מורה טוב מורה לחיים סיפור סקס

מורה טוב מורה לחיים

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

קוראים לי אורטל, ולפני בערך שנה, השתחררתי מצבא. כשהשתחררתי, אחת החברות הכי טובות שלי מתקופת התיכון, סיפרה לי ערב אחד כשיצאנו לשתות, שהמורה שלי מהתיכון עליו הייתי חמה במשך כל תקופת הלימודים, עבר לגור שני רחובות ממני. מגיל 14 אני מפנטזת איך הגבר הזה דופק אותי, וזה תמיד היה חלום בלתי מושג. לפחות כל עוד אני הייתי קטינה והוא היה המורה שלי. אבל עכשיו שאני משוחררת טריה מהצבא והוא גר במרחק של פחות מ – 5 דקות ממני, חשבתי לעצמי, יכול להיות שהבלתי אפשרי עומד להפוך לאפשרי.

יצא לכם פעם להקלע לסיטואציה כזו, שבא הזדיינתם עם מושא כל הפנטזיות הכי פרועות שלכם?
אם לא, אתם מוזמנים להשען אחורה, להביא חומר סיכה ולתת לי לשתף אתכם בחוויה.

רק המחשבה על מה שהיה מחרמנת אותי מחדש כמו כלבה מיוחמת, אבל הנה זה מגיע…

גיל 14. אני בדיוק נכנסתי לכתה ט' והוא היה המורה שלי ללשון. חתיך אש ובן 36. יכל להיות אבא שלי בתכלס… תמיד חשבתי שהוא מסתכל עלי לא כמו שמסתכלים על תלמידה, או על ילדה, אלא יותר כמו על מישהי ששווה דפיקה. בעמידה, בשכיבה, בישיבה. הרגשתי בין הרגליים שלי שהוא היה עושה אותי, אבל בתכלס, הייתי ילדה טובה ירושלים ולא יכולתי להרשות לעצמי שמישהו יגלה ויעיפו מהתיכון גם אותו וגם אותי.

את הפנטזיות על המורה שלי ללשון הייתי מעבירה בין השעורים בשירותים של התיכון, כשאני מחדירה לעצמי אצבעות ומאוננת עד שתעבור לי החרמנות.

מספר שנים חלפו מאז, ואני כבר לא בתולה. רציתי כל כך שהמורה שלי ללשון יהיה זה שיבתק אותי, אבל זה לא היה הזמן הנכון. אבל הנה, עכשיו אני חיילת משוחררת (מאוד) וכבר מזמן לא תלמידת תיכון.
בתוך תוכי ידעתי שזה רק עניין של זמן עד שהוא ואני נתקל האחד בשניה בשכונה, והנה היום – התגשם החלום וראיתי אותו במעבר של הסבונים במכולת השכונתית. המורה הסקסי שלי בהתחלה לא הבחין בי.

בחנתי אותו בעיניים רעבות. הוא היה חסון, גבוה ורחב כתפיים כמו שזכרתי. השנים עשו רק טוב לגוף השרירי שלו. נצמדתי אליו מאחור והלכתי בעקבותיו עד שהגיע למעבר של המשקאות האלכוהוליים.
הנחתי יד מהוססת על כתפו השרירית והוא הסתובב אליי בחיוך חם וסקסי, מלא שיניים צחורות.

קצת מופתע. "היי, תזכירי לי מאיפה אני מכיר אותך?" הוא שאל במבוכה. העברתי עין בוחנת על הגוף השזוף והבשל שלו, והחלטתי שאני מעדיפה לנקוט בטקטיקה קצת יותר מתוחכמת כדי לזכות להזדיין איתו.

באותו הלילה החלטתי לעשות מעשה וללכת לפאב ששמעתי שהוא הולך באופן קבוע אליו.

כהרגלי דפקתי הופעה, ולבשתי שמלת מיני שחורה ומגרה. נעלתי את סנדלי העקב הכי גבוהים שלי, מרחתי על שפתי החושניות אודם אדום בוהק, והתבשמתי בכל מקום… גם למטה בבושם עם ריח מתוק ומפתה. כשנכנסתי אל הפאב, ראיתי את המורה ללשון שלי יושב לבדו ולוגם מכוס הבירה שלו.

ניצלתי את הסיטוציה והתישבתי בנונשלנטיות בכסא שלידו. הזמנתי למברוסקו לבן, והגנבתי מבט לעברו. "היי, זו לא את מהמכולת…?" הוא שאל בחיוך מופתע. אמרתי לו שכן, זו אני והחלטתי להתוודות שזו בעצם לא הפעם הראשונה שאנחנו נפגשים. לרגע נראה היה שהוא רוצה לפצוח בשיחה כדי להבין מהיכן אנחנו מכירים, אבל הברמן ניגש אלינו והציע לנו צ'ייסרים. זרמנו ואחרי שלושה סיבובים נוספים של משקאות, המורה שלי ללשון פתאום מצא את הלשון שלי על הצוואר שלו. פתאום, הוא קלט שאני חרמנית רצח, וההבנה הכתה בו. אני לא מתכוונת לצאת מכאן לבד הערב. המורה ללשון קיבל פתאום בטחון ויכולתי לחוש איך היד שלו מרימה את שולי חצאית המיני הקטנה שלי.

הוא החל ללטף את הירכיים שלי והעמיק עוד ועוד פנימה, ביניהן. כשהוא הבין שאני לא מתכוונת להזיז את היד שלו למקום אחר, הוא החל לעסות אותי בקצב הולך וגובר. קלטתי שהוא חם עליי בעצמו, וכשהוא שלח את היד לכיוון הכוס שלי, מיד התנפלתי עליו ודחפתי את הלשון שלי לתוך הפה שלו. לא היה אכפת לי שאנחנו יושבים במקום ציבורי על הבר, שמתי לו יד על רוכסן המכנסיים וליקקתי לו את הצוואר.

המורה שלי ללשון נישק אותי בלהט והיה לו טעם של בירה ושל זיון שחייב לקרות. החלטנו שחבל לדחות את החלק האמנותי של הערב, הזמנו חשבון והתקדמנו לכיוון השירותים של הפאב.
נכנסנו יחד לאחד מתאי השירותים שהיו באופן מפתיע נקיים ודי מרווחים.

המורה שלי ללשון לא היסס והצמיד אותי מיד אל הקיר, מנשק, מלקק ומרים לי את שולי השמלה.
כשהוא הרים מעל ירכי את השמלה שלי, ואני נותרתי רק עם ביריות המזל שלי ועם הסנדלים הגבוהים שלי, הוא פתאום קלט שלא טרחתי ללבוש תחתונים. המורה שלי ללשון לא בזבז זמן, ונתן לי שעור פרטי באיך מלקקים.

"הנה החלום הרטוב שלי עומד להתגשם" – חשבתי לעצמי בזמן שהכוס שלי התחיל לפעום בעוצמה.
המורה הזה בהחלט ידע להעביר את החומר ונתן אחושילינג עבודה.

"תן לי שעורי בית…" – גנחתי, ולא הייתי בטוחה שהוא מבין למה אני מתכוונת בדיוק, אז תיקנתי את עצמי "ילדות רעות לא אמורות לקבל ריתוק?" – ואז הוא קלט. הוא סובב אותי עם הפנים לקיר השירותים, כופף אותי קצת קדימה, הפליק לי על התחת, ואז תקע לי את הזין שלו. זין חם וחלומי כמו שתמיד רציתי. הוא זיין אותי באגרסיביות, בזמן שהוא מעסה נמרצות עם האצבעות הרטובות שלו את הכוס המטפטף שלי. הוא היה כל כך חרמן שלא האמנתי, כאילו מאז שהייתי ילדונת הוא חיכה לזיין רק אותי. אף פעם לא אהבתי גברים עדינים, והכוח שהוא הפעיל עליי הדליק אותי אפילו יותר.

בבת אחת הוא שלף מתוכי את הזין הלח שלו, סגר את מכסה האסלה, התישב שם ומשך אותי אליו.

התישבתו לו ישר על הזין והתחלתי לגנוח בגירוי מטורף, בזמן שאני נעה עליו ורוכבת בהתלהבות של תלמידת תיכון – קדימה אחורה, אחורה קדימה, מתה לגמור. אין על גברים מבוגרים, חשבתי לעצמי ואז הוא אמר לי "אני מוציא אותו – עכשיו תמצצי לי".

קמתי מהזין של המורה שלי ללשון, הוא עמד מולי והסיר מעצמו את החולצה שלבש.

כמו ג'נטלמן אמיתי, הוא הניח את החולצה למרגלותיי על רצפת תא השירותים, הצביע לרצפה ונתן לי למקם את עצמי על הברכיים איפה שהניח את החולצה. האיבר העצום והמהמם שלו היה מול הפה שלי עכשיו, כל כך יפה חלק ולח. כי הוא לפני שניה עוד היה בתוך הכוס הרטוב שלי וזיין אותי.

הוא דחף את הראש שלי בעדינות לכיוון הזין שלו ואמר לי "יש לך שעורי בית, מתוקה".

התחלתי למצוץ לו את הזרג בטירוף שלא ידעתי שאני מסוגלת להגיע אליו, וממש הרגשתי צורך לבלוע את כולו. שמעתי איך הוא נאנח בזמן שהידיים שלו אוחזות לי בצוואר ומושכות לי בכח את השיער.

חצי דקה אחרי זה שנינו כבר עמדנו להגיע לפורקן.

המורה שלי נעמד, כולו עומד, השעין את הגב שלי כנגד הקיר, והרים אותי בידיו החסונות.

כרכתי את הירכיים שלי סביב מותניו ונתתי לו למקם את הזין שלו בפוזיציה. הוא החליק פנימה לתוכי והתחיל לדפוק אותי כהוא נושא את משקלי על הידיים שלו. היה לו זין גדול והחיכוך היה פשוט מושלם.

האורגזמה לא איחרה להגיע ואיתה נפלטה לי מהפה צעקה של הפתעה. אף פעם לא זיינו אותי ככה ובטח לא המורה שלי.

הוא כיסה בידו המחוספסת את הפה שלי והמשכתי לצעוק לתוכה בזמן שהוא דופק אותי והכוס שלי מתכווץ באורגזמה מטריפה.

שניה אחרי גם הוא גמר, חזק בתוכי ויחד עם ראש הפין שלו שהכה לי בתקרה הנרתיק, הכתה בין גם ההבנה: אני פאקינג הזדיינתי עכשיו עם המורה שלי ללשון. הייתי כל כך אסירת תודה שנישקתי לו את הזין וליקקתי את השפיך שטפטף לו על הביצים.

כשקמתי ונעמדתי מולו, נישקתי אותו ושאלתי בקריצה שובבה: "תגיד, לא מפריע לך שהיית פעם המורה שלי בתיכון?" – המורה שלי ללשון השיב לי בחיוך רציני: "להיפך – העיקר שלמדת משהו" והזמין אותי אליו לישון.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
סיפור סקס יום הולדת חגיגה נחמדת

יום הולדת חגיגה נחמדת

כשהגעתי אל גיל 20 סוף סוף יצאתי מהבית הקטן של ההורים שלי באשקלון. הגיע הזמן שהחלטתי לפתוח כבר דף חדש בחיים, הלכתי ללמוד לתואר הראשון שלי באוניברסיטה בתל אביב במסלול של לימודי משפטים וגם פגשתי חברות חדשות. פתאום שמתי לב שכל החיים שלי משתנים להם לטובה. אני עדיין זוכרת את

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 3 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 3

יומני היקר, הכרתי אותו בתור לקוח שהגיע אל הדירה הדיסקרטית שבה הבנות ואני מקבלת את הלקוחות שלנו. הבנות כולן עפו עליו ואיכשהו, כל פעם כשהוא היה מגיע – הצלחתי לפספס אותו. יום אחד החלטתי לעשות מעשה שאני בדרך כלל נמנעת ממנו ודחפתי ליד שלו פתק עם מספר הטלפון שלי. ככה

לסיפור המלא »
אלחנדרו אלחנדרו סיפור סקס

אלחנדרו, אלחנדרו…

שכבתי על הבטן החשופה שלי ובהיתי אל הקיר שלצידי. לידי שכב לו אלחנדרו. הז השם שאני נותנת בראש שלי לכל הזיונים שלי, אלו שאני אוספת לעת לילה מאוחרת מהפיק אפ בר. לא מבזבזת אפילו זמן על שיחות נימוסין, אינטרודקשן או שמות שלהם. בשביל מה לנסות לזכור איך קוראים לו אחרי

לסיפור המלא »
אישה בונה אישה נאנסת סיפור סקס

אישה בונה, אישה אונסת

קוראים לנו בני ועידית ואנחנו נשואים באושר זה לזו כבר מעל 10 שנים. עידית בת 34 ואני בן 37. אנחנו מאוד נהנים לתבל את הזוגיות וחיי המין שלנו עם שעשועים וגיוונים בסקס. מה לא ניסינו מאז שאנחנו יחד? עשינו סקס בקניון, בים, בבריכה, ואפילו בקולנוע. הזדיינו במקומות גבוהים, נמוכים, מבודדים

לסיפור המלא »
יומני היקר חלק 5 סיפור סקס

יומני היקר – פרק 5

הלקוח השביעי ביקש אותי באופן אישי והמתין במיוחד בחדר ההמתנה של דירת הסקס שאני עובדת בה, עד שיצאתי. כשהוא ראה את פניי מיד התפשט על פניו חיוך גדול והוא ביקש שאכניס אותו לחדר באופן מיידי. הוא היה מוצק עם לוק ג'יימס בונדי כזה, נראה בערך בן 47, אבאל'ה שמור היטב

לסיפור המלא »
מאמא איטלקיה סיפור סקס

מאמא איטלקיה

כשהייתי בן 25 היה לי חבר שהמשפחה שלו התגוררה ברומא. אף פעם לא הייתי באיטליה  לפני זה והחבר שלי הגבר הזה, הציע לי שאבוא איתו לביקור מולדת בחופשת הסמסטר. כשהגעתי לביתו ברומא ציפתה לנו קבלת פנים חמה במיוחד. אמא שלו – אשה יפה, חמה ומרשימה בת כ – 45, הרעיפה

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: