ריקוד מושחת

לקראת חצות כבר הייתי שיכורה, כשראיתי ישבן שזוף ושרירי רוקד ממש בצמוד לאף שלי.

היד שלי התעוררה פתאום, כאילו קיבלה חיים משל עצמה, והפליקה לו על הישבן לקצב המוסיקה.

הוא לבש חוטיני שחור של גברים וחייך אליי בזמן שהוא ממשיך לנענע את הסחורה שלו מולי בתנועות מעגליות חושניות.

זה היה קצת יותר מדי לרמת החרמנות שלי באותו הרגע, כשהוא החל לרקוד בחיקי, ממש מעליי, במעין לאפ דאנס מחרמן. פתאום הוא אחז בידי הניח אותה על החבילה שלו, והמשיך לרקוד.
הבנות סביבי שחררו צווחה של התרגשות. הייתי קצת בהלם אני מודה, אבל נהניתי מכל רגע. כשראה שאני זורמת, הוא נטל את ידי שעדיין היתה מונחת על החוטיני שלו והשחיל אותה פנימה, לתוך התחתון. מצאתי שם איבר עצום בגודלו, ארוך, עבה וקשה במיוחד, והרגשתי איך אני מרטיבה בחוטיני שלי כשאני ממששת אותו לכל אורכו. מקרוב יכולתי לראות שהלוגו של 'XtraSize' – כדורים להגדלת הפין, היה מודפס על הצד הקדמי של החוטיני שלו, ואני התרשמתי שיש אמת בפרסום.

אם כבר לתת חסות, אז בהחלט לזין כזה.עבר יותר מדי זמן מאז שהיה לי זין אמיתי ביד, חשבתי לעצמי בתאווה, בעודי אוחזת באיבר ומסרבת להרפות, והתבאסתי שאני לא לבד בחדר עם החשפן הסקסי הזה. הייתי קורעת ממנו את החוטיני – שלו ושלי, ונותנת לזין שלו לעשות בי כרצונו. בכל זאת, התגרשתי לפני שנה ומאז – לא הצלחתי לעלות על הסוס מחדש, מה שנקרא. אורנה היא החברה הכי טובה שלי וממש עזרה לי להתרומם מהקרשים אחרי הגירושין הקשים שעברתי עם האקס שלי. אבל זו הפעם הראשונה שהרשיתי לה להביא אותי למקום כזה.

אחרי שנפרדתי לשלום מעשרה שטרות של עשרים, שנדחסו כולם כלאחר יד לחוטיני של הרקדן המדהים שפינק אותי בריקוד המגרה שלו ובפינת ליטוף מאולתרת, אם אתן יודעות למה שאני מתכוונת, חיבקתי את אורנה בהתרגשות ואמרתי לה תודה. האמת, כשהיא הציעה לחגוג לי יום הולדת במועדון חשפנים פחות התאים לי בהתחלה. אבל אורנה תמיד היתה החברה הזו שיודעת מה יעשה לי טוב ומתעקשת לספק לי את זה גם כשאני לא ממש זורמת. בכל מקרה, שמחתי שהערב הסכמתי לשתף פעולה לבסוף.

רקדן נוסף הצטרף אלינו והקיף את אורנה ואותי בזרועותיו החשופות השריריות. לפי גודל כפות הידיים שלו, לא היה לי ספק שגם הוא יכול להיות פרזנטור רשמי של המותג XtraSize חחחח….

הגוף שלו היה מכוסה כולו בשמן ארומטי וזה הבליט את השרירים המגרים שלו.
"וואי, וואי… מה הייתי עושה לו" אמרה לי אורנה בפניו, לא מנסה לשמור על איפוק.
החשפן מצידו טמן את שפתיו בין השדיים שלה ואורנה צרחה וקפצצה במקום כמו ילדה קטנה.

הפעם הרשיתי לעצמי קצת יותר חופש פעולה. תחבתי שטר של 50 לגומי של החוטיני שהקיף את מותניו השזופות של הרקדן שלפנינו, יענו – מקדמה, והשחלתי את כף ידי לתוכם. הוא לא הביע התנגדות ובזמן שהוא ממשיך להניע את האגן שלו בחושניות, סגרתי בידי על האיבר הקשיח שלו.
גם הפעם הופתעתי מאורך, העובי והנוקשות. הם בהחלט יודעים לבחור את העובדים שלהם פה, חשבתי לעצמי בשביעות רצון. הרקדן נצמד אליי ולחש באוזני: "בא לך טעימה?" לפני שהספקתי להגיב (ברור שכן) הוא אחז בידי ולקח אותי לספה צדדית בפינת המועדון. אורנה המשיכה לרקוד על הרחבה עם חשפן חדש, והחתיך המהמם שקודם נשנש לה את החזה, הושיב אותי ונעמד ממש מולי, כשהחבילה שלו ממוקמת בדיוק בגובה השפתיים שלי.

הזין הענק שלו, שעד אז זכיתי להכיר רק דרך חוש המישוש, נשלף בזריזות ממקום מסתורו בתוך החוטיני הממותג שלבד, ועכשיו הוא ניצב ממש מולי – במלוא הדרו. תקשיבו, זין מושלם כזה בחיים שלי לא פגשתי. הוא היה אפילו יותר מרשים ממה שדמיינתי כשמיששתי אותו מבעד לתחתון.
"שמעתי שזה יום ההולדת שלך" החשפן שלי אמר וחייך אליי.

"אז הגיע הזמן שתנשפי על הנר ותביעי משאלה…" הוא הודיע לי והוסיף קריצה שובבה.

תכלס, צדק. יום הולדת יש רק פעם בשנה ואני התכוונתי לחגוג אותו כמו גדולה, באמת שהגיע לי הפעם. לראשונה מזה 15 שנה, הרגשתי משוחררת, אבל באמת. אולי זה היה האלכוהול שעלה לי לראש, אולי המוסיקה הרועמת שבקעה ממערכת הסראונד במועדון, ואולי דווקא החרמנות שהתפשטה לי בין הרגליים, אבל מפה לשם – תפסתי את עצמי אוחזת בהתלהבות בזין היפה שמולי ומתחילה ללקק אותו בתאווה.

מצצתי לחשפן הסקסי שפינק אותי, ברעבתנות של מי שלא קיבלה זין כבר שנים, וממש רציתי ללטף לעצמי את הכוס מרוב שהייתי מגורה. הייתי כולי רטובה אבל פתאום הוא שלף את האיבר הטעים והארוך שלו מבין שפתיי, לחש לי "מזל טוב" קצר והמשיך ללקוחה אחרת. הייתי שיכורה, חרמנית למות, רטובה בטירוף ולא האמנתי שכבר נגמר.

כשיצאנו מהמועדון, אורנה אחזה בידי והובילה אותי למגרש החניה.

"לאן?" שאלתי אותה מבולבלת. "את זוכרת שלא הגענו עם הרכב כי רצינו לשתות, נכון? צריך ללכת לכביש מקדימה כדי לתפוס מונית…" אמרתי לה – שיכורה אבל עדיין סאחית, כהרגלי.

פתאום הבחנתי שאנחנו לא לבד במגרש החניה.

"לכאן אני מגיעה כל סופ"ש אחרי המועדון כדי להתפרק…" אורנה הסבירה לי בחיוך והחוותה בידה אל עבר קבוצת חתיכים שעמדו ועישנו בקצה המגרש. עכשיו זיהיתי חלק מהם, הם היו החשפנים שפגשנו קודם במועדון.
"על מה את מדברת?" שאלתי אותה המומה.

"וואי, מתוקה. לפעמים את נאיבית בקטע הזוי" אורנה אמרה לי וצחקה, ואני קצת נעלבתי.

"לא באמת חשבת שהשטרות של העשרים שדחפת להם שם במועדון זה מקור ההכנסה היחיד של הגברים האלה, נכון!?" – היא המשיכה להסביר ולאט לאט נפלו לי האסימונים.

המציצה הקצרה מדי שחוויתי קודם, כפי שעכשיו הלך והתחוור לי, היתה בעצם רק טעימה ממופע ההמשך שצפוי בסוף הערב למי שתבחר להשקיע סכום נוסף ולהצטרף.

אורנה גררה אותי איתה בעודי מנסה לחבר את חלקי הפאזל בראשי, ופתאום מצאתי את עצמי עומדת מול הבחור שקודם היה בפה שלי.

"קיוויתי שנפגש שוב", הוא חייך אליי ואני הסמקתי כמו נערה בתיכון.

באור העמום שהפיצו פנסי הרחוב שהאירו רק בקושי את מגרש החניה יכולתי לראות עכשיו את פניו היפים. הוא היה קצת צעיר ממני אבל כזה סקסי…

"עדיין לא נתתי לך את מתנת יום ההולדת שלך" הוא אמר לי והצליח להפתיע אותי.

אורנה מצידה דווקא לא נראתה מופתעת בכלל ועודדה אותי ללכת איתו ולבדוק מה יש לו בשבילי, בזמן שהיא חברה לחשפן השני.

החשפן שלי הרחיק אותי מהקבוצה שהתקהלה במרכז מגרש החניה ולקח אותי בידו לרכב בודד שחנה בפינה הרחוקה של המגרש. כשהתרחקנו מכולם הוא הצמיד אותי אל הרכב הלבן והחל למשש אותי לכל אורכי. הפטמות שלי הזדקרו לקראתו והרגשתי איך החוטיני שלי כבר ספוג לגמרי בנוזלים. לאט לאט, הוא החל להפשיל את שמלת המיני שלי כלפי מעלה. זה עמד להתחיל: המופע הפרטי שלי… הוא נפטר מהחוטיני שלי שכבר לא עמד בעומס הרטיבות שטפטפה מתוכי, והראש שלו צלל אל הדגדגן שלי.

הלשון שלו היתה חמה מחוספסת ונתנה עבודה אלוהית. קיוויתי שבזמן שמצצתי לו הוא הרגיש מגורה כמו שאני הרגשתי באותו הרגע. גנחתי בשקט, מאבדת שליטה והרגשתי שרגליי כושלות. הוא שם לב שאני לא לגמרי יציבה, ולמזלי הוא ידע בדיוק מה לעשות…

הוא לקח אותי למכסה המנוע של המכונית והצמיד אותי כשפני אל הרכב וישבני מופנה אליו.

בלי לדעת מה אני עושה ואם מישהו יכול לראות אותנו, פישקתי לקראתו את ירכיי והוא חדר במהירות לכוס שלי. שחררתי אנקה כשהרגשתי את הכיפה העבה של הזין מבתקת אותי, אבל לאט לאט הרגשתי איך הוא ממלא אותי עם כל העובי והאורך שלו וזה היה פשוט מדהים.

הזין הכי גדול שראיתי בחיים שלי היה עכשיו בתוכי.

ככה הוא החל לדפוק אותי, כשאני שעונה על מכסה המנוע של הרכב החונה, והוא אוחז חזק במותניים שלי. בהתחלה הוא זיין אותי באיטיות ואז בקצב הולך וגובר. תחושת החיכוך של הזין הענק והפועם שלו בתוכי שלחה בי צמרמורות של עונג ולא האמנתי לטוב מזלי.

כמה שווה היה לשרוד את תחושת הבצורת הזאת, חשבתי לעצמי.

ליטפתי את הדגדגן שלי תוך כדי שהוא מזיין אותי עמוק וחזק, וגנחתי בקולי קולות, כבר לא מוטרדת מהאפשרות שמישהו יראה או ישמע אותנו. אחרי הכל, זה היה יום ההולדת שלי ויום הולדת יש רק פעם בשנה. פתאום הוא הפליק לי על הלחי הימנית של הישבן ואני התפוצצתי וגמרתי בבת אחת. האורגזמה הכי עוצמתית שחוויתי בחיים שלי.  "מזל טוב, בייבי" הוא אמר והדביק לי נשיקה לצוואר, ואז שלף את הזין שלו מתוכי כדי לגמור בחוץ.

מוצרים מומלצים!