יומני היקר – פרק 5

הלקוח השביעי ביקש אותי באופן אישי והמתין במיוחד בחדר ההמתנה של דירת הסקס שאני עובדת בה, עד שיצאתי.

כשהוא ראה את פניי מיד התפשט על פניו חיוך גדול והוא ביקש שאכניס אותו לחדר באופן מיידי.

הוא היה מוצק עם לוק ג'יימס בונדי כזה, נראה בערך בן 47, אבאל'ה שמור היטב כזה שנראה שמבלה שעות באימוני כוח ומשקולות.

היו לו ממש קצת שיער כסוף כזה, אבל בלוק שהחמיא לו. סקסי, זה גבר בשל שיודע מה הוא עושה. והעיניים… אחחח… עיניים כחולות צלולות שיכולתי לטבוע בהן או לפחות להשתכשך.

הוא בא לחגוג איתי את יום ההולדת שלו והיו לו כאלו תווי פנים גבריים וסקסים שהרגשתי צורך ללקק בהם כל פינה.

הוא היה מגולח, נקי וריחני כמו שרק גבר אמיתי יכול להיות, ולמרות גילו היחסית מבוגר – הוא נטף סקס אפיל ברמות אחרות.

הוא היה מודע לעצמו וקלט שהוא עושה לי את זה.

כשהגענו לחדר הוא תפס אותי והצמיד אותי אל הקיר, כששתי ידיו אוחזות בשערי וכל משקל הגוף שלו מקבע אותי למקומי.

זה הדליק אותי. הוא נישק אותי בלהט, ואז סובב אותי כשפני אל הקיר, מפשיט ממני את החצאית ואת גרבוני הניילון הדקים והחצי שקופים שלרגליי החטובות.

כשהתחתונים היו על הרצפה, הוא הלביש על עצמו קונדום וניסה להחדיר את הזין שלו מאחורה בכוח שוב ושוב עד שהכוס שלי הרגיש לשנינו מספיק רטוב כדי לאפשר לו לחדור פנימה בצורה חלקה. הוא היה גדול מאוד בתוכי ולא היה צריך לעשות תנועות גדולות כדי שאוכל להרגיש את כל הזין שלו במלוא תפארתו פועם לי בין קירות הנרתיק.

עברנו אל המיטה ונשכבתי על הגב, מרימה את הרגליים והתחת כלפי הגוף המוצק שלו, והוא שוב חודר אליי חזק ועוצמתי.

רציתי להרגיש איך הוא מזיין אותי עם האיבר העבה והדומיננטי הזה שלו. הוא החדיר אותו שוב לתוך הכוס שלי ואני שחררתי אנקה וכרכתי את הרגליים שלי סביב מותניו, מקשיתה את גופי לכיוונו.

הוא לקח את הזמן וזיין אותי בכיף, מבלי לגמור מהר. זה נתן לי את כל הזמן שהייתי צריכה כדי להנות מהתחושה של הרטיבות שהולכת ונבנית לי בכוס סביב הזין שלו מרגע לרגע.

הידיים שלי לא יכלו להגיע אל הדגדגן שלי בתנוחה הזו אז עשיתי מאמצים להתרכז במגע הזין שלו בתוכי וברטט שעבר בתוך הנרתיק שלי.

הוא חדר אלי שוב ושוב כשאני מכווצת עליו את הכוס הכי חלק שאני יכולה ואחרי יותר משעה של זיון מענג ומרטיט הרגשתי את האורגזמה עוטפת אותי ושואבת אותי לתוכה. הגמירה היתה כל כך חזקה שהיא הרעידה אותי בלי שליטה. ואז האורגזמה שלי גררה גם הזין שלו לסחרור אורגזמי בלתי נשלט.

 

שמעו, מה אומר? אני בדרך כלל לא עושה דברים כאלה אבל הסיבוב הראשון שלנו היה כל כך מענג, והחלטתי לתת לו לכבוד יום ההולדת חוויה של 1 + 1. כלומר לזיין אותי שעה אחת על חשבונו ושעה נוספת על חשבוני.

בכל זאת, הופ הופ טרללה, רק פעם בשנה וזה. האמת? נהניתי מזה לא פחות ממנו. תוך כדי שהוא משגל אותי במרץ מלא צ'ארם, חשבתי לעצמי איך אני מתגרה מלשכב ככה תחת הגוף הכבד והמוצק הזה שלו.

יכולתי להרגיש איך כל סנטימטר מהזין המסותת שלו זז בתוכי וכיווצתי את הכוס שלי עליו בהנאה כדי להרגיש אותו טוב טוב מבלי להחמיץ אף שנייה בחוויה.

הוא בהחלט ידע גם מה לעשות עם הלשון שלו, ותוך שהוא מזיין אותי ואני בוהה בשפתיים היפות שלו, הוא החל ללקק לי את השדיים ולמצוץ לי את הפטמות.

כמעט שגמרתי רק מזה.

אחרי זה הוא החל ללקק לי את תנוך האוזן ואז טחב את לשונו החמה לתוך החור של האוזן שלי, תוך שהוא נושף אוויר חם ומגרה לתוכה. זה אולי נשמע לכם דוחה אבל שמעו לי – כשזין כמו של הגבר הזה נמצא בתוך הכוס שלך ומזיין אותך, התוספת הקטנה הזו של הבל פה חם ומחרמן על האוזן שלך, מביאה אותך לשיאי אורגזמה שלא חשבת בחיים שלך שתחווי.

ככה עם יד אחת על הפטמה שלי, צובטת ומשחררת, לשון בתוך האוזן ושפתיים שנושפות אוויר חם, וזין קשה ובשל בתוך המנוש שלי – הוא זיין אותי לאט לאט ובעוצמה במשך דקות ארוכות עד שגמרתי חזק והשפרצתי עליו.

"יום הולדת שמח מאוד" – אמרתי לו בחיוך שבע רצון.

אחר כך הגשתי לשנינו כוסות שמפניה לכבוד יום ההולדת שלו ולקחתי בעצמי לגימה.

מילאתי את פי בנוזל המתוק והמבעבע, כשאני מותירה אותו לרגע בחלל הפה, חייכתי אליו בשובבות מתגרה ואז צללתי בבת אחת אל איברו הזקוף והמוכן לפעולה.

חפנתי בשתי ידיי החמות את הזין המרשים שלו, קרבתי אותו אל פי ואז שאבתי אותו בפה מלא נוזל תוסס קר, ושפתיים דביקות ממתיקות.

הזין שלו התקשח לי בפה עוד יותר והוא פלט אנחה של עונג וגירוי.

שאבתי וינקתי את הזין שלו בהתלהבות, כשהשמפניה הקרה והתוססת עדיין רוקדת לי בפה והלשון שלי מטיילת לו על הגזע העבה של הזין השווה שלו, משתעשעת עם המשקה הקריר והאיבר החם, מעוררת אותו ומגרה אותו עוד ועוד, בזמן שאני מחדירה אותו חזק לעומק הגרון שלי, לקול גניחותיו הרמות.

כל זה, מבלי לשפוך טיפה מהשמפניה, כמובן. יין טוב, כמו זין טוב – אסור לבזבז!

אני יכולה כבר לשמוע איך הוא נאנק בקולי קולות, מתקרב לנקודת האל חזור של הגמירה.

אני מייד משחררת את היניקה של כיפת הזין ויורדת עם הלשון בעדינות כלפי הבסיס שלו.

אני מלקקת ומוצצת לו את הביצים וכשהוא רועד ומסמן לי שוב שהוא עומד לגמור, שוב משחררת ועולה עם הלשון בחזרה לאורך הזין שלו וחוזר חלילה.

כל פעם שאני מגיעה עם הלשון אל כיפת הזין או מלקקת לו את הבסיס הוא משחרר אנקת הפתעה של תענוג עוצמתי, כאילו שהוא מתקשה – תרתי משמע, להאמין שלזיין מישהי בפה יכול להרגיש כל כך טוב.

עכשיו הוא דוחף לי את הזין חזק ובפראות לתוך הלוע, נחוש בדעתו לגמור כבר.

דמעות עולות בעיני מתוך רפלקס אבל אני מתענגת על הידיעה שיש לי כזו עוצמה בתוך הפה. אני מתחילה להביא לעצמי ביד תוך כדי שאני מוצצת לו, וזה עוד יותר מגרה אותי ואותו.

אני גונחת חזק כשאני מעסה לעצמי את הדגדגן ואז מצרפת לחגיגה את הויברטור החדש שלי שאני מחזיקה לטובת חגיגות מיוחדות ליד המיטה.

אני מתחילה לזיין את עצמי עם הויברטור בזמן שהוא מזיין לי חזק ועמוק את הפה.

ואז שנינו גומרים בבת אחת. הוא משפריץ את הכל על הלשון שלי, ואני מתיזה את מיץ הכוס שלי על הויברטור.

אני בולעת את הזרע שלו שמתערבב לי בפה עם השמפניה, מנשקת אותו – שירגיש את השילוב המעניין, המתוק מלוח הזה, ומתרחקת ממנו כדי למלא לעצמי כוס נוספת של היין המשובח.

סוף 🙂

מוצרים מומלצים!