שולטת בחומר

זה היה הסמסטר הראשון שלי במכללה וכשהגיעה תקופת המבחנים, אני מודה שקצת נבהלתי מכמויות החומר. לא ממש השקעתי בשלב הזה בלימודים ולא היתה לי ברירה אלא לבקש עזרה ממי שכן – החרשנית של הכתה. התחנפתי אליה וקבענו שאגיע לחרוש איתה לקראת המבחן הראשון ביום חמישי בערב. הייתי אסירת תודה על הנכונות שלה לעזור לי, אז החלטתי להביא איתי בקבוק יין רוזה, כדי לפרגן בחזרה.

התייצבתי בכתובת שהיא נתנה לי ביום חמישי בערב בשעה 20:00 בדיוק וצלצלתי בפעמון. להפתעתי, כשהדלת נפתחה עמד מולי בחור ולרגע חשבתי שאולי טעיתי בדירה.

הוא חייך אליי ושמתי לב שהוא לובש מדים של שוטר אבל בין היותר חתיכים שראיתי לאחרונה:
גבוה מאוד, שרירי ושזוף, עם שיער חום קצר ועיניים ירוקות מהפנטות, והשפתיים… אחחח… השפתיים שלו. את מחשבות הזימה שלי קטע פתאום קול מוכר: "היי נופר, תכירי – זה אחי עמית!" – צהלה נטלי, השותפה שלי ללימודים.

מאותו הרגע, הלימודים למבחן היו הדבר האחרון בערך שהעסיק אותי. איבדתי פוקוס לחלוטין. כל מה שעניין אותי משלב זה ואילך היה ללמוד את עמית, את הגוף שלו, את השפתיים שלו, את הזין שלו, שבטח היה ארוך, עבה, חלק ומושלם כמו הפנים שלו. וואי, איך רציתי. אין מילים לתאר.

הרגשתי כמו איזו טינאייג'רית חסרת שליטה וקצת התביישתי בעצמי. החלטתי לנסות לאפס את המחשבות שלי ולהתרכז במטרה שלשמה הגעתי לכאן הערב: ללמוד למבחן הארור בחדו"א.

הודעתי לנטלי שאני קופצת שניה לשירותים, ואחרי שנגעתי בעצמי וגמרתי הרגשתי שהסחת הדעת הוסרה. רמות ההורמונים נרגעו ואפשר לחזור לשגרה.

נכנסתי לאמבטיה כדי לשטוף ידיים מהריח של הכוס והבחנתי שדלת ארון התרופות פתוחה.

מתוך הרגל, ניסיתי לסגור אותה, אבל  הדלת היתה קצת תקועה כאילו משהו שם מונע ממנה להסגר. פתאום קלטתי שמדובר בקופסת גלולות קטנה. סקרנותיה גברה עליי ושלפתי אותה מארון התרופות כדי לבחון אותה מקרוב. 'XtraSize' אמר הכיתוב על החפיסה. השם נשמע לי מוכר וניסיתי להיזכר מאיפה. פתאום קלטתי שאני לא לבד באמבטיה ונבהלתי.

קופסת הגלולה נשמטה מידי והתגלגלה על הרצפה ומאחורי שמעתי קול עמוק ועבה: "אל תרגישי נבוכה".

זה היה עמית. הסתובבתי אליו כולי סמוקה ולא יודעת איפה לקבור את עצמי.

ניסיתי להסביר שלא התכוונתי לחטט חלילה, אלא שדלת ארון התרופות היתה חצי פתוחה והחפיסה של הכדורים הפריעה אז ניסיתי פשוט להזיז אותה והיא נפלה לי מהיד. התחלתי למלמל דברי התנצלות ועמית נראה משועשע.

"תראי זה לא ביג דיל" הוא ניסה להרגיע אותי.

"את לא הראשונה ובטח לא האחרונה שמגלה שאני לוקח כדורים להגדלת הפין"

אההה, אז זה מה שזה היה. עכשיו נזכרתי והכל התחבר לי.
חברות שלי סיפרו לי שבני הזוג שלהן התחילו לקחת את הכדורים האלה לאחרונה כדי לשפר את הזיונים ולהחזיק מעמד יותר זמן במיטה. מאז ששמעתי על זה אני רק מתבאסת שאין לי בן זוג קבוע שאפשר לעשות איתו ניסויים מהסוג הזה…

"בכל אופן" עמית העיר אותי מהחלומות שלי בהקיץ "עכשיו שאת יודעת נראה לי ששברנו את הקרח ואפשר לדבר דוגרי. אז רציתי להגיד לך ששמתי לב איך את מסתכלת עליי ואם את בעניין, גם אני."

הייתי המומה מהסיטואציה ההזויה והבלתי צפויה והסומק התפשט עכשיו מהלחיים שלי במורד צווארי ועד למחשוף.

"אממ נטלי… היא בטח מחכה לי שאבוא ללמוד איתה למבחן" ניסיתי להתחמק.

זה לא שלא רציתי שעמית יזיין אותי כאן ועכשיו  עם הזין המוגדל שלו, אבל באמת שלא היה לי נעים מאחותו. באתי לפה למטרה מסוימת הערב ולא חשבתי שהוא יסתיים בזה שהאח הגדול של החברה החדשה שלי ללימודים ישכיב אותי.

התנצלתי וחזרתי לסלון, מוכנה לספר לנטלי סיפור כיסוי על זה שהתעכבתי כי הרגשתי לא טוב, אבל להפתעתי זה לא נדרש. היא חייכה אליי מאוזן לאוזן ואמרה: "הכל טוב, האמת שאני כבר די מכוסה מבחינת החומר. אולי כדאי לך להעזר דווקא בעמית, הוא תותח בזה יותר ממני אפילו" נטלי אמרה והוסיפה קריצה. אז נקשתי בדלת חדרו במבוכה.

כשעמית פתח לי את הדלת הייתי המומה. המדים שלבש קודם נעלמו והוא היה עירום לחלוטין.

הוא עמד מולי, עם זקפה ענקית מדהימה, ונראה נינוח לגמרי. כאילו פגשתי אותו באמצע הרחוב לשיחת חולין. זה היה הזין הכי מרשים שראיתי בחיים ואני מודה שלא ראיתי זין כבר יותר מדי זמן.
עמית הוביל אותי פנימה וסגר אחרי את הדלת. ניסיתי למלמל משהו על זה שאני אשמח לעזרתו בלימודים אבל תוך שניה הוא כבר הפשיט ממני את הבגדים. לא ניסיתי לעצור בעדו.

הבטתי באיבר המושלם שלו במבט מלא תאווה, הפה שלי נמלא ריר וקיבל חיים משל עצמו. תוך שניה כבר מצאתי את עצמי צוללת אל עבר הזין הענק שלו.

"יש אמת בפרסום…" אמרתי בפה מלא כשאני מנסה למצוא דרך יצירתית לאכלס את כל הגודל הזה בלוע שלי ובקושי מצליחה להתמודד. ככה יצא שמצצתי לו בהתלהבות והשלמתי את הפעולה עם שפשוף נמרץ של החלק שלא הצליח להכנס לי לפה, בעזרת כף היד שלי. ביד השניה ליטפתי לו את האשכים. עמית גנח בקול ואני הייתי בעננים.

"את שולטת בחומר, את…" שמעתי את עמית ממלמל כשהוא גונח בהנאה מהמציצה שלי. זה החמיא לי והצחיק אותי. כמעט נחנקתי כשהזין הארוך שלו דגדג את הענבל בפה שלי. ככל שעמית חדר עמוק יותר ללוע שלי, ככה הרטבתי יותר. אם הוא כזה מדהים כשהוא מזיין לי את הפה, אני חייבת להרגיש אותו גם בחורים האחרים שלי, פינטזתי והרגשתי איך המיצים בכוס שלי גועשים לקראתו. ליקקתי לו את הביצים בזמן שאוננתי לו ושנינו ידענו שאנחנו מוכנים לשלב הבא.

רציתי שעמית יגמור לי בגרון, אבל כמו ג'נטלמן הוא שלף את הזין שלו מבין שפתיי הרטובות והתחיל לשפשף לעצמו חזק ומהר. אני כבר הייתי חרמנית טילים, והמראה הזה הטריף אותי ברמות אחרות. פתאום מצאתי את עצמי מלטפת לעצמי את הכוס בזמן שעמית גונח בקולי קולות ושאלתי את עצמי אם נטלי יכולה לשמוע אותנו. הייתי כל כך מגורה ממנו ומעצמי ומהמחשבה שהחברה שלי ללימודים יכולה לשמוע איך אני מגמירה את אחיה הגדול, שכשנגעתי בעדינות בדגדגן שלי עפתי ברמה שחוויתי מיני אורגזמה. הכוס שלי התחיל לפעום ואני כבר רציתי שעמית יבעל אותי.

"אני עומד לגמור" עמית הזהיר אותי ואני קירבתי אליו את פני בציפיה דרוכה.

תוך חצי דקה הזין הגדול והיפה שלו ירה שני שפריצים של שפיך על השדיים הזקורות שלי ואחד לתוך הפה שלי (כי התעקשתי). ליקקתי את השפתיים. אחרי שהוא התרוקן פתחתי עבורו רגליים והוא זיין אותי חזק ועמוק במשך דקות ארוכות, עד שאני גמרתי.
"בחיים לא האמנתי שאהנה כל כך ללמוד למבחנים במכללה…" אמרתי לו בחיוך אחרי ששנינו גמרנו בפעם השניה ממין אנאלי מפתיע (הזין שלו נכנס רק עד החצי אבל וואו… זה היה מדהים).

"אצלי את מקבלת 100, מתוקה" – עמית ענה והפליק לי על התחת.

מוצרים מומלצים!