סיפורה של שפחת מין

היא ראתה אותו עומד ומתבונן החוצה דרך החלון על המבול השוצף בחוץ, שהרטיב את הכל.
הידיים שלו היו משולבות מאחורי הגב הזקוף והשרירי שלו. מדי פעם עלה לו חיוך על השפתיים שהסגיר משהו מהמחשבות שחלפו בראשו. מאיך שהוא נראה קשה היה לנחש כי הוא דרוך לקראת מה שעומד לבוא.

דפיקה שנשמעה בדלת, הצליחה לעורר אותו לחיים. הוא קם לפתוח את הדלת ולהפתעתו גילה מעברה השני בחורה שהסתירה את גופה תחת מעיל גשם סקסי וכובע נוטף מים.

"רונן?" היא שאלה בהיסוס. בואי פנימה" הוא השיב לה, ופתח את הדלת עבורה, "תזכירי לי מי את? "

"הוא אמר. "שרון" היא השיבה והסבירה – "הסוכנות שלחה אותי". שרון התבוננה על החדר ואמרה: "חמים ונעים פה, הייתי זקוקה לזה בערב קר כזה… לרוב אני אפילו לא מנסה להוציא את הראש מהמיטה בקור הזה, אבל המנהלים שלי בסוכנות התעקשו שאגיע אליך ואדאג לטפל בצרכים שלך."

" טוב, אל תעמדי פה ככה כשאת כולך נוטפת. את יכולה להכנס לחדר השינה בקצה המסדרון ולתלות שם את המעיל והכובע שלך." הציע רונן, שתמיד חשב על עצמו בתור ג'נטלמן.

ששרון שבה מחדר השינה, הופתע רונן לגלות לנגד עיניו בחורה צעירה, סקסית ומרשימה. היא נראתה לו כבת 25, עם פנים מתוקות ,שיער קצר בגוון שטיני, ועיניים בהירות ושובבות. כשהביט בשפתיים שלה,  התגנבו למוחו מחשבות לא לגמרי טהורות.

דרך חולצת כפתורים המחויטת שלה, הציצה חזיית תחרה אדומה שהחביאה תחתיה חזה זקור ושופע.
שרון לבשה חצאית בצבע שחור ובגזרה אופיינית לנשות עסקים, שתחתיה הסתתרו גרבוני ניילון דקים שכיסו את רגליה החטובות. בקצה הרגליים האלו, היא נעלה מגפיים שחורים מעור שתרמו למראה הכללי המושך שלה.

"שרון" הוא שאל, "האם עברו איתך בסוכנות על כל הפרטים?"

"בהחלט," היא ענתה לו, "דובר על 3 שעות כולל הכל ללא מגבלות או אותיות קטנות. ציינו אגב, שאתה מגלה נדיבות ויודע לפרגן כשאתה מרוצה מהעבודה, ואין לי ספק שאצליח לספק את רצונך! "

רונן שיגר אל שרון חיוך של אמון ונשען לאחור בכורסת העור.

"תעמדי כאן מולי" הוא אמר, ושרון צייתה בלי לומר דבר.

"הסירי את החולצה".

שרון, כמובן צייתה ורונן שם לב כיצד האצבעות הדקות שלה, פותחות כפתור ועוד כפתור בחולצת הכפתורים הדקה שלבשה.

קשה היה לעמוד בפני המחזה המפעים שנחשף בפני רונן. מראה של שדיים עסיסיים בצבע קרמל, שתחרת החזיה האדומה רק הדגישה יותר, ומותניים צרות ומזמינות.

שרון, סיימה לפתוח את החולצה וחיכתה שרונן יתן לה הנחיות נוספות. אף שחשה מעט אי נוחות היא  החליטה לנסות ולהתעלם מתחושת ההשפלה ולהתמקד בתשלום שתקבל בתום ביצוע המשימה.

רונן אותת לשרון להמשיך, והיא הניחה את החולצה שלה בצד, התרוממה כדי לאפשר לרונן לשזוף את עיניו בגופה השזוף – ולגרום לו לצפות לבאות, אך הקול התקיף שלו החזיר אותה לקרקע המציאות. "קדימה" הוא פקד.

שרון התירה את החזיה שלה ושמטה אותה לרגליה. השדיים המלאים שלה התנועעו לרגע קל ואז עצרו, כשהפטמות שלה זקורות, באופן שרימז על כך שהסיטואציה המעט משפילה למעשה מגרה אותה. אולי היה לה קר, ואולי היא פשוט אהבה את זה שהוא מסתכל עליה בזמן שהיא מתפשטת מולו.

רונן לא הביע אף רגש בזמן שהוא החווה לשרון בראשו שהוא מצפה ממנה להמשיך.

שרון פתחה לאט לאט את רוכסן החצאית שלה, וצפתה בה מחליקה אל הרצפה. הרגליים הסקסיות והחטובות שלה היו ארוזות עדיין בגרבוני הניילון השחורים, שהוחזקו במעלה הירכיים שלה בעזרת ביריות אדומות מתחרה. דרך תחתוני התחרה האדומה שלה שהיו שקופים למחצה, הבחין רונן במשולש שיער כהה, עדין ורך.

שרון התבוננה על רונן והמתינה לסימן וכשלא קיבלה כזה, היא הפנתה אל רונן את גבה, התכופפה וחשפה בפניו את הישבן העסיסי והמוצק שלה. היא ידעה שהוא מתבונן בכל חלק של גופה ותחושה של רעד קל חלפה בה.למרות זאת, הרגישה שרון תחושה מוכרת של רטיבות מתחילה להתהוות בין רגליה. שרון המשיכה בשלה, חלצה את מגפי העור השחורות שלרגליה, שחררה מירכיה את ביריות התחרה האדומות, והסירה את גרבוני הניילון הדקים לאט לאט, עד שלגופה נותרו תחתוני התחרה האדומים והשקופים למחצה בלבד.

שרון נעמדה מול רונן במלוא הדרה על מנת לאפשר לו לבחון אותה. רונן לא אמר דבר אך הושיט את ידו כדי לחוש במלאות של שדיה, ואז ביד אחת חפן את הישבן שלה תוך שהוא מחליק את אצבעות ידו השניה דרך התחרה הדקה של התחתונים שלה.

רונן החדיר את האצבע המורה שלו אל המשולש הכהה שבין רגליה של שרון, ריפרף על הדגדגן שלה ואז חדר אל האזור הרטוב שבין רגליה.

"תיפטרי מן התחתון שלך ופתחי את רגליך", הוא ציווה עליה מבלי למצמץ.

שרון עשתה כמבוקשו בציות אילם.

רונן שלח את היד שלו לכיוון ערוותה, וליטף בעדינות את מה שביניהן ולאחר מכן גם את שפתי הפות העדינות שכעת היו חשופות. שרון הרגישה מרוגשת אך גם מרוגזת קלות, לנוכח שתיקתו הרועמת.
אך כעבור רגע קט הוא אמר לה בטון רך יותר: "אוקיי, אני מרשה לך להשאר כאן".
מיד לאחר מכן הוא הוסיף: "עכשיו אני רוצה שתתכופפי על הברכיים, תוציאי לי את הזין ותמצצי אותו".

שרון הופתעה מאוד מן הפער שנגלה בפניה בין ההופעה המכובד של רונן, ובין האופן הגס והבוטה שבו הוא פנה אליה, והיא שוב החל לחוש מושפלת וכועסת, אך גם מגורה קמעה.

בזמן ששרון מיקמה את עצמה בין רגליו של רונן ושלפה את איבר מינו הנוקשה ממכנסיו היא חשבה כמה קל לה יותר כשמדובר בגברים שמחפשים רק להרגיש אהובים ורצויים, כי איתם היא מרגישה שיש לה כח ושליטה, בעוד שגברים מהסוג של רונן גרמו לה לחוש מושפלת וזולה… ממש כמו משרתת או שפחה – שפחת מין, ליתר דיוק.

למרות התחושות הקשות שחלפו בה, כאשר שרון הבחינה בזין התפוח של רונן היא לא יכלה שלא להרגיש איך הלחלוחית הקלה באזור הנרתיק שלה הופכת אט אט לרטיבות ממשית.

"אין דבר נוראי מזה", שרון חשבה לעצמה. "כאילו זה לא מספיק שהוא מתיחס אליי כמו לאביזר, אני גם מרגישה מגורה מזה?". שרון חשה צורך עז לשרוט את רונן או לנשוך חזק את איבר המין שלו על מנת ללמד אותו לקח, את האדון הזה שקנה אותה לשם סיפוק של התאווה שלו למשך מספר שעות.
למרות זאת, היא המשיכה לענג את רונן כמה שיכלה, תוך שהיא מלקקת את העטרה של הפין הזקור שלו, לוחצת על הזקפה הקשה שלו עם השפתיים הרטובות שלה, נעה עם הלשון באיטיות לאורכו, בידיעה שבניגוד לכל הגיון, היא משועבדת לאיש הזה, לכסף שלו ולריגוש המתגבר בה למרות נסיונותיה לא לחשוב על הגוף שלו באופן הזה.

בדיוק ברגע בו היא חשבה כיצד תוכל להפיק הנאה גם לעצמה מהאקט המיני החד צדדי הזה, שלף רונן בפתאומיות את הזין שלו מפיה ממש כאילו קרא את מחשבותיה, ונמלך בדעתו למנוע ממנה את ההנאה שלה.

שרון חשה כיצד את איבר המין הקשיח שהיה אך לפני רגע במעמקי גרונה מחליפה תחושה קשה של אכזבה וחונקת אותה. "טיפוס אכזרי שכמוך" היא זעקה אליו. "הבאת אותי לכאן כדי לספק את צרכיך או כדי להתעלל בי?" . היא לא יכלה להתאפק יותר.

שרון מיהרה ללבוש את בגדיה כשדמעות בעיניה ותחושת השפלה בוערת בין רגליה.

כשהיא ניגשה לפתוח את הדלת, שמעה פתאום את רונן קורא לעומתה: "המעטפה עם השכר שלך ממתינה לך על השולחן. אל תדאגי – אספר לסוכנות ששירתת אותי נאמנה ודאגת שאבוא על סיפוקי. יתכן ואף אזמין את שירותיך בשנית."

"לעולם לא!" סיננה שרון לעברו בשקט, חטפה בזעם את מעטפת הכסף שהיתה על השולחן, ורצה החוצה לכיוון היציאה.

"עיצרי", פקד עליה רונן. שרון נעצרה, מבלי להסתובב אליו.

רונן תפס את פרק ידה של שרון וגרר אותה חזרה פנימה.

הוא חיבק אותה והחל ללטף אותה עד שהתחילה להרגע, הדמעות שלה יבשו, והרעד בגופה פסק.

רונן החל להפשיט בעדינות את שרון וקילף מעורה את בגדיה לאט לאט, כשהוא מלטף את החלקים של גופה שנחשפים בפניו בהדרגה. כשהיתה עירומה לחלוטין הוא הרים אותה בבת אחת והטיל אותה על מיטתו. בלי לומר לה דבר, רונן החל ללקק את הדגדגן של שרון עם הלשון החמה שלו, לאט ואז מהר –בנחישות ובעדינות, בתנועות מעגליות מגרות ובמציצות נמרצות.

"לקק, יא אפס, תלקק" פלטה שרון ואז גנחה בקול, כשכל הגוף שלה רוטט ונלחץ כנגדו, מתפרקת לחלקים כשגלים גלים של הנאה שוטפים בזה אחר זה את גופה העירום והרטוב. הוא החדיר לתוכה את האצבע שלו בדיוק ברגע הנכון,  רק כדי לראות כיצד היא מתכווצת בעוצמה, לופתת את האצבע שלו בנרתיקה ואז בבת אחת משתחררת ונרגעת.

הוא קם מבין רגליה של שרון, נשכב לידה והצמידה אותה אליו.

"דניאל, היית ממש קשוח איתי היום", שרון אמרה, כשהיא מתבוננת על פניו במבט שכולו סיפוק.

הוא השיב לה בחיוך רך ומלא אהבה, והיא התכרבלה בחיקו ונרדמה.

מוצרים מומלצים!