ערב בנות

"טוב, שמעו – הזין שלו היה כזה גדול…" מיכל סיפרה בהתלהבות בזמן שהיא מסמנת בידיה את המרחק והוסיפה, "לא, אתן לא מבינות. מפלצתי. והוא רצה שאני ארד לו". היא אמרה בעיניים בורקות.

"נו אז מה עשית?" טלי שאלה אותה בפה פעור.

"מה נראה לך שעשיתי?" מיכל השיבה לה משועשעת. "ירדתי לו, כמו מלכה" – היא אמרה בגיחוך והודתה: "שמעי, הייתי חרמנית בטירוף באותו הערב ובתכלס כבר מזמן שאני רוצה למצוץ לו".
ניסיתי לדמיין את הסיטואציה ולא ממש הצלחתי.

"כשאת אומרת 'גדול' – למה גדול את מתכוונת?" הקשיתי.

"גדול ברמת ה – XtraSize" – מיכל אמרה בקול רציני, וכולנו נזכרנו בסיפור המשעשע שלה על האקס שלה שהיה לו איבר קטן עד בינוני, ממוצע כזה ויום בהיר אחד, ללא אזהרה, החליט להפתיע אותה כשלקח ביום השנה שלהם כדורים להגדלת הפין. זה נגמר במיון כשהיו לה קרעים בנרתיק. עד כדי כך גדול. הקשר שלהם לא החזיק מעמד כמובן, אבל לא בגלל האיבר שלו – החוויה פשוט פתחה למיכל את התיאבון לזיונים עם גברים נוספים.

"וואו" אמרתי והרגשתי איך נהיה לי חם בתחתונים.

ניסיתי בכל מאודי להיזכר מתי לאחרונה ירדתי לבחור או שירדו לי.

פתאום שמתי לב שאני מלטפת לעצמי את הכוס בלי משים ליד החברות שלי.

"בקיצור," – מיכל המשיכה את הסיפור שלה, "התחלתי ללקק לו את הזין לאט לאט והתענגתי על כל רגע. לקחת את הזמן מה שנקרא – בכל זאת, היה הרבה ממנו ורציתי להיות יסודית" – היא סיפרה וציחקקה משועשעת מההומור העצמי שלה.

"תכלס, זה היה אחד האיברים היותר יפים שראיתי השנה ואפילו לזרע שלו היה טעם טוב".

בזמן שמיכל סיפרה את הסיפור שלה שמתי לב שטלי בוהה בקערת הפירות שעל השולחן במבט משונה. גם היד שלה טיילה בהיסח הדעת על גופה. בהתחלה על אזור המחשוף שלה, עד שהפטמות שלה הזדקרו קלות, ואז במורד הבטן. לא ידעתי אם היא מודעת לזה או לא, אבל עכשיו כשמיכל סיפרה לנו על הטעם של הזרע, האצבעות של טלי ממש חפרו בין שפתי הפות שלה.

אם להיות כנה, זה גירה אותי.

מיכל וטלי הן החברות הכי טובות שלי מאז שהתגרשתי. הכרתי אותן במעגל תמיכה נשי שאליו הגעתי כדי לנסות ולהתמודד עם הפרידה הקשה מבעלי ומצאתי בקשר איתן נחמה גדולה.

לאט לאט, התחלנו שלושתנו להיפגש גם מחוץ למפגשים השבועיים של קבוצת "הממשיכות" (ככה קראו לקבוצת התמיכה של הגרושות), עד שזה הפך למסורת קבועה של ימי חמישי אצלנו:

יין בסלון של מיכל ועדכונים חמים על הזיונים הכי לוהטים שלנו באותו השבוע. אהבתי את המפגשים האלו איתן אבל לפעמים גם יצאתי מהם קצת מבולבלת…

היו לנו גם שיחות על צעצועי מין שהכנסנו לחיינו לאחר הגירושין מהבעלים שלנו וחוויות מיניות ראשונות של אוננות עם חפצים ואביזרים שונים, שלא הרשנו לעצמנו לחוות בזמן שהיינו עדיין נשואות.

ממפגש למפגש עם הבנות, הרגשנו יותר נינוחות אחת עם השניה ונפתחנו זו לזו עם סיפורים ודיווחים שהלכו והפכו ליותר נועזים. כבר קרה פעם אחת שטלי ואני מצאנו את עצמנו מתחרמנות אחת עם השניה בסוף הערב, כשתפסתי אותה על חם מביאה לעצמה ביד באמבטיה של מיכל, אחרי סיפור על דייט לוהט במיוחד. זו היתה הפעם הראשונה שלי עם אישה אחרת, אבל זה היה מאוד נעים וטבעי עבורי. טלי ידעה בדיוק איך לגעת בי ואני ידעתי איך להגמיר אותה.

בעקבות אותו אירוע התחלתי לפנטז בלילות על סקס עם נשים ולצפות בפורנו לסבי בזמן שאני מאוננת לעצמי. לקח לי חודש לעכל את העובדה הזו שהנה, עכשיו אני דו מינית ונמשכת גם לזין וגם לכוס, וזה בסדר גמור מבחינתי.

הסקס הראשון עם טלי נחרט בזכרוני ועכשיו היתה לי הרגשה שזה עומד לקרות שוב… טלי אחזה בידה בבננה שמצאה בסלסלת הפירות על שולחן הקפה בסלון של מיכל, והצמידה אותה אל הכוס שלה. כשחשבה שאנחנו לא מסתכלות עליה, ראיתי איך היא מניעה את האגן שלה אחורה וקדימה על הספה וידעתי שהיא מרטיבה את התחתונים שלבשה מתחת לשמלה הפרחונית הדקה שלגופה. זה גרם גם לי להרטיב עוד ועוד.

אני לא יודעת אם זה היה היין או הבדידות, אולי הנוחות שחשתי בחברת החברות החדשות שלי והאמון שנתתי בהן, אבל מפה לשם – כשמיכל גמרה לספר על הזין הענק שדגדג לה את השקדים בלוע כשהוא זיין אותה חזק בפה, מצאתי את עצמי יושבת בחיקה של טלי, וממש רוכבת עליה.

התחלנו להתגפף זו עם זו, כשטלי מעסה לי את השדיים ואני מלקקת לה את הצוואר. זה היה כל כך נעים. שתינו התנשפנו והתנשקנו, ומיכל התבוננה בנו מהצד וחייכה בשביעות רצון.

הרי לכולנו היה ברור כשקבענו להערב, שזה מה שיקרה. בשלב מסוים מיכל התקרבה לעברנו והצטרפה באופן פסיבי לחגיגה. היא הפשילה מטלי את השמלה הדקה שלה, והסיטה את התחתונים שלה כדי שתהיה לי גישה. הכוס של טלי שלנו היה מגולח וחלק והריח שלה הדליק אותי.

ליטפתי לטלי בעדינות את הדגדגן שלה, שהיה ורוד ומתוק כמוה, והיא גנחה בשקט.

לקחתי את הבננה שהחזיקה עדיין בידה ואז השחלתי אותה לאט לתוך הנרתיק שלה.

טלי נאנקה ואז ביקשה: "עוד", ואני העמקתי את הפרי הקשיח שעדיין לא הבשיל, פנימה לתוכה.

ככל שהחדרתי פנימה את הבננה יותר, ככה הגניחות שלה התגברו והיא נשענה אחורה על הכורסה, מרימה את רגליה ופותחת אותן. היא היתה כל כך רטובה שברטולין נזל מפתח הנרתיק שלה על הריפוד.

מיכל, שוב כמשתתפת פסיבית, עזרה לנו והפשיטה מטלי את חזיית התחרה הורדרדה שלבשה, תואמת לצבע הדגדגן שלה. התחלנו להתנשק בלהט בזמן שליטפתי לטלי את השדיים. גם היא ליטפה את הציצים שלי והפטמות שלי הלכו והתקשו לקראתה. נזכרתי בבננה ואז פניתי לטפל שוב בכוס שלה. התחלתי ללקק ולמצוץ את הדגדגן המתוק והקטן שלה, בזמן שאני מעמיקה את הבננה עוד ועוד לתוכה. טלי גנחה והתפתלה על הכורסה של מיכל ולי התפשטה תחושת חום מוכרת בין הרגליים בזמן שירדתי עם לשוני בין שפתי הכוס שלה. יכולתי ממש לחוות את ההנאה שלה.

גלי האורגזמה של טלי הלכו ונבנו ככל שמצצתי את הדגדגן שלה חזק יותר, ותוך דקה טלי כבר גמרה בצעקה חזקה. טלי העדינה שלנו, שאף פעם לא הרימה את הקול שלה…

היא שלפה את הבננה הרטובה מבין רגליה ובלי להבין מה אני עושה, ליקקתי את הבננה בתאווה.

מיץ הכוס המתוק של טלי עוד נטף ממנה וזה כל כך עשה לי את זה. רציתי להרגיש גם אני משהו בין הרגליים שלי עכשיו. הייתי רעבה לזין, אבל היינו עכשיו בערב בנות, רק שלושתנו.

בזמן שטלי ניקתה את עצמה ונרגעה מהגמירה העוצמתית שחוותה, פתאום קלטתי את המארחת שלנו, מיכל, שטענה עד עכשיו שהיא פחות בקטע של נשים, מענגת את עצמה נמרצות על הספה השניה. התקרבתי אליה והיא לא הפסיקה.

"את צריכה עזרה עם זה?" שאלתי אותה בחיוך מהוסס, וכשהיא חייכה אליי באישור, התיישבתי לצידה ושמתי את ידי על ידה בזמן שהיא אוננה את עצמה ואותי לדעת.

האצבעות הרכות של מיכל תפסו פיקוד ומילאו הערב את מקומו של גבר בחיי, והיא השחילה אותן לתוכי שוב ושוב במרץ עד שגמרתי.

מוצרים מומלצים!