סיפורה של שפחת מין

היא ראתה אותו עומד ומתבונן החוצה דרך החלון על המבול השוצף בחוץ, שהרטיב את הכל.
הידיים שלו היו משולבות מאחורי הגב הזקוף והשרירי שלו. מדי פעם עלה לו חיוך על השפתיים שהסגיר משהו מהמחשבות שחלפו בראשו. מאיך שהוא נראה קשה היה לנחש כי הוא דרוך לקראת מה שעומד לבוא.

דפיקה שנשמעה בדלת, הצליחה לעורר אותו לחיים. הוא קם לפתוח את הדלת ולהפתעתו גילה מעברה השני בחורה שהסתירה את גופה תחת מעיל גשם סקסי וכובע נוטף מים.

"רונן?" היא שאלה בהיסוס. בואי פנימה" הוא השיב לה, ופתח את הדלת עבורה, "תזכירי לי מי את? "

"הוא אמר. "שרון" היא השיבה והסבירה – "הסוכנות שלחה אותי". שרון התבוננה על החדר ואמרה: "חמים ונעים פה, הייתי זקוקה לזה בערב קר כזה… לרוב אני אפילו לא מנסה להוציא את הראש מהמיטה בקור הזה, אבל המנהלים שלי בסוכנות התעקשו שאגיע אליך ואדאג לטפל בצרכים שלך."

" טוב, אל תעמדי פה ככה כשאת כולך נוטפת. את יכולה להכנס לחדר השינה בקצה המסדרון ולתלות שם את המעיל והכובע שלך." הציע רונן, שתמיד חשב על עצמו בתור ג'נטלמן.

ששרון שבה מחדר השינה, הופתע רונן לגלות לנגד עיניו בחורה צעירה, סקסית ומרשימה. היא נראתה לו כבת 25, עם פנים מתוקות ,שיער קצר בגוון שטיני, ועיניים בהירות ושובבות. כשהביט בשפתיים שלה,  התגנבו למוחו מחשבות לא לגמרי טהורות.

דרך חולצת כפתורים המחויטת שלה, הציצה חזיית תחרה אדומה שהחביאה תחתיה חזה זקור ושופע.
שרון לבשה חצאית בצבע שחור ובגזרה אופיינית לנשות עסקים, שתחתיה הסתתרו גרבוני ניילון דקים שכיסו את רגליה החטובות. בקצה הרגליים האלו, היא נעלה מגפיים שחורים מעור שתרמו למראה הכללי המושך שלה.

"שרון" הוא שאל, "האם עברו איתך בסוכנות על כל הפרטים?"

"בהחלט," היא ענתה לו, "דובר על 3 שעות כולל הכל ללא מגבלות או אותיות קטנות. ציינו אגב, שאתה מגלה נדיבות ויודע לפרגן כשאתה מרוצה מהעבודה, ואין לי ספק שאצליח לספק את רצונך! "

רונן שיגר אל שרון חיוך של אמון ונשען לאחור בכורסת העור.

"תעמדי כאן מולי" הוא אמר, ושרון צייתה בלי לומר דבר.

"הסירי את החולצה".

שרון, כמובן צייתה ורונן שם לב כיצד האצבעות הדקות שלה, פותחות כפתור ועוד כפתור בחולצת הכפתורים הדקה שלבשה.

קשה היה לעמוד בפני המחזה המפעים שנחשף בפני רונן. מראה של שדיים עסיסיים בצבע קרמל, שתחרת החזיה האדומה רק הדגישה יותר, ומותניים צרות ומזמינות.

שרון, סיימה לפתוח את החולצה וחיכתה שרונן יתן לה הנחיות נוספות. אף שחשה מעט אי נוחות היא  החליטה לנסות ולהתעלם מתחושת ההשפלה ולהתמקד בתשלום שתקבל בתום ביצוע המשימה.

רונן אותת לשרון להמשיך, והיא הניחה את החולצה שלה בצד, התרוממה כדי לאפשר לרונן לשזוף את עיניו בגופה השזוף – ולגרום לו לצפות לבאות, אך הקול התקיף שלו החזיר אותה לקרקע המציאות. "קדימה" הוא פקד.

שרון התירה את החזיה שלה ושמטה אותה לרגליה. השדיים המלאים שלה התנועעו לרגע קל ואז עצרו, כשהפטמות שלה זקורות, באופן שרימז על כך שהסיטואציה המעט משפילה למעשה מגרה אותה. אולי היה לה קר, ואולי היא פשוט אהבה את זה שהוא מסתכל עליה בזמן שהיא מתפשטת מולו.

רונן לא הביע אף רגש בזמן שהוא החווה לשרון בראשו שהוא מצפה ממנה להמשיך.

שרון פתחה לאט לאט את רוכסן החצאית שלה, וצפתה בה מחליקה אל הרצפה. הרגליים הסקסיות והחטובות שלה היו ארוזות עדיין בגרבוני הניילון השחורים, שהוחזקו במעלה הירכיים שלה בעזרת ביריות אדומות מתחרה. דרך תחתוני התחרה האדומה שלה שהיו שקופים למחצה, הבחין רונן במשולש שיער כהה, עדין ורך.

שרון התבוננה על רונן והמתינה לסימן וכשלא קיבלה כזה, היא הפנתה אל רונן את גבה, התכופפה וחשפה בפניו את הישבן העסיסי והמוצק שלה. היא ידעה שהוא מתבונן בכל חלק של גופה ותחושה של רעד קל חלפה בה.למרות זאת, הרגישה שרון תחושה מוכרת של רטיבות מתחילה להתהוות בין רגליה. שרון המשיכה בשלה, חלצה את מגפי העור השחורות שלרגליה, שחררה מירכיה את ביריות התחרה האדומות, והסירה את גרבוני הניילון הדקים לאט לאט, עד שלגופה נותרו תחתוני התחרה האדומים והשקופים למחצה בלבד.

שרון נעמדה מול רונן במלוא הדרה על מנת לאפשר לו לבחון אותה. רונן לא אמר דבר אך הושיט את ידו כדי לחוש במלאות של שדיה, ואז ביד אחת חפן את הישבן שלה תוך שהוא מחליק את אצבעות ידו השניה דרך התחרה הדקה של התחתונים שלה.

רונן החדיר את האצבע המורה שלו אל המשולש הכהה שבין רגליה של שרון, ריפרף על הדגדגן שלה ואז חדר אל האזור הרטוב שבין רגליה.

"תיפטרי מן התחתון שלך ופתחי את רגליך", הוא ציווה עליה מבלי למצמץ.

שרון עשתה כמבוקשו בציות אילם.

רונן שלח את היד שלו לכיוון ערוותה, וליטף בעדינות את מה שביניהן ולאחר מכן גם את שפתי הפות העדינות שכעת היו חשופות. שרון הרגישה מרוגשת אך גם מרוגזת קלות, לנוכח שתיקתו הרועמת.
אך כעבור רגע קט הוא אמר לה בטון רך יותר: "אוקיי, אני מרשה לך להשאר כאן".
מיד לאחר מכן הוא הוסיף: "עכשיו אני רוצה שתתכופפי על הברכיים, תוציאי לי את הזין ותמצצי אותו".

שרון הופתעה מאוד מן הפער שנגלה בפניה בין ההופעה המכובד של רונן, ובין האופן הגס והבוטה שבו הוא פנה אליה, והיא שוב החל לחוש מושפלת וכועסת, אך גם מגורה קמעה.

בזמן ששרון מיקמה את עצמה בין רגליו של רונן ושלפה את איבר מינו הנוקשה ממכנסיו היא חשבה כמה קל לה יותר כשמדובר בגברים שמחפשים רק להרגיש אהובים ורצויים, כי איתם היא מרגישה שיש לה כח ושליטה, בעוד שגברים מהסוג של רונן גרמו לה לחוש מושפלת וזולה… ממש כמו משרתת או שפחה – שפחת מין, ליתר דיוק.

למרות התחושות הקשות שחלפו בה, כאשר שרון הבחינה בזין התפוח של רונן היא לא יכלה שלא להרגיש איך הלחלוחית הקלה באזור הנרתיק שלה הופכת אט אט לרטיבות ממשית.

"אין דבר נוראי מזה", שרון חשבה לעצמה. "כאילו זה לא מספיק שהוא מתיחס אליי כמו לאביזר, אני גם מרגישה מגורה מזה?". שרון חשה צורך עז לשרוט את רונן או לנשוך חזק את איבר המין שלו על מנת ללמד אותו לקח, את האדון הזה שקנה אותה לשם סיפוק של התאווה שלו למשך מספר שעות.
למרות זאת, היא המשיכה לענג את רונן כמה שיכלה, תוך שהיא מלקקת את העטרה של הפין הזקור שלו, לוחצת על הזקפה הקשה שלו עם השפתיים הרטובות שלה, נעה עם הלשון באיטיות לאורכו, בידיעה שבניגוד לכל הגיון, היא משועבדת לאיש הזה, לכסף שלו ולריגוש המתגבר בה למרות נסיונותיה לא לחשוב על הגוף שלו באופן הזה.

בדיוק ברגע בו היא חשבה כיצד תוכל להפיק הנאה גם לעצמה מהאקט המיני החד צדדי הזה, שלף רונן בפתאומיות את הזין שלו מפיה ממש כאילו קרא את מחשבותיה, ונמלך בדעתו למנוע ממנה את ההנאה שלה.

שרון חשה כיצד את איבר המין הקשיח שהיה אך לפני רגע במעמקי גרונה מחליפה תחושה קשה של אכזבה וחונקת אותה. "טיפוס אכזרי שכמוך" היא זעקה אליו. "הבאת אותי לכאן כדי לספק את צרכיך או כדי להתעלל בי?" . היא לא יכלה להתאפק יותר.

שרון מיהרה ללבוש את בגדיה כשדמעות בעיניה ותחושת השפלה בוערת בין רגליה.

כשהיא ניגשה לפתוח את הדלת, שמעה פתאום את רונן קורא לעומתה: "המעטפה עם השכר שלך ממתינה לך על השולחן. אל תדאגי – אספר לסוכנות ששירתת אותי נאמנה ודאגת שאבוא על סיפוקי. יתכן ואף אזמין את שירותיך בשנית."

"לעולם לא!" סיננה שרון לעברו בשקט, חטפה בזעם את מעטפת הכסף שהיתה על השולחן, ורצה החוצה לכיוון היציאה.

"עיצרי", פקד עליה רונן. שרון נעצרה, מבלי להסתובב אליו.

רונן תפס את פרק ידה של שרון וגרר אותה חזרה פנימה.

הוא חיבק אותה והחל ללטף אותה עד שהתחילה להרגע, הדמעות שלה יבשו, והרעד בגופה פסק.

רונן החל להפשיט בעדינות את שרון וקילף מעורה את בגדיה לאט לאט, כשהוא מלטף את החלקים של גופה שנחשפים בפניו בהדרגה. כשהיתה עירומה לחלוטין הוא הרים אותה בבת אחת והטיל אותה על מיטתו. בלי לומר לה דבר, רונן החל ללקק את הדגדגן של שרון עם הלשון החמה שלו, לאט ואז מהר –בנחישות ובעדינות, בתנועות מעגליות מגרות ובמציצות נמרצות.

"לקק, יא אפס, תלקק" פלטה שרון ואז גנחה בקול, כשכל הגוף שלה רוטט ונלחץ כנגדו, מתפרקת לחלקים כשגלים גלים של הנאה שוטפים בזה אחר זה את גופה העירום והרטוב. הוא החדיר לתוכה את האצבע שלו בדיוק ברגע הנכון,  רק כדי לראות כיצד היא מתכווצת בעוצמה, לופתת את האצבע שלו בנרתיקה ואז בבת אחת משתחררת ונרגעת.

הוא קם מבין רגליה של שרון, נשכב לידה והצמידה אותה אליו.

"דניאל, היית ממש קשוח איתי היום", שרון אמרה, כשהיא מתבוננת על פניו במבט שכולו סיפוק.

הוא השיב לה בחיוך רך ומלא אהבה, והיא התכרבלה בחיקו ונרדמה.

סטוץ ספונטני

מכירים את הימים האלו שפשוט שום דבר לא הולך לכם כמו שצריך ופשוט לא ברור למה יצאתם מהבית? אז בדיוק יום כזה הפך אצלי לאחת

קרא עוד »

ילדה מבית טוב

תמיד אמרו עליי שאני ילדה טובה מדי, לא שותה לא מעשנת, לא עושה שטויות. מעולם לא הייתי בחורה של סטוצים, תמיד הייתי מישהי להביא להורים,

קרא עוד »

לנטלי יש תיאבון בריא

הגעתי למועדון. מסרתי את השם שלי בכניסה והכניסו אותי בלי בעיה. "ואללה, היא אישה של מילה", חשבתי לעצמי בזמן שהמאבטח טופח לי על הכיסים כדי

קרא עוד »

תוקע את סוזי העסיסית

הטלפון שלי צלצל. סוף סוף, לקוח פוטנציאלי. בתקופה הזו של הקורונה קשוח מאוד למפעיל ילדים שמחפש איפה להציב את התפאורה שלו ולפתוח את הארגז שלו,

קרא עוד »

סקס קולינרי

פיצה? סלט רענן? פיש אנד צ'יפס? מה מכינים במצב כזה, לא ברור לי. הרבה זמן לא הייתי בדייט, ואיזו דרך "לחזור לפעילות", ארוחה שאני מכין

קרא עוד »

ריקוד מושחת

לקראת חצות כבר הייתי שיכורה, כשראיתי ישבן שזוף ושרירי רוקד ממש בצמוד לאף שלי. היד שלי התעוררה פתאום, כאילו קיבלה חיים משל עצמה, והפליקה לו

קרא עוד »

ספיד דייט

"הגענו" היא אומרת לי ואני מחנה ליד שער לבן. "בטוח שאתה רוצה להיכנס?" היא שואלת אותי ומביטה בי בחשש. אני מהנהן והיא ממשיכה: "אוקי, אבל

קרא עוד »

שולטת בחומר

זה היה הסמסטר הראשון שלי במכללה וכשהגיעה תקופת המבחנים, אני מודה שקצת נבהלתי מכמויות החומר. לא ממש השקעתי בשלב הזה בלימודים ולא היתה לי ברירה

קרא עוד »

אקסטרא על אקסטרא

אחרי 6 שנות עבודה בתור מזכירת החברה, הודיע לי מיקי המנכ"ל יום בהיר אחד שאני סוף סוף מקודמת לתפקיד הנחשק של מנהלת רווחה. בכל זאת,

קרא עוד »

עבודת צוות

כבר מלא זמן שאני חמה על ההוא ממחלקת השיווק. כבר מהיום שהתחלתי לעבוד בחברה, היה לי ברור שאתן לו לזיין אותי. זה לא סוד שהתגרשתי

קרא עוד »

ציפורניים

יום בהיר אחד היא חזרה הביתה עם בניה בציפורניים. עד אותו היום היא נהגה לכסוס את ציפורניה כמו נערה, ופתאום היא מציגה בפני לראווה את

קרא עוד »

תחילתה של יזיזות מופלאה

לאחרונה החלטתי שחלאס עם הזיונים עם היזיזות שלי. הגיע הזמן להתמסד, להכיר מישהי לקשר רציני ולהקים בית בישראל. הפסקתי לענות לווטסאפים של אמצע הלילה שהיזיזות

קרא עוד »

ערב בנות

"טוב, שמעו – הזין שלו היה כזה גדול…" מיכל סיפרה בהתלהבות בזמן שהיא מסמנת בידיה את המרחק והוסיפה, "לא, אתן לא מבינות. מפלצתי. והוא רצה

קרא עוד »

לבד בחושך

"אני כאן (ולקחתי XtraSize לפני)." האיר צג הטלפון הנייד שלי כשההודעה ממנו נכנסה. מיקמתי את עצמי בדיוק במקום בו קרן אור מתאורת הרחוב העמומה חדרה

קרא עוד »

בטבעת זו – חלק ב'

הוא יכול היה לדמיין את עצמו עושה את זה איתה כל יום מעכשיו, במקום לחזור הביתה לאישה הפרידג'ידית והקרה שלו. הוא רצה לזיין ככה תמיד,

קרא עוד »

בטבעת זו – חלק א

הוא לא היה לגמרי בטוח איך הוא מצא את עצמו במצב בו הוא נמצא, יושב בסלון מול צעירה מהממת. הם פלירטטו בבר ואז זה היה

קרא עוד »

חנוכת דירה – חלק ב'

לטובת סבב הבדיקות האחרון, טיפסתי שוב מעליו ושיפדתי את עצמי על הזין שלו – הפעם דרך החור של התחת. הוא נכנס חלק למרות האורך המרשים

קרא עוד »

חנוכת דירה – חלק א'

לא מזמן עברתי דירה אחרי שהחבר שלי ואני נפרדנו. היו לנו לא מעט בעיות בחיי המין לאורך השנים, והטמבל סירב בתוקף לפנות לטיפול מיני, למרות

קרא עוד »

דגל שחור

כל שנה אני אני נזכרת מחדש בתקופת החופש הגדול, בימים שבהם עוד הייתי רווקה בשנות ה – 20 שלה, בחופשת סמסטר לפני עוד שנת לימודים,

קרא עוד »

תקועה במשרד

לילה אחד נתקעתי במשרד עד שעה מאוחרת, קבורה בניירת. אני עובדת בחברת פארמה שמשווקת תרופות ותוספי תזונה מסוגים שונים, ולפעמים כשנכנס מוצר חדש לשוק, אנחנו

קרא עוד »

בצהריי היום

פגשתי אותו בצהריי היום. האמת? לא הייתי מוכנה לזה. הקטנטנים שלי היו איתי, אבל זה לא הפריע לו לחייך אליי חיוך רחב, להתעניין בי ולגרום

קרא עוד »

חבילה הגיעה

בעלי ואני נשואים באושר וטוב לי איתו, אבל מדי פעם אני מפנטזת על זה שעוד מישהו יעשה לי טוב… קוראים לי נגה, אני בת 39,

קרא עוד »

הערכת ביצועים

"מלקת המשרד" – ככה העובדים שלי קוראים לי מאחורי הגב. הם חושבים שאני לא שומעת או לא מבינה את משחק המילים המתחכם שלהם, שלקוח מעולם

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 5

הלקוח השביעי ביקש אותי באופן אישי והמתין במיוחד בחדר ההמתנה של דירת הסקס שאני עובדת בה, עד שיצאתי. כשהוא ראה את פניי מיד התפשט על

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 4

יומני היקר, היום הגעתי לעבודה שלי כמעט בזמן אבל באורח פלא איך שהגעתי כבר ראיתי שממתין לי בדירת הסקס לקוח שהצליח להגיע לפני. הוא היה

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 3

יומני היקר, הכרתי אותו בתור לקוח שהגיע אל הדירה הדיסקרטית שבה הבנות ואני מקבלת את הלקוחות שלנו. הבנות כולן עפו עליו ואיכשהו, כל פעם כשהוא

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 2

עוד רגע אני כבר גומרת ממנו ואני יודעת שיש לי מעט מאוד זמן לפני שאגיע לנקודת האל חזור. אני מפסיקה אותו ומבקשת שיאפשר לי לגמור

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 1

יומני היקר, אני מנסה לכתוב כאן על היום שעובר עליי, אבל בקושי מספיקה כי כל כמה דקות מגיע לדירה הדיסקרטית שלי לקוח חדש שרוצה לפגוש

קרא עוד »

שרמוטה פוריטנית – חלק 2

היו עוד כמה הודעות אישיות ששלחו אל מיקה משתמשים אחרים שרצו להציע לפגוש אותה באופן אישי, בעולם האמיתי. מיקה זרמה איתם כמו תמיד ופלירטטה איתם

קרא עוד »

מאמא איטלקיה

כשהייתי בן 25 היה לי חבר שהמשפחה שלו התגוררה ברומא. אף פעם לא הייתי באיטליה  לפני זה והחבר שלי הגבר הזה, הציע לי שאבוא איתו

קרא עוד »

טיפול נמרץ

שמעתי מחבר שרופא המשפחה ששנינו מטופלים אצלו מחזיק במרפאתו סייעת פצצה. יום אחד התחשק לי לבדוק אם הוא צדק והחלטתי להעמיד פנים שאני לא מרגיש

קרא עוד »

בחורות זורמות חלק ב'

גילי הפשיטה מעליי את תחתוני הביקיני בפראות לקול תשואות הקהל שהשקיף עלינו מהצד תוך כדי שהם מביאים לעצמם בתנועות נמרצות ביד. בשלב הזה של הערב,

קרא עוד »

בחורות זורמת חלק א'

זה היה בית מטורף על החוף עם ארבע אמבטיות, שישה חדרי שינה, ג'קוזי ענק, סאונה ובריכה. מזל שהיו שם כל כך הרבה אמבטיות כי הייתי

קרא עוד »

חופשיה על הבר

היא ישבה לבד בשולחן פינתי בבר שהגעת אליו באותו הערב, היתה עסוקה בלנשנש איזה משהו קטן ושתתה איזה קוקטייל מפונפן כשהיא חשה איך בזוית העין,

קרא עוד »

קבלן שיפוצים

אורן היה קבלן בניה ושיפוצים בן 45, עם התמחות בבניית וילות. הוא נראה טוב, שרירי ושזוף עם שיער קצוץ שחור עם קצת התחלה של אפור.

קרא עוד »

שכנות טובה – חלק ב'

"אין מצב" ענתה דניאלה לשי, לאחר התלבטות קצרה בינה לבין עצמה. "תגיד יש לך מושג יודע איך אני מפחדת לעלות על הדבר הענק הזה?!" –

קרא עוד »

שכנות טובה – חלק א'

דניאלה הבחורה הכי כוסית בשכונה נשענה על מעקה המרפסת של הדירה והתבוננה על שי, השכן החדש וההורס שלה, מתקדם לכיוון הבניין עם האופנוע המפלצתי שלו. 

קרא עוד »

הכנסת אורחים

אשתי, דנה ואני נשואים שמונה שנים, ובמשך הזמן הזה אירחנו כמה מסיבות מטורפות. כשעברנו מהצפון למושב רשפון, לא הכרנו יותר מדי אנשים. אשתי עודדה אותי

קרא עוד »

קרע במניס-כוס

לעתים קרובות אני סובל מכאבים ברגלי. מסתבר שאני סובל מקרע חלקי ברצועות הברך – מה שנקרא המניסקוס, וכדי לטפל בזה נדרשים טיפולי פיזיותרפיה קבועים שאליהם

קרא עוד »

פרח נתתי לנורית

השעה היתה שעת ערב מוקדמת יחסית, ונורית ואני בדיוק סיימנו לאכול בבית הקפה ועשינו את דרכנו במאזדה שלי בחזרה אל הדירה שלה. הכרתי את נורית

קרא עוד »

סמיר המגמיר

האמת שכב נמאס לי. מערכת היחסים שלי עם בן הזוג הקבוע די עלתה על שרטון, מבחינת הסקס שלנו ולא רק. הייתי הולכת לישון מדי לילה

קרא עוד »

הירידה של ליאת לאילת

ליאת שירתה ביחידה דרומית, לידי אילת. עוד שבועיים היתה אמורה להשתחרר ובדיוק חזרה הרגע לחמשו"ש בביתה שבהרצליה, כשהווסטאפ שלה צפצף ועל הצג הופיעה הודעה מהחברה

קרא עוד »

הדייט שדפק אותי

"שרית באה לפה לקפה עוד מעט" הודיעה לי מיתר. "ואלה? הדייט שלה לא הלך טוב?" שאלתי את מיתר בטון מיתמם. "איזה… מסתבר שהבנאדם שהיא בנתה

קרא עוד »

אלחנדרו, אלחנדרו…

שכבתי על הבטן החשופה שלי ובהיתי אל הקיר שלצידי. לידי שכב לו אלחנדרו. הז השם שאני נותנת בראש שלי לכל הזיונים שלי, אלו שאני אוספת

קרא עוד »

המועצה להשחלה גבוהה

שמי עינב ואני סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. לא מזמן מלאו לי 26 והמרצה שאני דלוקה עליו בן 41. החברות שלי יודעות שאני חמה עליו

קרא עוד »

עובדת עד מאוחר

"קוראים לי דורון, אני בן 28 ואני מכור לשיחות סקס בטלפון". הנה אמרתי את זה. לפעמים אני מרגיש שההתמכרות שלי לסקס טלפוני קצת יוצאת משליטה

קרא עוד »

חברה טלפונית

היוש, שמי נופר, ואני בחורה דו מינית (מה שנקרא "בי") שממש אוהבת סקס. אני בת 27 אבל התנסיתי כבר בהמון סוגים של חוויות מיניות ובגדול,

קרא עוד »

הישיבה

"מה נדמה לך שאת עושה בדיוק?!" – שאלתי אותה כשהיא נעלה אחריה את דלת המשרד מבלי לומר דבר. ראיתי איך היא מתקדמת לעברי ופורמת אט

קרא עוד »

מורה טוב מורה לחיים

קוראים לי אורטל, ולפני בערך שנה, השתחררתי מצבא. כשהשתחררתי, אחת החברות הכי טובות שלי מתקופת התיכון, סיפרה לי ערב אחד כשיצאנו לשתות, שהמורה שלי מהתיכון

קרא עוד »

סקס עם האקס

אתם בטח זוכרים את התקופה שבה פייסבוק התחילה לצבור פופולאריות בישראל, ופתאום כל מי שהכרתם פתח לעצמו פרופיל ברשת החברתית החדשה הזו, עם הקונספט החדשני

קרא עוד »

לילה של יום קשה

אחרי יום עבודה קשה במיוחד שעבר על כוחותינו, החלטתי לצאת בערב לשתות לבדי. היה לי בלאגן שלם בראש, עם זוגיות שהולכת ודועכת, כך זה הרגיש

קרא עוד »

אשת חיל מי ימצא

כל חייה ידעה אביחיל – בת ישראל כשרה, רק גבר אחד אבל תמיד ידעה שהיא רוצה חוויה שונה, והנה, בעזרת השם – יום בהיר אחד

קרא עוד »

לטיול יצאנו

לטיול יצאנו – טיול מאורגן של חברים ברחבי אירופה. חברה שלי הציעה שניסע למקום חדש אחרי הגירושין הקשים שעברו עליי והותירו אותי ממוטטת. חיפשתי דרך

קרא עוד »

כל הזמן את אשתי

אני בן 44, נשוי, עם שלושה ילדים. אפשר להגיד שיש לי חיים די רגילים, ולפעמים אפילו קצת משעממים. לעתים קרובות אני מוצא את עצמי שוקע

קרא עוד »

יום הולדת חגיגה נחמדת

כשהגעתי אל גיל 20 סוף סוף יצאתי מהבית הקטן של ההורים שלי באשקלון. הגיע הזמן שהחלטתי לפתוח כבר דף חדש בחיים, הלכתי ללמוד לתואר הראשון

קרא עוד »

כן, המפקד!

הרגע הזה שבו הבן הקטן שלי מאורי התגייס לצבא היה רגע מאוד מאושר אך באותה העת גם מהול בהמון עצב, ובדידות משתקת – תחושות קשות

קרא עוד »

סיפור על עונג שבת

הכל החל בערך כשהייתי בת 17 – היה לי בתקופה הזו חבר שממש אהבתי וממש נהננו לשוחח זה עם זו בטלפון כששנינו שוכבים כל אחד

קרא עוד »

סיפורי סקס

סיפורי הסקס הטובים בישראל! מעניין לא פחות: מצעד אתרי הסקס הישראלים והבינלאומיים הטובים ביותר! סיימתם לקרוא את כל הסיפורים? כאן תוכלו למצוא סיפורי סקס נוספים.

קרא עוד »