נותנים לה אצבע היא רוצה את כל היד

"אתה זוכר שקבענו עם עודד וליאת להערב, נכון?" מזכירה לי אשתי יעל בנונשלנטיות בזמן שאנחנו שותים ביחד את הקפה של הבוקר. "זוכר" – אני עונה לה בלקוניות, משתדל לא להסגיר את התרגשותי. "הם אמרו שיקפצו לכאן סביב 21:30, אחרי שהילדים ירדמו" – היא אומרת ומחייכת אליי חיוך מסתורי. "סבבה", אני עונה לה כאילו באדישות. "אני יכול לקפוץ להביא קצת שתיה מהפיצוציה אם צריך, קצת סיגריות, נשנושים וכאלה, שיהיה נחמד".

"נראה לי שאנחנו בסדר מבחינת אוכל ושתיה", יעל מודיעה ואני מבחין באופן מיידי שהיא לא ממש רגועה. אני יודע לזהות כשאשתי מזה 15 שנה מתרגשת. מניח שהיא יכולה להגיד את אותו הדבר בדיוק גם לגבי. וכן, גם אני קצת מתוח לקראת הבילוי המשותף שמתוכנן לנו הערב.

"יעלי, נראה לך שתרצי שהוא…" אני מגשש בחיוך מבויש וחש איך הדופק שלי עולה ומאיץ.

"עוד לא החלטתי, האמת. נראה לי שנראה מה יהיה וננסה לזרום אם הסיטואציה כמו שאמרנו, לא?" היא משיבה לי בחצי חיוך וממהרת החוצה המטבח, כשסומק עז מתפשט על לחיה.
וואלה, כן, אמרנו שננסה לזרום, אבל אני עדיין לא בטוח שזה מתאים, בטח כשמדובר בו… אני מרגיש איך האי שקט מבעבע בתוכי והתסכול צף ועולה לו…

בשעה 9 בערב הקטנטנים שלנו כבר במיטה אחרי שקרסו סופית מעייפות, ויעל טורחת במטבח על הכנות אחרונות. ב 21:30 על הדקה, נשמעת בדלת דפיקה. עד שאני מספיק להתרומם, אשתי כבר שם, מלאת חיוכים. היא פותחת את הדלת ומחבקת את עודד בחיבוק חזק, מנשקת אותו על לחיו ושואלת את אשתו, ליאת, איך היא.

עודד ויעל מכירים כבר שנים. הם גדלו באותה השכונה, היו ביחד באותן המסגרות, המשיכו ביחד אפילו לצבא, וכמה לא מפתיע – גם היו הראשונים זה של זו במיטה. בתקופת האוניברסיטה הקשר ביניהם קצת התנתק, הבנתי שהיה שם איזה קטע של סצינות קנאה, אבל בשנים האחרונות הידידות ביניהם התחדשה. בין לבין הכרתי אני את יעל ועודד הכיר את ליאת. הם גם התחתנו פחות או יותר באותו הזמן כמונו ונולדו לארבעתנו ילדים בהפרשי זמנים ממש מצומצמים.

אחרי שהחלפנו ברכות נימוסין הדדיות, האורחים שלנו התמקמו על הספות בסלון ויעל הציעה לכולם לשתות. חלפו 5 דקות מאז שהיא נעלמה למטבח ועדיין לא שבה כשהתחלתי לדאוג קצת.

למה היא השאירה אותי פה לבד עם האקס שלה ואשתו שאני בקושי מכיר? מה יש לי להגיד לו?

התרוממתי מהספה ועמדתי להתנצל בפניהם ולהודיע להם שאני הולך לבדוק מה קורה עם אשתי, כשפתאום היא הופיעה בפתח הסלון.

כל הראשים הסתובבו בבת אחת אל כיוונה ואני חושב ששמעתי את הלסת של עודד נשמטת על הרצפה. יעל עמדה מולנו כשהיא עירומה כביום היוולדה, ורק עקבי סטילטו וסינר בישול קטנטן קשור לגופה. עכשיו תשמעו, אשתי – גם אחרי 3 לידות לא קלות, שמרה על פיגורה של דוגמנית.

יש לה את הרגליים הכי חלקות וחטובות שראיתי בבחורה אי פעם, חזה קטן אבל יפהפה עם סט פטמות ורדרדות ומגרות, בטן שרירית שמתחשק להעביר עליה לשון, תחת קטן, גבוה ומחוצף שדורש פליק, וכוס שמזמין לק. כל זה טוב ויפה (מאוד) כשהיא חולקת את זה רק איתי או מקסימום, מוציאה לגברים (וגם לנשים שלהם) את העיניים כשהיא מסתובבת בביקיני הקטנטן האדום שלה בחוף רחצה ציבורי. אבל פתאום היא פה, עם כל מרכולתה חשופה לכל דורש כשאת הממתק שהיה שמור עד עכשיו לי ורק לי, היא מציעה גם לאורחים שלנו.

כל מה שהפריד כרגע בין עודד, ליאת והכוס הקטן וההדוק של אשתי, היה הסינר הפצפון והסמלי הזה שהיא קשרה לגופה. אפילו את החזרה הקטן שלה הוא בקושי הצליח לכסות.

"נו, אתם מתכוונים לשבת שם עם האצבע בתחת, או שמישהו יעזור לי פה עם המגש והכוסות?"

שאלה יעל שקלטה את המבטים המבולבלים שלנו, והחליטה לשבור את הקרח ראשונה.

לפני שהספקתי להתעשת, עודד כבר זינק ממקום מרבצו, כמו אריה שעט על לביאה.

הוא חטף את המגש עם השתיה מהיד של אשתי, שפתאום נראתה לי קלת דעת כמו מלצרית בת 21והניח אותו על השולחן, במקום שלא יפריע.

אף אחד לא ניגש לקחת שתיה.

לאחר מכן הוא ניגש אל האקסית שלו, שהיום היא בכלל אשתי, והתחיל לפשוט ממנה את הסינר.

ערוותה של אשתי נגלתה לעיני כל והיא חייכה במבוכה ועצבנות קלה.
פתאום הבחנתי שהיא גילחה את שיער הערווה שלה לרגל המאורע. התעצבנתי.

ליאת אשתו של עודד, לא ממש הסתכלה.

מבין כולנו, נראה היה שעודד הוא היחיד שלא התבלבל.

ברוב תושיה הוא התקרב ליעל והחל לנשק לה את הצוואר. יעל שחרר אנחה של עונג.

לאט לאט היד שלו טיילה במורד גופה של אשתי, אל עבר השדיים החשופים שלה.

היא לא נתנה לו להתעכב שם והובילה את ידיו הגדולות אל עבר איבר המין שלה.

עודד החל ללטף לה את הכוס והיא גנחה בהנאה, ופזלה לעברי.

הוא מצידו, לא העסיק את עצמו בכלל בנוכחות שלי או של אשתו והחל לזיין את אשתי לאט ולעומק עם האצבע המורה שלו. היא התפתלה על האצבעות שלו ונשמה בכבדות.

בשלב מסוים, יעל בקושי הצליחה להחזיק את עצמה על הרגליים ועודד השכיב אותה על השטיח הרך בסלון שלנו. הוא נשכב לצידה והמשיך לענג אותה בנוכחותנו, מצרף אצבע ועוד אצבע אל החגיגה הפרטית שלהם. כעבור 3 דקות כבר היו בכוס של אשתי ארבע אצבעות.

לפני שהבנתי מה קורה, הוא הצליח להחדיר את כף יד בשלמותה. זה משהו שהיא מעולם לא אפשרה לי לעשות כשזיינתי אותה. לאשתי יש כוס צר וקטן מאוד, ואפילו עם הזין שלי לפעמים קשה לה להתמודד (מצד שני, אני לוקח כדורי XtraSize להגדלת הפין וזה מצריך קיבולת מצד האישה). אז לא הופתעתי שכשניסיתי להחדיר לה חמש אצבעות, היא טענה שזה יותר מדי בשבילה.
אבל פתאום ראיתי שהיא ממש בעניין כשהאקס שלה מזיין אותה עם היד שלו שהיתה מאוגרפת בשלמותה בתוך הנרתיק שלה. מפה לשם, אשתי גנחה על השטיח בקולי קולות, כשהיד השניה של עודד מכסה על פיה, כדי שלא תעיר בטעות את הילדים שלנו.

המחזה היה מטריד אבל לא יכולתי להתיק מהם את מבטי. עודד דחף את הזרוע שלו עוד ועוד לתוך אשתי ונראה היה שהיא מתענגת על כל רגע, כי היא עיסתה לעצמה את הדגדגן והתפתלה לכל הכיוונים. פתאום קלטתי שהזין שלי אצלי ביד. הייתי כל כך מרוגש מהסיטואציה שכנראה שלפתי אותו מהמכנסיים שלי בלי לשים לב.

האמת? בתחילת הקשר עם יעל, לא ידעתי שיש לה פטיש לקטע הזה של פיסטינג, אגרוף בכוס, אבל בדיעבד הבנתי שזה היה הקטע שלו ושלה. היא ואני ניסינו את זה כמה פעמים במיטה אבל ללא הצלחה. בסוף הגענו יעל ואני להסכמה שאאפשר לה לחוות עוד פעם אחת אורגזמה מהסוג הזה עם עודד, ובתמורה, אני אתוגמל בדרכים אחרות…

עד היום לא לגמרי ברור לי איך אשתו ליאת הגיבה לכל העניין, כי בזמן שעודד זיין את אשתי ביד חזקה ובזרוע נטויה, ואני אוננתי לעצמי במרץ על הספה, היא נעלמה לה לשירותים.

לך תדע אם זה הדליק אותה והיא הלכה לענג את עצמה בפרטיות או שלקחה את זה קשה והלכה לבכות.

ככה או ככה, יעל אשתי גמרה בעוצמה היסטרית כעבור דקות. היא התעוותה ורעדה על השטיח, מניעה חזק את האגן שלה על היד שבתוכה, עד שלא ברור מי מזיין את מי: היא את היד של עודד, או היד שלו את הכוס שלה. כשהוא הצליח להוציא בסוף האקט את היד שלו מתוך הנרתיק של אשתי, ראיתי איך פורץ מהכוס שלה זרם דק של נוזלים ונקווה על השטיח שלנו.

כשעודד הרים את ראשו לכיווני וקרץ לי, מיהרתי להחזיר את הזין שלי למכנסיים, שלא יראה שאני מתגרה מכל הסיפור. בזמן שהוא הלך לשטוף ידיים, אשתי שאלה אותי אם זה זמן טוב להוציא את החטיפים. מיהרתי למטבח וצעקתי לה שלשם שינוי תיתן לי לדאוג לכל הפרטים…

מוצרים מומלצים!