קרע במניס-כוס - סיפור סקס

קרע במניס-כוס

לעתים קרובות אני סובל מכאבים ברגלי. מסתבר שאני סובל מקרע חלקי ברצועות הברך – מה שנקרא המניסקוס, וכדי לטפל בזה נדרשים טיפולי פיזיותרפיה קבועים שאליהם אני נאלץ להגיע מדי 3 ימים.

השבוע הכאבים התגברו כל כך עד שלא יכולתי אפילו ללכת לעבודה. כך קרה שנשארתי כל השבוע בדירה כשאני יוצא החוצה רק כדי להצטייד בסיגריות או עיתונים ואז חוזר. באחת מן הגיחות הקצרות הללו לקיוסק שתחת ביתי, פגשתי שכנה מהבניין שלי שבאופן פלאי – התגלתה כפיזיותרפיסטית.
כמה נוח!

קראו לה שירי, ולאחר ששיתפתי אותה במצוקה הפיזית שלי, היא הציעה את שירותיה והסבירה שתוכל לסייע לי בהקלה על הכאב בעזרת עיסוי ספורטיבי. שמחתי על הצעתה, וסגרנו שאני אגיע עוד שעה אל דירתה. שירי היתה בת כ – 32, בהירת עור וחומת שיער, בגובה ממוצע של כמטר ושישים, פנים סבירות אבל גוף פצצתי וחזה מפעים.

דפקתי על דלתה ונכנסתי אל דירתה. שירי ליוותה אותי אל חדר הטיפולים בקליניקה הפרטית שלה, בחיוך מבטיח ופקדה עליי להתפשט, להשאר בתחתונים ולשכב על הגב במיטת הטיפולים.

שירי, במקצוענות רבה השמורה למטפלת מיומנת, החלה מעסה את ברכי הדואבת בתנועות סיבוביות, כשהיא לוחצת בנקודות מסוימות ומשחררת.

קצת כאב לי לפרקים אבל הרגשתי שאני בידיים טובות ונתתי לה לעשות בי כרצונה. תוך כדי ששירי מעסה את רגליי התחלנו לשוחח, בהתחלה סמול טוק סתמי כזה על מזג האויר והעבודה, אבל אז שירי החלה לשתף אותי בפרטים קצת יותר אישיים על שגרת הטיפולים שלה והאופן בו מטופלים גברים מרשים לעצמם להתחיל איתה.

הרגשתי עם שירי בנוח אז השבתי לה בקריצה – "את לא באמת יכולה להאשים אותם… יש לך גוף פצצה". שירי מצידה חייכה במבוכה ושתקה בזמן שהיא מתחילה ללוש את הירך שלי.

למרות שמדובר היה על טיפול פיזיותרפי, את הזין שלי זה לא עניין, כי הוא הגיב למגע של שירי כמו שרק זין יודע – והתרומם מאליו. שירי שמה לב לזין המתקשה שלי (למען האמת, קשה היה לפספס) אבל לא נראה שהיא נרתעה, כי בנימה מקצועית היא רק אמרה: "גם לאזור הזה אני אגיע, אל תדאג".

בשלב הזה לא היה לי ספק שהמפגש הטעון בינינו יסתיים בזיון. שלחתי את ידי לתחת של שירי שעבדה על ירכי, וליטפתי אותו בעדינות. שירי אמרה שנעשה לה חם והתנשפה. ראיתי איך הנשימות שלה נעשות כבדות ואיך הפטמות הכהות שמתחת לחולצת המטפלים הלבנה שלה הולכות ומתקשחות.נהניתי לראות איך המטפלת שלי מתפתלת, וסטרתי לה על הישבן.

שירי הסתכלה אליי לרגע מופתעת ואז עלתה עם היד שלה אל אזור הירך העליונה שלי, קרוב יותר לזין. שלחתי את היד שלי מתחת לחולצת הטי שלה, מלטף לה את הבטן השרירית והחטובה ואז מטייל לכיוון השדיים המלאים שלה בשלווה.

שירי טיפסה מעלי, והתיישבה על מיטת הטיפולים כששתי ברכיה מצדדי.

הזין שלי כבר עמד כמו טיל מוכן לשיגור, ושירי נשכבה עליי והחלה להתחכך בו. היא החלה לנשק אותי בתשוקה, כשהיא מפסקת את שפתיה החושניות ושולחת את הלשון הקרירה שלה להיאבק עם לשוני שלי. הידיים שלי החלו ללטף לשירי את המותניים ואז פשטתי ממנה את החולצה.

שמחתי לגלות לנגד עיני חזה מלא ובשל בתוך חזיית תחרה חצי שקופה. שירי התנשמה בכבדות בזמן שאני מעסה לה את השדיים, והיא מלטפת לי את הזין.

היא הסירה ממני את התחתון שלגופי במשיכה אחת פראית, והזין העומד שלי פרץ בבת אחת החוצה.
התרוממתי והפכתי את שירי על מיטת הטיפולים כך שכעת הייתי אני מעליה, והסרתי במיומנות מרגליה את הטייטס הדקים שלה, ואז את תחתוני הסבתא שכבר היו ספוגים במיצי הברטולין מהכוס שלה.

"עכשיו תורך לטפל בי" – היא ביקשה ואני החדרתי לתוכה את הזין בדחיפה אחת חזקה.

אני מזיין את שירי בפראות ובעוצמה, בזמן שהיא שוכבת מתחתי תופסת לי בתחת, סותרת על לחי הישבן שלי ומצמידה אותי אליה. "דפוק אותי חזק" – שירי מפצירה בי בתחינה וכורכת סביב מותני את הרגליים שלה.

דווקא בגלל שהיא התחננה החלטתי שזה הרגע הנכון לשלוף את הזין החוצה מהנרתיק הרטוב שלה, וזה בכלל גירה אותה.

פתחתי לה את הרגליים וגיליתי ביניהן כוס ורוד עם שיח שחור וסמיך. שירי התנצלה והסבירה שלא היה לה גבר כבר הרבה זמן, ואני שרק רציתי לפצות אותה על כך החסכים בטיפול מיני מפנק, התחלתי ללקק לה את הדגדגן.

באצבעותיי פיסקתי את שפתי הפות שלה וליקקתי את הבשר הורוד שביניהן למטה ולמעלה תוך כדי שאני מתעכב על הבליטה הנוקשה שבמרכז, ומרגיש איך היא מתרגשת ומתכווצת. שירי שחררה אנחה תפסה לי בשיער ודחפה את הראש שלי לעומק הכוס המגורה שלה. התגריתי מהאגרסיביות הפתאומית ופרץ החרמנות שיצא ממנה, אז הפכתי אותה על בטנה והודעתי לה: "עכשיו אני מטפל לך בתחת".

שירי הרימה את האגן שלה כמו כלבה מיוחמת, הכוס שלה פתוח ונוטף, ולי נותר רק להמשיך וללטף ביד אחת את הדגדגן בזמן שאת הזרג אני דוחף לה לתוך התחת.

הזין שלי החליק לתוך הרקטום של שירי בקלות לא אופיינית, והופתע לגלות לפיתה עוצמתית אף יותר מזו שחווה בתוך הכוס ספוג המיצים שלה המטפלת שלי.

"בבקשה תהיה עדין" – שירי ביקשה, אבל אני תפסתי לה את האגן בשתי ידי וחדרתי לעומק שלה בעוצמה. שירי נאנחה וביקשה שאעצור אבל אני כבר הייתי מוכן לגמור. שלפתי את הזין מחור התחת הפועם שלה ונשכבתי כמו ילד טוב על מיטת הטיפולים. שירי שהבינה  שהיא צריכה לפצות אותי עכשיו, טיפסה מעלי, התיישבה לי על הזין ולקחה את העיניים בחזרה לידיים שלה. היא החלה לדהור עליי גונחת ומתענגת, והידיים שלי נשלחו אל החזה העצום שלה ולשו את השדיים שקפצו והתנדנדו אחורה וקדימה בזמן שהיא מזיינת אותי ומניעה עליי את התחת שלה.

כשהתחלתי למצוץ לה את הפטמה, שירי הודיעה שהיא על סף גמירה. "דפוק אותי חזק" היא התחננה אלי תוך שהיא מביטה בעיני ואני דחפתי את הזין חזק פנימה. שירי גמרה והמשיכה לרכב עליי עוד כמה רגעים, כאילו שמוחה עוד לא קיבל את ההודעה שהכוס שלה סיים, מנסה למקסם את גלי האורגזמה עד הטיפה האחרונה. כשהיא סיימה היא שאלה: "ומה איתך?"

"אני מת לזיין אותך בפה" – בישרתי לה, ושירי אספה את הזין המנופח שלי ישר לתור שפתיה.

הצמדתי את הפרצוף שלה לזין שלי שנדחף עמוק יותר ויותר לתוך הלוע שלה, בזמן שהיא שואבת אותי ובקושי עוצרת כדי לקחת נשימה. העונג שחשתי כשאני מזיין לשירי את הפה היה עילאי, ואז היא החלה ללוש לי גם את הביצים. גמרתי לה בתוך הפה, אולי הכי חזק שגמרתי בחיים.

שירי נראתה קצת מופתעת, וכששפיך נוזל משפתיה הודתה: "חבל שלא הזהרת אותי, זו הפעם הראשונה שמישהו משפריץ כל כך הרבה זרע לתוך הפה שלי".

"מה אני יכול לעשות כדי לפצות אותך?" – שאלתי ושירי נאנקה. "תעסה לי את הכוס מבפנים" – היא ביקשה וחייכה. הזין כבר הספיק להתקשות לי מחדש מהדיבור המגרה שלה ושירי ששמה לב לזקפה האינטנסיבית שלי אמרה: "אני מבינה שלא תצטרך עיסוי נוסף כדי לחזור לפעולה".

חייכתי בשביעות רצון וחדרתי בעוצמה חזק לתוך הכוס שלה. שירי שיחררה אנקה.

ברור שלא הייתי זקוק לעיסוי נוסף בזין. הייתי כל כך חרמן, שרציתי לגמור בפנים.

המשכתי לזיין את הכוס של שירי בזמן שאני מחדיר אצבע אחת לתוך ישבנה.

כשהבנתי שזה נעים לה ומגרה אותה, השכבתי את שירי על בטנה וחדרתי שוב פנימה לתחת שלה. יצאתי מהתחת שלה רק לרגע קט, בוחן את תנועותיה ומכוון את הזין מול פי הטבעת המכווץ של שירי, הרטבתי קצת את הזין עם המיצים שיצאו מהכוס שלה, והתחלתי להשחיל אותו בחזרה לישבנה.

כעבור מספר נסיונות והרבה נוזל סיכה, פי הטבעת של שירי קלט את הזין שלי באהבה. התחלתי לפמפם אותה במרץ מאחורה, תוך  שאני מאונן לה בכוס ומפליק לה על התחת לסירוגין והיא גנחה ויבבה בעונג ובתאווה.

מפה הדרך הייתה הרבה יותר פשוטה. שירי הייתה מוכנה לדפיקה עמוקה, ואני מוכן ומזומן לספק- פשוט נשכבתי מעליה והשחלתי את הזין לתחת שלה ההדוק שוב ושוב ושוב כשאני צמוד אליה. עד ששנינו גמרנו.

בבעיית הקרע במניסקוס עוד נצטרך להמשיך ולטפל, שירי סיכמה לאחר הפגישה.

"אל תדאגי" – הודעתי בטון רגוע. "קיבלתי חופשת מחלה ארוכה".

סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
בחורות זורמות חלק ב סיפור סקס

בחורות זורמות חלק ב'

גילי הפשיטה מעליי את תחתוני הביקיני בפראות לקול תשואות הקהל שהשקיף עלינו מהצד תוך כדי שהם מביאים לעצמם בתנועות נמרצות ביד. בשלב הזה של הערב, כל מי שעדיין עמד על הרגליים, גם עמד לו הזין. גילי נהנתה מתשומת הלב והתהילה הפתאומית שזכתה לה, ובלי להסס, השכיבה אותי על רצפת הוילה,

לסיפור המלא »
החברה של אחי היא הכי סיפור סקס

החברה של אחי היא הכי

תקשיבו, היא היתה אחת היפות, בת הזוג של אח שלי. מסוג הבנות שאתם רואים וישר אומרים: "פשששי, אין דברים כאלה" – ובאמת שלא היו. פשוט אין מילים, אבל אם חייבים, אז תדעו שהיא היתה בחורה קוקטית, כלומר קטנטנה כזו, עם פנים של בובה, עצמות לחיים גבוהות, שיער שופע אדמוני כזה

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 4

שרמוטה פוריטנית – חלק 4

לא חלפו יותר מעשר דקות נוספות ושרית ואני כבר היינו שרועות ערומות על הספה בסלון דירתי. להפתעתי הרבה, הנשיקות שלה היו מדהימות ממש וגרמו לי להיות סופר רטובה. לשון רפרפה על לשון, שפתיים ינקו שפתיים. הידיים נכנסו גם הן לתמונה, מלטפות, ממששות, חוקרות ומעסות. קירבתי את שפתיי אל השדיים של

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 2 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 2

עוד רגע אני כבר גומרת ממנו ואני יודעת שיש לי מעט מאוד זמן לפני שאגיע לנקודת האל חזור. אני מפסיקה אותו ומבקשת שיאפשר לי לגמור כשהזין שלו בתוכי ומסבירה שאם הוא לא יעצור את המציצה המדהימה הזו אני לא אצליח לשלוט בעצמי. הוא מחייך בשביעות רצון ואני מתנפלת עליו והופכת

לסיפור המלא »
סיפור סקס כן המפקד

כן, המפקד!

הרגע הזה שבו הבן הקטן שלי מאורי התגייס לצבא היה רגע מאוד מאושר אך באותה העת גם מהול בהמון עצב, ובדידות משתקת – תחושות קשות מאוד שלצערי את שתיהן כבר הכרתי די מקרוב. הגיע השלב שבו גם הגבר הקטן שלי עוזב אותי לטובת צבא ההגנה לישראל, ממש כמו האבא שלו.

לסיפור המלא »
השותפה החרמנית שלי לדירה - סיפור סקס

השותפה החרמנית שלי לדירה

השותפה לחדר שלי בדירה ליד הבין תחומי היתה מהטחונות המעצבנות האלה שנראה שיש להן הכל: גם כוסית, גם בת להורים מסודרים, גם מזדיינת נון סטופ וגם מצליחה למרות הכל לשמור על אחלה ממוצע ציונים. קינאתי. האמת שכבר מההתחלה לא ממש הסתדרתי איתה . היא היתה פותחת עין כל פעם שהייתי

לסיפור המלא »
מוצרים מומלצים!