סוניה מוניקה וראשי התיבות

לחצתי על “סיום” ביצירת הפרופיל שלי באתר LoveFinder והתחלתי לחפש לי סטוץ להערב. משכה אותי במיוחד תמונת פרופיל של בחורה צעירה, שנראית תמימה וסקסית, לבושה בחלוק סאטן אדום, ומאחוריה ברקע אורות ניאון כחולים, ירוקים ואדומים. סוניה מוניקה, ככה היא קראה לעצמה לפחות, ממש לא הייתי בטוח שזהו שמה האמיתי. היא הייתה נראת מפתה והחלוק שהיא לבשה בתמונה – כמעט וחשף את החזה שלה. נכנסתי לפרופיל, הקלקתי על התמונה. “חרמנית בת 19 (נו טוב, עוד מעט כבר 20) מכורה למין, פנו אליי אך ורק אם אתם חתיכים הורסים בלבד!”.

נועזת, אהבתי את זה. אני קובי, מטר ו-90 סנטימטרים, אשכנזי מסוקס עם גוף מפותח (וחסר לו שלא, אני משקיע 5 פעמים בשבוע בחדר כושר בשביל זה), חלק ללא שיערות כמעט בכלל באופן טבעי, עיניים כחולות. בקיצור, אני עונה להגדרה של “חתיך הורס”, ובא לי לראות מה המצב עם גברת סוניה. שלחתי לה הודעה. תוך 5 דקות היא החזירה לי תשובה ואמרה לי “כן כן, אתה בדיוק הטעם שלי. תגיע אליי הערב ב23:00”, ונתנה לי את הכתובת. מה, יתכן שהעסק הזה פה באתר הזה הוא כל כך פשוט? כבר מצאתי לעצמי זיון? מסתבר שכן.

הגעתי ב23:00 בדיוק לכתובת שסוניה ציינה. קומה שלישית, חתיכת ספורט להגיע אליה, והספורט האמיתי אפילו עוד לא התחיל. דפקתי על הדלת. “פתוח!”, היא צעקה מהצד השני של הדלת. נכנסתי. הייתי בהלם והבנתי מיד לפי מה שראיתי שמצפה לי חוויה אדירה כמוה לא חוויתי אף פעם. סוניה הייתה תלויה על מתקן של רצועות שהיה מוצמד עם ברגים לתקרה.

היא שכבה על הרצועות עם אותו חלוק אדום מתמונת הפרופיל שלה, כאשר הכוס שלה מבצבץ החוצה והחזה שלה חשוף לגמרי, בד הסאטן היה תלוי עליה בקושי. מתקן הרצועות אפשר למישהו בגובה שלי גישה ישירה בין הזין שלי לכוס שלה תוך כדי שאני עומד, והיא שוכבת על הגב באויר בין התקרה לרצפה, על גבי הרצועות, על הגב שלה. מסביב – אורות ניאון רבים ירוקים, כחולים ואדומים – ממש כמו בתמונה. הבנתי מהר מאוד שהגברת הזו מנוסה ואוהבת לחגוג את החיים, והיא הפכה את הדירה הפרטית שלה לדירת זיונים לטובת ההתמכרות שלה למיניות, והיא חוגגת על האפשרויות באתר LoveFinder ועל הסקס הזמין והמזדמן שהוא מציע.

התקרבתי אליה. העיניים שלה היו מכוסות בכיסוי עיניים. בלי לחשוב יותר מידי, רציתי לנצל את זה שהיא לא רואה כלום ולא יודעת מה מתקרב לכיוונה, תוך 12 שניות הורדתי מעצמי את כל הבגדים והתחלתי להניע את הזין שלי לכיוון הפה שלה. והיא, כאילו “ראתה את זה בא”, רק הרגישה את העור של הכיפה שלי בשפתיים שלה, ופתחה פה גדול. רעבה, הילדה.

היא התחילה למצוץ לי, חזק ועמוק. לא היה לי הכי נוח בעולם, הייתי צריך לעמוד על קצות האצבעות שלי, אבל ההנאה מהמציצה הייתה שווה את זה, ואת שרירי התאומים הכואבים שיתפסו לי מחר כשאקום בבוקר. אחרי כמה דקות שהיא מוצצת לי את הזין, החלטתי שאני מצ’פר אותה ביחס זהה. שלפתי את האיבר והתקדמתי לכיוון הכוס החשוף שלה. התכופפתי קדימה כאשר הידיים שלי נתמכות בברכיים – וזה הביא אותי בדיוק לגובה הרצוי. קודם כל, נשפתי נשיפה קטנה לעבר הכוס שלה. היא התפתלה וצחקקה. אחר כך, החלטתי “להתעלל” בה עוד קצת לפני שאני ניגש לעניין – ודפקתי כמה נשיכות ונשיקות בירכיים שלה, מסביב, תוך כדי שכשאני עובר מרגל לרגל אני מרביץ עוד נשיפות קלות על הכוס שלה, מגרה אותה אבל לא נותן לה את זה עד הסוף כמו שצריך.

ואז, עצרתי לכמה שניות. רציתי לנצל את גורם ההפתעה, ובבום אחד מהיר, הצמדתי את הפה והאף שלי לכוס שלה והתחלתי לאכול אותה. השקעתי ממש, ליקוקים רציניים, נכנסתי עמוק וחזק והזזתי את הלשון בצורת מעגלים בכל הכח. היא התחילה להאנח ולגנוח בקול דקיק ושברירה, ולהתפתל בין הרצועות שהחזיקו אותה. שלפתי את הראש משם. חיכיתי עוד כמה שניות כדי לייצר שוב את אפקט ההפתעה, ואז דחפתי את הראש לאזור הרטוב הזה פעם נוספת. עשיתי את זה כמה פעמים וכל פעם לזמן שונה וחיכיתי גם בין לבין זמן אקראי אחר, נורא נהנתי מזה שאני יכול להפתיע אותה. ואז, באחת מהפעמים, החלטתי לשנות קצת את התבנית.

בשלב הזה כבר עמד לו חזק כמו סלע, אז במקום להחזיר את הראש שלי לתוך הכוס שלה, אמרתי לעצמי שיהיה נחמד להפתיע אותה עם הבולבול. התקרבתי עם הזין שלי לכוס שלה, ואז, בתנועה אחת מהירה ומפתיעה, דחפתי את כולו פנימה עד הסוף של הסוף של הסוף, הכי עמוק שיש לי. זה הפתיע את סוניה מאוד ויצאה לה גניחה עמוקה קטועה שכזו, בטון בס עבה. התחלתי להוציא ולהכניס את הזין לאט לאט, תוך כדי שאני מרגיש כל סנטימטר בנרתיק הרטוב שלה על האיבר שלי, נכנס עד הסוף כל פעם, ויוצא לחלוטין עד הסוף כל פעם. עשה רושם שהיא מאוד נהנתה מזה.

ואז, סוניה עצרה הכל ואמרה לי “לך תביא את הציוד מהמקלחת”. ציוד? מה ציוד, איזה ציוד? על מה היא מדברת? הלכתי למקלחת ונדהמתי לגלות שם שוט, אטבי כביסה, קליפסים, אזיקים, נוצות ועוד כלי חשמלי שלא ממש זיהיתי. הוא היה נראה כמו מערבל מזון, פלסטיק לבן גדול לאחיזה, אבל במקום סכיני חיתוך בתחתית כמו במערבל מזון, היה פשוט אזור מגומי אפור עם גבשושיות קטנות עליו. לחצתי על הכפתור שהיה שם וכל האזור האפור התחיל לזוז ולרטוט יחד עם הגבשושיות שבגומי. מעניין!

 

חלק ב’

חזרתי לסלון, סוניה עדיין חיכתה לי, מרוחה ומעונגת על הרצועות מהתקרה. “שוט? קליפסים? אזיקים?”, שאלתי אותה. “מותק שלי, איך קוראים לי, שמת לב?”, ואז זה הכה בי. השם שלה באתר בפרופיל הוא סוניה מוניקה, שזה כנראה ממש לא השם האמיתי שלה בשום צורה או דרך. סוניה מוניקה, בראשי תיבות, זה S & M – סאדו מאזו. היא לא סתם קוראת לעצמה ככה באתר, היא מנסה לסמן לחתיכים שמתחילים איתה שם לפני שהם מגיעים לסטוץ משגע, שהיא אוהבת את זה קשוח ואלים. יאללה סיסטר, אני בעד התנסויות חדשות, בואי נתחיל להשתגע.

את אטבי הכביסה מיידית סגרתי על הפטמות שלה. כל אטב שסגרתי, הוציא ממנה אנחה של הנאה. בואנה, היא אשכרה נהנת מהחרא הזה, הנימפומנית הזו, הכאב מרגש אותה מינית. עם האזיקים קשרתי אותה לרצועות הקיצוניות, ככה שהידיים שלא היו נעולות היטב והיא לא יכלה להזיז אותן. “מה אתה עושה?”, היא שאלה בתקיפות. אולי קצת הגזמתי? תהיתי לעצמי. “האזיקים ממש משוחררים, תסגור אותם הדוק עד שהם יעצרו לי את מעבר הדם”. אהההה, לא הגזמתי בכלל. היא רוצה שיכאיבו לה, גברת סוניה מוניקה סאדו מאזו. הידקתי את האזיקים היטב. זה בטוח ישאיר לה סימן, חשבתי לעצמי.

טוב, היא ממש אקסטרים, אז נראה לי שהאטבים האלו זה קטן עליה. הוספתי על הפטמות שלה, בנוסף לאטבים, עוד מלא קליפסים, את כל הקליפסים שהיו לי. לקליפסים היה קפיץ חזק ועצבנית, והקליפסים צוותו לה את העור עד שהוא התחיל להכחיל. לקחתי נוצה מהשלל שהבאתי מהמקלחת והתחלתי להעביר לאורך גופה בעדינות. גיליתי ככה מאוד מהר מהם האזורים הרגישים שלה, כי היא התעוותה וקפצה כל פעם כשהנוצה הגיעה לאזור כזה. התמקדתי באזורים האלו. אני מבין שדגדוג זה נעים, אבל זה גם מטריד במקביל, ולכן חובבי סאדו אוהבים את זה, כי זה סוג של סבל. אחרי הכל, הטוב באמת עוד לפניה – עוד לא התחלתי להשתמש בויברטור המוזר הזה ובשוט. העברתי שוב ושוב את הנוצה באזורים שזיהיתי כאסטרטגיים – מותניים, חיבור הזרוע עם בית השחי, השפתיים שלה, הירכיים, ומידי פעם גם הבאתי ליטוף קל עם הנוצה במפסעות ובכוס שלה, כדי לראות אותה מתפתלת ומשתגעת עוד קצת. “עכשיו עם השוט!”, היא פקדה עליי. זרמתי.

לקחתי את השוט והתחלתי להצליף בירכיים שלה. “אתה עדיין מידי, חזק יותר”, היא צרחה עליי. התחלתי להצליף בחוזקה, מהר מאוד כל הירכיים שלה הפכו לאדומות. החלטתי להתחיל לשלב מאמצים כדי לענג ולהכאיב בו זמנית, התקרבתי אליה וחזרתי לחדור לתוכה – תוך כדי שאני מצליף לה על בבטן ובירכיים. “הוווו כן כן כן, זה טובבבבבב!” היא צרחה. אני חודר קדימה ואחורה, יוצא עד הסוף, נכנס עד הסוף עמוק, ותוך כדי כל חדירה דופק הצלפה טובה עם השוט. גם הבטן שלה כבר הפכה לאדומה, והירכיים – כחולות. אחרי סשן טוב של חדירות והצלפות של כמה דקות, החלטתי לחקור את הכלי המוזר הזה מפלסטיק. “מה עושים עם זה, שאלתי אותה תוך כדי שאני מפעיל את זה וזה מתחיל לזוז ולרטוט, ככה שהיא תשמע ותבין במה מדובר. כיסוי העיניים עדיין היה לה על העיניים”. “זה לכוס שלי, היא ענתה”.

הנחתי את הדבר הזה כל הכוס שלה, כאשר הגומי האפור שזז ורוטט ישר על הדגדגן שלה. היא נשכה שפתיים והתחילה לייבב וליילל מרוב הנאה. כשזה זז לה על הדגדגן, זה גרם לרטיבות שלה לגדול מיידית שם למטה, וטיפות של הנוזלים הפנימיים שלה התחילו להנתז לכל עבר. הרצפה נרטבה, הרצועות נרטבו, הרגליים שלה נרטבו, ואני נרטבתי. “עכשיו ביחד”, היא אמרה. לא הבנתי מה הכוונה שלה. “ביחד עם חדירה!!!”, היא צווחה עליי. וואו, זה הולך להיות מעניין. התחלתי לחדור אליה תוך כדי שהדבר הרוטט והזז הזה על הדגדגן שלה. “אוי פאק, זה נעים בטירוף”, חשבתי לעצמי, כי הרגשתי את הרטט והתזוזות היטב על הזין שלי בעצמי בזמן שאני נכנס ויוצא. שנינו התחלנו לגנוח בטירוף, אני חודר ומגרה את הזין שלי בנוסף ואת הדגדגן שלה עם המכשיר הזה, שאני חייב לדעת איך קוראים לו, זה בטוח.

הגברתי קצב, דאגתי כל פעם לצאת עד הסוף ולהכנס עד הסוף מחדש, זה היה לי נעים, זה היה לה נעים, וזה הגדיל את ההנאה שלי מהויברטור המוזר הזה, שפינק אותי החל מהבסיס של הזין ועד הכיפה כל כניסה ויציאה. הגברתי עוד קצב, ובהתאמה גם הווליום של שנינו עלה. עוד, ועוד, מהר יותר ומהר יותר, עד שהגענו שנינו לשיא, צווחתי מהנאה, היא התפתלה כולה – וגמרנו בתיאום מושלם, ביחד! סוניה דחפה החוצה מהדגדגן שלה את המכשיר שעוד החזקתי שם כששלפתי את הזין שלי אחרי שגמרתי, נהיה לה שם מגורה מידי. היא שכבה מעולפת על הרצועות, לא זזה, לא דיברה, רק נשמה בשקט. התלבשתי בזריזות ובשקט מופתי, ויצאתי משם בלי לומר מילה. היא נשארה קשורה עם האזיקים לרצועות ושטפי הדם מכל החבטות וההצלפות, חצי מעולפת. לא התחשק לי לשחרר אותה וחשבתי לעצמי שהיא בטח תסתדר, זה היה הזמן שלי ללכת. בדרך החוצה ראיתי גבר נוסף חתיך עולה במדרגות לכיוון הדירה שלה. וואי וואי, אין לה גבול זאתי. התנחמתי, היא לא תשאר תקועה שם ככה כמו שהשארתי אותה, הנה יש מי שישחרר אותה בסופו של דבר.

 

סטוץ ספונטני

מכירים את הימים האלו שפשוט שום דבר לא הולך לכם כמו שצריך ופשוט לא ברור למה יצאתם מהבית? אז בדיוק יום כזה הפך אצלי לאחת

קרא עוד »

ילדה מבית טוב

תמיד אמרו עליי שאני ילדה טובה מדי, לא שותה לא מעשנת, לא עושה שטויות. מעולם לא הייתי בחורה של סטוצים, תמיד הייתי מישהי להביא להורים,

קרא עוד »

לנטלי יש תיאבון בריא

הגעתי למועדון. מסרתי את השם שלי בכניסה והכניסו אותי בלי בעיה. “ואללה, היא אישה של מילה”, חשבתי לעצמי בזמן שהמאבטח טופח לי על הכיסים כדי

קרא עוד »

תוקע את סוזי העסיסית

הטלפון שלי צלצל. סוף סוף, לקוח פוטנציאלי. בתקופה הזו של הקורונה קשוח מאוד למפעיל ילדים שמחפש איפה להציב את התפאורה שלו ולפתוח את הארגז שלו,

קרא עוד »

סקס קולינרי

פיצה? סלט רענן? פיש אנד צ’יפס? מה מכינים במצב כזה, לא ברור לי. הרבה זמן לא הייתי בדייט, ואיזו דרך “לחזור לפעילות”, ארוחה שאני מכין

קרא עוד »

ריקוד מושחת

לקראת חצות כבר הייתי שיכורה, כשראיתי ישבן שזוף ושרירי רוקד ממש בצמוד לאף שלי. היד שלי התעוררה פתאום, כאילו קיבלה חיים משל עצמה, והפליקה לו

קרא עוד »

ספיד דייט

“הגענו” היא אומרת לי ואני מחנה ליד שער לבן. “בטוח שאתה רוצה להיכנס?” היא שואלת אותי ומביטה בי בחשש. אני מהנהן והיא ממשיכה: “אוקי, אבל

קרא עוד »

שולטת בחומר

זה היה הסמסטר הראשון שלי במכללה וכשהגיעה תקופת המבחנים, אני מודה שקצת נבהלתי מכמויות החומר. לא ממש השקעתי בשלב הזה בלימודים ולא היתה לי ברירה

קרא עוד »

אקסטרא על אקסטרא

אחרי 6 שנות עבודה בתור מזכירת החברה, הודיע לי מיקי המנכ”ל יום בהיר אחד שאני סוף סוף מקודמת לתפקיד הנחשק של מנהלת רווחה. בכל זאת,

קרא עוד »

עבודת צוות

כבר מלא זמן שאני חמה על ההוא ממחלקת השיווק. כבר מהיום שהתחלתי לעבוד בחברה, היה לי ברור שאתן לו לזיין אותי. זה לא סוד שהתגרשתי

קרא עוד »

ציפורניים

יום בהיר אחד היא חזרה הביתה עם בניה בציפורניים. עד אותו היום היא נהגה לכסוס את ציפורניה כמו נערה, ופתאום היא מציגה בפני לראווה את

קרא עוד »

תחילתה של יזיזות מופלאה

לאחרונה החלטתי שחלאס עם הזיונים עם היזיזות שלי. הגיע הזמן להתמסד, להכיר מישהי לקשר רציני ולהקים בית בישראל. הפסקתי לענות לווטסאפים של אמצע הלילה שהיזיזות

קרא עוד »

ערב בנות

“טוב, שמעו – הזין שלו היה כזה גדול…” מיכל סיפרה בהתלהבות בזמן שהיא מסמנת בידיה את המרחק והוסיפה, “לא, אתן לא מבינות. מפלצתי. והוא רצה

קרא עוד »

לבד בחושך

“אני כאן (ולקחתי XtraSize לפני).” האיר צג הטלפון הנייד שלי כשההודעה ממנו נכנסה. מיקמתי את עצמי בדיוק במקום בו קרן אור מתאורת הרחוב העמומה חדרה

קרא עוד »

בטבעת זו – חלק ב’

הוא יכול היה לדמיין את עצמו עושה את זה איתה כל יום מעכשיו, במקום לחזור הביתה לאישה הפרידג’ידית והקרה שלו. הוא רצה לזיין ככה תמיד,

קרא עוד »

בטבעת זו – חלק א

הוא לא היה לגמרי בטוח איך הוא מצא את עצמו במצב בו הוא נמצא, יושב בסלון מול צעירה מהממת. הם פלירטטו בבר ואז זה היה

קרא עוד »

חנוכת דירה – חלק ב’

לטובת סבב הבדיקות האחרון, טיפסתי שוב מעליו ושיפדתי את עצמי על הזין שלו – הפעם דרך החור של התחת. הוא נכנס חלק למרות האורך המרשים

קרא עוד »

חנוכת דירה – חלק א’

לא מזמן עברתי דירה אחרי שהחבר שלי ואני נפרדנו. היו לנו לא מעט בעיות בחיי המין לאורך השנים, והטמבל סירב בתוקף לפנות לטיפול מיני, למרות

קרא עוד »

דגל שחור

כל שנה אני אני נזכרת מחדש בתקופת החופש הגדול, בימים שבהם עוד הייתי רווקה בשנות ה – 20 שלה, בחופשת סמסטר לפני עוד שנת לימודים,

קרא עוד »

תקועה במשרד

לילה אחד נתקעתי במשרד עד שעה מאוחרת, קבורה בניירת. אני עובדת בחברת פארמה שמשווקת תרופות ותוספי תזונה מסוגים שונים, ולפעמים כשנכנס מוצר חדש לשוק, אנחנו

קרא עוד »

בצהריי היום

פגשתי אותו בצהריי היום. האמת? לא הייתי מוכנה לזה. הקטנטנים שלי היו איתי, אבל זה לא הפריע לו לחייך אליי חיוך רחב, להתעניין בי ולגרום

קרא עוד »

חבילה הגיעה

בעלי ואני נשואים באושר וטוב לי איתו, אבל מדי פעם אני מפנטזת על זה שעוד מישהו יעשה לי טוב… קוראים לי נגה, אני בת 39,

קרא עוד »

הערכת ביצועים

“מלקת המשרד” – ככה העובדים שלי קוראים לי מאחורי הגב. הם חושבים שאני לא שומעת או לא מבינה את משחק המילים המתחכם שלהם, שלקוח מעולם

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 5

הלקוח השביעי ביקש אותי באופן אישי והמתין במיוחד בחדר ההמתנה של דירת הסקס שאני עובדת בה, עד שיצאתי. כשהוא ראה את פניי מיד התפשט על

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 4

יומני היקר, היום הגעתי לעבודה שלי כמעט בזמן אבל באורח פלא איך שהגעתי כבר ראיתי שממתין לי בדירת הסקס לקוח שהצליח להגיע לפני. הוא היה

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 3

יומני היקר, הכרתי אותו בתור לקוח שהגיע אל הדירה הדיסקרטית שבה הבנות ואני מקבלת את הלקוחות שלנו. הבנות כולן עפו עליו ואיכשהו, כל פעם כשהוא

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 2

עוד רגע אני כבר גומרת ממנו ואני יודעת שיש לי מעט מאוד זמן לפני שאגיע לנקודת האל חזור. אני מפסיקה אותו ומבקשת שיאפשר לי לגמור

קרא עוד »

יומני היקר – פרק 1

יומני היקר, אני מנסה לכתוב כאן על היום שעובר עליי, אבל בקושי מספיקה כי כל כמה דקות מגיע לדירה הדיסקרטית שלי לקוח חדש שרוצה לפגוש

קרא עוד »

שרמוטה פוריטנית – חלק 2

היו עוד כמה הודעות אישיות ששלחו אל מיקה משתמשים אחרים שרצו להציע לפגוש אותה באופן אישי, בעולם האמיתי. מיקה זרמה איתם כמו תמיד ופלירטטה איתם

קרא עוד »

מאמא איטלקיה

כשהייתי בן 25 היה לי חבר שהמשפחה שלו התגוררה ברומא. אף פעם לא הייתי באיטליה  לפני זה והחבר שלי הגבר הזה, הציע לי שאבוא איתו

קרא עוד »

טיפול נמרץ

שמעתי מחבר שרופא המשפחה ששנינו מטופלים אצלו מחזיק במרפאתו סייעת פצצה. יום אחד התחשק לי לבדוק אם הוא צדק והחלטתי להעמיד פנים שאני לא מרגיש

קרא עוד »

בחורות זורמות חלק ב’

גילי הפשיטה מעליי את תחתוני הביקיני בפראות לקול תשואות הקהל שהשקיף עלינו מהצד תוך כדי שהם מביאים לעצמם בתנועות נמרצות ביד. בשלב הזה של הערב,

קרא עוד »

חופשיה על הבר

היא ישבה לבד בשולחן פינתי בבר שהגעת אליו באותו הערב, היתה עסוקה בלנשנש איזה משהו קטן ושתתה איזה קוקטייל מפונפן כשהיא חשה איך בזוית העין,

קרא עוד »

קבלן שיפוצים

אורן היה קבלן בניה ושיפוצים בן 45, עם התמחות בבניית וילות. הוא נראה טוב, שרירי ושזוף עם שיער קצוץ שחור עם קצת התחלה של אפור.

קרא עוד »

שכנות טובה – חלק ב’

“אין מצב” ענתה דניאלה לשי, לאחר התלבטות קצרה בינה לבין עצמה. “תגיד יש לך מושג יודע איך אני מפחדת לעלות על הדבר הענק הזה?!” –

קרא עוד »

שכנות טובה – חלק א’

דניאלה הבחורה הכי כוסית בשכונה נשענה על מעקה המרפסת של הדירה והתבוננה על שי, השכן החדש וההורס שלה, מתקדם לכיוון הבניין עם האופנוע המפלצתי שלו. 

קרא עוד »

הכנסת אורחים

אשתי, דנה ואני נשואים שמונה שנים, ובמשך הזמן הזה אירחנו כמה מסיבות מטורפות. כשעברנו מהצפון למושב רשפון, לא הכרנו יותר מדי אנשים. אשתי עודדה אותי

קרא עוד »

קרע במניס-כוס

לעתים קרובות אני סובל מכאבים ברגלי. מסתבר שאני סובל מקרע חלקי ברצועות הברך – מה שנקרא המניסקוס, וכדי לטפל בזה נדרשים טיפולי פיזיותרפיה קבועים שאליהם

קרא עוד »

פרח נתתי לנורית

השעה היתה שעת ערב מוקדמת יחסית, ונורית ואני בדיוק סיימנו לאכול בבית הקפה ועשינו את דרכנו במאזדה שלי בחזרה אל הדירה שלה. הכרתי את נורית

קרא עוד »

סמיר המגמיר

האמת שכב נמאס לי. מערכת היחסים שלי עם בן הזוג הקבוע די עלתה על שרטון, מבחינת הסקס שלנו ולא רק. הייתי הולכת לישון מדי לילה

קרא עוד »

הירידה של ליאת לאילת

ליאת שירתה ביחידה דרומית, לידי אילת. עוד שבועיים היתה אמורה להשתחרר ובדיוק חזרה הרגע לחמשו”ש בביתה שבהרצליה, כשהווסטאפ שלה צפצף ועל הצג הופיעה הודעה מהחברה

קרא עוד »

הדייט שדפק אותי

“שרית באה לפה לקפה עוד מעט” הודיעה לי מיתר. “ואלה? הדייט שלה לא הלך טוב?” שאלתי את מיתר בטון מיתמם. “איזה… מסתבר שהבנאדם שהיא בנתה

קרא עוד »

אלחנדרו, אלחנדרו…

שכבתי על הבטן החשופה שלי ובהיתי אל הקיר שלצידי. לידי שכב לו אלחנדרו. הז השם שאני נותנת בראש שלי לכל הזיונים שלי, אלו שאני אוספת

קרא עוד »

המועצה להשחלה גבוהה

שמי עינב ואני סטודנטית לפסיכולוגיה באוניברסיטת בן גוריון. לא מזמן מלאו לי 26 והמרצה שאני דלוקה עליו בן 41. החברות שלי יודעות שאני חמה עליו

קרא עוד »

עובדת עד מאוחר

“קוראים לי דורון, אני בן 28 ואני מכור לשיחות סקס בטלפון”. הנה אמרתי את זה. לפעמים אני מרגיש שההתמכרות שלי לסקס טלפוני קצת יוצאת משליטה

קרא עוד »

חברה טלפונית

היוש, שמי נופר, ואני בחורה דו מינית (מה שנקרא “בי”) שממש אוהבת סקס. אני בת 27 אבל התנסיתי כבר בהמון סוגים של חוויות מיניות ובגדול,

קרא עוד »

הישיבה

“מה נדמה לך שאת עושה בדיוק?!” – שאלתי אותה כשהיא נעלה אחריה את דלת המשרד מבלי לומר דבר. ראיתי איך היא מתקדמת לעברי ופורמת אט

קרא עוד »

מורה טוב מורה לחיים

קוראים לי אורטל, ולפני בערך שנה, השתחררתי מצבא. כשהשתחררתי, אחת החברות הכי טובות שלי מתקופת התיכון, סיפרה לי ערב אחד כשיצאנו לשתות, שהמורה שלי מהתיכון

קרא עוד »

סקס עם האקס

אתם בטח זוכרים את התקופה שבה פייסבוק התחילה לצבור פופולאריות בישראל, ופתאום כל מי שהכרתם פתח לעצמו פרופיל ברשת החברתית החדשה הזו, עם הקונספט החדשני

קרא עוד »

החברה של אחי היא הכי

תקשיבו, היא היתה אחת היפות, בת הזוג של אח שלי. מסוג הבנות שאתם רואים וישר אומרים: “פשששי, אין דברים כאלה” – ובאמת שלא היו. פשוט

קרא עוד »

לילה של יום קשה

אחרי יום עבודה קשה במיוחד שעבר על כוחותינו, החלטתי לצאת בערב לשתות לבדי. היה לי בלאגן שלם בראש, עם זוגיות שהולכת ודועכת, כך זה הרגיש

קרא עוד »

אשת חיל מי ימצא

כל חייה ידעה אביחיל – בת ישראל כשרה, רק גבר אחד אבל תמיד ידעה שהיא רוצה חוויה שונה, והנה, בעזרת השם – יום בהיר אחד

קרא עוד »

לטיול יצאנו

לטיול יצאנו – טיול מאורגן של חברים ברחבי אירופה. חברה שלי הציעה שניסע למקום חדש אחרי הגירושין הקשים שעברו עליי והותירו אותי ממוטטת. חיפשתי דרך

קרא עוד »

כל הזמן את אשתי

אני בן 44, נשוי, עם שלושה ילדים. אפשר להגיד שיש לי חיים די רגילים, ולפעמים אפילו קצת משעממים. לעתים קרובות אני מוצא את עצמי שוקע

קרא עוד »

יום הולדת חגיגה נחמדת

כשהגעתי אל גיל 20 סוף סוף יצאתי מהבית הקטן של ההורים שלי באשקלון. הגיע הזמן שהחלטתי לפתוח כבר דף חדש בחיים, הלכתי ללמוד לתואר הראשון

קרא עוד »

כן, המפקד!

הרגע הזה שבו הבן הקטן שלי מאורי התגייס לצבא היה רגע מאוד מאושר אך באותה העת גם מהול בהמון עצב, ובדידות משתקת – תחושות קשות

קרא עוד »

סיפור על עונג שבת

הכל החל בערך כשהייתי בת 17 – היה לי בתקופה הזו חבר שממש אהבתי וממש נהננו לשוחח זה עם זו בטלפון כששנינו שוכבים כל אחד

קרא עוד »

סיפורה של שפחת מין

היא ראתה אותו עומד ומתבונן החוצה דרך החלון על המבול השוצף בחוץ, שהרטיב את הכל. הידיים שלו היו משולבות מאחורי הגב הזקוף והשרירי שלו. מדי

קרא עוד »

סיפורי סקס

סיפורי הסקס הטובים בישראל! מעניין לא פחות: מצעד אתרי הסקס הישראלים והבינלאומיים הטובים ביותר! סיימתם לקרוא את כל הסיפורים? כאן תוכלו למצוא סיפורי סקס נוספים.

קרא עוד »