עבודת צוות

כבר מלא זמן שאני חמה על ההוא ממחלקת השיווק. כבר מהיום שהתחלתי לעבוד בחברה, היה לי ברור שאתן לו לזיין אותי. זה לא סוד שהתגרשתי לפני 8 חודשים, ושאני מזדיינת.

אם בתחילת הדרך עוד עשיתי את החשבון של מי רווק ומי נשוי, וחששתי מהאפשרות שאכנס בין זוגות, היום אני כבר יודעת שכולם מזיינים מהצד, כולם – כולל זוגות שנראה לכם ששום דבר לא יכול להכנס ביניהם. אז נכנס. ויוצא ונכנס ושוב יוצא. לפעמים גם כמה פעמים בשבוע.

אנשים בוגדים – נקודה. כשנפל לי האסימון, החלטתי שאין סיבה שאעסיק את עצמי שעות נוספות בשאלה אם זה בסדר לשכב עם פלוני או אלמוני. היום אני שוכבת עם כל אחד שנראה לי ולא דופקת חשבון לאף אחד, חוץ מלעצמי.

אז ההוא מהשיווק, לגמרי עושה לי את זה. למרות שהוא מחזיק מעצמו קצת בהגזמה.

הוא הצטרף לצוות קצת אחרי, כולו רוח וצלצולים, יודע שהוא נראה טוב ובטוח שכולן מביאות עליו ביד בשירותים. קצת נסחף, אם תשאלו אותי. כלומר, הוא באמת שרירי ומושך מאוד אבל קצת ילד.

לא שזה מפריע לו לפלרטט עם כל העולם ואחותה: עם המזכירות של החברה, עם הבנות מהצוות, עם הלקוחות שהוא משוחח איתן טלפונית… רק איתי לא. וזה מטריף אותי בקטע אחר.
אני לא רגילה שגברים נשארים אדישים אליי. חוץ מהאקס שלי, שיצא מן הארון פתאום כשמלאו לו 40 ופתאום קלטתי שכשהוא מזיין אותי הוא כנראה מפנטז על גברים.

בכל אופן, כל יום כשפגשתי את החתיך מהשיווק במשרד, בין אם זה היה במטבחון כשהכנתי לעצמי כוס קפה, או כשיצאתי לסיגריה במרפסת, רצו לי בראש תמונות ומזימות של איך אני אפתה אותו ונזדיין. חשבתי גם על איפה נוכל לעשות את זה בדיסקרטיות מבלי שיתפסו אותנו (אבל כמעט כן… בכל זאת, כדי להוסיף לאלמנט הריגוש). היו כמה חדרי ישיבות פינתיים אצלנו בקומה, שככה שמתי עליהם עין. גם השירותים של הנכים עלו לי בראש בתור אופציה, אבל הגעתי למסקנה שאני בחורה סטירילית מדי בשביל החרא הזה (חחח תרתי משמע). עוד לא גיבשתי מסקנה איפה יהיה הכי נוח לרדת לו ולתת לו להשחיל לי את הזין מאחורה כמו שתמיד רציתי, בלי שכל המשרד יעלה עלינו, אבל דבר אחד ידעתי: אני כבר אגיע מוכנה.

ככה מדי יום דאגתי לדפוק הופעה למשרד, כשאני נוטפת כולי סקס מכף רגל ועד ראש:

חצאיות צמודות צמודות שמבליטות את התחת הקטן שלי והירכיים החטובות (שמתות להיפתח עבורו), חולצות מכופתרות צמודות לא פחות, כאלו שאפשר לראות דרכן את הפטמות הזקורות שלי, גרבוני ניילון דקיקים וחצי שקופים, עקבים של 10 סנטימטרים, והדובדבן שבקצפת: סט תואם של חזיה וחוטיני שקופים מתחרה. כל הגברים במשרד הגיבו ללוק המפתה שלי. חלקם הגיבו כל כך טוב שבקושי הצליחו להסתכל לי בעיניים כשדיברתי איתם. או שהם חשבו שהעיניים נמצאות בקו החזיה.

אבל לא הוא, המעצבן הזה.

יום בהיר אחד, כבר לא היה לי כוח לשטויות האלה. הגעתי לעבודה אחרי סטוץ של לילה אחד עם איזה נהג מונית, והייתי עייפה ומתוסכלת. לא היה לי כוח להשקיע כהרגלי באותו היום, אז לבשתי חוטיני פשוט מכותנה, ג'ינס וחולצת טי שירט חלקה ובאתי למשרד. משום מה, דווקא באותו הבוקר – קרא לי ראש הצוות שלי ואמר לי שהוא מצוות אותי לאלכס, איש השיווק שלא שם עליי.
"אתם נוסעים לחיפה לפגוש לקוח פוטנציאלי. לאלכס כבר יש את כל הפרטים – את מצטרפת כדי לתת מענה לכל שאלה שעשויה לעלות בהקשר של חוזים ועלויות".

פגשתי את אלכס בחניון של בניין המשרדים שלנו ועליתי לרכב הליסינג שלו.
הוא הריח טוב והרגשתי איך אני מרטיבה מלשבת קרוב אליו, אבל שידרתי קור רוח.

בתחילת הנסיעה עוד ניהלנו שיחת חולין מנומסת על הא ועל דא.

אחר כך סיפרתי לו שהתגרשתי השנה והוא התעניין בכנות איך אני מרגישה.

שיתפתי אותי בנושא הסטוצים והזיונים ובזה שאני כל הזמן מנסה לפצות את עצמי על תקופת היובש עם בעלי לשעבר. הגבות של אלכס התרוממו ואני די בטוחה שגם באזור החלציים שלו הבחנתי בהתרוממות קלה. 2 דקות לאחר מכן כבר הגענו לחיפה. מיהרנו לפגישה עם הלקוח שלנו ולא היה זמן לשטויות. בזמן שאלכס ניסה להחנות את האוטו, כשהוא העביר יד אל ידית ההילוכים, הוא נגע כאילו בטעות בירך שלי והרגשתי שהחוטיני שלי נספג במיצים שיוצאים לי מהנרתיק.

הפגישה מול הלקוח עברה בהצלחה מסחררת. הופתעתי לגלות שמדובר בחברה שמשווקת גלולות להגדלת הפין שנקראות XtraSize והמחשבה על זין עצום בגודלו גרמה לי לחשוש שהכוס שלי ישאיר שלולית על כסא חדר הישיבות שישבתי עליו בזמן הפגישה. הברך של אלכס היתה צמודה לשלי בזמן שסיכמנו את תנאי המשא ומתן מול הלקוח, וידעתי שלא אצליח לשלוט בעצמי ככה עוד הרבה זמן מבלי לעשות משהו מטורף…

למזלי, כעבור דקות הפגישה סופסוף הסתיימה. העסקה עם הלקוח נחתמה, וסיכמנו את האירוע בלחיצת יד רשמית וחיוכים. אלכס, כהרגלו, הצליח להקסים את כל הנוכחים וכשהיינו בכיוון היציאה, מחדר הישיבות, אחד המנהלים הבכירים לקח אותו הצידה והחליק לו ליד חפיסה קטנה.

כשהיינו במעלית חייכתי אליו ושאלתי אותו מה זה היה. הוא חייך אליי חיוך שובב והציג לי בגאווה את החפיסה של גלולת ה – XtraSize. הרטבתי שוב. אולי די עם הפלרטוט הזה?!
תוך שניה, לפני שידעתי מה אני עושה בכלל, לחצתי על לחצן עצירת החירום של המעלית ועצרתי אותה. לפני שאלכס הבין מה קורה, התנפלתי עליו בפראות, מצמידה אליו את השדיים שלי ודוחפת את הלשון שלי לפיו.

אלכס הצמיד את החזה השרירי והרחב שלו אליי והרים אותי כך שירכי היו כרוכות סביב מותניו. הוא החזיק אותי מהתחת והרגשתי איך עומד לו כמו טיל. נמרחנו ככה אחד על השניה בטירוף של שני אנשים שמחכים שמונה חודשים להזדמנות להזדיין. הלשון החמה שלו בפה שלי הטריפה לי את הפטמות והדגדגן וחשבתי שעוד שניה אגמור רק מהנשיקות איתו. הוא נישק מדהים. כשאלכס הגיע עם הלשון שלו לצוואר שלי חשבתי שאמות. הוא נגס בי וליקק אותי ונטרפתי מזה. אני מצידי כבר הייתי מוכנה לעבור לשלב הבא וביקשתי שיוריד אותי לרצפה.

לרגע אלכס נראה מופתע על גבול הנעלב, אבל אז מיהרתי לפתוח את רוכסן מכנסיו.

שלפתי משם את הזין שלו, ארוך, עבה, חלק ויפה כמו שקיוויתי ואפילו יותר. הרבה יותר.

היה לו זין פשוט עצום ולרגע נרעדתי מהאפשרות שירחיב אותי. אני בחורה קטנה עם כוס צר.

עכשיו אני מבינה למה הוא ככה עף על עצמו – עם כלי זין כזה, גם אני הייתי עפה.

התנערתי מהמחשבות שלי ודחפתי בשקיקה את הפין היפה לפי. אלכס גנח כשהלשון שלי נגעה בכיפת הזין שלו וקירב את הראש שלי לערוותו. הזרע שלו התחיל לנזול לי על הלשון כמעט מיד, טיפות ראשונות שניקוו בקצה, ואני התחרמנתי מזה בטירוף. התחלתי לשאוב אותו בהנאה, עוברת ביסודיות לאורכו – למטה ולמעלה, מוצצת ובולעת בהתלהבות של ילדה עם סוכריה. זה היה הזין הכי יפה והכי גדול שראיתי אי פעם ואני רציתי לבלוע את כולו בשלמותו. התחלתי לגנוח מחרמנות בזמן שאני יורדת לאלכס וזה הטריף אותו ברמות. תוך רגע הוא השפריץ את כל תכולתו לפה שלי.

קצת התאכזבתי כי רציתי להמשיך לענג אותו עוד, אבל אז הוא ליטף אותי ואמר: "עכשיו תורך".

הוא הפשיל את החזייה שלי כך שהפטמות יצאו החוצה והחל לינוק ממני, בזמן שהוא דוחף לי אצבעות לכוס. הייתי כל כך רטובה שאפשר היה לשמוע את הצליל של האצבעות שלו שמזיינות אותי במרץ. אחרי המשחק המקדים הזה אלכס החליט לעבור לתכנית האמנותית. הוא לא טרח אפילו להפשיט ממני את החוטיני, אלא נשא אותי שוב בזרועותיו החזקות, הסיט את התחתון קצת הצידה ואז מיקם אותי הישר על הזין הענק שלו, ששוב עמד במלוא תפארתו. הוא נכנס בקלות בניסיון הראשון ומילא אותי עד הקצה. שחררתי גניחה חזקה וגם הוא ברגע החדירה.

איש השיווק החתיך שלי החל לפמפם אותי, כשהוא נשען על קיר המעלית, רגליי כרוכות סביבו והוא מרים ומושיב אותי על הזין שלו שוב ושוב. גנחתי בטירוף עם כל דפיקה ופתאום תהיתי אם יש מצלמות אבטחה פה במעלית הזיונים שלנו… אלכס כנראה קרא את מחשבותיי והוריד אותי לרצפה לדוגי, שיהיה לאיש האבטחה מגוון ומעניין, למקרה שהוא צופה בנו.

הפעם הוא חדר אליי לתחת ושחררתי צווחה, בהתחלה של כאב ואז צווחות של עונג.

בידו הגדולה הוא סתם לי את הפה בזמן שהוא בעל אותי מאחור. היד השניה עסוקה בלעסות לי את הדגדגן חזק וקצת כואב. שורף לי אבל זה כל כך יותר טוב ממה שדמיינתי כשעשיתי עליו ביד, ופחדתי שתוך שניה כבר אגמור. התחת שלי מתחיל לפעום על הזין שלו ולהתכווץ בכוח, והכוס שלי מטפטף נוזלים על רצפת המעלית.

אני גונחת בפראות לתוך היד של אלכס ונושכת אותו. הוא סוטר לי בעוצמה על הישבן ובאותה השניה, אני מגיעה לאורגזמה מטורפת. אני מזיזה את האגן בתנועות בלתי נשלטות

ואלכס תוקע לי 3 אצבעות לתוך הנרתיק. אני מתעוותת כולי והוא מתנשם בכבדות עד שאני שומעת אותו משחרר גניחה חזקה וגומר לי בתוך התחת. מהלחץ של הזרע שממלא את הרקטום שלי אני משפריצה סילון דק מהכוס. אלכס ממהר לשלוף את הזין המטפטף שלו מפי הטבעת שלי ומצמיד את שפתיו אל השופכה שלי כדי לשתות את כל המיצים שאני משחררת.

"תגיד, אתה תמיד מנסה על עצמך מוצרים שאתה אחראי לשווק?" אני שואלת את אלכס בדרך הביתה, אחרי שעשיתי אחד ועוד אחד (ועוד 28 סנטימטרים).

"מה לא עושים בשביל הצוות?" הוא משיב לי ומוסיף קריצה.

מוצרים מומלצים!