לבד בחושך

"אני כאן (ולקחתי XtraSize לפני)." האיר צג הטלפון הנייד שלי כשההודעה ממנו נכנסה.

מיקמתי את עצמי בדיוק במקום בו קרן אור מתאורת הרחוב העמומה חדרה לתוך החדר ופגעה ברצפה. עמדתי שם במערומי, כשלגופי רק תחתוני חוטיני שחורים, ביריות תואמות ומגפי סיכה גבוהים.

הוא דפק בדלת בנימוס וכשאמרתי "יבוא" מהוסס הוא נכנס.

שמעתי אותו לוחש באוזני את המילה 'וואו' וזה הסעיר את חושיי.הוא ניגש אליי, כשאני בגבי אליו, כמו שהסכמנו מראש שיעשה, ריחרח אותי, אסף את שערי, מישש אותי מלמעלה ועד למטה,

ואז צירף את הלשון שלו לחגיגה. לשון שנעה באיטיות חקרנית מהצוואר, דרך העורף, במורד הכתפיים ועד הישבן – באותו המסלול שעשו קודם כפות ידיו הגדולות והמחוספסות, שמגען המסוקס נעם לי עד מאוד.

עמדתי, נטועה כך במקומי. מרגישה אותו אך עוד לא רואה אותו, מגורה, דרוכה ונבוכה.
הזכרתי לעצמי את התגובה שלו כשנכנס וזה עזר לי להרגיש יותר נינוחה.

לפתע הוא נעמד מולי ואמר לי: "היי, זה אני".

הוא היה לבוש מכף רגל ועד ראש, ללא פיסת עור חשופה מלבד פניו.

מעיל שחור ארוך דמוי עור, מגפיים צבאיות גסות וגבוהות, וכפפות תואמות לידיו.

רק אלומת האור החיוורת ששטפה את החדר הסגירה את תווי פניו המושכים.

הניגוד הזה שבין העירום שלי ללבוש המלא שלו, לגמרי הטריף אותי.

הוא לא הפסיק לחוג סביבי לבחון את גופי ולהחמיא לי, אבל עדיין לא הייתי בטוחה שהוא בעניין.

כשקבענו, החלטנו מראש שאנחנו מקדישים את הדקות הראשונות של המפגש לגישושים ראשוניים, כדי לנסות ולהבין אם אנחנו רוצים להמשיך הלאה או להפרד כזרים מוחלטים. החשיכה נועדה להבטיח את הפרטיות של שנינו, שנוכל להמשיך את חיינו מבלי לחשוש שניתקל זה בזו באיזו מסיבה, או ברחוב. בלי פרטים מזהים, בלי מחויבות ובלי המבוכה של אחרי.

אני דווקא רציתי וקצת הצטערתי שאני לא יודעת על מה הזר שלצדי חושב, אבל אז קלטתי שגם הוא עירום פתאום, ונותר רק בתחתוני הבוקסר הצמודים והסקסיים שלו. מבעד לתחתון ההדוק שהבליט זוג רגליים שריריות ומושכות, הבחנתי בבליטה המוכרת, שנתנה לי אות שאפשר להמשיך.

לפי הגודל של הבליטה, נראה היה שהוא בקטע לפחות כמוני, אם לא יותר…

היה לו ניחוח של סקס. זיעה גברית מתוקה מעורבת בטסטוסטרון וריח קל של אפטר שייב מעורב בניקוטין. הוא השעין אותי בעדינות על המיטה בקצה החדר, ואז החל לנשק את שפתיי.
הורידים הבולטים על הזרועות שלו כל כך מטריפים אותי. הלשון שלו היתה חמה ומגרה, והרגשתי איך הדגדגן שלי מזדקר לו – מעין זקפה נשית קטנה. הלשון הנעימה שלו קראה את מחשבותיי ונדדה מטה לכיוון עצמות הבריח שלי, עוצרת וחוקרת אותן בעדינות ואז מתקדמת אל החזה שלי. היא התעכבה על הפטמות שהזדקרו לעומתה, על הבטן, טיילה סביב הטבור ואז המשיכה במורד המסלול אל עבר התחתונים.

בעדינות רבה, הוא הסיר ממני את התחתונים. לא לפני שנתתי לו סימן, בדמות גניחה שמאשרת, שאני מוכנה. שמעתי אותו מתנשם בחושך ואז הרגשתי איך הלשון צוללת אל הדגדגן שלי.

הזרועות שלי נכרכו סביב צווארו בזמן שהוא החל לינוק את הבליטה הקטנה שלי, ולהגדיל אותה בהדרגה. הוא ליקק אותו ונישק אותו, ירד ועלה בחזרה בין שפתי הפות שלי והשתהה בכניסה לנרתיק. גנחתי בעונג ומשכתי בשיערו כדי לסמן לו שלא יפסיק. קימרתי את הגב לעברו ללא שליטה.

כשהתקרבתי לשיא, עצרתי אותו בקושי רב.

התרוממתי לעברו ואז הסרתי ממנו את תחתוניו.עכשיו היינו שווים. הוא ראה את שלי ואני את שלו, במלוא הדרו. עכשיו הגיע הזמן להשיב לו כגמולו ולטעום אותו.

הוא מיקם את עצמו מול פני, והזין היפה שלו, שגם בחסות החשיכה אי אפשר היה להתעלם מהאורך המרשים שלו, היה בדיוק בגובה של שפתיי. מיהרתי לאסוף אותו אל פי ולסגור עליו.

הרגשתי איך הטיפות הראשונות של הזרע שלו נוחתות על לשוני, והרגע הזה גירה אותי.

הוא שיחרר אנחה וזה דירבן אותי להתחיל. מצצתי אותו בתאווה בזמן שאני יושבת על המיטה והוא עומד מולי כשהזין היפה שלו עומד חזק בפה שלי. אחזתי חזק בישבן השרירי והחלק שלו, מפליקה לו לפרקים בזמן שהוא מזיין את הפה שלי בתנועות, עדינות, ארוכות, חושניות ועמוקות.

הרגשתי איך הכוס שלי מפריש עוד ועוד מיצים בכל פעם שאני שומעת אותו גונח בהנאה.

"את מוצצת כל כך טוב…" שמעתי אותו ממלל בין גניחה לגניחה.

כעבור דקות החלטנו לשדרג עוד יותר את החוויה והוא נשכב מעליי על המיטה.

הזין המושלם חדר שוב אל פי ובמקביל, הוא חזר וצלל אל תוך הדגדגן שלי.
היינו בסינרגיה מושלמת, מעניקים מין אוראלי חושני אחד לשניה וגונחים ביחד.

כשהוא החדיר שתי אצבעות לתוכי, הרגשתי שהרגע לו ציפיתי הגיע. תוך שניות כבר הרגשתי איך הגוף שלי נרעד ומתכווץ ורוטט לעברו, כשסילון של נוזלים ניתז מתוכי אל פיו. האיבר שלו מיהר להגיב והשיב לי במטח מיצים דומה, שמילא לי את הגרון.

כשהתרוממתי, ראיתי שהוא מלקק את אצבעותיו בתאווה, ואומר לי וואו, את כל כך טעימה.

זה לא נגמר לפני שאנחנו ממשיכים לסיבוב נוסף, והפעם אני רוצה להרגיש את האיבר המופלא שלו נכנס לתוכי מכיוונים נוספים. גם הוא רוצה להרגיש אותי. הוא מרים אותי בעדינות ולוקח אותי לקצה השני של החדר, שם ממתינה לנו, משתלשלת מהתקרה, נדנדת סקס קטנה ושחורה.

הוא מושיב אותי בתוכה, חוגר את הרצועות כדי שלא אפול ואז מושך אותי אליו.

אני מפשקת את רגלי לקראתו והזין הקשיח שלו נכנס בדיוק רב לתוכי, בלי מאמץ כמעט.

הוא משתמש בנדנדה כדי להניע אותי אחורה וקדימה, אליו וממנו, בזמן שהוא חודר אליו שוב ושוב. זו חוויית זיונים מסוג שעוד לא יצא לי לחוות, ככה באוויר ואני כולי מרוגשת. פשוט עפה על זה ועליו. אנ נוטפת שוב מיצים ואז נהיה לנו קצת רטוב מדי בפנים. הוא שולף את הזין מתוכי ומאפשר לי להתמקם על הנדנדה מחדש. הפעם אני מרימה את האגן גבוה יותר. חור התחת שלי ניצב בדיוק מולו, פעור ומוכן לקראתו. אני מאפשרת לו לחדור אליי מאחור. לרגע זה קצת שורף אבל מיד אחרי זה אני חווה עונג גדול.

הזין שלו יותר גדול מכל מה שהכרתי, והוא מרחיב לי בהדרגה את הרקטום.

אני מתענגת על התחושה שהוא ממלא אותי ככה מבפנים וגם קירות הישבן שלי מגיבים לתחושה, ומתכווצים בעוצמה כל פעם שהוא חודר עד הסוף פנימה. אני שומעת את עצמי צורחת באקסטזה, ולא אכפת לי מי גר בבניין הזה, או אם התקינו פה מצלמות.

התחת שלי כולו בוער אבל אני מרגישה שאני חייבת לגמור. אני מעסה לעצמי את הדגדגן בזמן שהוא צועק וחודר אליי לעומק, בכל הכוח ומוסיף לי פליק על הישבן. תוך דקה אני מתפרקת עליו באורגזמה עוצמתית והוא מושך אותי עם הנדנדה ומצמיד אותי אליו בזמן שהוא גומר בתוכי.

הזרע שממלא אותי נעים וחם ואני מרגישה פתאום שגל שני של אורגזמה נוספת מתדפק על דלתות הנרתיק שלי. אני מרגישה כמו כוכבת של סרט פורנו בזמן שהזין הענק שלו ניתק מהתחת שלי ושפריץ נוסף של מיץ כוס חם ניתז על הבחור שמולי.

כשאנחנו נפרדים לשלום אני שואלת אותו אם הצלחתי לעמוד בציפיות שלו.

הוא צוחק משועשע מהשאלה, ושואל אותי: "את באמת צריכה לשאול אחרי שהרגשת איך עומד לי?"

מוצרים מומלצים!