סמיר המגמיר סיפור סקס

סמיר המגמיר

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

האמת שכב נמאס לי. מערכת היחסים שלי עם בן הזוג הקבוע די עלתה על שרטון, מבחינת הסקס שלנו ולא רק. הייתי הולכת לישון מדי לילה בתחושה של חרמנות שלא יודעת שובע. הסקס היה בסדר, לא יותר מזה – הוא לא ממש ידע איך לאכול אותי, תרתי משמע. תמיד ראיתי בעצמי בחורה שמכורה לריגושים וכשתחושת הריגוש הפסיקה להיות נוכחת בחיים שלי הבנתי שאני קצת בבעיה. הרבה.

ידעתי שאני חייבת למצוא לעצמי משהו חדש ושונה. לא ראיתי לנכון להכנס לזוגיות חדשה עם כל הטרחה שכרוכה בזה, וגם סטוצים הרגישו לי כמו יותר מדי עבודה קשה. למרות זאת ידעתי שאני חייבת למצוא מפלט שתשוקה שלי שהלכה והצטברה בגופי.

חברה טובה שלי שאני  מדברת איתה כמעט על הכל, קלטה את המצוקה שאני שרויה בה והציעה יום אחד פתרון יצירתי: אתר להכרויות – אבל לא למטרת דיטיים, אלא כזה שמאפשר מפגשים מיניים קז'ואליים עם זרים באינטרנט, ללא מחויבות. האמת? זה נשמע בול כמו הדבר שחיפשתי.

השתוקקתי לקיים שיחות אינטימיות עם מישהו זר שאוכל לשפוך באזניו את כל הפנטזיות הכי פרועות שלי מבלי שארגיש שאני מחויבת למשהו כלפיו ומבלי לחשוש שהוא ישפוט אותי.

כך יצא שמצאתי את סמיר, שהופיע באתר ההיכרויות תחת הכינוי המבטיח "סמיר המגמיר".

כבר קנה אותי. מתמונת הפרופיל של סמיר היה לי ברור שלכל הפחות – לפני שאפילו בחנתי את היכולות שלו, מדובר בבחור שנראה מדהים ובדיוק הטעם שלי. שחום, שרירי, גבוה – לוק כזה מזרח תיכוני אסלי.

הלוק המסוקס של סמיר, של גבר שמתפרנס מעבודת כפיים קשה ונותן לשמש להלהיט את העור שלו באיזה אתר בניה,  היתה בונוס מטורף מבחינתי. אם להיות כנה, תמיד היתה לי מעין פנטזיה משונה כזו, שפועל בניין ערבי יזיין אותי. ידעתי שסמיר יוכל לממש עבורי את הפנטזיה הזו ויותר. לאחר צ'אט מגרה שנמשך כמה שעות והסתיים באוננות נמרצת מצידי במקלחת, נכנסתי שוב לאתר ההיכרויות האקראיות, והצעתי לסמיר שנעביר את השיחה לערוץ אחר. "בטלפון?" – הוא שאל. "עכשיו" – עניתי.

הקול ששמעתי מעבר לקו לגמרי התחבר לי לגבר ההורס שראיתי בתמונה.

כמו שאמרתי, הוא היה כוסון ברמות, ולא היה לי ספק שהוא מאובזר בזין חום וגדול שיוכל לעשות את העבודה. אבל בתכלס? לפני הכל גירה אותי הקול שלו. המבטא הערבי.

התחלנו להתקשקש בטלפון, וסמיר סיפר לי שהוא עובד בתור רוקח אבל לא מרגיש מוגשם בעבודתו, כי תמיד רצה לעסוק בעבודה שמפעילה את הגוף, משהו פיזי. "בינגו" – ציינתי לעצמי בסיפוק.
סמיר נשמע משכיל וחכם באופן מפתיע, אבל דווקא רציתי לחשוף בו צד אחר – מחוספס יותר ועממי..

"מה אתה אוהב בבחורה?" – שאלתי ואז הוא ענה שהוא אוהב נשים עדינות, רזות, עם עור בהיר ועיניים ירוקות או כחולות. סיפרתי לו שאני אשכנזיה, עם שיער שטיני, 1.69 רזה וספורטיבית, ויכולתי לשמוע את שביעות הרצון בקולו. התעניינתי לדעת מה סמיר עושה בזמן שאנחנו מדברים והוא אמר שהוא די מתרגש להיות איתי על הקו  ויכול לדמיין אותנו מתפשטים. שאלתי אותו מה הוא היה עושה לי, והוא ענה: "הייתי נותן לך לרקוד מעליי ריקוד חושני, להזיז את הבטן שלך ואת האגן בזמן שאני מלטף לך את הכוס והישבן" דמיינתי את עצמי בתוך התרחיש שבנה סמיר, מלקקת לו את האוזן, ומתקדמת לאט לאט לאזור הצוואר מוצצת ומנשקת את העורף שלו ויורדת בהדרגה לחזה השעיר שלו עד שהשפתיים שלי נתקלות באחד הפטמות שלו. "אני אוהבת להרגיש פטמה גברית על הלשון" אני משתפת את סמיר שעד כה היה ג'נטלמן מושלם, ושומעת על הקו צליל של חיכוך רטוב כשהוא מתנשם.

סמיר ממלמל "איפתחי!" ואני מפשקת את הרגליים שלי, פותחת כפתור בג'ינס ומכניסה אצבע לתוך התחתונים. סיפרתי לסמיר איך אני נוגעת לעצמי בכוס ושמעתי אותו גומר לי על הקו.

"עכשיו תורך יא בינתי" סמיר אמר אחרי שגמר וציווה עליי לשכב על הגב ולהפשיט לגמרי את עצמי. "תדמיני שאני עולה עלייך, אני עדיין לא מזיין אותך, רק מלקק לך את הציצי, את הפטמה ואז את השניה", הוא הדריך אותי. "את מרגישה אותי?" הוא שאל בזמן שדחפתי מלפפון קשה לתוך הנרתיק שלי.

"את רוצה שאני אזיין אותך, כפרה?" סמיר שאל אותי בעודי מתנשפת לתוך הטלפון.

בחיאת, יכולתי להשבע שאני רואה את היד שלו תופסת את הזין השחום שלו בעוצמה.

"אתה מלטף את הזין שלך?" שאלתי בסקרנות והוא השיב לי בגניחה ארוכה ואז אמר "תתהפכי על בטנך, חמודה".

"אני רוצה את הזין שלך עכשיו, סמיר" אמרתי בעוד שהוא תיאר לי איך הוא נשכב עליי עם כל כובד משקלו כך שלא אוכל לזוז גם אם יבוא לי להפסיק, תופס לי את פרקי הידיים עד שהם מלבינים, וקורע ממני את התחתונים. "אני פותח לך את הרגליים בכוח, ודוחף את הזין שלי לתוכן מאחורה" – סמיר גנח. גנחתי בעצמי והרגשתי צמרמורת של ציפייה. סמיר תיאר איך הוא מזיין אותי כשאני שוכבת על הבטן. "אני תופס לך חזק את הידיים ומזיין אותך בתחת עכשיו, ואת צורחת" הוא אמר. "כוס אמא שלך" – צעקתי עליו ונאנקתי מרוב גירוי. "כואב לך יא שרמוטה, אבל אני מרגיש שאת רוצה עוד… אני מזיין את התחת שלך ואז נכנס שוב בכוס הרטוב שלך ואת אוהבת את זה. הזין של סמיר בתוכך וזה עושה לך את זה".

"תן לי לגמור יא בן זונה…" – אני מתחננת לסמיר, אבל הוא לא נותן.

"אני אשחרר אותך רק אם תמצצי לי ותגעי לעצמך במנוש" – טוב, אין לי ברירה, חשבתי ותיארתי לו בפרטי פרטים איך אני מעבירה את הלשון שלי על הזין הקשה שלו שמצופה עכשיו במיצי הכוס והתחת שלי ותוך כדי מענגת את עצמי.  "יאללה, בינתי. בואי אליי, שבי עליי. הזין שלי מחכה לך" – סמיר אמר.

יכולתי להרגיש איך הזין שלו קורע את הכוס שלי.

סמיר קילל אותי בערבית וזה הטריף אותי.

"יא בת שרמיט, את רוצה שאני אכניס לך את הזין שלי?" – סמיר אמר כולו מגורה ומתנשף.

"כןןן" – התחננתי אליו – "תכניס לי, סמיר"

"אז בחיאת יאללה"

"מה?" – שאלתי בכמיהה

"תגידי שאת רוצה את הזין של סמיר בכוס שלך" – הוא פקד

"סמיר, תכניס לי אותו, תכבוש אותי…" – לא יכולתי כבר

"מה להכניס לך יא שרמוטה?"

"תכניס לי את הזין שלך יא ערבי מסריח"

"לאן, מאמי? תגידי"

"תכניס לי את הזין שלך לכוס שלי!!!"

"את רוצה שאני אכניס לכוס שלך את הזין הערבי שלי?" – הוא המשיך לענות אותי.

"לא כדאי לך חמודה", הוא איים, "זה וואחד זין"

"כן סמיר יאללה… אני רוצה, תדחוף לי כבר" – התחננתי בצעקה.

והוא תיאר איך הוא דוחף לי ומכניס אותו פנימה, בלי חומר סיכה – את הזין העצום והשחום שלו-
מזיין אותי חזק וכואב עד שאני מתפתלת ובוכה.

"נעים לך, יא בינת זונה?" – הוא שואל אותי בגניחה.

"אני מרגישה את כל הזין שלך עמוק בתוכי" – אמרתי לו בהתרגשות גואה תוך כדי שאני מתקרבת לאורגזמה עם כל האצבעות שלי תקועות בתוכי.

אני גומרת פעם אחת, ואז פעם שניה – בעוצמה שלא ידעתי שאפשר להגיע אליה בשיחה.

ובסוף כשאני מנגבת את הכוס המטפטף שלי, אני שואלת את סמיר אם הוא יהיה פנוי לשיפוצים גם בשבוע הבא.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
יומני היקר חלק 4 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 4

יומני היקר, היום הגעתי לעבודה שלי כמעט בזמן אבל באורח פלא איך שהגעתי כבר ראיתי שממתין לי בדירת הסקס לקוח שהצליח להגיע לפני. הוא היה הבחור שזיינתי לפני כמה ימים, תייר אמריקאי חמוד שהיתה לי איתו כימיה מינית מדהימה. הוא סיפר לי שהיום זה היום האחרון שהוא מבלה בישראל והוא

לסיפור המלא »
אלחנדרו אלחנדרו סיפור סקס

אלחנדרו, אלחנדרו…

שכבתי על הבטן החשופה שלי ובהיתי אל הקיר שלצידי. לידי שכב לו אלחנדרו. הז השם שאני נותנת בראש שלי לכל הזיונים שלי, אלו שאני אוספת לעת לילה מאוחרת מהפיק אפ בר. לא מבזבזת אפילו זמן על שיחות נימוסין, אינטרודקשן או שמות שלהם. בשביל מה לנסות לזכור איך קוראים לו אחרי

לסיפור המלא »
הדייט שדפק אותי סיפור סקס

הדייט שדפק אותי

"שרית באה לפה לקפה עוד מעט" הודיעה לי מיתר. "ואלה? הדייט שלה לא הלך טוב?" שאלתי את מיתר בטון מיתמם. "איזה… מסתבר שהבנאדם שהיא בנתה עליו לסקס ריבאונד מטורף, לא ידע לספק את הסחורה אפילו ברמת השיחה – אז היא קיבלה החלטה להאריך את תקופת היובש שלה בלילה אחד נוסף,

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 4

שרמוטה פוריטנית – חלק 4

לא חלפו יותר מעשר דקות נוספות ושרית ואני כבר היינו שרועות ערומות על הספה בסלון דירתי. להפתעתי הרבה, הנשיקות שלה היו מדהימות ממש וגרמו לי להיות סופר רטובה. לשון רפרפה על לשון, שפתיים ינקו שפתיים. הידיים נכנסו גם הן לתמונה, מלטפות, ממששות, חוקרות ומעסות. קירבתי את שפתיי אל השדיים של

לסיפור המלא »
פרח נתתי לנורית סיפור סקס

פרח נתתי לנורית

השעה היתה שעת ערב מוקדמת יחסית, ונורית ואני בדיוק סיימנו לאכול בבית הקפה ועשינו את דרכנו במאזדה שלי בחזרה אל הדירה שלה. הכרתי את נורית במקום העבודה הקודם שלי, היא היתה אחת הלקוחות הקבועות שהגיעו אלינו ושניסיתי להשכיב במגוון תחבולות. זו היתה תקופה בה ניסיתי לשבור את השיא הפרטי שלי

לסיפור המלא »
סיפור סקס המזקירה החדשה של המשרד

המזקירה החדשה של המשרד

אני מתבוננת על עצמי פעם אחרונה במראה. זהו, אני מוכנה לתזוזה. מושכת פעם אחרונה את גרביון הניילון השחור והדק שלי, ממש עד קצה הירך, ויוצאת אל הדרך לקראת מה שאמור להיות בשאיפה העבודה שתחדיר סוף סוף אל החיים שלי את התחושה הנחשקת והחמקמקה של ריגוש מחודש. אני ממהרת ורוכבת על

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: