לילה של יום קשה סיפור סקס

לילה של יום קשה

אחרי יום עבודה קשה במיוחד שעבר על כוחותינו, החלטתי לצאת בערב לשתות לבדי. היה לי בלאגן שלם בראש, עם זוגיות שהולכת ודועכת, כך זה הרגיש לי, בכל אופן. כבר ממש התלבטתי מה אני אמור לעשות. ככה מצאתי את עצמי יושב עם כוס הוויסקי שלי ביד. איך זה קרה לי שבבת אחת באמצע החיים שלי העולם התחיל להתפרק סביבי? לא ידעתי איך אני אמור לצאת מהסיפור הזה, אם בכלל והחלטתי לנסות ולהטביע את יגוני באלכוהול. "פנוי?" – שמעתי קול עדין שואל לעברי. היא היתה מושכת, גבוהה, עם עיניים ירוקות מדהימות ושפתיים משורטטות. כל כך סקסית, ללא ספק הטעם שלי. הישירות שלה בלבלה אותי. "אממ… פנוי? אני?" ניסיתי לודא מולה שהבנתי כהלכה את השאלה ששאלה.
"לא… הכסא שלידך, מצחיקול" – היא ענתה לי וגיחכה. חייכתי במבוכה והחוויתי לכיוון הכסא בתנועה של "כולו שלך". מודה שלזה לא ציפיתי. בעלת הקול הסקסי התיישבה לידי מחויכת.
היא התלבטה לרגע ואז שאלה – "תגיד… הכל בסדר אצלך?" כשעשיתי תנועה שקטה של הנהון בראשי היא חייכה והציגה את עצמה: "אני ג’סיקה, מארצות הברית". לא היה לי ספק שהיופי הזה הוא לא מתוצרת הארץ. הבלונד, הגוף המחוטב והחזה המחוצף – מה היא עושה כאן בכלל? ובכלל, איך קרה מצב שמכל הגברים בבר הזה היא בחרה לשבת דווקא לידי. אם להיות כנה, זה החמיא לי. מאוד.
כבר הרבה זמן שלא הרגשתי את מה שחשתי באותו הרגע, עם ג'סיקה לצדי,
ועם התובנה העצובה הזו – הגיעה גם הזקפה.

ג'סיקה נפתחה אליי כאילו  אז ומתמיד אנחנו מכירים, וסיפרה לי שעלתה לארץ די מזמן אבל עדיין מרגישה כמו עולה חדשה כאן. עד היום, היא לא מצאה מישהו להקים איתו כאן משפחה ולכן היא נוסעת הלוך חזור בין ארצות הברית לישראל ואפילו לא שכרה פה דירה. "אז איפה את ישנה בדרך כלל?" שאלתי אותה. "אצל חברים וכאלה" – ג'סיקה התוודתה. האמת? הרגשתי שאנחנו כבר די מכירים והרעיון של לארח את ג'סיקה, הידידה שלי משכבר הימים, פתאום קסם לי.
בת הזוג שלי נסעה עם החברות שלה לחו"ל בדיוק בתקופה בזוגיות שלנו שהיה בה המון בלבול. "מה כבר יכול לקרות?" חשבתי לעצמי וכך מצאתי את עצמי מזמין את ג'סיקה בספונטאניות להעביר את הלילה בדירת הפנטהאוס שלי. ג'סיקה הסכימה אבל הציעה שכל אחד יגיע עם הרכב שלו לשם.
כשליוויתי את ג'סיקה אל רכב היוקרה שלה, ניקרה במוחי פתאום השאלה "מהיכן לעולה חדשה ותיקה כמוה שנעה על ציר אמריקה ישראל יש רכב כזה?" תהיתי ביני לבין עצמי, אבל החלטתי שלא להתעמק בנושא. חיבקתי את ג'סיקה ונשקתי על לחיה, וכל אחד נכנס לרכבו ונסע אליי לדירה.

כשהגענו לדירת הפנטהאוס שלי הצעתי לג'סיקה כוס יין רוזה, והיא לגמה ממנה בחינניות בזמן שאני מתבונן בה, מוקסם. פתאום, משום מקום, ג'סיקה הסמוקה התקרבה אליי והדביקה לי נשיקה, המגע של שפתיה על פי היה מחשמל, ויכולתי להרגיש איך הזין שלי גדל. רציתי שג'סיקה תיגע לי בגוף כפי שלא נגעו בו כבר שנים. התקרבנו זה לזו עד שהיינו צמודים והסרנו אחת מהשניה את כל הבגדים. האוויר בחוץ היה קריר אבל לא היה לי אכפת, בערתי רק בשבילה. ג'סיקה לא היססה פעמיים, התכופפה על ברכיה ודחפה בתנועה חלקה את הזין שלי לתוך השפתיים הבשרניות שלה. היא התחילה למצוץ לי בטירוף חושים, שואבת ומלקקת כל נקודה על הזרג המגורה שלי. הרגשתי ממש כמו הר געש על סף התפרצות. ג'סיקה כנראה ידעה היכן הראש שלי נמצא, ודאגה לשמור איתי על קשר עין בזמן שהיא מוצצת לי את הזין בהנאה. "איפה היית כל החיים שלי, ג'סיקה?" חשבתי לעצמי בזמן שאני דוחף את הראש הבלונדיני שלה פנימה יותר, ומקווה שלעולם זה לא יגמר. ג'סיקה החליטה שהגיע הזמן להעלות הילוך, ובמבט מסוכן ומתגרה – שלפה את הציפורניים המטופחות שלה, והחלה להעביר אותן לאורך הזין שלי, שורטת אותו בעדינות ואז מכניסה אותו שוב לפה שלה. הרגה אותי זאתי.

אני חרמן אש, עוד שניה גומר לה בפה, אבל אומרים שדברים טובים באים למי שמחכה. אני מכריח את עצמי להיות ג'נטלמן ומנסה במאמץ רב להתאפק עוד טיפה. אבל הלשון החמה של ג'סיקה בשלה: מחליקה על העטרה של הבולבול שלי, מלקקת סביב סביב דוחפת את כולו לעומק הלוע שלה. מה מלמדים אותן שם בארצות הברית של אמריקה?! אני מתענג ברמות שלא ידעתי שקיימות, ופתאום אני מרגיש איך היא לוקחת קוביית קרח מהמשקה שלי, שמה אותה בפה שלה ואז מעבירה את הלשון על הזין שלי. תחושות של חום וקור ואז שוב חום מטריפות לי את החושים. אני חייב לזיין אותה. עכשיו. מוכרח כבר להרגיש את כל כולה, ג'סיקה – דבוקה אליי, זזה אחורה וקדימה וצורחת את הריאות שלה.
אני מרגיש איך החום בגוף שלי עולה, כשאנחנו עוברים לחדר השינה שלי. אני משכיב את ג'סיקה על המיטה, פותח את הרגליים שלה ומתחיל לעבור עם הלשון שלי על הכוס הקטנטן והמגולח למשעי שלה. אני מלקק אותה בלהט בזמן שהיד שלי משחקת לה עם הפטמה השמאלית ושומע אותה גונחת בהנאה. ג'סיקה מושכת אותי אל החזה שלה, ואני מחליק לתוכה בכח, דוחף לה חזק, מנסה לבדוק איפה הגבולות שלה עוברים, אם בכלל יש כאלו. הזין שלי ממלא אותה עד הסוף, והחדר מסתחרר סביבנו בזמן שאני מפמפם אותה באגרסיביות שלא ידעתי שיש בי.

ג'סיקה רטובה בקטע פסיכי, ואני מסובב אותה על בטנה, ומתחיל ללקק את הגוף המושלם שלה לכל אורכו. הגב, הצוואר, התחת, פי הטבעת. הכל חלק! הידיים שלי לא מתאפקות וחודרות לה פנימה לכוס בזמן שאני מעסה אותה עם הגוף שלי. אני מפסק את הרגליים שלה שוב ואז מכניס את הזין בבת אחת לתוך הכוס הרטוב. היד שלי נשלחת לכיוון הדגדגן הקטן שלה, ואני מאונן לה ובו זמנית מזיין אותה. ג'סיקה גונחת וצועקת בזמן שאני מנשק אותה בצוואר וטעם הבושם שלה גם מתוק לי וגם מר.
אני רוצה קצת להכאיב לה ומושך את השיער שלה בכח בזמן שאני משחיל לה את הזין עמוק לתחת, אבל אז היא עוצרת פתאום ואומרת: "עכשיו תורי". ג'סיקה משכיבה אותי ומתיישבת מעלי, נעה אחורה וקדימה ומזיינת אותי באקסטזה. אני מרגיש איך הזין שלי עוד שניה נשבר. אפילו את עקבי הסטילטו שלה היא לא טרחה להסיר, אני חושב בזמן שהכוס שלה לופת בעוצמה את הזין שלי. אני מוכרח לגמור אבל מתאפק כדי שנוכל לגמור ביחד.

אני נותן בג'סיקה מבט נוסף וקולט שהיא משחקת בי. בזמן שאני מתכנן אורגזמה משותפת, ג'סיקה יורדת ממני מצחקקת ונשכבת על הגב. עצבני מהתרגיל שהיא עשתה פה, אני דוחף לה את הזין חזק ומשגל אותה בזמן שאני נושך לה את הפטמה. היא צורחת ופתאום מתחילה להשפריץ מהכוס שלה.
אני לא נשאר חייב ושולף את הזין מתוכה כדי להשפריץ לה בחזרה על הפנים. השפתיים של ג'סיקה מכוסות עכשיו בשפיך שלי ונראה שהיא שבעת רצון.

אנחנו מדליקים סיגריה ונשענים אחורה בסיפוק. ג'סיקה מחייכת אליי ואומרת שהיא חייבת לזוז.
כמה דקות אחרי שהיא עוזבת ומשאירה אותי עם לב שבור וזין קצת כואב, בת הזוג שלי, דנה, נכנסת פתאום לדירה בסערה. נבוך ומופתע, אני לא יודע מה לכסות קודם – את הזין או את הסדינים הלחים על המיטה. "עזוב אותך, חמוד" – אומרת לי דנה. "חבל לך על הטרחה. עכשיו שאני יודעת שאתה בעניין של נערות ליווי, אני כבר אדע למי לצלצל כדי לספק אותך".

סיפורי סקס נוספים מחרמנים במיוחד:
שרמוטה פוריטנית 3

שרמוטה פוריטנית – חלק 3

בלילה שאחרי הקטע ששרית עשתה לי היא בישרה לי שיש לה כרטיסים להופעת ג'אז בחמישי בערב ושאלה אם אצטרף אליה. אמרתי לה שחד משמעית לא ומספיק שאחד מאיתנו יסבול, ומיהרתי לשלוח הודעה למיקה, כדי לשריין אותה לאותה השעה. איך שנכנסתי לבית של מיקה כבר הייתי בתוך הכוס שלה. הייתי מחורמן

לסיפור המלא »
חילופי זוגות סיפור סקס

הכנסת אורחים

אשתי, דנה ואני נשואים שמונה שנים, ובמשך הזמן הזה אירחנו כמה מסיבות מטורפות. כשעברנו מהצפון למושב רשפון, לא הכרנו יותר מדי אנשים. אשתי עודדה אותי להתערבב עם החבר'ה בשכונה, אז בעל כורחי, הצטרפתי לקבוצת כדורגל חובבנית דרך המועצה המקומית, ואנחנו משחקים בפארק שליד הבית בסופי שבוע. אחרי כמה שבועות, כשכבר

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 4

שרמוטה פוריטנית – חלק 4

לא חלפו יותר מעשר דקות נוספות ושרית ואני כבר היינו שרועות ערומות על הספה בסלון דירתי. להפתעתי הרבה, הנשיקות שלה היו מדהימות ממש וגרמו לי להיות סופר רטובה. לשון רפרפה על לשון, שפתיים ינקו שפתיים. הידיים נכנסו גם הן לתמונה, מלטפות, ממששות, חוקרות ומעסות. קירבתי את שפתיי אל השדיים של

לסיפור המלא »
שרמוטה פוריטנית 1

שרמוטה פוריטנית – חלק 1

וואו. פשוט וואו. לא יאומן. הייתי כל כך עצבנית שיכולתי לשבור למישהו בקבוק על הראש. מודה, בדרך כלל אני לא בחורה אלימה אבל הפעם כעסתי ברמות שהפחידו אפילו אותי. מזל שאף אחד לא היה לידי. לא הייתי בטוחה על מה אני עצבנית יותר – הסכומים שהבן זונה בזבז או העובדה

לסיפור המלא »
סיפור סקס כן המפקד

כן, המפקד!

הרגע הזה שבו הבן הקטן שלי מאורי התגייס לצבא היה רגע מאוד מאושר אך באותה העת גם מהול בהמון עצב, ובדידות משתקת – תחושות קשות מאוד שלצערי את שתיהן כבר הכרתי די מקרוב. הגיע השלב שבו גם הגבר הקטן שלי עוזב אותי לטובת צבא ההגנה לישראל, ממש כמו האבא שלו.

לסיפור המלא »
הדייט שדפק אותי סיפור סקס

הדייט שדפק אותי

"שרית באה לפה לקפה עוד מעט" הודיעה לי מיתר. "ואלה? הדייט שלה לא הלך טוב?" שאלתי את מיתר בטון מיתמם. "איזה… מסתבר שהבנאדם שהיא בנתה עליו לסקס ריבאונד מטורף, לא ידע לספק את הסחורה אפילו ברמת השיחה – אז היא קיבלה החלטה להאריך את תקופת היובש שלה בלילה אחד נוסף,

לסיפור המלא »
מוצרים מומלצים!