פעמים אם לא יותר.

דניאלה ידעה שחשוב לשמור על יחסים טובים עם השכנים וככה יצא שעד היום היא העדיפה שלא לקחת סיכונים מיותרים.

היא המשיכה להביא לעצמה ביד כזמן שהיא חושבת על שי וגנחה בקולי קולות כשהזין של יורם, הגבר שאיתו היא יוצאת כרגע, היה חודר אליה מאחור, או נמצא בפה שלה בעיצומה של מציצה חושנית.

גנחה – והמשיכה לפנטז על שי שלה.

אבל אשכרה לעשות משהו עם הפנטזיות הפרועות האלה על איך שהוא משגל אותה מכל הכיוונים? היא פשוט לא העזה.

דניאלה התרגלה לטוב, לגברים עשירים במיוחד שקונים לה פרחים, שוקולדים, יינות יקרים ומפנקים אותה בלי הפסקה בגיחות ספונטאניות לחו"ל, סופי שבוע של זיונים בבתי מלון 5 כוכבים, חזיות ותחתונים יוקרתיים וסקסיים בטירוף, וגם… צעצועי מין ממגוון סוגים ודגמים שאין לאף אחת אחרת.

לסכן את כל המותרות האלו בשביל זיון לוהט עם השכן? זו נראתה לדניאלה כמו החלטה חסרת אחריות שהיא עוד עשויה להתחרט עליה בענק, אז היא העדיפה להמשיך לשמור את שי בגדר הפנטזיה הרטובה שלה ולגעת בעצמה בזמן שהיא חושבת עליו.

לילה סוער אחד, כל זה השתנה. דניאלה יצאה מהדירה שלה כדי להוריד את הזבל ובדיוק קלטה את שי מחנה את הטוסטוס שאז רכב עליו, לפני שהאופנוע הכבד היה בתמונה, בכניסה לבניין כהרגלו.

שי ירד מהטוסטוס כשהוא נוטף מים.

זה היה ערב גשום במיוחד ועד שדניאלה הגיעה לחדר הפחים – היא נרטבה לחלוטין מהגשם והבגדים שלבשה נדבקו לגופה.

דניאלה שלבשה חולצה צמודה פתאום נזכרה שהיא בצבע לבן וכשהביטה מטה על החזה הרטוב שלה – קלטה שהפטמות שלה בולטות מבעד לחולצה.

כששי התקרב, כולו מטפטף מהגשם, דניאלה הופתעה לדעת שלא רק הציצים שלה רטובים, אלא גם הכוס שלה. מספיק היה לה להתבונן בו, בשי, כדי להתחרמן בטירוף.

דניאלה הצמידה את שי אל קיר חדר המדרגות, ודחפה בלי לבקש רשות, את לשונה החמה והרטובה לפיו.

הוא נישק לה את הצוואר בלהט, ודניאלה יכלה להרגיש איך הפטמות המגורות שלה הולכות ומתקשות, מזדקרות עוד יותר מבעדה לחולצה הרטובה שלה.

דניאלה רצתה להמשיך עם זה ולהזמין אותו לעלות לזיון פראי אצלה בדירה, אבל בדיוק עבר לידם שכן חטטן וקרציה ולטש מבטים מסוקרנים, מה שגרם לשי ודניאלה לחוש נבוכים ולהפסיק את מה שהם עושים.

דניאלה עלתה בחזרה לדירה שלה, חרמנית אש ומתוסכלת מינית כפי שהרבה זמן לא היתה. באותו הלילה היא חשבה על שי נון סטופ ולא הצליחה להגיע לפורקן שהיתה כל כך זקוקה לו, גם כשהיא אוננה לעצמה במשך 4 שעות. דניאלה ניסתה הכל – כשהיא דוחפת לתוך הכוס הורדרד והרטוב שלה מכל מה שבא ליד: אצבעות עם חומר סיכה, ויברטורים מסיליקון, דילדו, מלפפונים, קישואים, גזרים ושלל ירקות.

מה לעשות – זה לא היה הזין של שי, שהיא כל כך רצתה למצוץ ולבלוע, ולהרגיש אותו חודר עמוק לתוך הכוס והתחת שלה. מאז אותו הלילה שבו הם נמרחו זה על זו וכמעט הזדיינו, דניאלה ושי לא ממש נפגשו.

עד שיום אחד הוא החליף את הטוסטוס שלו באופנוע החדש – גדול, כבד וחזק. דניאלה שמעה את רעד המנוע כששי התקרב עם כלי הרכב הרועש לבניין, היא לא יכלה להשאר אדישה כלפיו.

האמת היתה ששי ממש רצה את דניאלה כבר המון זמן וכל הזמן חשב איך ליזום ולהתחיל איתה אבל לא היה בטוח איך נכון לעשות את זה מבלי שזה יראה כאילו כל מה שהוא מחפש זה איך לדפוק אותה ולגרום לה לרכב עליו כמו על אופנוע 500 סמ"ק.

דניאלה היתה כוסית ברמות שכמוה שי לא ראה כבר הרבה מדי זמן. היה לה גוף מושלם עם שדיים מלאים אבל מהסוג הזה שעומד זקוף, יש מצב שעברה מילוי קל בסיליקון אבל הן נראו טבעיות דווקא. גם התחת של דניאלה, בפעמים הספורות ששי זכה לראות אותה בגבה אליו, היה ברמה גבוהה – חטוב, מוצק ודורש פליק. ממש כמו ששי אהב.

הוא קיווה שביום מן הימים הוא יזכה לראות את התחת של דניאלה ממש מקרוב, אולי בזמן שילקק לה את הכוס ואת פי הטבעת, או בזמן שהם ירדו אחד לשניה בתנוחה 69 הפוכה…

אבל הדבר ששי הכי אהב בדניאלה היה דווקא השפתיים. ורדרדות, בשרניות ומלאות כאלה, כמו של מוצצת מנוסה שאתה גומר לה בפה והיא מלקקת את הזרע שלך עד הטיפה האחרונה.

שי תהה אם צבע הכוס של דניאלה תואם לצבע השפתיים היפות והחושניות שלה.

אבל לעת עתה – הוא הרגיש שנכון לו יותר לתכנן את מהלכיו ולגשת אל העניין כמו ג'נטלמן אמיתי.

כששי הסיר מעל הראש שלו את הקסדה בשביעות רצון, הוא קלט את דניאלה שוב מציצה עליו מחלון הדירה שלה. הוא אולי לא ידעה, אבל שי ממש אהב שהיא מסתכלת עליו ככה.

הוא שיגר אל דניאלה חיוך מסנוור וקריצה וקיווה שאולי מתישהו, ממש בקרוב, היא תבין כבר את הרמז והנשיקה הלוהטת שהתחילו בה תתקדם לאנשהו, לפחות למציצה. לבסוף הוא אזר אומץ והחליט לשאול אותה: "תגידי, בא לך לחנוך איתי את האופנוע החדש ולעלות עליו לסיבוב בשכונה? "הוא שאל אותה בחיוך מסנוור וקריצה שובבה.

דניאלה התבוננה בשי בפה פעור, כשכל מיני מחשבות רצות לה בראש והתלבטה אם נכון לה להענות להצעתו המפתה. מצד אחד – להצמד אל שי מאחור ולחבק את מותניו החסונות בזמן שהם דוהרים על מנוע שרוטט בעוצמה, נשמע כמו התגשמות הפנטזיות בהתגלמותה.

מצד שני… פחד אלוהים.

דניאלה לא כל כך חיבבה אופנועים. מה אם יקרה משהו? היא חשבה.

כמה מביך זה יהיה אם היא אשכרה תשתין בתחתונים מרוב פחד? ואם היא תצרח – אולי ירד לשי ממנה לגמרי?

לחלק ב' לחצו כאן.

מוצרים מומלצים!