ספיד דייט

"הגענו" היא אומרת לי ואני מחנה ליד שער לבן.
"בטוח שאתה רוצה להיכנס?" היא שואלת אותי ומביטה בי בחשש.

אני מהנהן והיא ממשיכה: "אוקי, אבל אל תגיד אחר כך שלא אמרתי לך…"

אני נכנס בעקבות שרית, הידידה הכי טובה שלי שהיא גם בת זוג לשעבר, והיא נוקשה בדלת בעדינות. שלוש נקישות ואחר כך שקט. אנחנו ממתינים. כשהדלת נפתחת עומדת מולנו אישה בשנות החמישים לחייה. היא לא לובשת דבר פרט לקולר שחור עם ניטים עם צווארה שאליו מחוברת רצועה ארוכה. אני משתדל להסוות את ההפתעה שלי ומתאפק מלסקור את גופה העירום מכף רגל ועד פות.

"ברוכים הבאים לערב הספיד דייטינג שלנו" האישה מחייכת חיוך רחב ומחווה בידה לכיוון הסלון שמאחוריה, מכוונת אותנו להיכנס בעקבותיה. כשאנחנו עומדים במבואה המארחת שלנו, כנראה בעלת הבית, פונה אלינו ומסבירה: "מה שתראו פה הערב זה לא הספיד דייטינג שאתם מכירים. זה קונספט קצת שונה, שבו אנחנו מאפשרים לרווקים ורווקות להתוודע זה לזה לא רק בשיחה, אלא גם ברמה הפיזית. הקולרים והרצועות שאתם רואים כאן, מאפשרים לכם ממש להוציא אחד את השניה לסיבוב. לעשות נסיעת מבחן קצרה על הגוף של האדם שמולכם, מה שנקרא" – היא ממשיכה להסביר ומחייכת. "רק זכרו כשאתם נכנסים, שאתם משאירים בכניסה 3 דברים:
את הבגדים שלכם, את השיפוט שלכם, ואת העכבות שלכם. כאן הכל מותר, אבל אם הצד השני בספיד דייט מסמן לכם שהוא מיצה, אתם מכבדים את בקשתו ועוברים לאדם הפנוי הבא. ברור?" היא שאלה, ושרית ואני ענינו לה "כן" במקהלה.

האישה העירומה שהציגה את עצמה בכינוי "חוה" מובילה אותנו לאורכו של מסדרון צר וכשאנחנו מגיעים לקצהו, אני מבחין בשורת ווים שעליהם תלויים רצועות וקולרים. שרית ממהרת להפשיט את עצמה מבגדיה לחלוטין ותולה אותם על אחד הווים הריקים. אני מביט בישבן היפה שלה ומרגיש איך הזין שלי מתחיל להתקשות מנוסטלגיה בתחתונים. היא מסירה קולר אדום עם רצועה שתלויה על וו אחר ומבקשת שאחבר אותם אליה. אני כורך את הקולר סביב צווארה הלבן ומתגרה מהמגע ומהסיטואציה באופן שמפתיע אותי. נראה שגם שרית מרוגשת כי הפטמות שלה זקורות וקשות, כמו ברגעים שהייתי מפשיט ממנה את הבגדים לקראת זיון פראי.

שתי הנשים העירומות שמולי – שרית וחוה, בוהות בי במבט שואל ואני אני מבין למה.

הלחץ החברתי עושה את שלו וכך אני מוצא את עצמי פושט מעלי את הבגדים ותולה אותם במבולגן על אחד הווים הפנויים, כפי שעשתה שרית. חוה סוקרת אותי מכף רגל ועד ראש בלי בושה ומחייכת בשביעות רצון. אני מחפש את שרית כדי לאותת לה שאולי עדיף שנעשה "אחורה פנה" אבל פתאום היא לא לצדי. אני מחפש סביב ולפתע מבחין שהיא עומדת על ארבע על הרצפה.

חוה מושיטה לי את הרצועה של שרית ואומרת לי: "יאללה תכניס אותה".

אני המום אבל עושה כפי שציוו עליי, ומוליך את החברה הכי טובה שלי לטיול, כמו כלבה קטנה, כשהיא זוחלת על ארבע ונשלטת באמצעות קולר ורצועה. אנחנו נכנסים בעקבות חוה לסלון רחב ידיים, מלא באנשים. על הספות והכורסאות במרכז החדר יושבים אנשים עירומים. לכולם יש קולרים על הצוואר וחלקם מחוברים לרצועות של אחרים. בפינת החדר אני מבחין בדלפק שעליו פזורים מחסומים לפה ושוטים להצלפה.

שרית כלבה לא ממושמעת ומושכת חזק ברצועה. אני שם לב שהיא מושכת אותי, ממש גוררת אותי בכוח לכיוונו של בחור שיושב על כורסה בפינה המרוחקת של הסלון.
"כלבה רעה!" אני חושב לעצמי כשאנחנו מתקרבים אל הגבר הזר והיא מתחילה ללקק לו את הרגל.
האיש הישוב מביט בה, לרגע מופתע, ואז מתחיל ללטף את שיערה.
"אפשר?" הוא שואל, ופתאום אני שם לב שהוא מדבר אליי. "הייתי שמח לקחת אותה לסיבוב אם היא בעניין". שרית חייכה כמאשרת, ואם היה לה זנב, חשבתי לעצמי גם בטח היתה מכשכשת בו במרץ, החרמנית הקטנה. בלית ברירה, העברתי לגבר שמולי את הרצועה של שרית, והלכתי לחפש מקום להיעלם בו.

בדיוק כשאני מתיישב על כיסא באיזו פינה ומנסה להתמזג ברקע, אני שומע קול רועם פוקד:

"חברים, אנחנו מתחילים". לדבריו, מתכנסים כולם במרכז החדר, זוגות זוגות, כשעל הרצפה אני מבחין גם בגברים וגם בנשים מחוברים לרצועות שבהן שולט האדם שעומד לצידם.
בין האדונים שמחזיקים ברצועות של נשלטיהם, מחולקים עתה השוטים והמחסומים לפה שראיתי קודם. כל אדון כורך את המחסום שקיבל סביב פיו או פיה של הנשלט/ת שלו ואז נשמעת שריקה.

מאותו הרגע מתחיל סשן של הצלפות בישבנים החשופים ואני לא יודע איפה לקבור את עצמי.

מצד אחד, זה נשמע ונראה כואב בטירוף. אני שם לב איך כל מכת שוט מותירה את הישבן החשוף של המוצלף אדום ונפוח. מבעד למחסומים שהונחו על פיהם של הנשלטים אני יכול לשמוע אנקות כאב. אישה אחת אפילו מתחילה לדמוע. מצד שני, הזין של הגברים הנשלטים מתחיל להזדקר ואני קולט גם קולות של גניחה בין הנשים. אני לא מצליח לאתר את שרית בכל ההמולה ואני דואג לה, אבל מרגיש גם מגורה מאוד ומבולבל, לא יודע איך לעכל את הסיטואציה שמולי.

כעבור 5 דקות זה מסתיים, כשהמשרוקית נשמעת שוב.

מסתבר שזה האות לחילופי זוגות. המחסומים מוסרים מפיהם של הנשלטים וכולם מתרוממים מהרצפה. חלק מהזוגות נשארים מבחירה זה עם זו, ופשוט מחליפים תפקידים, חלק מוצאים פרטנרים אחרים ומעטים מחליטים להישאר באותו המצב, כנראה המזוכיסטים הכרוניים.

כשהשריקה נשמעת שוב, מתחיל הסיבוב הבא: אני מבחין שהשולטים משתמשים ברצועה שלהם כדי למשוך את הנשלטים אל איברי מינם. הנשלטים אוחזים במותניהם של השולטים ומתחילים ללקק להם בתאווה את איברי המין. נשים מלקקות כלי זין, גברים מוצצים בתאווה כוס.
אני נדלק ומתחיל לגעת בעצמי, מתחרט קצת שלא זרמתי וויתרתי על האפשרות להשתלב במשחק המשונה הזה באופן פעיל.

גניחות ממלאות את חלל החדר ואני מזהה ביניהן את קולה של שרית.

הפה שלה מלא עכשיו בזין של הגבר שליקקה לו קודם את הרגליים. מסתבר שהיא מאלה שבחרו לא להחליף בני זוג בין הסבבים, הכלבה הקטנה. כשהבחור הגבוה והשרירי שולף את הזין מפיה, אני קולט כמה הוא ארוך ומפחיד. זין כמו בפרסומות של כדורי XtraSize להגדלת הפין.

מעניין אם הוא משתמש בהם, חשבתי לעצמי. את שרית, בכל אופן, לא היה ספק שהאיבר שלו מרשים. היא ליטפה לעצמה את הפטמות והכוס בזמן שליקקה לו את הזין לכל האורך, כמו שנהגה לעשות לי בתקופה שהיינו ביחד, והיה לי ברור שהיא ממש מגורה.

זו הפעם הראשונה שאני רואה את האקסית שלי שעכשיו היא הידידה שלי, יורדת לגבר אחר.

בהתחלה אני לא ממש מבין מה זה עושה לי, אבל פתאום אני קולט: "פאק. אני אשכרה מקנא".

כשאני שומע את המשרוקית בפעם הרביעית ואחריה את המילים: "סבב אחרון!" אני מחליט לעשות מעשה וקם ממקום מושבי בפינת החדר. בצעד בוטח אני ניגש לשרית ולבחור שאיתה, בדיוק ברגע שהוא שולף את האיבר התפוח והרטוב שלו מבין השפתיה שלה. בלי לבקש רשות אני תופס את הרצועה של שרית וגורר אותה איתי, לאזור אחר בחדר. להפתעתי, היא לא מתנגדת.

המשרוקית שורקת כאות פתיחה לסיבוב האחרון. בזווית העין אני מבחין שרוב הנשלטים הם עכשיו נשים. האדונים מצווים עליהן "ארצה" וכולן מתמקמות בזו לצד זו בעמידת ארבע, כשרגליהן האחוריות מפושקות. שרית עושה כמותן. אני מתבונן על התחת היפה שלה והזין שלי עומד כמו טיל.

אני מוכן.

לפי הוראה הבעלים של הנשלטות מתחילים לחדור אליהן מאחור ושוב נשמעים סביב קולות של אנקות, גניחות ותחנונים. פתאום שרית מפנה את ראשה לאחור ומתבוננת בי.

"נו, אתה מתכוון לזיין אותי?" היא שואלת אותי בחוסר סבלנות והתחת שלה פעור מולי.

תוך שניה אני מתעשת ומתכופף לעברה. הדבר הראשון שקורה הוא ששרית חוטפת פליק חזק בתחת על זה שהיתה כלבה חצופה. היא גונחת בהפתעה, מחורמנת ואז מרטיבה את יד ימין ומעבירה אותה על התחת שלה כדי להכין אותו לחדירה.

שרית נאנקת כשהזין העומד שלי מושחל לתוכה. אני מזיין אותה, מופתע מכמה שזה מרגיש טוב וטבעי אחרי כל הזמן הזה שלא היינו יחד, ושנינו גונחים בקולי קולות כשאני מפמפם אותה עמוק וחזק, מתעלמים מהעובדה שאנחנו נמצאים בחברת עשרות אנשים זרים שמזדיינים לצידנו.
אני מושך חזק ברצועת החנק שלה כדי להעמיק את הנעיצה של הזין שלי בתוכה, ושרית נדלקת מזה לגמרי ומאוננת את עצמה לדעת בזמן שאני גומר בתוך הרקטום שלה. בסוף אני מרחם על הכלבה שלי ויורד לה עד שהיא משפריצה, למרות שזה בניגוד לכללי הפורמט.

כשהערב נגמר, אני שואל את שרית אם בא לה לצאת לדרינק איתי.

היא מסכימה אבל אז מודיעה לי באופן חגיגי: "אבל אני לא נותנת בדייט הראשון, מתוק שלי".

מוצרים מומלצים!