עובדת עד מאוחר

"קוראים לי דורון, אני בן 28 ואני מכור לשיחות סקס בטלפון". הנה אמרתי את זה.
לפעמים אני מרגיש שההתמכרות שלי לסקס טלפוני קצת יוצאת משליטה ושואל את עצמי אם קיים סיכוי שמישהו מרגיש כמוני ואולי הקים לטובת אנשים מסוגנו קבוצת תמיכה. למרות זאת, אני באמת ובתמים מאמין שסקס טלפוני הוא דבר לגיטימי ולא צריך להתבייש בזה. אני יודע שהרבה אנשים חושבים שזה משהו שמיועד לסוטים, או בחורים בודדים, משועממים או נואשים. אבל באמת, נשבע, אני לא אחד מהאנשים האלו! יש לי סקס מצוין גם בחיים האמיתיים, עם בת זוג אוהבת שאני בזוגיות מעולה איתה כבר 3 שנים. למען האמת, הסקס בטלפון הוא משהו שזוגתי שתחיה מודעת לחלוטין שאני עושה, ואין לה בעיה עם זה. מבחינת שנינו הסקס הטלפוני מעולם לא היה ואף פעם גם לא יהיה תחליף לסקס של שנינו במיטה. זה פשוט אמצעי נוסף לגיוון של חיי המין מבחינתי ושובר שגרה.

דוגמה לשבירת שגרה כזו אני יכול להביא לכם מחויה שהיתה לי בשיחת סקס בטלפון ממש לפני כמה ימים בלבד. רק כדי שתבינו את הרקע – אני נוהג לצלצל לקו חם של שיחות אירוטיות לפחות פעם בשבוע, כך שלא מדובר מבחינתי בחויה חדשה לחלוטין, אבל בפעם האחרונה קרה משהו שאני לא רגיל אליו בשגרה. כאמור, אני משוחח כבר תקופה ארוכה עם בנות שונות במוקד של השיחות החמות, אבל זו שדיברתי איתה ביום חמישי האחרון, היתה – איך לומר? משהו לגמרי אחר.

הערב התחיל כמו כל ערב חמישי שגרתי. זה היה סופו של יום עבודה, וההתחלה של סוף השבוע.
בת הזוג שלי נאלצה להשאר במשרד עד שעה מאוחרת מן הרגיל והודיעה לי שתגיע לדירה רק לקראת 2 בלילה.
כשהגיעה השעה חצות פתאום קלטתי שאני חרמן רצח. לא שזה היה מצב יוצא מגדר הרגיל. באופן כללי, אני בחור מאוד מיני ומאונן לפחות ארבע פעמים ביום, ביום שגרתי. לשמחתי, נתברכתי גם בבת זוג עם תיאבון מיני בריא במיוחד, ואנחנו שוכבים כל ערב לפחות פעם אחת. אבל מה לעשות, בערב הזה היא לא היתה כאן לצדי, ופחות התחשק לי לשבת מול מסך המחשב עם סרט כחול ולאונן לבדי. רציתי לעשות משהו עם מישהי שמדברת את השפה שלי ואשכרה מתקשרת איתי. בעברית.

אז גלגלתי שני ג'וינטים מפנקים, הבאתי לי פחית של הבירה שאני אוהב וצלצלתי אל הקו החם שאני הכי מחבב.
לא חלפו יותר מכמה שניות ועל הקו המתינה לי "גילי" – שם בדוי, מן הסתם. גילי הציגה את עצמה בפני, ואמרה שהיא משוחררת טריה מצבא ההגנה לישראל, וממש עכשיו חגגה יום הולדת 22. גילי סיפרה שהיא עובדת בקו החם בלילות ולומדת לתואר ראשון במהלך הימים. אהבתי את השילוב הנועז והבלתי שגרתי בין "ילדה רעה" בלילות וסטודנטית שקדנית בימים

גילי התענינה בהעדפות האישיות שלי ורצתה לדעת אם אני מעדיף לנהל את שיחות הסקס שלי בטלפון בתור זה ששולט בהתקדמות ומוביל את הענינים, או שאני יותר מאלה שמקשיבים ומאוננים. הודיתי שאני רואה בעצמי טיפוס אקטיבי יותר, כזה שלרוב מעדיף להיות זה שמוביל את השיחה ומחרמן את הבחורה שבצד השני של הקו, אבל הצעתי שדווקא הפעם באופן חריג, אנסה משהו שונה ואתן לגילי את האפשרות להשתלט על המצב ולפתות אותי.

גילי הבינה מיד לאן אני מכוון, והתחילה לתאר לי בפירוט רב אילו בגדים סקסיים היא לובשת בזמן שאנחנו מדברים: חזיית עור בצבע שחור, מכנסון דפוק אותי קצרצר שמדגיש את הפלחים הסקסיים של הישבן שלה, ומתחתיו – חוטיני חצי שקוף בצבע שנהב. למרות הבגדים המינימליסטיים משהו, גילי נאנחה והודיעה לי שחם לה בטירוף, והיא מרגישה שהיא חייבת להעיף מעצמה כמה שכבות של בגדים מיותרים מגופה המיוזע.

גילי תיארה לי איך היא פותחת את הווים של חזיית העור השחורה שלגופה, מעסה קצת את השדיים שלה שהיו כלואים בחזיה הצמודה כל היום, מסירה מעצמה את המכנסון הקטנטן, ואז מסיימת בהסרה של החוטיני השקוף למחצה, כדי להעניק לעצמה עיסוי מאוורר בדגדגן. הקול הסקסי של גילי ממש הכניס אותי לאווירה, ולפני שהבנתי מה קורה, קלטתי כמה אני מחורמן רק מהתיאורים של איך היא מסירה מעצמה את הבגדים שלה.

גילי קלטה שהעניינים הולכים ומתחממים, והמשיכה כשהיא מתארת באזניי איך היא נהנית כשמוצצים לה את הכוס. היא ביקשה שאמתין רגע ושמעתי אותה גונחת קצת ברקע. כששאלתי לאן נעלמה ומה קורה, גילי הודתה שבדרך כלל היא מאוד מקצועית, אבל הפעם היא ממש חשה צורך לגעת בעצמה תוך כדי השיחה.
גילי שיתפה אותי בתהליך ואמרה שתוך כדי שאנחנו משוחחים, יד אחת שלה מחזיקה את הפטמה הזקורה שלה, ואיך היד השנייה שלה מטיילת מטה במורד הבטן השרירית שלה לכיוון הפלומה הדקה שמעל הדגדגן שלה.

"האמת שאני כבר ממש רטובה" – היא אמרה לי, ומיד אחרי זה תיארה כיצד האצבעות שלה נכנסות בזו אחר זו לנרתיק הלח שלה. היא סיפרה שהיא אוהבת את הטעם של מיץ הכוס שיוצא ממנה אז היא דוחפת ומללקת, מלקקת ודוחפת, ואחר כך מניעה בעדינות את האצבעות על הדגדגן. גילי ביקשה שאתן לה להניח את הפלאפון הצידה לשניה כדי שהיא תוכל לשלב באקט גם את היד השניה שלה. חשבתי שאני שומע צעקה מעבר לקו, וקצת דאגתי, אבל גילי מיהרה לשים את השיחה על ספיקר כדי להרגיע אותי. "דחפתי את האמה שלי לנרתיק ועכשיו אני על נקודת הג'י" – היא התנשפה בריגוש באוזני. "אני חושבת שעוד שניה אגמור" – גילי אמרה בזמן שהמשיכה לאונן במרץ ולענג את עצמה. בשלב הזה כבר הייתי לגמרי איתה – מביא ביד עם חומר סיכה איכותי ומדמיין איך אני דופק אותה במיטה. עם כל גניחה של גילי, קצב השפשופים שלי על הזין שלי הלך והתעצם.

לא האמנתי למזלי הטוב. אשכרה נפלתי על בחורה שגומרת בקלות, שוב ושוב ושוב. גילי סיפרה לי שבמציאות היא מסוגלת לגמור גם 10 פעמים בלילה אחד, ובמהלך סיבוב הסקס הטלפוני שלנו רק מלגעת בעצמה ולשמוע את הקול שלי היא כבר הספיקה לגמור בקול 5 פעמים. מעודי לא יצא לי לדבר עם בחורה כזו, גם לא במוקד שיחות הסקס, שצלצלתי אליו הרבה.

אחרי הפעם החמישית, גילי עדיין לא היתה מוכנה לסיים את השיחה, וביקשה ממני לתאר לה איך אני דוחף את הזין הענק שלי לתוכה, דוגי סטייל. אני כמובן, לא אכזבתי ותיארתי לה איך אני בא מאחורה, אוחז לה בתחת החטוב שלה, מצמיד אותה אלי ודוחף את הזין שלי כל כך עמוק לתוך הכוס שלה, שהיא על סף איבוד הכרה. גילי ביקשה ממני שניה וכשחזרה היא אמרה שהיא מחזיקה ביד את הויברטור החדש שקנתה. היא הפעילה את צעצוע הסיליקון המשוכלל על רמת רטט מקסימלית והתחילה לשחק בו.

להפתעתי בליווי שלי ושל הויברטור החדשני, גילי הצליחה לגמור שוב בפעם השישית בפחות משעה.

היא אמרה לי שהויברטור הענק רוטט בתוכה ופשוט מטריף לה את הצורה. היא הודתה שחשבה עליי כשהחדירה אותו לתוך המנוש הרטוב שלה. "עכשיו תכניסי אותו לתחת" – אחזתי לעצמי את הזין ושפשפתי בעוצמה כשאני מתחנן לגילי… ופתאום אני קולט את החברה שלי שבדיוק גמרה את העבודה עומדת עם דילדו שחור ורטוב בידה, ולוחשת באוזני: "שלך, או שלי?"

מוצרים מומלצים!