ציפורניים

יום בהיר אחד היא חזרה הביתה עם בניה בציפורניים. עד אותו היום היא נהגה לכסוס את ציפורניה כמו נערה, ופתאום היא מציגה בפני לראווה את הציפורניים החדשות והארוכות שלה. קצת הופתעתי למען האמת לראות את הלוק הזה על אשתי. לרוב היא היתה מאוד מאופקת באופי ובמראה שלה, ממש לא הטיפוס של לק ג'ל ובניה. אבל לפי החיוך הענק שהיה מרוח על שפתיה מקצה לקצה וההתלהבות שלה, ברור היה לי שזה משמח אותה. אז פרגנתי לה באהבה. האמת? הן די התאימו לה. הגוון האדום הבוהק של הלק שמרחו לה בסלון היופי אמנם נראה לי במבט ראשון קצת פרחי, עממי כזה, של גרושות, אבל החלטתי לנסות ולהפוך את "הלימונדה" הזו ללימונים, או במילים אחרות – קיוויתי שהמייק אובר (כן, גם גברים יודעים מילים כאלו) הפתאומי אולי יחול גם על חיי המין שלי ושל אשתי. רציתי להרגיש איך הציפורניים האדומות הארוכות האלה שורטות את גבי בזמן שאני יורד לה.

רק בדיעבד אני קולט איזה טמבל הייתי. זה היה רק הראשון מבין שינויים רבים שעתידים להגיע, לא רק בהופעתה החיצונית של אשתי העדינה והמתוקה, אלא גם בהתנהגות שלה שהלכה והפכה מוחצנת וזולה מיום ליום. גם את השיער שלה היא שינתה די מהר, ויום אחד הפתיעה אותי עם תספורת חדשה וצעקנית בגווני בלונד שלא ציפיתי לראות על הברונטית העדינה שלי.
בהדרגה היא השילה הרבה ממשקלה וחזרה לגזרה הדקיקה שאפיינה אותה לפני הלידות של הילדים שלנו. מיום ליום, היא השקיעה יותר שעות באימונים בחדר הכושר השכונתי והתחטבה.
אחרי זה הגיעו השינויים במלתחה. הבגדים התקצרו יותר ויותר, נעשו צמודים ולא הותירו מקום לספק. גם חזיה היא הפסיקה ללבוש בחלק גדול מן המקרים כשיצאה מהבית.

בלבי החל לקנן ספק מנקר: עבור מי היא מתאמצת ככה? שאלתי את עצמי והרגשתי איך הכעס בוער בי. יום אחד היא שבה הביתה ממסע קניות, עמוסת צחקוקים ושקיות. קלות הדעת הזו ממש לא אפיינה אותה, אבל כשהיא הציגה לי את השלל ששבה עימו: סט תואם של הלבשה תחתונה סקסית, בגווני בורדו מתחרה חצי שקופה, מיהרתי להשתיק את הספקות בראשי לטובת זיון חפוז ופראי.

אבל זה לא נגמר בשינוי בציפורניים, במלתחה ובתספורת שלה. לאט לאט אשתי שינתה גם את התנהגותה. הפעם הראשונה בה הבנתי שמשהו ממש לא בסדר, היתה כשהוזמנו לחנוכת דירה אצל חברים. היא מצידה לא פספסה את ההזדמנות לדפוק הופעה והגיעה עם שמלת מיני קצרצרה וצמודה, עם מחשוף עמוק מדי שאפשר לכולם לראות את הסחורה. הרגשתי לא בנוח עם ההתנהגות שלה בחברת גברים אחרים במסיבה, כשפתאום קלטתי שהיא נעלמה לי.

מבירור קצר עלה שהיא נעלמה בחברת חיים, בעלה של ריקי. זו היתה חנוכת הדירה שלהם והוא לקח את אשתי כדי לעשות לה "סיור קצר בבית", לבקשתה או לבקשתו, בעצם. לא ממש הצלחתי להבין. הדופק עלה לי וגם העצבים. היא לא טרחה לומר לי מילה ופשוט נעלמה!
התחלתי לשוטט כאחוז דיבוק בין החדרים הרבים בדירה, ואז הגעתי לחדר העבודה.

כשפתחתי את הדלת, לא האמנתי למראה עיני: אשתי היתה ישובה על כסא משרדי גבוה משענת, כשרגליה מורמות אל על בפישוק רחב, וביניהן – ראש של גבר אחר. חיים.
שמעתי אותה גונחת והקנאה בערה בין רגליי.

"היי מאמי" היא חייכה אליי כשראתה אותי עומד ובוהה בהם המום בפתחו של חדר העבודה.

החיוך הנינוח שלה לא הסגיר רמז לאי נוחות או מבוכה. כאילו בסך הכל נכנסתי להם באמצע משחק שבץ נא. "חיים בדיוק מראה לי טריק מדליק עם הלשון…" – התבוננתי בפה פעור, מסרב להאמין למשמע אוזניי וקולט שחיים עדיין ממשיך בשלו, מתעלם במפגין מנוכחותי העוינת.

"הוא טוען שזה אמור לעזור לי לגמור תוך 3 דקות, אבל בינתיים… כןןןןןן כןןןןן כןןןןןן אההההה!!!"

היא שרטה לחיים את הגב עם הציפורניים הפרחיות האדומות שלה בזמן שגמרה והתפתלה על הכסא. מסתבר שחיים צדק ואני עשיתי את הטעות של החיים שלי, כשהבאתי לכאן את אשתי הערב.

חיים ניגב את השפתיים, שלח אליי קריצה ויצא מהחדר בלי לומר מילה.

אחרי שאשתי סיימה לנגב את הכסא מהנוזלים שהכוס שלה הגיר עליו כשהגיעה לשיא,

היא לבשה את החוטיני שלה ואמרה לי בעליצות: "טוב, מסתבר שהוא יודע מה הוא עושה, החיים הזה! תראה איזה קטע מאמי, לנו בדרך כלל לוקח 25 דקות עד שאני בכלל מתחממת… אולי תבקש ממנו שילמד אותך את הטריק שלו?"

הייתי המום מעזות המצח שלה.

"אנחנו חייבים לדבר." עצרתי את הרכב בחריקת בלמים פתאומית בדרך הביתה.

"לא, אני אדבר ואתה תשתוק" היא אמרה והפתיעה אותי בתגובתה.

"מאמי, תראה. אני יודעת שנדמה לך שאתה מכיר אותי, אבל כשהתחתנו הייתי בסך הכל ילדה בת, מה? 22? זה היה רק טבעי שאני אלך ואתפתח עם השנים, אפתח צרכים שונים…"

לא ידעתי איך להגיב לדבריה או לאן היא הולכת עם הנאום הזה שלה. היא התעלמה מהשתיקה הרועמת שלי והמשיכה:

"ברור לי שלך דווקא התאים הסידור הזה: אישה קטנה וממושמעת, שתהיה עקרת בית, שתבשל ותנקה לך, ותרד לך, ותיתן לך לדפוק אותה כל פעם שיבוא לך, ותשתוק כשאתה מזיין אחרות, אבל כאן זה נגמר. עכשיו גם אני מזיינת איך שבא לי, כמה שבא לי ואת מי שבא לי" – אשתי אמרה,

ואני שהייתי המום לגלות שהיא יודעת על כל הפעמים שזיינתי מהצד, ישבתי שם ופשוט שתקתי.

במוצאי שבת של אותו סופ"ש היא יצאה מהבית וחזרה רק לפנות בוקר.
כשחזרה בשיער סתור וריח של סיגריות ואלכוהול זול נודף ממנה היא סיפרה לי שהיה לה ערב מדהים בחברת גבר זר שהגמיר אותה בשירותים של מועדון במרכז העיר ואחר כך בחברת גבר ואישה שלא הכירה, שהביאו אותה לשרשרת אורגזמות ארוכה במיטתם. הרגשתי נטוש, נבגד וזועם על כך שלא אפשרה לי להיות חלק מכל זה ועכשיו היא מספרת לי על כל מה שהיה סתם כדי להרגיז, הזונה.

למחרת היא ביקשה שאקח את הילדים לאמא שלה והציעה שאקח את הזמן ואולי גם אעבור בדרך חזור להביא לנו איזה משהו לאכול, כי אין לה כוח היום לבשל ארוחת ערב. אז עשיתי כבקשתה.
כשחזרתי לדירתנו, מינוס הילדים ופלוס שתי מנות ענקיות של מוקפצים מהמסעדה האסיאתית שהיא אוהבת ובקבוק יין מבעבע (רציתי לפנק אותה קצת), חלף על פני בקומה גבר גדול גוף עם בגדי עור ושוט שחור. ידעתי בדיוק היכן הוא היה.

לא היה קשה מדי לעשות אחד פלוס אחד: אשתי שלחה אותי לסידורים כדי שתוכל לזיין במיטה שלנו גבר אחר ועוד באקט של סאדו מאזו, קיבינימט. לי היא אפילו לא הרשתה להפליק לה על התחת עד היום. את ארוחת הערב שקניתי לנו השארתי בחדר המדרגות ונכנסתי הביתה בטריקת דלת.

הדם עלה לי לראש כשהיא קיבלה את פני בחיוך תמים. רציתי לשבור לה את בקבוק היין על הראש

אבל במקום זה בלי לומר לה מילה, הפשלתי ממנה את התחתונים הדבקתי אותה עם הבטן למיטה, וזיינתי אותה בתחת. חזק, ארוך וכואב.

"די, נו. כואב לי" היא יללה תחתי בזמן שאני דופק אותה בכעס שלא ידעתי שקיים בי בכלל.

"פתאום כואב לך, מה?" נהמתי, בקול חייתי שהבהיל קצת גם אותי. האמת, הגיוני שהכאבתי לה.

כשהיא ביקשה ממני לשים את הילדים אצל אמא שלה, חשבתי שזה בשביל ערב רומנטי שהיא מתכננת לנו ולקחתי כדור XtraSize להגדלת הפין, כדי להבטיח שיהיה לנו זיון בלתי נשכח.
אבל אין ספק שלזה היא פחות ציפתה. כל האורך והעובי הזה בתוך התחת שלה ועוד בלי חומר סיכה, כשכולי עצבני ומוטרף. המשכתי לדפוק אותה בעצבים כשהיא מייבבת תחתי כשלפתע שמתי לב שהיללות התחלפו בגניחות הולכות וגוברות. היא החלה להביא לעצמה ביד תוך כדי שאני מזיין אותה עמוק וחזק בתחת. תוך דקה גמרנו ביחד, בעוצמה מטורפת, כשאשתי שורטת בציפורניה האדומות והארוכות את הזרועות שלי, שאחזו בה בחוזקה.

"וואו, ככה תמיד רציתי שתזיין אותי" היא סיפרה לי אחרי זה כשהיתה חבוקה בזרועותי.

חייכתי אליה מופתע, משועשע ומפויס.
"נו, אז מסתבר שכל מה שהיה חסר כדי שזה יקרה, זה שאת תגדלי ציפורניים ואני אגדל ביצים…"

השבתי לה כשאני צובט לה חזק בפטמה.

מוצרים מומלצים!