מאמא איטלקיה סיפור סקס

מאמא איטלקיה

טיפ קטן: אם בא לכם לרעוד מרוב הנאה, שלבו לוברסיל, תודו לנו אחר כך. קריאה מהנה!

כשהייתי בן 25 היה לי חבר שהמשפחה שלו התגוררה ברומא.

אף פעם לא הייתי באיטליה  לפני זה והחבר שלי הגבר הזה, הציע לי שאבוא איתו לביקור מולדת בחופשת הסמסטר. כשהגעתי לביתו ברומא ציפתה לנו קבלת פנים חמה במיוחד.

אמא שלו – אשה יפה, חמה ומרשימה בת כ – 45, הרעיפה עלינו חיבוקים ונשיקות רטובות.

מתברר שלא מזמן אמא שלו התגרשה מאביו ונותרה לבדה.

האמת אף פעם לא הבחנתי בנשים מבוגרות ממני, אבל לאמא של החבר מהלימודים דוקא נמשכתי באופן מיידי ודי חייתי.

באותו הערב התקלחתי והבחנתי בסל כביסה בחדר האמבטיה. אתוודה באזניכם שיש לי קטע קינקי כזה עם תחתוני נשים.

אוהב להסניף אותם דווקא כשהם מלוכלים. הריח של הכוס על הבד פשוט מחרמן אותי בטירוף ואני באמת לא מצליח להתאפק.

ככה יצא שבכל פעם שעברתי ליד חדר האמבטיה בביתם, עצרתי ליד סל הכביסה ושלפתי משם תחתונים משומשים של האם, מריח ומתפעם. הזין שלי לא נותר אדיש לניחוח שנדף מהנרתיק של המארחת שלי.

ערב אחד כבר לא התאפקתי, אז פשוט הוצאתי החוצה את הזין והבאתי ביד כשהתחתון שלה טחוב מתחת לאפי. בשלב הזה כבר פנטזתי איך אני משגל אותה בכל פעם ששוחחתי איתה וכשהחבר שלי לא היה בסביבה ניסיתי אפילו לפלרטט איתה.

הייתי בטוח שאין סיכוי שמשהו יקרה, כי היא היתה אישה אלגנטית ומעודנת ולא חשבתי שבחור בגילי יכול לספק אותה.

רצה הגורל והחבר שלי היה צריך לחזור לארץ מוקדם מהצפוי.

כך יצא שאת הערב האחרון שלי ברומא העברתי בחברת אימו – רק היא ואני. לאחר שסיימה ארוחת פסטה שלוותה בהרבה כוסות של יין קיאנטי מעולה, פתאום הרגשתי איך הדופק שלי עולה.

ניסיתי להבין למה ואז פתאום קלטתי שהיד שלה ממוקמת לי על המפשעה והיא מלטפת את הזין שלי מבעד לבגדים.

"אני כל כך בודדה מאז שבעלי עזב אותי" – היא לחשה באוזני, ואז הביטה בעיני ושאלה אותי: "תוכל לישון הלילה לצידי?"

לבקשה כזו לא יכולתי כמובן לסרב. כשהיא נכנסה למיטה בגופה העירום, גיליתי את הגוף הנשי הכי מושך ששכבתי לצידו מעודי.

היא חייכה אליי וגם הכוס שלה חייך, עם שיח סבוך של שיער ערווה שבאופן מפתיע נראה לי עדין ומושך. הזין שלי נעמד לו כמו טיל עם האישה היפה הזו בקרבתי.

פתאום היא החלה ללטף את ירכיי ועלתה עליי. היא שלחה את לשונה לפי, ונישקה אותי עם תשוקה שגרמה לי להבין שכנראה זכיתי בלוטו של הזיונים.

בבת אחת היא דחפה את ידה לתוך תחתוני הטנגה שלי והתחילה לעסות את הזקפה שלי.

הסרתי מעצמי את התחתונים כדי לתת לה גישה מלאה לאיבר הקשה והביצים שלי וחשתי איך ההתרגשות עולה בי. היא לא בזבזה אף רגע והתרוממה עם הכוס השעיר שלה מעליי.

היא מיקמה את הכוס הרטוב של על הזין שלי והתחילה לרכב עליי בתנועות איטיות, מתמסרת לתחושה. מרוב התרגשות מהמעמד תוך דקה וחצי בערך כבר גמרתי חזק בתוכה.

היא לא התרגשה מזה ורק הניחה יש על פי ואמרה: "ששש… אל תדאג, יש לנו את כל הלילה".

אין ספק ששמעתי לעצתה ודאגתי להוציא מהלילה את המיטב, כשאני מזיין אותה מכל כיוון ותנוחה שרק ניתן, ונהנה מהתאווה הבלתי נשלטת של האשה הזו למין.

הזין שלי היה כל הזמן בפה או בכוס שלה, והיא ביקשה ממני עוד ועוד פפרוני ומיטבולס.

הרוטב שיצא ממני גרם לה ללקק את שפתיה ברעבתנות ולדרוש עוד מנה, והכוס שלה תמיד היה מוכן ומזומן לקלוט אותי – לח וחם ומחרמן כל כך עד שכבר לא זכרתי כמה פעמים חדרתי לתוכה.

אבל משהו קרה באותו לילה שהפתיע אותי אפילו יותר. כשליקקתי את הכוס המתוק שלה, הבחנתי שיש לה חור תחת שממש מתחשק לי לחקור. כשהלשון שלי טיילה בין הכוס לתחת שלה היא החלה לגנוח בהנאה גלויה, וכששפשפתי את חור התחת שלה באצבע שלי היא בכלל יללה כמו חתולה.

החדרתי לה אצבע לפי הטבעת והיא התענגה מזה בטירוף חושים וכמעט שברה את האצבע שלי כשלחצה עליה בפנים.

כל מה שיכולתי לחשוב עליו היה כמה טוב זה יהיה לדחוף את הזין לתוך פי הטבעת הזה.

"אתה מוזמן בחום אם אתה רוצה" היא אמרה בחיוך כשקלטה את המחשבות שהתרוצצו בראשי, ואני היתממתי ושאלתי "למה את מתכוונת?".

"האם התנסית אי פעם בסקס אנאלי?" היא שאלה ואז קראה את מחשבותיי וענתה בעצמה: "לא, נכון?" עניתי שאכן לא זיינתי בתחת עדיין והיא אמרה "אני דווקא ממליצה!".

הייתי ממש מופתע, לא יכולתי אפילו לדמיין שהאישה העדינה הזו חוותה אי פעם מין אנאלי, נהנתה מהחוויה ותציע לי לזיין אותה מאחורה ביוזמתה. בן זונה בן מזל, חשבתי לעצמי בשביעות רצון,

כשללא היסוס היא כרעה על ברכיה ומיקמה את הישבן העגול שלה מול פרצופי.

היא אספה קצת מהמיץ שזלג מתוך הכוס שלה באצבעותיה ועיסתה איתו את חור התחת שלה בתנועות מעגליות. היא יכלה להרגיש שאני מצפה לזה אבל קצת לחוץ, אז היא באה מעליי ופשוט התישבה עם החור תחת שלה יש על הזין הקשה שלי.

היא התנדנדה על ראש הזין שלי בזמן שאני תופס ומפשק את לחיי התחת השמנמנים והמחרמנים שלה, ובסוף הפלא ופלא – התחת שלה נפתח ובלע את הזין המגורה שלי.

שרירי העכוז החזקים שלה נסגרו חזק על הזין שלי, וזה היה כל כך הרמטי שהייתי חייב לעצור לרגע כדי להתעשת.

אבל זה היה פשוט מדהים והתענגתי על כל רעג וכל סנטימטר מהזין שלי שחדר בעוצמה לתוך תחת הלוהט שלה. זיינתי אותה בתחת, או ליתר דיוק –  התחת שלה זיין אותי.

היא רכבה עליו אחורה וקדימה, גונחת ונאנחת בזמן שהיא מלטפת לעצמה בחושניות את המנוש ומעסה לעצמה את השדיים הכבדים.

היא נאנקה בקולי קולות, ואני הגברתי את הקצב והחוזק, אז פשוט פמפמתי לה את התחת חזק וזיינתי אותה בפראות חייתית שלא ידעתי שיש בי.

מרוב ריגוש וגירוי לא חלף זמן רב וכבר גמרתי כל כך חזק שהשפרצתי לתוכה זרנוק של שפיך עמוק לתוך התחת.

היא התרגשה מזה והגיבה בכך שהיא שלחה יד לחה אל הדגדגן שלה ושבה לעסות אותו בגניחות מתגברות, עד שגם היא גמרה ושפכה על הרגליים שלה מיצי כוס חמים ורטובים.

להפתעתי הרבה זה לא נגמר בזה, כי מיד אחרי זה היא הניחה את הכוס הרטוב והמטפטף שלה ישר על הפה שלי.

״רק עוד קצת" – היא התחננה אליי, "תן לי" – היא אמרה ובלהט בלתי נשלט של נימפומנית מטורפת, זיינה לי את הפה עם הכוס שלה עד שגמרה בצעקה.

כשהתעוררנו למחרת חגיגת הזיונים נמשכה עוד קצת. לאחר מכן התקלחנו והיא הסיעה אותי אל שדה התעופה. קיבלתי ממנה חיבוק חם וממושך לפני שנפרדנו וחשבתי שאני רואה אותה מזילה דמעה.

ידעתי שלא אראה אותה שוב, אבל היה לי ברור שבזכותה, תמיד אזכור את רומא לחיוב.

טיפ קטן: את הסיפור הבא, תקראו תוך שימוש בלוברסיל – ג'ל האוננות החזק בעולם המאושר ע"י משרד הבריאות הישראלי והאמריקאי ומכיל חומרים טבעיים בלבד. חוויה מדהימה לשימוש עצמי וזוגי, לגברים ולנשים.

נשמח לשמוע... מה דעתכם?
להזמנת ספריי השהייה לשיפור הביצועים במיטה: 077-230-4604 (דיסקרטי)
לרכישת ספריי השהייה כולל משלוח דיסקרטי:
סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
חילופי זוגות סיפור סקס

הכנסת אורחים

אשתי, דנה ואני נשואים שמונה שנים, ובמשך הזמן הזה אירחנו כמה מסיבות מטורפות. כשעברנו מהצפון למושב רשפון, לא הכרנו יותר מדי אנשים. אשתי עודדה אותי להתערבב עם החבר'ה בשכונה, אז בעל כורחי, הצטרפתי לקבוצת כדורגל חובבנית דרך המועצה המקומית, ואנחנו משחקים בפארק שליד הבית בסופי שבוע. אחרי כמה שבועות, כשכבר

לסיפור המלא »
סיפור סקס כיפה אדומה והזאב

הרפתקאות כיפה אדומה והזאב – הגרסה הלא מצונזרת

"אולי תלכי לבקר את סבתא בקצה היער ותפנקי אותה במעט מעדנים, כיפה'לה? תראי, הכנתי עבורה סל מלא, קחי אותו עמך והביאי אותו לסבתך החולה שממתינה לך במיטה" – אמרה אימה של גרטה, שמשום מה אהבה לכנות אותה בשם כיפה אדומה מאז שגרטה היתה ילדה קטנה ולאור חיבתה לבגדים בצבע אדום.

לסיפור המלא »
קרע במניס-כוס - סיפור סקס

קרע במניס-כוס

לעתים קרובות אני סובל מכאבים ברגלי. מסתבר שאני סובל מקרע חלקי ברצועות הברך – מה שנקרא המניסקוס, וכדי לטפל בזה נדרשים טיפולי פיזיותרפיה קבועים שאליהם אני נאלץ להגיע מדי 3 ימים. השבוע הכאבים התגברו כל כך עד שלא יכולתי אפילו ללכת לעבודה. כך קרה שנשארתי כל השבוע בדירה כשאני יוצא

לסיפור המלא »
הידידה האפלטונית שלי סיפור סקס חדש

הידידה האפלטונית שלי

בגיל 23 כבר הרגשתי שאני לא יכול. כל החברים שלי כבר זיינו חוץ ממני וצחקו עליי כל הזמן שאולי אני הומו או אימפוטנט. נשבר לי הזין, תרתי משמע. החלטתי שחלאס אני עושה משהו עם זה ומוצא מישהי לשכב איתה בפעם הראשונה. להיות בתול זה לא תענוג גדול אחרי גיל 20,

לסיפור המלא »
אחות סיפור סקס

טיפול נמרץ

שמעתי מחבר שרופא המשפחה ששנינו מטופלים אצלו מחזיק במרפאתו סייעת פצצה. יום אחד התחשק לי לבדוק אם הוא צדק והחלטתי להעמיד פנים שאני לא מרגיש טוב. ידעתי שהרופא שלי לא נמצא במרפאה באותו היום, אבל ידעתי שהוא יבקש מהאחות שעובדת אצלו לטפל בי כמו שצריך. אז צלצלתי אל הרופא וסיפרתי

לסיפור המלא »
סיפור סקס לטיול יצאנו

לטיול יצאנו

לטיול יצאנו – טיול מאורגן של חברים ברחבי אירופה. חברה שלי הציעה שניסע למקום חדש אחרי הגירושין הקשים שעברו עליי והותירו אותי ממוטטת. חיפשתי דרך להעמיד את עצמי שוב על הרגליים, והפתרון הגיע בצורה של טיול. ההצעה היתה לנסוע לטייל דווקא באירופה. כעבור 11 שנים של נישואין כושלים, הגעתי להבנה

לסיפור המלא »
תעשה לה הפתעה - תזמין ספריי השהייה לערב מפנק!
ספריי השהייה
לעינוג זוגי ארוך
תוכן עניינים
  • אופנוען זמין למשלוח
  • במלאי
  • תשלום באשראי / מזומן
  • חומרים טבעיים בלבד
  • באישור משרד הבריאות
  • עד 3 שעות משלוח באיזור גוש דן
משרד הבריאות אישור
באישור משרד הבריאות
* כל תהליך ההזמנה - דיסקרטי לחלוטין.

RELAX. ENJOY.

גומר מהר? יש פתרון והוא דיסקרטי לחלוטין!
לקבלת פרטים נוספים: