מה שאישה רוצה בסופו של יום ארוך

זה היה יום ארוך ומייגע וכבר חשבתי שהוא לא יגמר, אבל בשעה תשע בערב כשהאיש שלי חזר מהעבודה, כל הכאוס שפשט בבית בשעות היום כבר היה תחת שליטה. הילדים, לשמחתי, סופסוף נרדמו, הבית היה מתוקתק ונקי ואפילו הספקתי לפנק את עצמי באמבטיית קצף ארוכה ומענגת כדי להירגע ולהתכונן לבואו.

כשהוא מגיע, אני מקבלת את פניו בשמלת מיני צמודה וקצרצרה, בלי תחתונים.
היא ניגש אליי כדי לנשק אותי ותוך כדי היד הגדולה שלו מחליקה אל מתחת לשמלה הדקיקה שלגופי. חיוך ממזרי מתפשט על פניו כשהוא קולט שאני עירומה מתחת, והוא צובט לי את התחת ושואל אותי: "כל זה בשבילי?"

הוא מגשש עם אצבעותיו לכיוון המנוש המגולח והלח שלי ולוחש לי באוזן, שהילדים לא ישמעו בטעות: "איך בא לי לפרק אותך…". הוא מצמיד אותי לשולחן האוכל שלנו, ופותח את רוכסן מכנסיו. הזין היפה שלו מרשים מתמיד, גם אחרי 15 שנות נישואין והוא כבר נוקשה ומוכן לפעולה.

הוא אוחז בזין שלו ביד שמאל וביד ימין מתחיל לפסק לי את שפתי הפות, מכין את עצמו לצלילה…

אני כל כך רטובה לקראתו והוא מפסק לי את הירכיים, מלקק את אחת מאצבעותיו ומרפרף איתן בין שפתי הנרתיק שלי, כדי להטריף אותי עוד יותר. הוא אוהב להתגרות בי עד שאני מתחננת שיפתח לי את הצורה. הוא סוטר לי קלות על הדגדגן ואני נטרפת. "פינטזתי עליך כל היום…" אני גונחת ומגלה לו.

הוא מחייך וצולל לתוך החריץ בין השפתיים התחתונות שלי, מלקק לאורך מלמעלה עד למטה, לא משאיר אף פיסת עור ללא טיפול. "ממממ איזה כוס מתוק יש לך, אשתי" הוא גונח ומזכיר לי.
שניה אחרי זה הלשון שלו מזיינת את הנרתיק שלי. אני מעסה לעצמי את הדגדגן וביד השניה צובטת לעצמי את הפטמה. אני כל כך חמה עליו עכשיו, כמו כלבה מיוחמת.

הוא מעמיס שתי אצבעות לתוך חור התחת שלי בזמן שהוא משגל אותי עם הלשון שלו ואני על סף עילפון. איך מצאתי לי גבר שיודע לענג ככה? "דחוף לי כבר…" אני מתחננת. אני רוצה להרגיש את הזין שלך בתוכי…" – אני כמעט בוכה מרוב השתוקקות. הגבר שלי לא נותן לי להתייבש והופך אותי על השולחן כשהציצים והפטמות הזקורות שלי נלחצות אליו. הישבן המוצק והשובב שלי פונה עכשיו לכיוונו ואני מקמרת את הגב לקראתו, כמו הכלבה המיוחמת שאני. רק שיתקע אותי כבר…

הוא מושך לי בשיער, סותר לי על הישבן, ולהפתעתי אומר לי: "עוד לא".

אני בוהה בו במבט המום והוא מסביר "יש משהו קטן שאת צריכה לעשות קודם בשבילי…"
הוא מושך אותי לעברו ואז מוריד אותי על ארבע. מול העיניים שלי מזדקר הזין העצום של בעלי, ארוך, קשה וקצת מאיים למראה. אבל וואו, כמה שאני רוצה אותו בתוכי. אני מבינה את הרמז ומקרבת את הזרג היפהפה אל פי, כשאני מתחילה למצוץ לו אני קולטת שהוא מרגיש לי גדול מהרגיל היום, משום מה. המציצה מאתגרת עבורי אבל אני נהנית ממנה ומרטיבה עוד יותר – הוא ממלא לי את הלוע ברמה שלא הכרתי ומשגל לי את הפה בהתלהבות כשהוא מושך לי בשיער.

שנינו מתחילים לגנוח חזק ואני מפחדת שעוד שניה הילדים יתעוררו לנו… אני מסמנת לו עם היד שהגיע הזמן שהוא יתקע את הזין בחור הנכון לו והוא מקים אותי ומצמיד אותי בחזרה לשולחן.

הוא נצמד אל הישבנים שלי עם הזין הלח שלו שהרגע מילא לי את הפה, ומתחיל לחכך אותו בהתגרות מטריפה בחריץ התחת שלי. אחר כך הוא יורד עם הזין אל בין הירכיים שלי ומשפשף ביניהן את האיבר. החיכוך הזה מטריף ומגרה ברמות אחרות ושנינו כבר על סף פיצוץ.

פתאום הוא משחיל לתוכי את הזין שלו באיטיות ונראה כאילו הרגע של החדירה מתארך לנצח.
אני מרגישה איך כיפת הזין שלו מבתקת את הנרתיק הצר שלי ואז בדחיפה חזק הוא חודר עמוק פנימה ודוקר את הכניסה לצוואר הרחם שלי. הוא מגיע כל כך עמוק שאני יכולה להרגיש אותו במקומות שלא הרגשתי עד היום…. מפתיע אני חושבת לעצמי ואז קולטת שקירות הנרתיק שלי גם סוגרים עליו בעוצמה מכל הצדדים. הוא ממלא אותי.

בעלי מתחיל לבעול אותי, בהתחלה בתנועות איטיות ועמוקות ואז בקצב הולך וגובר של דפיקות חזקות. הוא תופס לי חזק במותניים ומצמיד אותי חזק אל האגן שלו בזמן שהוא משחיל את האיבר הענקי שלו שהולך ומתפתח בתוכי בעוצמה הולכת וגוברת פנימה. אני כל כך מגורה ממנו שאני חוששת שאגמור מוקדם מדי אבל הוא מצידו אומר לי: "זה לא נגמר עד שאת לא גומרת".

אני אוהבת שמזיינים אותי חזק ועמוק ובעלי יודע בדיוק איך לטחון אותי. הכוס שלי מגיב אליו בעוצמה גדולה מהרגיל היום ומתחיל להשתולל עם כיווצים שסוגרים לו על הזין בעוצמה.

הוא מכסה בכף ידו הגדולה את הפה שלי בזמן שהוא מפמפם אותי חזק, כדי שלא אצרח ואעיר את הילדים. די, אני כבר לא יכולה. תוך שניה אני מתפרקת לרסיסים, צורחת לו לתוך היד ומשפריצה על שולחן המטבח. הזין שלו עדיין בתוכי ולמרבה הפתעתי הוא עוד לא גמר. איך זה יכול להיות עם זיון כזה!? כשאני נרגעת מהאורגזמה שלי, בעלי שולף את הזין המטפטף שלו מהכוס שלי ואני נדהמת לראות שהוא עדיין עומד חזק. אני לא מצליחה להתאפק ומכניסה אותו שוב לתוך הפה שלי.

הטעם של מיצי הכוס מתקתק ומפתיע אותי לטובה. אני שואבת את הזין של בעלי בהנאה והוא תוקע אותו עמוק יותר ויותר עד שאני מגיעה לגבול החנק. הגרון שלי בקושי מצליח להתמודד עם כל הגודל הזה אבל הכוס שלי מתעורר מחדש…

הפעם אנחנו מתמקמים על רצפת בסלון בתנוחת דוגי. בעלי מתמקם מאחוריי ומכוון את הזין שלו לתחת שלי. תוך שניה הוא נועץ את הזין שלו בתוך חור התחת שלי ותוך כדי שהוא מושך לי בשיער הוא מזיין אותי מאחורה. שריר הרקטום שלי ננעלים חזק על האיבר הקשיח שלו וחום מוכר חוזר ומתפשט לי באזור הדגדגן. הוא יודע שאני חייבת שיביאו לי ביד במקביל לסקס אנאלי, כדי לשכך את הכאב אבל הוא בשלו – סוטר לי על הישבנים ודופק אותי חזק מאחורה בלי לעצור.

בלית ברירה, אני מתחילה לענג את עצמי והשילוב בין זיון בתחת לעבודת יד פשוט מטריף אותי.

בעלי תופס לי חזק בציצים ומשתמש בהם כדי לתקוע את הזין הגדול הזה שלו, עמוק יותר ויותר לתוכי. התחת שלי מתכווץ עליו בעוצמה ושולח זרמים חזקים של אורגזמה אנאלית, חזקה ברמות שמעולם לא חוייתי, היישר אל הנרתיק והדגדגן שלי. אני גועשת ורועדת ומתפוצצת עליו בלי שליטה.

בזמן שאני גומרת, אני שומעת אותו נאנק והזרע החם שלו ממלא לי את התחת מבפנים.
התחושה של החמימות בתוך החלחולת מענגת באופן מפתיע, ופתאום אני מוצאת את עצמי משפריצה מהכוס בזמן שמהתחת אני מטפטפת זרע.

בעלי יורד ממני ונשכב לידי על השטיח, מחויך ומרוצה.

"תגיד, מה נכנס בך היום?!" אני שואלת אותו מתנשפת וקצת המומה, כשהרטט המענג מחוויית הזיון הפראי ויוצא הדופן שהרגע חווינו, עדיין שולח גלים בכל גופי. "אהבת? כי יש עוד מאיפה שזה הגיע…" הוא אומר בחיוך שובבי, ושולף מהתיק מיכל קטן שרשום עליו XtraSize כדורים להגדלת הפין.

 

מוצרים מומלצים!