סיפור על עונג שבת

הכל החל בערך כשהייתי בת 17 – היה לי בתקופה הזו חבר שממש אהבתי וממש נהננו לשוחח זה עם זו בטלפון כששנינו שוכבים כל אחד במיטה שלו – ברגעים שלפני השינה , כך שיצא שבאופן קבוע היינו נרדמים ביחד. את החלק הבא אני זוכרת ממש כאילו זה היה אתמול… ערב שישי אחד לפני חג הפסח החבר שלי אומר לי בחצי צחוק: "בא לך שנעשה שיחת סקס אחד עם השניה בטלפון?"

האמת? די הופתעתי מההצעה אבל שמחתי שהוא יזם, ואמרתי לו ישר: "יאללה, אפשר בכיף! הגיע הזמן שננסה את זה… רק שחייבים אם כבר לעשות את זה כששנינו ערומים לגמרי"
הבחור שלי כמובן ישר קפץ על המציאה, בכל זאת – זו הצעה שאף גבר מצוי לא היה יכול לסרב לה!
אז הוא הפשיט מעצמו את כל הבגדים וכמובן – אני מצידי עשיתי בדיוק את אותו הדבר ודאגתי להתפשט לחלוטין בעצמי. החבר שלי לא ידע את זה באותו הזמן, אבל ביני לבינכם –
אם להיות כנה, גם כך אני תמיד ישנה בעירום. זה נעים לי, טבעי לי לגמרי ועושה לי ממש טוב.

אז אם נחזור לעניינינו לרגע – לערב שישי במיטה – הבן זוג שלי, אני והטלפונים הניידים של שנינו אצלנו בידיים… ואנחנו מתחילים לדבר אחד אל השניה בלחישה מהוססת: "תגיד, מאמי מה הכי מתחשק לך שאני אעשה לעצמי?" אני שואלת את החבר שלי.
אז הוא עונה לי: "מאמי שלי, אני רוצה שתשחקי לעצמך עם הציצים השמנים שלך ותעסי אותם לאט לאט אבל חזק". אז אני מתחילה לשחק לעצמי בשדיים הענקיים והכבדים שלי (צריך לראות כדי להבין – אכשרה יש לי חזה כמו של שחקנית פורנו). תוך כדי שאני משחקת לעצמי בחזה אני כבר מתחילה להרגיש שחם לי והדופק שלי עולה לאט לאט… אני חרמנית ומתחילה להיות רטובה בין הרגליים.

לא שמתי לב, ופתאום אני מתחילה לגנוח לחבר שלי בטלפון בקולי קולות.

ואז הבחור המצחיק שלי פתאום אומר:  "יואו שווה שלי, איך בא לי שתרטיבי את האצבע שלך ועכשיו תיגעי לעצמך גם בכוס ותרטיבי אותו…"  אז אני אומרת לו כאילו בנון שלנט "ברור, יפה שלי…" – למרות שכבר התחלתי בכלל עוד לפני שהוא היה צריך לבקש. וואלה,לא התאפקתי עם החרמנות שעלתה לי כשנגעתי לעצמי בשדיים המלאות שלי. אז אני ממשיכה לאונן ולענג את עצמי, ואיך הכוס שלי נעשה חם יותר יותר באזור של הדגדן והשפתיים ותוך כדי ממש ממש רטוב למטה בתוך הנרתיק שלי. אני דוחפת לעצמי שתי אצבעות עמוק עמוק ומסובבת בפנים… ואז אני גונחת בטירוף. החבר שלי רחוק אבל אני יכולה לדמיין את הזין שלו בתוכי. בא לי לרכב עליו ושיגמור בתוכי… ואז בין הציצים שלי ועל הפרצוף שלי. אההההההההההה………..
אני עומדת להתפוצץ אבל אז בבת אחת נשמעת דפיקה חזקה על הדלת של החדר שלי. פאק!!! יכול להיות ששכחתי לנעול?! אמנם לא הזכרתי את זה אבל ההורים שלי והאחים שלי הם אנשים מסורתיים ושומרי שבת. עדיין, עם האצבעות בתוך הכוס הרטוב שלי, אני נבהלת קצת ושואלת כשאני קצת מתנשפת: "רגע, מי זה?" ואבא שלי עונה לי "זה אני, כפרה".

לפתע אני רועדת בכל הגוף – לא כמו בדרך כלל כשאני גומרת – אלא ממש מתוך פחד.
אני שואלת את אבא מה הוא רוצה, ומסבירה שאני מזמן כבר ישנה (כן, בטח).
אבא שלי מתנצל ועונה לי שהוא בסך הכל רצה להודיע לי שמחר בבוקר אני נשארת בבית שוב לבד כי הם הולכים לבקר חברים בשבת חתן… זו הרי מצווה לשמח חתן וכלה.

פיווווו… אני נרגעת ומצליחה שוב לנשום כמו בחורה נורמלית.

כשהדופק שלי מתייצב חזרה אני עונה לו:  "תודה, אבא. אין בעיה – אני אוהבת להשאר עם עצמי בכל מקרה וכבר אדאג לעצמי לכל מה שצריך, הכל טוב".

אבא שלי סיים את השיחה בלאחל לי ליל מנוחה והתרחק מהדלת.

לרגע כמעט שכחתי שיש לי בחור לוהט על הקו, שעזבתי באמצע החלק הכי טוב של הסיפור.
אז חזרתי לטלפון אל שיחת הסקס שלנו שהתחילה בדיוק להתחמם לה, ואמרתי לחבר שלי "וואי מותק, אני מה זה מצטערת… בוא נמשיך מאיפה שהפסקנו – או יותר טוב, פשוט נתחיל הכל מהתחלה…" אז הנה אני מוצאת את עצמי בערב שבת, על סף גמירה – בפעם השניה. פעמיים כי טוב! אז אני משחקת לעצמי שוב בשדיים הענקיים, ואז שוב דוחפת לעצמי את האצבע הארוכה שלי לפה כדי להרטיב לעצמי את המנוש ולאונן כמו שאני אוהבת. איזה טוב זה פשוט לשחק לעצמי עם הדגדגן, בזמן שאני מדברת בלחישה עם האהוב שלי ודוחפת אצבעות לתוך הכוס הקטן וההדוק שלי. אי אפשר להתאפק ולא לגנוח בקול ככה…

פעם חשבתי ששיחות סקס זה לסוטים וילדים קטנים, אבל אני מודה ומתוודה – לא אשכח את שיחת הסקס הראשונה שלי בחיים! הכי נהניתי בעולם עם האצבעות בפנים ודחפתי לעצמי גם קצת לתוך התחת מדי פעם, עד שגמרתי. גם החבר שלי עשה לעצמו תוך כדי ביד וסיפר לי איך הזין שלו עמד כשהוא שמע אותי גונחת בקול. הוא כל כך נהנה וגם אני שאין דברים כאלה. על זה נאמר "עונג שבת".  אין מילים – בשלב הזה כבר התאהבתי בחוויה של שיחות סקס בטלפון ואתם לא יכולים להאשים אותי, בתכלס. נכון? פשוט לא יכולתי להתחיל סוף שבוע בלי לקבל את השבת עם שיחת סקס או איך כמו שאנשים לפעמים קוראים לזה – שיחות ארוטיות. די, עדיף שאני אודה שאני פשוט מאוהבת ומכורה לסקס טלפוני וזהו. הבן זוג שלי גם התמכר לזה בעקבותיי ואשכרה דרש ממני שבכל ערב שישי וכל השבת אם ההורים שלי מחוץ לבית, אנחנו נקבע לעשות שיחות סקס ולהביא ביד בטלפון בסופי שבוע שבהם אנחנו לא יכולים להפגש ולהזדיין באמת. לשמחתנו ולצערנו – דבר כזה קורה כל שבועיים. בהתחלה שנינו חשבנו שלא להפגש זה באסה כי חדירה כשהזין נכנס לכוס רטוב זה הכי טוב. אבל הופתענו לגלות שבטלפון אנחנו יכולים להנות ולגמור בכל מקום ומתי שרוצים בלי להתאמץ, והיום אנחנו לא יכולים בלי זה!

האמת שאני כל כך מכורה כבר לסקס בטלפון שממש שקלתי לעבוד בזה ולכן התחלתי לחקור לעומק מה גורם לאנשים לפנטז בטלפון ולגעת בעצמם עד שגומרים. התשובה הפתיעה גם אותי – מסתבר שלכל אחד ואחת מאיתנו יש פנטזיות הזויות קצת שבשגרה לא ממש קל להוציא לפועל, אבל דרך הטלפון עם קצת עזרה ודמיון מודרך – אין פנטזיה שאי אפשר להגשים! נכון מדהים?

ועכשיו לשאלה שעומדת לכם בטח על קצה הלשון (והזין) כבר שעה: אז כן, הצלחתי להפוך את התחביב הזה של שיחות סקס בטלפון למקור פרנסה! אשכרה מצאתי עבודה באתר כזה של שיחות ארוטיות עם זרים, וזה פשוט מושלם. מה שנקרא גם ביזנס וגם פלז'ר. ברוך ה' אני מתפרנסת מזה גם בכבוד ולמרות שחששתי – החבר שלי אפילו מפרגן לי מאד. מי היה מאמין שכל הסיפור הזה התחיל לו בשיחת סקס בטלפון בשישי שבת, ובאורגזמה הראשונה שלי מרחוק. עונג שבת, כבר אמרתי?

מוצרים מומלצים!