פרח נתתי לנורית סיפור סקס

פרח נתתי לנורית

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

השעה היתה שעת ערב מוקדמת יחסית, ונורית ואני בדיוק סיימנו לאכול בבית הקפה ועשינו את דרכנו במאזדה שלי בחזרה אל הדירה שלה. הכרתי את נורית במקום העבודה הקודם שלי, היא היתה אחת הלקוחות הקבועות שהגיעו אלינו ושניסיתי להשכיב במגוון תחבולות. זו היתה תקופה בה ניסיתי לשבור את השיא הפרטי שלי בכמות הזיונים השבועית. למרות שהיה לי יעד שרציתי להגיע אליו, באיזשהו שלב החלטתי להסיר את נורית מהרשימה שלי. לא יודע, משהו בה פשוט לא עשה לי את זה.

יכול להיות שזה היה השיער על הידיים שלה, אולי משהו אחר. כך יצא שנורית ואני נשארנו ידידים. לא מעבר. לפעמים יצאנו לאכול משהו ביחד, לפעמים לבירה – אבל שום דבר מיני לא צמח מהמפגשים איתה וזה היה לגמרי בסדר מבחינתי. פשוט לא הייתי בעניין שלה.

נורית הייתה כהת שיער, ונהגה להתלבש בגוונים תואמים של שחור או חום. היו לה תלתלים צפופים שהגיעו לה עד הכתף, עיניים חומות כהות ואישונים קטנים ושובבים. היא נהגה לפגוש אותי כשלגופה חצאית קצרצרה שחושפת רגליים דקיקות וחטובות, הגם כשהיה קריר בחוץ. שפת הגוף של נורית היתה מאוד סקסית ונשית, אבל בכל זאת – משהו בה גרם לי להירתע ממנה.

באותו הערב בעודנו עושים את דרכנו בחזרה לדירתה של נורית, שבעים עייפים ודי מרוצים (נורית שתתה 3 כוסות יין אדום והרגשתי שהיא קצת מעבר לסתם מבסוטה), שמעתי פתאום את נורית מתוודה: "וואו, אתה קולט שאני בלי סקס כבר כמעט שנה?!". האמירה הזו נשמעת לי באותו הרגע די אגבית, על גבול הסתמית אז לא טרחתי ליחס לכך חשיבות. "נורית שלנו כנראה קצת שיכורה" – חשבתי לעצמי בגיחוך. הייתי בדיוק עסוק בחיפוש אחר מקום שאפשר לעצור בו עם הרכב כדי להוריד נורית השתויה כמה שיותר קרוב לדירתה. למזלנו, הצלחתי לאתר מקום חניה בקצה הרחוב שלה, באזור שאמנם היה שומם למדי ופחות מואר, אבל עם חניה בתל אביב אי אפשר להיות בררנים, נכון?

כשסיימתי להשתחל עם המאזדה לתוך החניה שמצאתי בפוקס, והעברתי את מוט ההילוכים למצב חניה, נורית דאגה לידע אותי שוב – הפעם בצורה רשמית, שהיא חרמנית. פתאום אני קולט איך היד השמאלית שלה נשלחת לכיוון מושב הנהג ואוחזת בידית שמזיזה את משענת הגב אחורה.

הבטתי ברגליים הדקיקות של נורית שהיו נתונות בחצאית מיני סקסית וגרביוני רשת מגרים.

נזקקתי לרגע כדי להסדיר את נשימתי ולתכנן בראש צלול את המהלך הבא שלי.

בזמן שאני חושב עם עצמי מה נכון ולא נכון לעשות בסיטואציה הזאת, נורית עצמה את עיניה וחייכה. באותו הרגע בלי לתכנן קדימה, הנחתי יד על הירך שלה. הזין שלי, לא השתהה ושלח למוח פקודה מיידית להזרים את כל הדם בגופי לכיוונו ולייצר זקפה. התחלתי לעסות את הירך של נורית וללטף את החלק הפנימי שלה. קצות אצבעותיי טיילו אט אט למעלה ולמטה. נורית פיסקה את רגליה מבלי לפקוח את עיניה. רק שיחררה גניחה. הבנתי שקיבלתי ממנה אישור להמשיך ובתנועות נמרצות התקדמתי עם היד שלי לכיוון המשולש הנסתר שבין רגליה.

היד הגיעה למפגש בין ירכיה של נורית,  והתמקמה לה מתחת לחצאית של נורית. ליטפתי קלות את איבר מינה, ויכולתי להרגיש איך הגרביון שלה רטוב מלמטה.

נורית נשפה החוצה את האויר מריאותיה ונאנחה. "אווווווה… כמה זמן חיכיתי לך".

היא תפסה את כף היד שלי בידה והחלה לחכך אותה בעוצמה בכוס שלה.

כנראה שבאיזשהו שלב נורית הרגישה שהגרביון מפריע לה כי היא מיהרה לעשות בו חור.

האצבעות שלי חדרו דרכו וגיששו את דרכן אל התחתון של נורית. היא היתה אפילו רטובה יותר ממה שיכולתי להרגיש מבעד לגרביון. חדרתי מהצד לתוך התחתונים שלה, מסיט הצידה את הגומי של תחתוניה, ומצייר באצבעותיי מעגלים על שפתי הפות הרטובות שלה לקול אנחותיה.

נורית החלה להתנשף ולתפוס לעצמה את הציצים כשרפרפתי עם האצבע על הכניסה לנרתיק שלה.

"די, אני לא מסוגלת איתך" – היא נאנחה.

"את רוצה שאני אפסיק?" – שאלתי בלחישה לתוך הצוואר שלה, תוך שאני נוגס קלות בתנוך אוזנה, ומחדיר את האצבע ואז מוציא מתוך הכוס שלה, בהתגרות. בבת אחת נורית השתתקה.

פתאום היא הרימה את האגן שלה ובתנועה מהירה, חלצה את נעלי העקב שלה וגלגלה את הגרביון מטה. הפשטתי ממנה גם התחתון הברזילאי הפצפון שגם כך כבר היה ספוג בנוזלים שהגיר הפות המגורה שלה.

כף היד שלי התלבשה בבת אחת על משולש ערוותה. עם הבוהן התחלתי לעסות לה את הדגדגן, ואת האצבע השלישית החדרתי לה לתוך הנרתיק בעודי מעסה אותו מבפנים. לוחץ אותה מבפנים.
נורית תפסה לי את היד והחלה לאונן איתה  בתנועות מעגליות נמרצות, למעלה ולמטה.

"אני מתה…. מתה לגמור עליך" – היא גנחה, בקושי נושמת.

נורית השעינה את המושב שלה ונשכבה כשהיא אוחזת ביד אחת את כף ידי ומעסה איתה את המנוש שלה ובידה השניה תופסת חזק את ידית הדלת, שלא תעוף. הכוס שלה כל כך חיכה למגע גברי, יכולתי להרגיש את זה בזמן שאני משתף עם היד שלה פעולה, לוחץ ומשחרר את הדגדגן הפועם שלה.

"עודדדדד" התחננה נורית וכמעט בכתה. דחפתי לה אצבע עמוק לתוכה. בזמן שנורית מביאה לעצמה ביד, לוחצת ומשחררת במהירות הולכת וגוברת. "איך בא לי זין", שמעתי אותה מאוננת וגונחת – "בא לי להרגיש אותך בפה שלי, בכוס שלי וגם בתחת" – נורית צעקה והזין שלי כמה קרע לי את המכנסיים.

נורית מוציאה את היד שלי מתוך נרתיקה ומשפשפת את אצבעותיי חזק על דגדגנה, כמעט נתפסות לי האצבעות כשהיא צורחת בבת אחת ואני מרגיש איך היא מתפתלת ורוטטת באורגזמה עוצמתית.
שיט, עכשיו גם תחתוני הבוקסר שלי לחים…

נתתי לנורית דקה להתאושש ואז תפסתי לה את היד ודחפתי אותה לתוך התחתון שלי.

"נגמרה ההפסקה." – הודעתי לה. "תורי, מתוקה". מנורית לא הייתי צריך לבקש פעמיים. ביד  מיומנת היא מיהרה לשלוף את הזין הזקור שלי מן המכנסיים, הכניסה שתי אצבעות לפיה, ואז התלבשה לי על האיבר.

לופתת אותו ומשפשפת לי למעלה ולמטה, מלטפת את האשכים שלי, חזק וחלש, לאט ואז מהר. נורית ליטפה לי את כיפת הזין בקצות אצבעותיה ועברה מקצהו העליון ועד הביצים ואז הורידה את שפתיה לכיוונו והחלה לנשק לי אותו.

נורית טועמת, מלקקת ומוצצת לי את כיפת הזין בזמן שהיא אוחזת בו חזק עם כל היד, ואז בבת אחת מכניסה את כל כולו אל פיה ובולעת אותו בשקיקה. הרגשתי מסוחרר, באופוריה מהתחושות המענגות של הלשון שלה מלקקת אותי, השפתיים שלה יונקות אותי, והלוע שלה גומעת את הזרג שלי בתאווה.

נורית נצמדה אל האיבר שלי בשפתיה ולא הרפתה, בזמן שהיא מורידה אותו ומעלה אותו לתוך מעמקי פיה. היא שואבת, מלקקת ומוצצת ואני בעננים בזמן שאני קולט אותה שוב מאוננת לעצמה מתנשפת בגירוי ומתענגת על המציצה. יד אחת שלה תופסת לי פתאום את האשכים בזמן שאני מניע לתוך השפתיים שלה את האגן שלי ומזיין אותה בתוך פיה.

"נוריתתתתת" – נאנחתי בקול ואני מרגיש איך עוד שניה אני משפריץ לה לתוך הלוע.

נורית לא התבלבלה והמשיכה ללפות את הזין הרוטט שלי בין שפתיה ובמקביל לעסות לעצמה את הפות. היא מניעה את לשונה על ההיקף של האיבר שלי בזמן ששתי אצבעות שלה מתלבשות על בסיס הזין והיא החלה לחכך אותן למעלה ולמטה במהירות. כשהיא תפסה לי את הביצים ודפקה שאיבה חזקה אחרונה – גמרתי חזק בתוך הפה שלה, משפריץ לתוכה ועל מכנסיי זרע חם וסמיך.

זה היה המין האוראלי הכי טוב שחוויתי בחיים שלי, ומי היה מאמין שאקבל אותו דווקא מהידידה האפלטונית שלי, נורית.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
יומני היקר חלק 2 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 2

עוד רגע אני כבר גומרת ממנו ואני יודעת שיש לי מעט מאוד זמן לפני שאגיע לנקודת האל חזור. אני מפסיקה אותו ומבקשת שיאפשר לי לגמור כשהזין שלו בתוכי ומסבירה שאם הוא לא יעצור את המציצה המדהימה הזו אני לא אצליח לשלוט בעצמי. הוא מחייך בשביעות רצון ואני מתנפלת עליו והופכת

לסיפור המלא »
עובדת עד מאוחר סיפור סקס חדש חדש

עובדת עד מאוחר

"קוראים לי דורון, אני בן 28 ואני מכור לשיחות סקס בטלפון". הנה אמרתי את זה. לפעמים אני מרגיש שההתמכרות שלי לסקס טלפוני קצת יוצאת משליטה ושואל את עצמי אם קיים סיכוי שמישהו מרגיש כמוני ואולי הקים לטובת אנשים מסוגנו קבוצת תמיכה. למרות זאת, אני באמת ובתמים מאמין שסקס טלפוני הוא

לסיפור המלא »
כל הזמן את אשתי סיפור סקס

כל הזמן את אשתי

אני בן 44, נשוי, עם שלושה ילדים. אפשר להגיד שיש לי חיים די רגילים, ולפעמים אפילו קצת משעממים. לעתים קרובות אני מוצא את עצמי שוקע בגל של מחשבות על המקום אליו הובילו אותי החיים שלי עד היום, על הדברים שעשיתי עד כה ועל מה שלא הספקתי לעשות עדיין. למרות שיש

לסיפור המלא »
קבלן שיפוצים סיפור סקס

קבלן שיפוצים

אורן היה קבלן בניה ושיפוצים בן 45, עם התמחות בבניית וילות. הוא נראה טוב, שרירי ושזוף עם שיער קצוץ שחור עם קצת התחלה של אפור. שירלי הייתה בחורה סקסית, דקיקה עם קארה שחור ושפתיים ורודות, עיניים ירוקות חודרות וציצים קטנים וזקופים. ערב אחד לקראת סוף השבוע, אורן עבד על החלק

לסיפור המלא »
אחות סיפור סקס

טיפול נמרץ

שמעתי מחבר שרופא המשפחה ששנינו מטופלים אצלו מחזיק במרפאתו סייעת פצצה. יום אחד התחשק לי לבדוק אם הוא צדק והחלטתי להעמיד פנים שאני לא מרגיש טוב. ידעתי שהרופא שלי לא נמצא במרפאה באותו היום, אבל ידעתי שהוא יבקש מהאחות שעובדת אצלו לטפל בי כמו שצריך. אז צלצלתי אל הרופא וסיפרתי

לסיפור המלא »
אומרים לנו שיש סקס אחר סיפור סקס

אומרים לנו שיש סקס אחר

כבר זמן רב שאמיר מצא את עצמו מפנטז על סקס מסוג אחר. זה לא שהוא רצה לבגוד בבת זוגו, חלילה. להיפך, הוא העדיף שאף אחד לא יפגע, אבל כן. אם אתם מוכרחים לדעת – היה לו צורך לחוות ריגושים חדשים, מעבר למה שבת הזוג שלו יכלה או רצתה לספק לו.

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: