לטיול יצאנו

לטיול יצאנו – טיול מאורגן של חברים ברחבי אירופה. חברה שלי הציעה שניסע למקום חדש אחרי הגירושין הקשים שעברו עליי והותירו אותי ממוטטת. חיפשתי דרך להעמיד את עצמי שוב על הרגליים, והפתרון הגיע בצורה של טיול. ההצעה היתה לנסוע לטייל דווקא באירופה. כעבור 11 שנים של נישואין כושלים, הגעתי להבנה הבלתי נמנעת שהגיע הרגע שלי להשקיע בעצמי, ושמותר לי ואפילו לגיטימי לבקש מהגרוש שלי לשמור על הילדים לשבוע אחד. בכנות, הרגשתי שהרווחתי ביושר את הזכות לצאת לעולם הגדול ולהנות מהחיים שלי. וכך היה. הזמנו טיול לאירופה, אני וחברותיי, מה שבדיעבד התגלה בתור טיול שהיה מיועד לפנויים / פנויות. כשהתמרדתי והודעתי לחברה התחמנית שארגנה את זה שאין מצב שאני משתפת פעולה עם הפורמט, היא הרגיעה אותי בהבטחה שאין לי מה לדאוג, והכל יהיה בסדר, כי המטרה היא בסך הכל להשתחרר ולהנות בלי התחייבויות.

ביום הראשון לטיול, התאספנו כולנו ליד האוטובוס לכיוון נתב"ג, כשאיתנו נוסעדים שני בחורים מהממים ברמות. משום מה הנחתי בהתחלה שאנחנו עומדות לחלוק איתם מונית ובזה יפרדו דרכינו. רק מאוחר יותר נודע לי כי עלמי החמודות הם בכלל חלק מהקבוצה של טיול הפנויים פנויות. האמת? התרגשתי קצת מהסיטואציה. אחד מהגברים האלה באמת היה טעם שלי ולגמרי עשה לי את זה, אבל כפי שהבטחתי לעצמי – אין שום סיכוי שבעולם שאני אזום כאן משהו. זה לא מה שאני מחפשת כרגע. “נו, די כבר איתך. מה אכפת לך לזרום? למה את תמיד חייבת לבאס? קלטי איך הוא נראה ואיך הוא בוחן אותך” – אמרה לי החברה הכי טובה שלי. אני מצדי, בחרתי לבטל את דבריה ולהתעקש שהיא רואה דברים שלא נמצאים שם ושהכל הוא פרי דמיונה הקודח (שלא לומר – החופר). "למה שמישהי כזה בכלל יסתכל לכיוון שלי?" – תהיתי בקול, ולפני שהספקתי לסגור את הפה, נשמע קול מסוקס מאחורי, שואל: "היי, גם אתן במקרה בדרך לטיול של הפנויים פנויות?"
הסתובבתי וראיתי את אחד החתיכים נשען לכיוון החברה שלי. הנה, הוא לגמרי בקטע שלה, חשבתי ביני לבין עצמי. ניסיתי ללחוש לה משהו עוקצני, כשהחתיך פנה אליי ושאל: "את מתביישת ממני, או שאני מפריע לכן בשיחה אינטימית?" הוא חייך באומרו, ופתאום הבנתי שיתכן והבסטי שלי צודקת הפעם.

השבתי לבחור החתיך והחטטן חיוך מבויש, ולאכזבתי עם הגיענו לטרמינל התפצלו דרכינו.
כבר התחלתי לתהות אם דמיינתי את כל הסיטואציה, עד שבמטוס בתור לשירותים, נתקלתי בו שוב.
מר חתיכי חייך אליי בחום, ואני הרגשתי איך הלחיים שלי מתחילות לבעור. קיוויתי שהוא והחבר שהגיע איתו ישובצו, ככה במקרה, לחדר סמוך אלינו במלון.

"לפעמים חלומות מתגשמים" אמרה לי החברה שלי בתרועת נצחון, כאשר במעמד קבלת המפתחות לחדרים, אכן גילינו שאנחנו בחדר 1002 וצמד החתיכים ב – 1003, במרחק נגיעה.

"אז מה? בא לכן לצאת לשתות איתנו משהו הערב?” הציע חתיך מספר 1, והחברה שלי קפצה.
"נהה , אני חושבת שאשאר הלילה לנוח קצת בחדר" היא אמרה לי והגניבה קריצה.
הבנתי את הרמז וכאות כבוד למחווה החביבה של חברתי, דאגתי להמתין לו בלובי, מוכנה לתזוזה, בדיוק בשעה 20:30 כשאני נראית במיטבי.

את הערב התחלנו בפאב לא רחוק מהמלון, עם אווירה רומנטית, אורות מנצנצים ומבטים נוצצים בעיניים.
לגמתי מהיין הלבן שהוא  הזמין לי, בזמן שהוא מספר לי שגם עליו עברו לאחרונה גירושין לא קלים. חתיך מספר 1 התוודה באזני שמצאתי חן בעיניו, ואני מצידי הסמקתי וחייכתי אליו. כעבור כמה דרינקים והרבה ציחקוקים מפלרטטים, זה קרה. התחלנו להתנשק, בתחילה בעדינות מהוססת, ואחר כך כבר בלהט הולך וגובר, כשהרגשתי איך היד שלו מגששת את דרכה מהמחשוף המרומז בשמלת הכפתורים שלי, לכיוון הפטמה הזקורה שלי.
אלוהים אדירים, כמה זמן עבר מאז שמישהו דפק אותי כמו שצריך, נאנחתי בהנאה וחשבתי.

העניינים המשיכו להתלהט בינינו ומיהרנו לחזור למלון, בתקווה שחתיך מספר 2, השאיר לנו חדר פנוי להמשיך בו את מה שהתחלנו. לשמחתנו הרבה, הוא השאיר פתק בכניסה, שעליו היו רשומות המילים המפרגנות: "יצאתי לבלות, תבלו" ועם חיוך שבע רצון על שפתותינו, נכנסנו שנינו לחדרם. החתיך שלי החל להפשיט את השמלה מעליי, לא היה טעם להעמיד פנים שבאנו לכאן למטרה אחרת, ובטח שלא להתאפק. הוא הרים אותי על שידת האיפור בחדר ובאומרו "ממילא אנחנו לא משתמשים בזה" – פיסק את רגלי והתחיל ללקק את הכוס החם שלי. יכולתי להרגיש ממש איך הלשון שלו מגששת אחר הדגדגן שלי בלהט, ואז איך היא עושה את דרכה פנימה אל תוך הנרתיק הרטוב שלי. "וואו, כבר הרבה זמן לא ליקקתי כזה כוס רטוב וטעים" – החתיך שלי אמר והמשיך ללקק תוך כדי שהזרועות החסונות שלו משוטטות אל השדיים המגורות שלי ומשחקות לי עם הפטמות.

"עכשיו תורך" – אמרתי ודחפתי אותו אל המיטה. שניה אחר כך כבר לפתתי את הזין העבה שלו והכנסתי אותו בתאווה לתוך הפה שלי. הופתעתי מכמה שהייתי רעבה לזה. מצצתי וליקקתי אותו בהנאה כאילו שעברה חצי מאה מאז שטעמתי זין כזה (ואולי זה לא קרה אף פעם?), ואני יורדת לו ומרגישה איך הוא עומד להתפקע.
להפתעתי, במקום להשפריץ לי בפה, החתיך המתחשב שלי הרים את הגוף המרוגש שלי והניח אותי עם הבטן על המזרן, כשהוא חודר לתוכי מאחורה בכח ודופק אותי כשאני דבוקה למיטה. "אל תפסיק עכשיו, פלייייז, רק אל תפסיק" שמעתי את עצמי צועקת מבלי לזהות מאיפה השאגה הזו בוקעת. חתיך מספר אחת המשיך בשלו, קודם בכוס שלי ואחר כך גם בתחת, אז, ללא התראה מוקדמת, הוא פיסק את רגליי, הפך אותי על הגב והניח את פיו החם על הכוס שלי. "תמצצי לי, יפה" – הוא ביקש, ועברנו לתנוחת 69 שהרגישה כמו חוויה שראוי להעניק לה את הציון 100.

שניה לפני שהרגשתי שמיצים מתחילים לזרום ממני החוצה, מצאנו את עצמנו מתגלגלים על רצפת החדר, החתיך התחיל למשוך את שיערי בזמן שהוא דוחף את האצבע ואז את הזין שלו עמוק לתוכי. וכך בזמן שהוא אוחז בשדיים שלי הוא המשיך לזיין אותי, למשוך לי בשיער ולגרות אותי באכזריות. כשראה שאני כמעט מתפוצצת הוא חייך חיוך נבזי ואמר: "לא, אני לא מרשה לך לגמור" – ואני הבנתי שחשוב לגבר שלי להיות זה ששולט פה בעניינים. חתיך מספר 1 המשיך בשלו, ודחף לתוכי את הזין היפה והחזק שלו פנימה ככשנינו שואגים כמו חיות טרף רעבות, בכל רחבי המלון, כך הנחתי, כבר יכולים לשמוע את הצעקות שלנו. "אני גומרת!!!!" צרחתי באזניו, ואז גמרתי כשהוא שופך את הזרע שלו על הישבן ועל הגב שלי.

לא ברור לי כמה זמן שכבנו ככה, גמורים ומרוצים על הרצפה כשפתאום נשמעו דפיקות רמות בדלת.
כיסיתי את גופי הרטוב במהירות בשמיכה אך הדלת נפתחה ובכניסה לחדר הופיעו החברה הכי טובה שלי בלוויית חתיך מספר 2. "מאיפה הם צצו לי פתאום?!" תהיתי ביני לבין עצמי, כשהשניים שלחו לעברנו מבטי זימה שלא הותירו מקום לספק.

"חתיכת טיול מאורגן, ארגנת לנו" – אמרתי בחיוך לחברתי בחיוך שובב.

והיא שאף פעם לא נשארת חייבת מיד החזירה לי ב: "סתמי ת'פה ותשכבי על הגב".

מוצרים מומלצים!