כל הזמן את אשתי

אני בן 44, נשוי, עם שלושה ילדים. אפשר להגיד שיש לי חיים די רגילים, ולפעמים אפילו קצת משעממים. לעתים קרובות אני מוצא את עצמי שוקע בגל של מחשבות על המקום אליו הובילו אותי החיים שלי עד היום, על הדברים שעשיתי עד כה ועל מה שלא הספקתי לעשות עדיין. למרות שיש לי ילדים נהדרים ואהובים, שהם המרכז של החיים שלי ומקור הגאווה הכי גדול שלי – לפעמים אני לא יכול שלא לשאול את עצמי אם אולי פספסתי בחיים משהו אחר – משמעותי לא פחות. מאז שמלאו לי 23 שנים, הייתי עם אישה אחת ומעולם לא בגדתי בה עם אחרת. יום בהיר אחד התעוררתי במיטתי ותחושה חמוצה של החמצה מילאה את פי.

לא אשקר, עם כמה שאני אוהב את האישה שאיתי, לחוות חוויות מיניות עם אישה אחת במשך כל חייך משאיר אותך עם תחושה קשה של הפסד. מעין חלום שמלווה אותך לכל מקום ולא עוזב. הרצון הזה לחוות לפחות עוד כמה חוויות בחברתן של נשים זרות. אני תוהה ביני לביני איך זה ירגיש לגעת באישה אחרת, עבור מישהו כמוני שכבר שנים רואה גוף של אחרות רק בסרטים כחולים. אני כל כך זקוק למגע הזה, אבל לא כל כך יודע מה לעשות ואיך להגשים את הצורך הזה.

כך הרגשתי עד לא מזמן, אבל משהו מוזר קרה לי במקום העבודה שלי לאחרונה.
במשרד שלנו התקיימה ישיבה גדולה, ואליה הצטרפה מישהי חדשה. קראו לה יפית, והשם שלה הלם אותה להפליא. יפית היתה בת כמעט ארבעים, ובדיוק סיימה את הלימודים לתואר שני כאשר הצטרפה לחברה שלנו. הקולגות שלה והיא בדיוק הגיעו באותו היום לביקור ראשון בסניף שאני עובד בו, וכולם עפו עליה בקטע אחר, כמובן. איך יכולנו להתעלם? יפית היתה גבוהה מאוד חטובה ושרירית (אבל בקטע עדין כזה כמו שאני אוהב), פצצה שלא מהעולם הזה עם חזה שדורש תשומת לב אישית ולבוש נועז אבל מחמיא, של חצאית צמודה ושחורה, גרביונים דקים, שחורים גם הם ונעלי עקב סקסיות בצבע בורדו, שגרמו לדם לעלות לי לראש (או לרדת לי לזין… כבר לא בטוח). לא נותרו לי מילים, יפית בהחלט ידעה איך לסובב ראשים.

המנהל שלי ביקש ממני לקחת את יפית לסיור במשרדים החדשים שלנו. יפית בדיוק קודמה לתפקיד הנחשק של סמנכ"ל כספים, ונדרשתי להראות לה כיצד מתנהלים בסניף שלנו העניינים. האמת, שמחתי מאוד שביקשו דווקא ממני להראות לה את המשרד. לא שהנחתי שמשהו יתפתח מהסיטואציה חלילה, אבל שמעו – מפנטזיות אף אחד עוד לא מת. אז עשינו סיבוב במשרד, יפית נראתה מתעניינת ונראה שהצלחתי לעשות רושם חיובי בהחלט. כך שלא הופתעתי, כשעם תום הסיור, היא פנתה אליי והציעה שנצא לשתות משהו קטן, כקולגות, כמובן. אני אדם מרצה, מיסודי, כך שאתם יכולים להבין מדוע התקשיתי לסרב להצעתה (למרות טבעת הנישואין שעל אצבעי).

כך מצאנו את עצמנו – יפית ואנוכי, יושבים בבית קפה, כשהיא מספרת לי על החיים שלה, ועל הדרך גיליתי שהיא על סף גירושין. יפית שיתפה אותי בצורך שלה לחוות יחסים אינטימיים עם גברים אחרים, ועל מחיר הבדידות שהיא חוששת לשלם, ובעודה מדברת – ראיתי שעל לחיה זולגת לה דמעה סוררת. חשתי צורך לנחם את יפית. הבנתי בדיוק כיצד היא מרגישה, כי תחושותיה היו גם תחושותיי שלי.
יפית סיפרה לי שהיא שכרה חדר במלון על מנת שתוכל להשאר בעיר למשך לילה וביקשה ממני ללוות אותה כדי שלא תצטרך להסתובב בעיר הזרה לבד.

כשהגענו ללובי של המלון של יפית, היא הצליחה להפתיע אותי בשאלה פתאומית: "תרצה להצטרף אליי לכוסית משקה לפני השינה?" אמנם הייתי צריך לנהוג בחזרה הביתה, אבל הרגשתי רע מהמחשבה של להשאיר את יפית ככה לבדה.

יפית ואני עלינו אל הסוויטה המפוארת שהיא שכרה, ולפני שהבנתי מה קורה, כבר קרעה ממני את החולצה. מבולבל אך נרגש ומסוחרר קצת מהצ'ייסר ששתינו, הסרתי במהירות את המכנס שלגופי ונותרתי בתחתוני הבוקסר שלי. הפשטתי את יפית לאט ובעדינות, כפתור ועוד כפתור, תוך שאני גומע בתאווה את המראה המרהיב שנגלה לנגד עיני… פטמות זקורות ומגרות, שדיים עגולים, מלאים ומושלמים שגרמו לזין שלי לבעור, ושפתיים חושניות שרציתי להטביע את איבר המין שלי בתוכן. תפסתי את אחת הפטמות שלה והתחלתי ללקק אותה בתאווה. ראיתי איך יפית מתחילה להשתגע מחרמנות ואני רק רציתי להאט קצת את ההתקדמות ולהנות מהרגע. הצמדתי אותה אליי תוך כדי שאני מנשק אותה, מלקק לה את תנוך האוזן ומתענג על כל אזור ואזור בגופה השזוף. הנחתי את הגוף היפה שלה על השטיחון הרך שעל רצפת החדר והתחלתי לנשק אותה – מכף רגל ועד כוס – כשאני מתעכב על הדגדן הרטוב הזה שלה. יפית היפה, התחלה לרעוד ודחפה את הראש שלי פנימה לתוכה, ואני עם הלשון בפנים, התחלתי לחוש את החום הבוער באזור החלציים שלי הולך ומתפשט לו.

בשלב הזה כבר נהיה לי חם מדי, אז החלטנו להכנס יחד לג'קוזי. התחלתי לסבן את הגוף המושלם שלה, ואז לקחתי את הדוש והשפרצתי ישירות על הכוס שלה, למשמע גניחותיה המתגברות. מילאתי קצף אמבט בכף ידי והתחלתי לעסות את הגוף של יפית – מהצוואר, לכתפיים מתעכב על השדיים וחוזר לנקות לה את הכוס. הבאתי לה ביד, כשאני דוחף לתוכה את האצבעות שלי אחת אחת, ואז את כולן בבת אחת. עוד לא רציתי שהיא תגמור, אבל המשכתי ללקק את הפטמות החומות המושלמות שלה גם כששמעתי אותה צורחת. כשהבנתי שהיא לא תחזיק עוד הרבה מעמד – העמדתי אותה על הרגליים ונשאתי אותה עד למיטה בחדר השינה. "עכשיו תורך" – יפית אמרה, השכיבה אותי לאחור והתחילה למצוץ לי את הזין, תוך שהיא מלקקת לי בתאווה את הביצים.
הרגשתי את הלשון שלה עולה ויורדת ומטריפה לי את החושים.

די, לא יכולתי יותר. בשניה אחת הרמתי אותה מעליי והושבתי אותה על הזין שלי. נתתי לה לדהור עליי כמו כלבה מיוחמת. היא רוכבת עליי כמו מטורפת וצורחת בזמן שאני מעסה לה את החור של התחת, ואז היא גומרת עליי בבת אחת… תוך שהיא משפריצה מהכוס שלה מיץ מתוק על הרגליים שלי. אני מרגיש חמימות נעימה שמזמן לא הרגשתי.

כבר חשבתי שזהו, נגמר אבל לפני שאני מבין מה קורה – אנחנו ממשיכים לסיבוב שני וגומרים שוב ושוב כאילו אין מחר. כעבור שעה נוספת של זיונים אנחנו שוכבים על המיטה גמורים אך מרוצים, עם סיגריה של אחרי ביד. “חושב שמישהו במשרד יגלה”? יפית שואלת אותי בקריצה. “נחכה ליום ראשון ונראה” אני עונה ופתאום קולט שכבר כמעט חצות.

ידעתי שזה אולי סיפור סינדרלה (ממין זכר) ושאוטוטו הכל נגמר ואני שוב חוזר אל מציאות חיי, אבל התנחמתי בידיעה שגמרתי ושכן, זו לא הפעם האחרונה.

“אז מתי אראה אותך שוב”? שואלת אותי יפית בחיוך רפה, ואני משיב לה בחיוך:
"תשכיבי מחר את הילדים שלנו לישון מוקדם ותפגשי אותי לקפה הפוך…"

מוצרים מומלצים!